Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

A czy ktoś może powiedzieć dlaczego na prywatnych serwerach Amerykanie są tak niemile widziani? :laugh:

Wczoraj zapytałem  gościa,dlaczego gra na europejskim serwerze,jak jest z brazylii. On mi na to,że lepiej mu się gra.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś może powiedzieć dlaczego na prywatnych serwerach Amerykanie są tak niemile widziani? :laugh:

bo lagują i ciężko go wtedy ubić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spotkałem serwery NO KSA i nie wiedziałem o co  chodzi a to po prostu (no Kingdom of Saudi Arabia). Ale paczemu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo co w przypadku Amerykanów .Juz w BF3 były jaja jak wchodzili na serwer .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pany wróciłem do BF4 po 5 miesiacach przerwy, strzeliłem dzisiaj sesje 1.5h wyjatkowo zero zawieszania,wszystko płynnie chodziło i o dziwo konsola tez nie świrowała z predkościa wiatraków na chlodzeniu i tutaj pytanie jest to przypadek? szczeście czy po prostu dobry dzien na grze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam się czwórka może od premiery dwa razy zawiesiła na multi za to singiel to inna sprawa. Radzę się za niego nie zabierać bo nadal jest spieprz.... Ostatnio postanowiłem przejść go na raz z powodu znikających save'ów i gra zwiesiła mi się na przedostatniej misji. 4,5h gry w mordę strzelił bo po restarcie konsoli plik z save oczywiście uszkodzony. Miałem tak już dwa razy. :bad:

A tak przy okazji uwielbiam prywatne serwery - szczególnie takie, w których wyrzucają cię bo dobrze ci idzie :yes:  mimo, że nie łamiesz zasad. Dobrze, że to na szczęście niszowe przypadki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No to pany wróciłem do BF4 po 5 miesiacach przerwy, strzeliłem dzisiaj sesje 1.5h wyjatkowo zero zawieszania,wszystko płynnie chodziło i o dziwo konsola tez nie świrowała z predkościa wiatraków na chlodzeniu i tutaj pytanie jest to przypadek? szczeście czy po prostu dobry dzien na grze ?

No ja się zarzekałem kiedyś że bf4 nie kupie ale po pierwsze - zmienili serwery, tak że da się w końcu grać, (ja widzę każde opóżnienie czy spadek klatek gołym okiem natychmiast) i po  drugie mniej ważne ale za taniochę dorwałem. Nawet trochę mi się spodobało,w bf 3 jakoś mi lata celownik jak szatan (półtora roku przerwy w bf3 i tylko kanały Noushar) a w bf4 od razu mapy lockdawn, shanghai i nie zmasakrowali mnie nooba z zerowym levelem. Tak że rozważam kupienie nowego pada bo mój 5-letni się na emeryturę wybiera.A myślałem że po Beyond 2 Souls i Last of Us dam sobie z ps3 spokój. Fps na ps3 to trochę sadomaso , sony jakoś biedne ,dice,ea czy ktokolwiek oszczędza na serwerach ale to w temacie o xsie napiszę.Ważne ze w bf4 da się grać normalnie.

Edytowane przez kyron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś rozegrać Blokadę na 1000tickets? Próbowałem z 10 razy i zawsze łapie zwiechę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś rozegrać Blokadę na 1000tickets? Próbowałem z 10 razy i zawsze łapie zwiechę :D

Ja wielokrotnie konczylem Blokade na 2400 ticketow. Zero zwieszek..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się komuś rozegrać Blokadę na 1000tickets? Próbowałem z 10 razy i zawsze łapie zwiechę :D

Ja niejednokrotnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400? To ile mniej więcej trwa meczyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na 2400 tez raz grałem... To było straszne :@ ale weź pod uwagę ile tam się killow sciaga mmm.. A ile trwa jest uzależnione od teamów, bo mecz może być mocno wyrównany i wtedy jest w chuj długo :p a czasami leżysz przy A czy C i pilnujesz żeby nie wyszli z respa przez większość czasu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łoo na 2400 jeszcze nie gralem:D Ja jak gram na 1600 to widze podczas meczu ze ludzie sie zmieniaja:D A jak mi sie uda dotrwac do konca do przewaznie konczy sie czas:D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2400? To ile mniej więcej trwa meczyk?

