Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy było ale na merlinie można kupić thief za 202zł z przesyłką i DLC z kodem statoil2013 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Do kiedy trwa embargo na recenzje ?

 

Gdzie Wy macie W Merlin.pl Thief za 202zł ? o_0

Edytowane przez unknown3d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do kiedy trwa embargo na recenzje ?

 

Gdzie Wy macie W Merlin.pl Thief za 202zł ? o_0

Embargo kończy sieę za 1,5h.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wpisaniu kodu pojawia się cena 202,49 z wysyłeczką :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O 16 polskiego czasu ma być zniesione

 

edit - pączek ma szybsze paluszki :D

Edytowane przez m0rph
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do wersji PL na merlin.pl nie wiem, napisałem pytanie w jakiej wersji językowej sprzedają, jak nie PL to po prostu anuluje zamowienie, jak dostane odpowiedz dam znac ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi chyba powoli czemu taka taniocha była w pre-orderze, bo sam się zdziwiłem że chcieli tyle co za wersję na PS3 :)

Przynajmniej w sklepikach UK tak było, nie wiem jak u nas, pewnie 250zł jak zwykle :P

 

Ale Thief zawsze był skierowany do wąskiej grupy odbiorców. Żeby w niego grać, to idiotyczne nawyki typu "run & gun" trzeba zupełnie odrzucić na bok.

Uwielbiam skradanki i czajenie się w cieniu. Mam nadzieję, że jest to tutaj wykonane mistrzostwo, a AI nie widzi nas przez ściany, a byle pierdnięcie nie powoduje tony alarmów i restartowania misji.

Nie czytałem recek, poczekam na tą w PSX Extreme i na kiblu przeczytam przy okazji :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wychodzi chyba powoli czemu taka taniocha była w pre-orderze, bo sam się zdziwiłem że chcieli tyle co za wersję na PS3 :)

Przynajmniej w sklepikach UK tak było, nie wiem jak u nas, pewnie 250zł jak zwykle :P

 

Ale Thief zawsze był skierowany do wąskiej grupy odbiorców. Żeby w niego grać, to idiotyczne nawyki typu "run & gun" trzeba zupełnie odrzucić na bok.

Uwielbiam skradanki i czajenie się w cieniu. Mam nadzieję, że jest to tutaj wykonane mistrzostwo, a AI nie widzi nas przez ściany, a byle pierdnięcie nie powoduje tony alarmów i restartowania misji.

Nie czytałem recek, poczekam na tą w PSX Extreme i na kiblu przeczytam przy okazji :P

Wiesz może i tak.. ale nawet jeżeli jest skierowany do grupy osób, to gra by się obroniła sama :X

 

Ludzie śmieją się, że nowy MGS to tylko 2h zabawy, ale on przynajmniej jakościowo będzie genialny, a tu mamy rozczarowanie tego kwartału wraz z nowym FF:LR :E

 

Adam Sessler dał grze 3

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recka od Kotaku:

ku-xlarge.jpg

http://kotaku.com/thief-the-kotaku-review-1529393950?utm_campaign=Socialflow_Kotaku_Facebook&utm_source=Kotaku_Facebook&utm_medium=Socialflow

 

Z jednej strony recenzent ewidentnie czepia się tego że gra nie ma otwartego świata, co, dla każdego fana serii było chyba absolutnie oczywiste, z drugiej jednak wspomina o kwestiach takich jak dłuuugie piekiełko developerskie jakie ten tytuł przechodził, duże uproszczenie gry i nie trzymającą się kupy fabułę... Ja tradycyjnie leje na recki sikiem prostym, ale nie powiem żeby ten wysyp kiepskich ocen mnie nie zmartwił.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Adam Sessler dał grze 3

 

Czyli dokładnie 6/10 - już jutro się sprawdzi jak to gra się nie obroni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli dokładnie 6/10 - już jutro się sprawdzi jak to gra się nie obroni :)

 

Daj znać jutro co i jak ok? Bo ja chcę łyknąć w piątek gierę ( z serią Thief od 1 części jestem :P wiem czego oczekiwać po tej grze ;) ), ale ten zamęt zasiał ziarno niepokoju :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czyli dokładnie 6/10 - już jutro się sprawdzi jak to gra się nie obroni :)

zapomniałem dopisać 3/5 ;x

 

Znajomy dostał promke - również mówi, że gra jest bardzo przeciętna i broni się jedynie gameplayem, który nie każdemu podpasuje. 

