Skocz do zawartości
pablos_83

PlayStation 4 Eye

Rekomendowane odpowiedzi

Nowe tech-dema na PS Camera

 

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ustawić tą ps camera żeby dobrze działała z Just Dance 2014? ;__; Obojętnie jak nie ustawię, obojętnie jak nie ustawię oświetlenia to i tak co jakiś czas widzę, że sylwetka zanika i nie wykrywa ruchów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja do Just Dance uzywam Move i wtedy wykrywa bez problemów. Ale niestety sama gra nie jest tak dokladna jak np DanceStar na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w the playroom maluje różne rzeczy na smartfonie ale nie idzie tego przesłac na ekran.  co jest nie tak? pomóżcie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w the playroom maluje różne rzeczy na smartfonie ale nie idzie tego przesłac na ekran.  co jest nie tak? pomóżcie

 

Ja malowałem na PSVita. Wystarczyło namalować i przesunąć do góry ekranu, tj. jakby wyrzucić go. I już.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja malowałem na PSVita. Wystarczyło namalować i przesunąć do góry ekranu, tj. jakby wyrzucić go. I już.

 

Ja malowałem na PSVita. Wystarczyło namalować i przesunąć do góry ekranu, tj. jakby wyrzucić go. I już.

no i tak własnie robie ale na ekranie sie nic nie pojawia. te piłki co tam są idzie bez problemu wrzucać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i tak własnie robie ale na ekranie sie nic nie pojawia. te piłki co tam są idzie bez problemu wrzucać

 

Po namalowaniu musisz rysunek jeszcze "zaakceptować" i dopiero się z niego grafika 3D robi :p Powiedzmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam mam problem kupiłem kamerkę ale jest tak że do playroom najlepiej żeby była na wysokość 50 cm a do just dance 1,5 metra więc co mam zrobić żeby było optymalnie ? czy mam zrobić 2 miejsca i za każdym razem przestawiać kamerkę jak będe grał czy to  w playroom czy justdance? bo nie fajnie wygląda playroom jak stworki nie są na tym miejscu co powinny z reszta wiecie o co mi chodzi. Co wy na to poradzicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Czy w ps4 idzie zrobić wideorozmowe tak jak to wyglądało w ps3 ? ?

Kamerke poza grami miała mi służyć właśnie do rozmowy z znajomymi a tu lipa na maxa albo ja nieumiem tego ogarnac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NIe wiem czy ja mam cos spierdzielone albo ta kamera to kpina (tak samo zreszta jak Dualshocki), jakbym nie ustawił to i tak w just dance dziecka nie widzi prawie przez calą piosenkę i trzeba sciemniać że to ona tańczy. Tez tak macie  ze kamera nie łapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko. Czy w ps4 idzie zrobić wideorozmowe tak jak to wyglądało w ps3 ? ?

Kamerke poza grami miała mi służyć właśnie do rozmowy z znajomymi a tu lipa na maxa albo ja nieumiem tego ogarnac ;/Nie ma 

Nie ma video rozmowy.Ja i dwóch moich znajomych kupiliśmy kamerki specjalnie na święta z myślą że coś się wypiję,porozmawia,będzie fajnie.A tu klapa na maksa :) Trzeba mieć nadzieję że w końcu dodadzą tą funkcję.Bo tak na prawdę to jest w tej chwili bezużyteczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy wie ktos na temat czy pojawi sie biała kamera do ps4? Tylko bedzie czarna? Chce bardzo zakupić biała pod konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj kamerkę i małe rozczarowanie w stosunku do mikrofonu, nie mogę kontrolować głośności i znajomi narzekają na swoje echo dodam że kamerka leży na telewizorze a dziad wisi na ścianie, głos leci przez kino 5.1. Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprzedaj to badziewie. ;-)

 

Z PS3 pamiętam, że osoby grające z użyciem kamerki jako mikro były zmorą chyba w każdej grze, na PS4 na szczęście dołączają te słuchaweczki. Nie wiem co prawda czy czegoś nie poprawili pod tym względem przy PS4, ale szczerze mówiąc to bym na to specjalnie nie liczył.

 

Ed: wiem, że niezbyt pomogłem. ;)

Edytowane przez fryz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj kamerkę i małe rozczarowanie w stosunku do mikrofonu, nie mogę kontrolować głośności i znajomi narzekają na swoje echo dodam że kamerka leży na telewizorze a dziad wisi na ścianie, głos leci przez kino 5.1. Jakieś porady?

Kup słuchawki z mikrofonem.

Każdy oddalony mikrofon ma echo i podłos.

Fizyki nie odszukasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup słuchawki z mikrofonem.

Każdy oddalony mikrofon ma echo i podłos.

Fizyki nie odszukasz.

Posiadam goldy od Sony ale w dzień lubię na głośnikach grać, no nic będę musiał kombinować z innym rozstawieniem głośników jak i kamerki, może coś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia.

Jeżeli chodzi o komunikację to będzie ci ciężko to poprzestawiać tak żeby było dobrze.

Chodzi o odległość twarzy od mikrofonu - pogłos i zbieranie głosu z głośników będzie zawsze.