To zalezy czy meczyk jest wyrownany czy jednostronny. Jezeli wyrownany to ~60min, jednostronny ~30min. Oczywiscie szacunkowo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z calym szacunkiem ale musze sie z Toba niezgodzi:) Za zwyczaj jak gram na 1600 tiketow i jest mecz wyrownany to brakuje czasu. Teraz nie pamietam czy jest ustawione na 60 czy 90 min. Ale mecz konczy sie mniej wiecej 300-200. A pamietam jak gralo sie w BF3 metro na 1750 tiketow (bo wiecej chyba nie bylo) to mecze trwaly po 90 min w porywach do 120:) A gdzie tam 2400:) To moze Ty zwieche dostajesz o 60 minutach:)

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z calym szacunkiem ale musze sie z Toba niezgodzi:) Za zwyczaj jak gram na 1600 tiketow i jest mecz wyrownany to brakuje czasu. Teraz nie pamietam czy jest ustawione na 60 czy 90 min. Ale mecz konczy sie mniej wiecej 300-200. A pamietam jak gralo sie w BF3 metro na 1750 tiketow (bo wiecej chyba nie bylo) to mecze trwaly po 90 min w porywach do 120:) A gdzie tam 2400:) To moze Ty zwieche dostajesz o 60 minutach:)

Pisalem o meczu ktory nie ma ograniczen czasowych. Wlasnie sprawdzilem Battlelog ostatnich 3 meczow ktore dzisiaj rozegralem (Metro-2400 ticketow): 1h 02min, 58min i 1h 11min.

Metro i Blokada na 64 luda to istna masakra! 300 granatow w powietrzu i Airburst! :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mowisz o PS4 tak? Ja o PS3:) Ty masz 5 punktow do przejecia ja 3:) Nie zrozumielismy sie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zapewne  Ameryki nie odkryłem,ale europejskie serwery są oblegane przez usa,chile,kuba,brazylia,australia,nowa zelandia,japonia,jamajka i wiele,wiele innych śmiesznych państw nie leżących w europie.Pytam się brazylyjczyka ,dlaczego gra na europejskim serwerze,to mi odpisał,że gra mu się lepiej:)hehe.Wcześniej mi się lepiej grało,a teraz,to jakaś kpina.Na eurpoejskich serwerach są takie jaja,że czasami mam ochotę wyje@ać konsole przez okno.

Edytowane przez MAG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ty mowisz o PS4 tak? Ja o PS3:) Ty masz 5 punktow do przejecia ja 3:) Nie zrozumielismy sie:)

Tak, masz racje. Moj blad bo czytalem na telefonie a tam nie pokazuje kategorii tylko nazwy tematow. Sorry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Po ograniu 11h muszę stwierdzić że ta gra na PS3 nie powinna mieć miejsca. Za duże pustki na mapach. 24 graczy to zdecywanie za mało. O wiele lepiej dostosowany pod konsole był BF3. Miałem taką sytuację że grałem szturm i nikt nie atakował mimo że był pełny serwer. Latanie myśliwacami też do dupy, nie ma na czym zdobywać punktów. Najgorzej w podboju wypadają mapki O brzasku i Oblężenie Szanghaju. Najlepiej wypada Operacja Blokada gdzie jest jeszcze zachowane tempo akcji. Ogółem BF4 warto kupić na PS4 i PC. Na current gen-ach gra mija się z celem.

Edytowane przez Thrasher8888

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie , czasami biegnę z minutę i dostaję kulkę , technicznie też padaka , potrafi mi zwiesić konsole podczas singla jak i multi tak że tylko odcięcie zasilania konsoli przywraca ją do życia , dobrze że nie dałem za grę pełnej ceny tylko kupiłem slot na alledrogo , trzeba chyba będzie wrócić do BF 3 , lub zakup PS4 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×