Skocz do zawartości
ONE

Thief

Rekomendowane odpowiedzi

Dobrze chlop prawi... polish to nie Polish... Ale co my tam wiemy dude... Chcialo sie zablysnac a wszyslo jak zawsze co :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie złapaliście tego, że Kovacs się tylko wydurniał , to powinniście się nad sobą poważnie zastanowić... Serio.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Takie teksty łatwo wyprowadzają mojego wewnętrznego "nazi grammar" z równowagi. :P

Niech będzie dla innych, którzy - podobnie jak ja - nie złapali ironii.

 

Anyway - wracając do Thief'a.

Ja poczekam. Zwykłem nie słuchać recenzji, bo aż za często mam sytuację, gdy recenzje jeżdżą po tytule, a mi się gra podoba. Na razie mam w co grać, ale klimat bardzo mi odpowiada, więc śmiało sprawdzę, gdy stanieje.  ^_^

Edytowane przez Ayakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez poczekam

az wroce z pracy ;p

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nieśmiertelny DigitalManie, a ja naiwny sądziłem, że język znam :/ Dobrze, że czuwasz.

 

Listen very carefully, I shall say 'zis only once:

 

Kończę offa, bo za chwilę Patricko, czy inny Jedi, pozamiata mną i postami. Ale ludzie kochani, sorry że takie poruszenie zasiałem, jednak chciałem trochę luzu w temacie zapodać. Zwłaszcza tym, dla których wszelkie recki są powodem do wieszania psów na grze, której nawet w łapkach nie trzymali. Pozostałym życzę udanej zabawy z tytułem.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Nieśmiertelny DigitalManie, a ja naiwny sądziłem, że język znam :/ Dobrze, że czuwasz.

 

Listen very carefully, I shall say 'zis only once:

 

Kończę offa, bo za chwilę Patricko, czy inny Jedi, pozamiata mną i postami. Ale ludzie kochani, sorry że takie poruszenie zasiałem, jednak chciałem trochę luzu w temacie zapodać. Zwłaszcza tym, dla których wszelkie recki są powodem do wieszania psów na grze, której nawet w łapkach nie trzymali. Pozostałym życzę udanej zabawy z tytułem.

 

Offa kończmy ;) 

 

A fakt nie trawię gawiedzi, która gry nie ma nawet ale hejtuje...

 

Ja sam natomiast miałem kupić grę na premierę tj. w piątek w MM ale nie wiem sam już... :PJestem fanem serii, z grą od jedynki się trzymam i co mam począć?

 

Do tych co mają / grają warto? jak ktoś chce skradankę i lubi Thiefy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offa kończmy ;)

 

A fakt nie trawię gawiedzi, która gry nie ma nawet ale hejtuje...

 

Ja sam natomiast miałem kupić grę na premierę tj. w piątek w MM ale nie wiem sam już... :PJestem fanem serii, z grą od jedynki się trzymam i co mam począć?

 

Do tych co mają / grają warto? jak ktoś chce skradankę i lubi Thiefy?

Jeżeli jesteś fanem Thiefa starej daty, to się rozczarujesz. Jeżeli szukasz zwykłej "skradanki" bez większego celu to będziesz się dobrze bawić. Ogólnie gra nie jest aż tak słaba jak przedstawiają ją recenzje - imo 6+/7 to najbardziej zasłużona ocena. 