 

Down:

Przykład z brzegu - nowe Killzone. 

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No sorry, ale dawno już nie widziałem recki na "Nie" na Kotaku, tak więc ja odpuszcza i poczekam aż cena mocno spadnie. Biorę dzisiaj Raymana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do wersji na ps4 chyba nie jest "kolorowo"

 

 

Playing through the campaign on the PS4 version, it was disheartening to see how unstable the framerate is. Eidos Montreal suggests that the game is locked at 30 frames per second on all versions. That simply isn't so. The PS4 version regularly drops to the 15-20 range, and during the game's larger set-pieces the image becomes a slideshow. Meanwhile, the Xbox One version manages to remain much closer to the 30 frames per second mark, albeit with a 900p resolution instead of 1080p. If you purchase the PS4 version you'll learn very quickly how much you value a consistent framerate.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Expected. Kotaku mówi dokłaldnie to o czym mówiło się na neogafie już jakiś czas przed premierą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To może trochę dokładniej:

 

Eurogamer [it] - 9/10

Machinima - 8.5/10
Canadian Online Gamers - 8.1/10
Game Informer - 8/10
Gamereactor Sweden - 8/10
Joystiq - 8/10 [4/5 stars]

God is a Geek - 8/10

PC Gamer - 7.9/10
Gamepro Germany - 7.8/10
4Gamers - 7.7/10
Destructoid - 7.5/10
Gametrailers - 7.5/10
Playstation Universe - 7.5/10
SlasherJPC video review - 7.5/10
EDGE - 7/10
Gamesbeat - 7/10
Gamesradar - 7/10 [3.5/5 stars]
OPM UK - 7/10
Play - 7/10
Videogamer - 7/10 [trololol]
XONE Magazine - 7/10

Lazygamer - 6.9/10
IGN - 6.8/10
Gamesided - 6.5/10
NowGamer - 6.5/10
Eurogamer - 6/10
Gamespot - 6/10
GamesTM - 6/10
Polygon - 6/10
Rev3games/Sessler video review - 6/10 [3/5 stars]
Rocket Chainsaw video review - 6/10 [3/5 stars]
US Gamer - 6/10 [3/5 stars]

Metro - 5/10

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo mialbyc Thief, ale zle sie dzieje... Jeszcze wyjdzie na to ze mialbyc Thief PS4 a bedzie Dark Souls 2 PS3 :p ale to i tak nie bedzie tak zle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nooo mialbyc Thief, ale zle sie dzieje... Jeszcze wyjdzie na to ze mialbyc Thief PS4 a bedzie Dark Souls 2 PS3 :P ale to i tak nie bedzie tak zle

Thief na ps4 ma dropy do 15 klatek ;x Także ja bym wybrał DkS2 albo titanfall na pc ;P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i teraz nie wiem czy grę brać :/ średnia na metacritics taka jak killzone sf (73) więc tragedii nie ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dropy do 15kl/s przez natywne 1080p ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nawet napaliłem się na tą grę, miałbyć stary, dobry Thief, którego jako małolat uwielbiałem. Nawet przymknąłbym oko na średnie recenzje, ale dropów do 15 klatek nie zaakceptuję, nie w 21 wieku i na nextgenie. Chciałem sobie pograć w końcu na PS4 w jakaś sensowną grę, a tu chyba znowu pecet musi iść w ruch, niestety. Chyba sprzedam nadkonsolę i kupie ponownie jak wyjdzie ten cały The Order, niech ktoś inny ,,nacieszy" się nią teraz, bo ja rozkładam ręce. 

Edytowane przez Niciej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×