Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W moim przypadku pad wrócił po 15 dniach - zero informacji na maila w między czasie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanko i problem , mam konsole od początku grudnia , Świerza sztuka  i mam dziwne wrażenie ze coś jest nie tak , nie dokładnie mogę namierzyć po której stronie jest wina , konsoli czy DS4 , otóż po oddaleniu sie od konsoli na odległość około 3m pad zaczyna lagować , momentami potrafi się rozłączyć nie mówiąc o głośniczku który w ogóle nie działa , ale jak przybliżę się do konsoli na powiedzmy 2m wszystko jest ok , ktoś może miał podobny problem ? nie mam możliwości załatwić sobie 2 pada do sprawdzenia i po złości w każdym sklepie w którym mają ds4 nie mają ps4 zeby podłączyć mojego pada i sprawdzić zasięg.

 

dodam że mam ps3 i w tym samym miejscu a nawet dalej pad działa znakomicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nietypowe pytanko i problem , mam konsole od początku grudnia , Świerza sztuka i mam dziwne wrażenie ze coś jest nie tak , nie dokładnie mogę namierzyć po której stronie jest wina , konsoli czy DS4 , otóż po oddaleniu sie od konsoli na odległość około 3m pad zaczyna lagować , momentami potrafi się rozłączyć nie mówiąc o głośniczku który w ogóle nie działa , ale jak przybliżę się do konsoli na powiedzmy 2m wszystko jest ok , ktoś może miał podobny problem ? nie mam możliwości załatwić sobie 2 pada do sprawdzenia i po złości w każdym sklepie w którym mają ds4 nie mają ps4 zeby podłączyć mojego pada i sprawdzić zasięg.

dodam że mam ps3 i w tym samym miejscu a nawet dalej pad działa znakomicie.

Było o tym chyba nawet stronę dalej jak nie poczytaj wątek o sieci, zmień ustawienia WiFi routera które gryzą się zapewne z padem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zerkam do tego tematu co jakiś czas i naszło mnie pytanie: czy ktokolwiek używający konsoli powiedzmy te pół roku NIE MIAŁ problemów z tymi padami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Bananek

Nowe pady są dobre.

Ten po wymianie oraz nowy który kupiłem działają idealnie. Nic się nie ściera itp.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem konsole w kwietniu w USA z nowego rzutu i pad sprawuje się idealnie. Raz mi się gałki ślizgały na spoconych rekach ale to siedziałem przed tv przy kominku który trochę zbyt mocno rozpaliłem:)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT To ile wydałeś łącznie na PS4 ? Nowy dysk nowe pady i PS + itp.. Z 4000 tys ? :) Jeszcze powiedz w co grasz bo też to kupimy !

Edytowane przez literat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe pady są z gwarancji. Dysk pewnie z 400 wiec wychodzi z 2k. No i drugie tyle na same gry.

Tak tylko strzelam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SephiroT To ile wydałeś łącznie na PS4 ? Nowy dysk nowe pady i PS+ itp.. Z 4000 tys ? :)

Ile to jest cztery tysiące tysięcy? Chyba koło czterech milionów, ale wolę dopytać co autor miał na myśli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2100 wersja gracza + pad i dysk.

Plusa i tak już miałem więc go nie liczę.

2500 będzie na oko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile to jest cztery tysiące tysięcy? Chyba koło czterech milionów, ale wolę dopytać co autor miał na myśi

 

Udajesz innego czy jesteś taki w rzeczywistości ? Nawet babcia 100 -letnia by wiedziała że chodzu o zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem, że złoty pisze się zł a nie tys. Więc nie udaję tylko jestem inny w takim razie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy w dobrym wątku pisze ale chodzi o urządzenie CronusMax słyszał ktoś o tym lub posiada i może się wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ale nie miałem przyjemności testować.

Poza tym nie taniej wychodzi GIMX?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimx a co to takiego ? :-) na yt są filmy jak grają na tym CronusMax wygląda fajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam takie pytanko bo chciałem zakupić drugiego pada. Czy pady w kolorze niebieskim i czerwonym sa z nowej seri z poprawionymi gumkami czy też będzie to loteria? Mam biała konsole i chciałbym również trafić na poprawionego pada ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może być loteria, zależy ile leżą w sklepie. A białego masz z której serii? Bo ktoś chyba dziś na forum pisał, ze z białą konsolą miał pada 211.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biały mam 221. Chyba żeby poprosić sprzedawcę żaby zerknął. Będzie ten numer widoczny bez wyciągania pada z blistru?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie niestety.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem,ze gdzieś na forum był poruszany temat, ale znaleźć nie potrafię.

Jak sprawdzić model pada? Czym konkretne modele się różnią, etc...

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze 3 cyfry na numerze seryjnym.

Różnią się datą produkcji i zazwyczaj jakością gumek. 


Po więcej szczegółów wysil się i przeczytaj temat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja słyszałem ale nie miałem przyjemności testować.

Poza tym nie taniej wychodzi GIMX?

Pokaż mi tutorial krok po kroku i gdzie kupić potrzebne podzespoły bo mi ciężko idzie znalezienie kompletnego tutoriala do ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Sprawdzony sprzęt:

 

Teensy 2.0 (PS3 kabel/ PS4 obowiązkowo)

http://nettigo.pl/products/503

 

USB <> TTL (potrzebne tylko pod PS3 przy konfiguracji z kablem a nie bezprzewodowo)

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=271424128315&ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160

 

Bluetooth Dodocool (PS3/PS4)

http://www.ebay.co.uk/itm/dodocool-USB-Bluetooth-4-0-Adapter-Wireless-Dongle-CSR8510-Support-PAN-A2DP-/360902317828?ssPageName=ADME:L:OC:GB:3160

 

A4Tech Bloody R8 

http://www.ceneo.pl/26888916

 

Logitech K800

http://www.logitech.com/pl-pl/product/wireless-illuminated-keyboard-k800

 

Bluetooth musi być na odpowiednim chipset'cie i mieć programowalny adres MAC.

Konfiguracja:

Płytkę programujesz pod Windowsem firmware pod PS4 (firmware oraz jasny tutorial jest na stronce).
Podpinasz Bluetooth, klawiaturę i myszkę  (chyba oczywiste).
Instalujesz Ubuntu lub inną dystrybucję linuxa (dual boot, live USB - wedle woli - ważne żeby trzymał ustawienia).
Instalujesz GIMX'a.
Robisz nową konfigurację i wykonujesz polecenia krok po kroku jak na ekranie:
- podpinasz najpierw wpada i wybierasz z listy - po wciśnięciu OK pada można wypiąć
- podpinasz zaprogramowaną płytkę, przepinasz ją do PS4 i po kilku sekundach przepinasz do PC po czym można ją odpiąć i nie będzie potrzebna do ponownej konfiguracji

 
 
Używanie:

- wybierasz lub tworzysz config przycisków.
- włączasz pada którego wcześniej skonfigurowałeś - nie musi być podpięty do PC ale jest skonfigurowany na łączenie się z PC a nie z konsolą - przekazuje sygnał pomiędzy PC a PS4 - jak chcesz go ponownie używać z PS4 wystarczy go podpiąć kablem i włączyć. Pamiętaj żeby pad był naładowany - można go ładować w trakcie używania.
- na PS4 "wybierasz" pada i grasz.

 

Wszystko oczywiście w celach informacyjno/edukacyjnych.


Edytowane przez SephiroT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moj pad ma 121 poczatek, to jest nowa wersja czy stara? ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×