 

Polecam jednak wersje pc (przez vpn można już odpalić).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tak jak się spodziewałem część recenzentów oczekiwała "starego" thiefa więc się rozczarowali ale coz tym frameratem ?? faktycznie tak słabo ??. Przecież tak gra wcale nie jest nawet jakoś specjalnie ładna poza niezłym oświetleniem i powinna latać w 1080p w 60fps a tu jest problem z 30 ?? co oni tam robią w tych studiach skoro tomb rider DE który wygląda o niebo lepiej i ma dużo rozleglejsze tereny śmiga w prawie stałych 60 fps, a tu taka słabizna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko fajnie, tak jak się spodziewałem część recenzentów oczekiwała "starego" thiefa więc się rozczarowali ale coz tym frameratem ?? faktycznie tak słabo ??. Przecież tak gra wcale nie jest nawet jakoś specjalnie ładna poza niezłym oświetleniem i powinna latać w 1080p w 60fps a tu jest problem z 30 ?? co oni tam robią w tych studiach skoro tomb rider DE który wygląda o niebo lepiej i ma dużo rozleglejsze tereny śmiga w prawie stałych 60 fps, a tu taka słabizna.

Odpowiedź jest jedna, a jej imię to: "development hell", przez które to gra wg wszelkich doniesień przechodziła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra może cierpieć na to, że były zbyt wysokie oczekiwania graczy. Zwłaszcza na next-genach przy braku innych, nowych gier traktowano ją jak wybawienie do czasu wyjścia inFamous, czy Watch Dogs. A dostaliśmy po prostu przyzwoitego średniaka patrząc po ocenach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra może cierpieć na to, że były zbyt wysokie oczekiwania graczy. Zwłaszcza na next-genach przy braku innych, nowych gier traktowano ją jak wybawienie do czasu wyjścia inFamous, czy Watch Dogs. A dostaliśmy po prostu przyzwoitego średniaka patrząc po ocenach.

Nie, ta gra cierpi po prostu ze względu na zbyt długi czas produkcji + zawirowania developerskie... Jest to średniak i tyle. 200zł za tę grę to rozbój w biały dzień. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę Wam nie sugerować się do końca opiniami recenzentów. Grę zweryfikuje rynek, czyli gracze. Nie jedną grę zjechano w recenzjach, a w rzeczywistości okazała się fajna i świetnie się przy niej bawiłem (przykład pierwszy lepszy - Resident Evil 6). Zależy czego oczekujemy ;) Ja zamówiłem przed premierą i mam nadzieję, że do piątku dostanę swój egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest ciężko :biggrin: odmóżdżyłem się przy AC4:BF.. Choć i tak myślę, że powinienem więcej rzeczy wyłączyć.. Dropy są ale uwaga - nie w trakcie gry, a w trakcie predefiniowanej animacji?! Skradając się nie wiem jak miałoby mi spaść poniżej 30 fps. Choć przyznaję, że jestem dopiero na początku i może się to zmienić. Ale przede wszystkim - klimat epoki! Jest i kwiatek :biggrin:

 

edit:

Chciałbym zwrócić Państwa uwagę na pojawienie się słowa "kwiatek" będące wynikiem autokorekty, tudzież moderacji, a zastępujące popularne określenie męskiego narządu rozrodczego...

edit2:

Dla myślących inaczej, proponuję wstawienie równie popularnego, aczkolwiek bardziej liberalnego słowa "penis", po którym to zabiegu, intencje autora powinny zostać poprawnie odczytane :D

Edytowane przez m0rph
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co do zamówien z merlin.pl otrzymałem odpowiedź ze zapytanie zostało skierowane do odpowiedniej osoby i mam nadal czekać na odpowiedź, jutro zadzownie telefonicznie i jak będzie jezyk PL to zostawiam a jak nie to anuluje zamowienie

Edytowane przez rafcio007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja radzę Wam nie sugerować się do końca opiniami recenzentów. Grę zweryfikuje rynek, czyli gracze. Nie jedną grę zjechano w recenzjach, a w rzeczywistości okazała się fajna i świetnie się przy niej bawiłem (przykład pierwszy lepszy - Resident Evil 6). Zależy czego oczekujemy ;) Ja zamówiłem przed premierą i mam nadzieję, że do piątku dostanę swój egzemplarz.