Może jeszcze spróbuj używać słuchawki z mikrofonem tej oryginalnej z zestawu lub jakąś kup sobie tylko od czatu głosowego? Wtedy ustawiasz dźwięk przez głośniki a chat przez słuchawki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dzisiaj kamerkę i małe rozczarowanie w stosunku do mikrofonu, nie mogę kontrolować głośności i znajomi narzekają na swoje echo dodam że kamerka leży na telewizorze a dziad wisi na ścianie, głos leci przez kino 5.1. Jakieś porady?

Mikrofon w kamerce nie służy do komunikacji z innymi w grach, do tego służy HS. Na PS3 osobom grającym przez kamerkę dziękowałem za wspólną grę po chwili, bo szkoda swojego zdrowia, delikwent na kamerce mnie z HS słyszy idealnie, to dlaczego ja się mam użerać z wszystkimi dźwiękami jego otoczenia i wszechobecnym szumem. Na PS4 nie masz problemu, masz przecież dodaną słuchawkę z mikrofonem do PS4.

Posiadam goldy od Sony ale w dzień lubię na głośnikach grać, no nic będę musiał kombinować z innym rozstawieniem głośników jak i kamerki, może coś pomoże

To tym bardziej używaj tej słuchaweczki z zestawu. Ja gram na przyzwoitym zestawie audio, a słuchaweczka z imprezą w niczym temu nie przeszkadza. Już pominę to, że jak grasz przez kamerkę to przecież głosy innych słyszysz w głośnikach i to IMO mało komfortowe jest. Co ciekawe dźwięk z tej gównianej, wypadającej z ucha słuchaweczki jest lepszy (czystszy) niż z HS Sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojej narzeczonej w raz z Just Dance 2015. Kamerka działa bardzo dobrze i praktycznie bezbłędnie ale zastanawiam się czy w końcu zaczną wychodzić jakieś gry ruchowe pod kamerkę?

Często wpadają do Nas znajomi i fajnie było by się powygłupiać razem :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem mojej narzeczonej w raz z Just Dance 2015. Kamerka działa bardzo dobrze i praktycznie bezbłędnie ale zastanawiam się czy w końcu zaczną wychodzić jakieś gry ruchowe pod kamerkę?

Często wpadają do Nas znajomi i fajnie było by się powygłupiać razem :)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

MS po usunieciu kinnecta z bundla z konsola (co przypomne mialo byc niemozliwe bo kinnect mialbyc integralna czescia zestawu) po prostu go zabil.

Kamera do PS4 byla i jest opcjonalna ale z tego co sledze informacje nie ma chyba zbyt  wiele zastosowan.

 

Just Dance mozna obslugiwac smart phonem, producenci 3rd party nie zrobili zbyt wielu gier od startu generacji wspierajacych kamery.

 

Jak na moje to te sa troche martwe.

 

W wypadku PS4 to akcesorium bedzie pewnie uzywane z morpheuszem i move. Watpie aby pojawily sie gry na miare Sports Champions czy innego Sorrcery ktore potrafily dawac troche funu...

Przyklad tego jak sprzecik ten (choc duzo gorszy, wrecz zenujaco niskiej jakosci jesli chodzi o kamere do PS3)  i jego potencjal zostal zmarnowany.

Dlatego nie wroze zeby cos w wypadku PS4 mialo sie zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka PS działa jak kinect i nie potrzeba move. Wiem bo w Just Dance gra się z samą kamerką i ładnie skanuję i śledzi postać. Myślę, że move w ogóle nie będzie potrzebny ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamerka PS działa jak kinect i nie potrzeba move. Wiem bo w Just Dance gra się z samą kamerką i ładnie skanuję i śledzi postać. Myślę, że move w ogóle nie będzie potrzebny ;)

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

yyyy

Jestem swiadom jakie poczynilo Sony postepy w pracy nad kamera.

Move moze nie byc potrzebny bo teraz kamera moze ladnie sledzic ruchy postaci - ale jest jeden problem nie za wiele gier z tego korzysta.

Dwa pisalem o duecie morpheus + move bo jesli sledziles jakiekolwiek doniesienia to z pewnoscia zauwazyles ze czesc gier/tech dem - wykorzystywala wlasnie move.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem na "zajawce" razem z konsolą. Jeśli szukacie sprzętu do leżenia i zbierania kurzu pod tv to jest to idealny wręcz wybór ;)

Edytowane przez Sithman
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chwile miałem ograłem i poszło dalej , jak dla mnie 100% bezużyteczne ,
chodź mam jedna sztukę ( 20th edycja ) to jej nie używam gdyby nie komplet to tez bym sprzedał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez chwile miałem ograłem i poszło dalej , jak dla mnie 100% bezużyteczne ,

chodź mam jedna sztukę ( 20th edycja ) to jej nie używam gdyby nie komplet to tez bym sprzedał

 

Dokładnie to samo i u mnie. Ograłem playroom na 100%, i leży ta kamerka nad telewizorem. Szkoda że nie wychodzą na to żadne gry, chętnie ograłbym coś w rodzaju Sports Champions 3.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×