Skocz do zawartości
Palpatine_79

Motocyklicznie

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, a na zdjęciu klamka sprzęgła jeszcze cała :)

No ale napisał "kilku widocznych uszkodzeń lakierniczych." więc nie skłamał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, tyle, że ja pisząc kilka widocznych uszkodzeń lakierniczych pomyślałbym o o odpryskach po kamieniach, ew. przetarcia od ochraniaczy kolan. A tutaj po prostu są bardzo mocne ślady po dwóch szlifach. A jak się później okazało moto miało ich co najmniej 3 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie ty widzisz te zdarzenia? Ja widzę tylko jadącego spokojnie środkowym pasem SUV'a którego zaczynają objeżdżać motocykliści, jaka zmiana pasa, jakie prawie staranowanie dwóch motocyklistów? Albo jest jeszcze jakiś filmik albo sam już nie wiem o co chodzi, oświetl mnie bo ciemny jestem ...

 

Jakie miał intencje to jedno a co teraz mówią to może być zupełnie coś innego. Zresztą nie istotne, pisząc o zbyt wysokiej cenie mam na myśli ogół sytuacji, jeśli zaś chodzi o błędną decyzję to po prostu rozumiem ją jako znalezienie się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. Fakt jest taki że gość do końca życia będzie warzywem i z pewnością nie jest to coś o czym marzył zsiadając wtedy z motocykla  ...

 

Aaaa, no i jeszcze coś, pamiętajcie że to Ameryka, tam w sytuacji samoobrony naprawdę dużo można ...

Komentarz do sytuacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma takiego i właśnie narzeka na dwa wydechy bo gdyby chciał zmienić na akcesoryjny to wszystko x2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie zgodzę się z nim (Kolonko) w twierdzeniu, ze Policja postawi kierowcy zarzuty - być może bedzię miał proces cywilny wytoczony np. przez żone sparaliżowanego motocyklisty ale wg mnie nie zostanie oskarżony przez miasto.

 

Ja jestem całkowicie po stronie kierowcy suva. Motocyklista zajeżdża drogę i wyhamowuje, widać to w tamtym filmiku 0:25. Moim zdaniem motocyklista celowo i złośliwie (szukał zaczepki) sprowokował całe zajście. Tyle, że się przeliczył i skończył pod kołami suva.

Edytowane przez krzys94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad ma takiego i właśnie narzeka na dwa wydechy bo gdyby chciał zmienić na akcesoryjny to wszystko x2 ;)

Tylko po co w Vce wymieniać tłumiki ;)

Brzmienie piękne, po 7 tyś. pod tyłkiem mały armagedon. A wszystkie tłumiki akcesoryjne wyglądają znacznie gorzej od oryginałów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem filmiku który by mi tak dał po zwieraczu, kierowca AUDI to jakiś debil, stworzył pierdyliard zagrożeń a niektóre to już chyba czystym fuksem nie doprowadziły do dramatu. W 2:47 pewnie czuł w kratkach pierdy gościa z motocykla, w 4:30 to już nawet nie wiem jak skomentować, kierowcy jednośladów też nie są bez winy bo dali się podejść jak małe dzieci :( Na szczęście miły akcent na koniec trochę upuszcza pary. Mimo wszystko przeginka :shok:

 

Audi R8 vs Motocykle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem filmiku który by mi tak dał po zwieraczu, kierowca AUDI to jakiś debil, stworzył pierdyliard zagrożeń a niektóre to już chyba czystym fuksem nie doprowadziły do dramatu. W 2:47 pewnie czuł w kratkach pierdy gościa z motocykla, w 4:30 to już nawet nie wiem jak skomentować, kierowcy jednośladów też nie są bez winy bo dali się podejść jak małe dzieci :sad: Na szczęście miły akcent na koniec trochę upuszcza pary. Mimo wszystko przeginka :shok:

 

Audi R8 vs Motocykle

Widać, że Włosi mają fantazję. Tak to jest jak trafi swój na swego. Trzeba przyznać, że kierowca motocykla ma nieprzeciętne umiejętności...aczkolwiek jakbym miał ich wszystkich określić jednym słowem, to użyłbym określenia "debile".

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej końca października tym częściej mnie pytają czy nie za zimno na jazdę. W zeszłym tygodniu stojąc na światłach słyszę jak facet z samochodu właśnie krzyczy czy nie za zimno na jazdę. Najpierw myślałem, że jakiś gość będzie się mądrzył że w ciepełku jeździ, ale okazało się że facet ujeżdża R6 tylko już odstawił na sen zimowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro ściągam plastiki, które pozostały po rozerwaniu pługa i polatam trochę na szybko robionym nakedem :) Grzechem byłoby w taką pogodę nie wyjechać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przewidywałem inne okoliczności wyjazdu póki pogoda jeszcze kilkanaście minut temu, a tu we wtorek mniej pozytywne przyczyny wyprowadzenia motocykla mnie czekają:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/article?AID=/20131023/POWIAT0106/131029468

Kiedyś musiał być ten pierwszy raz uczestniczenia w motocyklowym pogrzebie....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zimno od samego patrzenia ;)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to musi być fun. Zarówno z jazdy motocyklem jak i samochodem po takim torze :)

A minus 25 to u Nas będzie za kilka tygodni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Juz nie długo jedyną opcją żeby pojeździć to zrobienie opon z kolcami XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd....pakujesz 5 moto do kontenera, sam lecisz wizzairem do Barcelony i 14 dni śmigania w ponad 20 stopniach :D

można?....można :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×