"gre zweryfikuje rynek" - Już zweryfikował.. użytkownik napisał ogromny post wczoraj na reddit o grze (miał promke więc grę przeszedł). Jego post został dwukrotnie usunięty po czym dostał permbana na skutek nacisków Eidos. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu dalej bez zmian lol  --> użytkownik = rynek? To ja natknąłem się na zupełnie przeciwne recenzje innych „rynków”. Inne rynki też już zweryfikowały grę...

Zupełnie, jak zweryfikowany przez rynek Knack, w którego wciąż gra wiele osób i czerpią z tego wiele przyjemności. Całe szczęście, że kierowali się własnym osądem i przede wszystkim wiedzieli co biorą (wbrew negatywnej weryfikacji rynku lub napompowanym obietnicom deweloperów).

Thief to stealth game – „skradanka”, a wszędzie powtarzane są kwestie wyłączenia wszelkich wspomagaczy i jak to zbliża do oryginału, którego wszyscy tak oczekiwali. I taka jest prawda – ja przynajmniej mogę to napisać bo gram w grę, a nie tylko czytam hejtu graczy, którzy byli na tyle głupi, że uwierzyli w marketingowy bełkot o nadejściu mesjasza gier „skradankowych”. Większość świadomych użytkowników od początku była zgodna co do oczekiwanych ocen tj. 6-7 – i jak widać rynek to potwierdził – dokładnie takie oceny dostaje gra tak od krytyków, jak i użytkowników.

Strugać cwaniaka z cyklu, jak ja to wyruchałem system i nie dałem się wciągnąć w ten syf, mile łechcąc swoje ego negatywnymi recenzjami, udając przy okazji, że nie zauważa się tych mega pozytywnych, które także tam są – no po prostu wow – idealny przykład „świadomego-inaczej” konsumpcjonizmu. 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recenzje na razie olewam, bo część skończyłem czytać po narzekaniu na focus. Paranoja, przecież po to twórcy dali taką opcję żeby nie było takich sytuacji.

Na pewno jak dorwę swoją kopię to od razu Custom Difficulty, poziom Master i wyłączam tylko Chaper Saves Only i Iron Man reszta na on.

Zobaczymy czy nie będę żałował :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja z Iron Manem chwilowo się wstrzymałem po doświadczeniach z X-COMem :D rwanie włosów i zbyt duże ilości wypitego "relaksacza"  :sweat: Wiem, że będę chciał tak przejść, ale to po normalnym przejściu. Btw - ilość opcji które można włączyć/wyłączyć jest naprawdę spora, na niektóre nawet bym nie wpadł :D

 

* Navigation prompts
* Interaction prompts
* Waypoint markers
* Threat icons
* Threat health meters
* Mini-map
* Mini-map rotation
* Reticle feedback
* Journal updates
* Pick-up notifiers
* Light gem
* Object highlight
* Loot glint
* Lockpick helper
* Frame search helper
* Garrett narrated hints
* Health meter (on, off, or fade over time)
* Focus meter (on, off, or fade over time0
* Ammo counter (on, off, or fade over time)

 

a do tego:

Classic Thief Mods
* Chapter Save Only: manual saves and checkpoint auto-saves are disabled.
* No Focus: the use of Focus is completely disabled and no Focus Points are earned.
* Stealth Takedowns Only: you cannot perform combat Takedowns and Takedowns from above.
* No Reticle: no aiming reticle is displayed when drawing the bow.

Legendary Thief Mods
* Specialty Arrows Only: only Blunt, Water, Fire and Rope Arrows are available.
* No Resources: food (health) and poppy flowers (Focus) are not consumable.
* It Hurts Not: if you take any damage, the mission is failed.
* Expensive Tools: the cost of arrows, tools, food and poppies is greatly increased.
* Slowed Movement: running and walking speeds are reduced.

Ultimate Thief Mods
* Iron Man: if you die or fail a mission, you lose your game and must restart from the beginning.
* No Upgrades: non-critical upgrades are disabled.
* No Kills or Knockouts: if a human or animal is killed or stunned, the mission is failed.
* No Alerts: if a human or animal detects you, the mission is failed.

