Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

Mówisz o wersji na PlayStation 4 ? 

 

No a o jakiej... :P Przecież jesteśmy w dziale PS4 :P

 

Dziś gry przyjechały, ale czy kupisz :P Ja kilka lat w MM robiłem na dziale Software to wiesz zawsze mi chopy coś dadzą albo taniej załatwia ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja brałem z us psstore - oni mają od 25.02 no i taniej niż w Polsce. Gra daje radę jako skradanka, natomiast na pewno nie daje rady, jako odpowiednik Asassina ;p i naprawdę trzeba wyłączyć wszelkie wspomaganie - dopiero wtedy jest ten feel.. Czuć, że mogli nad nią popracować jeszcze że dwa miesiące, ale ogólnie dla tych co lubią lizać ściany to pozycja obowiązkowa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ufff całe szczęście ze to nie Assassyn:) Fakt faktem, że wiele ludzi się gubi jaka ta gra w końcu jest, grają ze wspomagaczami a potem jęczą. Wiem że gra nie jest idealna najwyżej na 8/10 ale mam nadzieję, że po wyłączeniu wspomagaczy będę czerpał przyjemność z rozgrywki :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ultima już wysyła, więc od jutra gramy :biggrin:

Edytowane przez michaljm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które zamówiły na merlin.pl niech jutro spodziewają się gry :) dzisiaj są wysyłane pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoby które zamówiły na merlin.pl niech jutro spodziewają się gry :) dzisiaj są wysyłane pozdrawiam

taaa a wersja jezykowa jaka jest w koncu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

co do wersji PL zamowien z merlin.pl dzwoniłem na infolinie, dzisiaj na 100% mam dostać odpowiedź czy gra jest w polskiej wersji ;) Więc kto zamówił z merlin.pl to jeszcze chwilke czekania

 

Odpowiedź z merlin.pl 

Szanowny Panie,
Dziękujemy za korespondencję nadesłaną do naszego sklepu.
Uprzejmie informuję, że jest to wydanie z polskimi napisami.

Więc gra jest z polskimi napisami :) Ja zostawiam preorder. W ppe dostał ocenę 8/10 więc nie jest źle :)

 

Uważnie przeglądać forum trzeba :P Językowa Polska tak jak napisałem wczoraj:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dobry aktualizacja - 93MB. Dodatkowa misja (napad na bank -325MB). ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jezu jaki ten Thief to kupa ;O na sile ukonczylem 1 rozdzial i dziekuje za dalsza gre, przynajmniej narazie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o jezu jaki ten Thief to kupa ;O na sile ukonczylem 1 rozdzial i dziekuje za dalsza gre, przynajmniej narazie

jak bedziesz chcial sprzedac to daj znac :p
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No fakt, bodajże wczoraj się pojawił na torrentach na PS3 i klocka, także kolega raczej nie odsprzeda ;)

 

PS. taak to był żart ;p

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, bardzo ale to bardzo średnia gra wyszła. Grałem kilka godzin i na siłę ponownie wchodzę aby w to grać. Co tu dużo mówić. Gra jest daleko daleko za podobnymi tytułami. Bardzo mało prawie w ogóle nie ma interakcji z otoczeniem. Nie można chować ciał jeśli już sie kogoś zabije. A schować się można tylko do szafy. Grafika wymagająca ale bardzo słaba w porównaniu do obecnych gier. Taki przykładowo Dishonored bije na łeb na szyję tego Thief.

Tyle lat czekania i wspomnienia z pierwszych części a tutaj hmmm. Nie Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie można chować ciał jeśli już sie kogoś zabije

 