 

no masakra - czułem się wczoraj, jak kobieta na zakupach w drogerii ;D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

co do wersji PL zamowien z merlin.pl dzwoniłem na infolinie, dzisiaj na 100% mam dostać odpowiedź czy gra jest w polskiej wersji ;) Więc kto zamówił z merlin.pl to jeszcze chwilke czekania

 

Odpowiedź z merlin.pl 

Szanowny Panie,
Dziękujemy za korespondencję nadesłaną do naszego sklepu.
Uprzejmie informuję, że jest to wydanie z polskimi napisami.

Więc gra jest z polskimi napisami :) Ja zostawiam preorder. W ppe dostał ocenę 8/10 więc nie jest źle :) 
Edytowane przez rafcio007
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A tu dalej bez zmian lol  --> użytkownik = rynek? To ja natknąłem się na zupełnie przeciwne recenzje innych „rynków”. Inne rynki też już zweryfikowały grę...

Zupełnie, jak zweryfikowany przez rynek Knack, w którego wciąż gra wiele osób i czerpią z tego wiele przyjemności. Całe szczęście, że kierowali się własnym osądem i przede wszystkim wiedzieli co biorą (wbrew negatywnej weryfikacji rynku lub napompowanym obietnicom deweloperów).

Thief to stealth game – „skradanka”, a wszędzie powtarzane są kwestie wyłączenia wszelkich wspomagaczy i jak to zbliża do oryginału, którego wszyscy tak oczekiwali. I taka jest prawda – ja przynajmniej mogę to napisać bo gram w grę, a nie tylko czytam hejtu graczy, którzy byli na tyle głupi, że uwierzyli w marketingowy bełkot o nadejściu mesjasza gier „skradankowych”. Większość świadomych użytkowników od początku była zgodna co do oczekiwanych ocen tj. 6-7 – i jak widać rynek to potwierdził – dokładnie takie oceny dostaje gra tak od krytyków, jak i użytkowników.

Strugać cwaniaka z cyklu, jak ja to wyruchałem system i nie dałem się wciągnąć w ten syf, mile łechcąc swoje ego negatywnymi recenzjami, udając przy okazji, że nie zauważa się tych mega pozytywnych, które także tam są – no po prostu wow – idealny przykład „świadomego-inaczej” konsumpcjonizmu. 

 

 

Nie wiem dlaczego, ale odbieram Twój post dość agresywnie w moją stronę. Tak, rynek to gracze, nie wiem dlaczego Cię to dziwi. Jak producent wypuszcza pralkę na rynek to wiadomo że chodzi o ludzi. Nie wiem o co ci chodzi. 

 

Nie strugam żadnego cwaniaka, po prostu od długiego czasu mam gdzieś recenzje, które w większości są kupione, nawet na YouTube już nie do końca można wszystkim ufać. Ja zamawiając Thief'a przez premierą wiedziałem czego się spodziewać więc o żadnym cwaniactwie nie ma tu mowy. Nie myśl że jestem typem gracza który kupuje grę na podstawie jakieś tam reklamy. Widząc gameplay widzę, czy gra może mi podejść, po za tym Thief to nie pierwsza lepsza gra FPP. Wiem doskonale ile ma być w niej zabijania/skradania/zbierania. Pogram, ocenię i wtedy może wymienimy poglądy, 

A tu dalej bez zmian lol  --> użytkownik = rynek? To ja natknąłem się na zupełnie przeciwne recenzje innych „rynków”. Inne rynki też już zweryfikowały grę...

Zupełnie, jak zweryfikowany przez rynek Knack, w którego wciąż gra wiele osób i czerpią z tego wiele przyjemności. Całe szczęście, że kierowali się własnym osądem i przede wszystkim wiedzieli co biorą (wbrew negatywnej weryfikacji rynku lub napompowanym obietnicom deweloperów).

Thief to stealth game – „skradanka”, a wszędzie powtarzane są kwestie wyłączenia wszelkich wspomagaczy i jak to zbliża do oryginału, którego wszyscy tak oczekiwali. I taka jest prawda – ja przynajmniej mogę to napisać bo gram w grę, a nie tylko czytam hejtu graczy, którzy byli na tyle głupi, że uwierzyli w marketingowy bełkot o nadejściu mesjasza gier „skradankowych”. Większość świadomych użytkowników od początku była zgodna co do oczekiwanych ocen tj. 6-7 – i jak widać rynek to potwierdził – dokładnie takie oceny dostaje gra tak od krytyków, jak i użytkowników.

Strugać cwaniaka z cyklu, jak ja to wyruchałem system i nie dałem się wciągnąć w ten syf, mile łechcąc swoje ego negatywnymi recenzjami, udając przy okazji, że nie zauważa się tych mega pozytywnych, które także tam są – no po prostu wow – idealny przykład „świadomego-inaczej” konsumpcjonizmu. 

 

 

Nie wiem dlaczego, ale odbieram Twój post dość agresywnie w moją stronę. Tak, rynek to gracze, nie wiem dlaczego Cię to dziwi. Jak producent wypuszcza pralkę na rynek to wiadomo że chodzi o ludzi. Nie wiem o co ci chodzi. 
 
Nie strugam żadnego cwaniaka, po prostu od długiego czasu mam gdzieś recenzje, które w większości są kupione, nawet na YouTube już nie do końca można wszystkim ufać. Ja zamawiając Thief'a przez premierą wiedziałem czego się spodziewać więc o żadnym cwaniactwie nie ma tu mowy. Nie myśl że jestem typem gracza który kupuje grę na podstawie jakieś tam reklamy. Widząc gameplay widzę, czy gra może mi podejść, po za tym Thief to nie pierwsza lepsza gra FPP. Wiem doskonale ile ma być w niej zabijania/skradania/zbierania. Pogram, ocenię i wtedy może wymienimy poglądy, 
Edytowane przez teamdox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok:  

Ehh stary, jak się skupisz i przeczytasz ze zrozumieniem to może wpadniesz na to, że jak najbardziej poparłem właśnie Twoje podejście :) natomiast nie zgodziłem się z tym co chciał przekazać swoim postem Starh  :dntknw:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:shok:

Ehh stary, jak się skupisz i przeczytasz ze zrozumieniem to może wpadniesz na to, że jak najbardziej poparłem właśnie Twoje podejście :) natomiast nie zgodziłem się z tym co chciał przekazać swoim postem Starh  :dntknw:

 

Może faktycznie za szybko przeczytałem. Z tego co widziałem to grasz już w Thiefa, mogę wiedzieć skąd masz już grę ? Zamawiałeś zza granicy ? W Polsce premiera niby 28, zaczynam wątpić że dostanę grę w piątek, bo kupiłem ją przez Allegro. 

 

Staraj się w miarę informować, czy gra nie nuży po jakimś czasie, no i czy fabularnie gra trzyma się kupy ? :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie za szybko przeczytałem. Z tego co widziałem to grasz już w Thiefa, mogę wiedzieć skąd masz już grę ? Zamawiałeś zza granicy ? W Polsce premiera niby 28, zaczynam wątpić że dostanę grę w piątek, bo kupiłem ją przez Allegro. 

 

Staraj się w miarę informować, czy gra nie nuży po jakimś czasie, no i czy fabularnie gra trzyma się kupy ? :)

 

Jak to skąd chłopcze w Media Markt Legnica grę już można kupić :D :P

 

Więc i w innych miastach jak się postarasz to znajdziesz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to skąd chłopcze w Media Markt Legnica grę już można kupić :biggrin: :P

 

Więc i w innych miastach jak się postarasz to znajdziesz :P

 

Mówisz o wersji na PlayStation 4 ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infolinia MM. -> nie mamy takiej gry w asortymencie :) Takie gadanie.. a z miłą chęcią bym pograł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×