do morderstwa nie doszedlem :D ale jak kogos ogluszylem to moglem schowac cialo, nie mow mi ze jak kogos zabije to juz nie moge tego zrobic? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to o czym było mówione od początku - jakie zabić? Tu nawet zwierzęta mają nas nie zauważyć.. Jakie schować tylko w szafie - my chowamy się w mroku.. Tyle czekales i wspominales a grasz w jej casualową wersję?? To gdzie tu sens? Może przez te wszystkie lata przyzwyczaiłeś się do prostych i nie wymagających gier, a żyjesz tylko wspomnieniami. Idąc tym tokiem rozumowania to najlepszą grą dla mnie był Another World bo potem nie było już takiej gry. W grze nie bez powodu umieszczono tak wiele opcji do kastomizacji - aby ci co tyle lat czekali mogli z nich skorzystać. Oczywiście nie uważam grę za doskonałą - spokojnie mogła wyjść na PS3.. Tyle że na PS4 nie ma "jej podobnych" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest właśnie to o czym było mówione od początku - jakie zabić? Tu nawet zwierzęta mają nas nie zauważyć.. Jakie schować tylko w szafie - my chowamy się w mroku.. Tyle czekales i wspominales a grasz w jej casualową wersję?? To gdzie tu sens? Może przez te wszystkie lata przyzwyczaiłeś się do prostych i nie wymagających gier, a żyjesz tylko wspomnieniami. Idąc tym tokiem rozumowania to najlepszą grą dla mnie był Another World bo potem nie było już takiej gry. W grze nie bez powodu umieszczono tak wiele opcji do kastomizacji - aby ci co tyle lat czekali mogli z nich skorzystać. Oczywiście nie uważam grę za doskonałą - spokojnie mogła wyjść na PS3.. Tyle że na PS4 nie ma "jej podobnych" :)

pograsz sam to zobaczysz , że ta gra to nuuuuda i nic tego nie zmieni...bynajmniej dla mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już gram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam kiedy z tym ciśnieniem żeby się udało przejść dany etap :) "ginie" się częściej niż w deamon souls

Deus ex był w chooy łatwiejszy jako stealth game - tu jest hardcore pomimo przeciętnego AI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś wytrwały, ja pograłem wczoraj wieczorem dwie godzinki u znajomego i wyrobiłem sobie zdanie na temat tej produkcji..na szczęście nie kupiłem swojej kopii. oczywiście to jest ocena subiektywna jak najbardziej, każdy czerpie frajdę z czegoś innego.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesteś wytrwały, ja pograłem wczoraj wieczorem dwie godzinki u znajomego i wyrobiłem sobie zdanie na temat tej produkcji..na szczęście nie kupiłem swojej kopii. oczywiście to jest ocena subiektywna jak najbardziej, każdy czerpie frajdę z czegoś innego.

Kumpel pograł 2h i wystawił na allegro - to chyba najlepiej obrazuje poziom gry.. Sam kupiłem klucz na pc za 40zł i gdbym wydał więcej to wkr... by mnie dotknęło.

 

Thief 2014 rok!

- Gra wygląda na next genie jak na past genie.. + ma dropy

- Wszystkie lokacje są korytarzowe (twórcy iluzjonistycznie pokazują, że można coś zrobić na różne sposoby, a tak naprawdę droga jest jedna...)

- Lokacje są małe (mowa o mieście), gdzie byśmy nie chcieli iść = loading...

- Tekstury występujące w grze to żart

- Wygląd Garetha...

- AI przeciwników jest albo nie.. przeciwnicy nie posiadają czegoś takiego jak inteligencja (nawet jak włączymy zero podpowiedzi/wszystko na "on" - chodzi o trudność gry). Przykłady? Wchodzisz do chaty gdzie jest strażnik po czym otwierasz drzwi i nie zamykasz ich po sobie (gasisz dodatkowo światło), a strażnik robi obchód dalej jak gdyby nigdy nic. Inny przykład - kradniesz jakaś kolie/maskę z wystawy - strażnik podczas obchodu zawsze się zatrzymuje i na nią spogląda - zabierasz ja, ten robi obchód (maski już nie ma) spogląda na gablotę i jak gdyby nigdy nic idzie dalej.... Takich rzeczy jest wiecej. Nie będę wspominał nawet o zjebanej/gównianej fabule - już prolog jest tak naciągany ze zamiast powodować imersje i wczucie w klimat to wywołuje uśmiech na twarzy

 

Plusy:

- Koleś tworzący animacje rąk powinien dostać podwyżkę

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Plusy:

- Koleś tworzący animacje rąk powinien dostać podwyżkę

 

 

 

LOL. You made my day XD

Liczę, że gra raz dwa spadnie do ceny 100zł ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Skąd można wziąć śrubokręt i temu podobne gadżety?

Przed 2 rozdzialem kiedy przemieszczasz sie ze swojej mety do kolejnego punktu kontrolnego masz kolesia, ktory stoi pod sciana i gada cos z cyklu "you buying / I'm selling" - tam mozesz kupic wszystkie upy. Miejscowka kolo knajpy. Natomiast u krolowej zebrakow mozna kupic upy do focusa - ale tego i tak lepiej nie uzywac :D 

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×