Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Fajnie, 30 minut gry 2 zwiechy. Nawet jednej mapy na 1000 ticketow nie dadzą spokojnie rozegrać...

Mecze rozegrane na prywatnych serwerach nie ukazują się na battlelogu w raportach. Echhh

 

Zwiechy są często..jest to okropne. Powoli tracę cierpliwość do tej gry. Wbije platynke i wracam do starego, dobrego bf 3 :) pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 niestety nie ma na ps4, też bym wrócił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bf3 niestety nie ma na ps4, też bym wrócił

Zawsze można wrócić także do ps3 hehe :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na TDM same Only Knife... No bez przesady:/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na TDM same Only Knife... No bez przesady:/

No to ostro, w bf4 dodali kontre na kosy to może w bf5 będziemy rzucać nożykami, coś jak Danny Trejo w Desperado :-). Edytowane przez radoneon14

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, 30 minut gry 2 zwiechy. Nawet jednej mapy na 1000 ticketow nie dadzą spokojnie rozegrać...

Mecze rozegrane na prywatnych serwerach nie ukazują się na battlelogu w raportach. Echhh

mam to samo, zauważyłem, ze przy dłuższych meczach skład potrafi wymienić się prawie w 80 % i to z winy zwiech, a nie znudzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę te zadania jak odblokować bronie z dodatków, bo premium kupiłem na spółkę i battlelogu mi tych zadań nie wyświetla, a w grze też nie mogę ich znalezć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy nastały, że odpakowując grę z folii (czyt. BF4) mam obawy czy będę zadowolony z działania gry (zwiechy i lagi)... ehh :) Kiedyś to gry sie kupowało i grało bez problemu :(

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dobrym momencie kupiłeś, gra powinna wyjść dopiero teraz, teraz dopiero gramy w pełną wersję, wcześniej była beta, droga jak Chuj beta

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez teraz nadal jest beta. Skoro gra na ps3 zawiesza sie jak glupia to jak to nazwac inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc zacząłem grać w tego bfa na multi ;) i muszę przyznać, że jestem cholernie zawodowolony :) nie żałuję wydanego hajsu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za czasy nastały, że odpakowując grę z folii (czyt. BF4) mam obawy czy będę zadowolony z działania gry (zwiechy i lagi)... ehh :) Kiedyś to gry sie kupowało i grało bez problemu :sad:

Dlatego 54 zł za slota to raczej adekwatna cena.Kupione z tydzień temu. Dice płakało jak sprzedawało. Za BF3 w dniu premiery z przesyłką 220zł. Nigdy więcej.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego 54 zł za slota to raczej adekwatna cena.Kupione z tydzień temu. Dice płakało jak sprzedawało. Za BF3 w dniu premiery z przesyłką 220zł. Nigdy więcej.

 

Dice płakało... hahaha :D leże... łap plusa za ten tekst :D

 

Mimo, że wersja ps3 wygląda jak wygląda to wciąga mnie jak cholera ;) trzeba będzie niedługo myśleć o premium...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez teraz nadal jest beta. Skoro gra na ps3 zawiesza sie jak glupia to jak to nazwac inaczej.

Zle zrobiona gra, tego już się nie naprawi bez potężnej kastracji gry lub napisania jej od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam prośbę. Czy możecie sprawdzić jedną rzecz. Mianowicie, wydaje mi się że grając w ekipie gdzie wszyscy gadają przez HSy gra bardziej chrupie i laguje. Na serwerach Dice gdzie dużo przypadkowych osób jest lepiej. Na polskim serwerze( bodajże skrót PPB) można przetestować bo tam dużo osób rozmawia przez micro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa jest z tym menu drużyn, weszliśmy we 4 do gry i podczas gry już nikt nie wejdzie do drużyny, zmienić się noc nie da, nawet my 4 nie mogliśmy zmienić drużyny żeby ten 5 mógł wejść, zawsze Kurwa coś :-\

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa jest z tym menu drużyn, weszliśmy we 4 do gry i podczas gry już nikt nie wejdzie do drużyny, zmienić się noc nie da, nawet my 4 nie mogliśmy zmienić drużyny żeby ten 5 mógł wejść, zawsze Kurwa coś :-\

ten 5 może wejść w menu druzyny beta i do was dołączyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, mam prośbę. Czy możecie sprawdzić jedną rzecz. Mianowicie, wydaje mi się że grając w ekipie gdzie wszyscy gadają przez HSy gra bardziej chrupie i laguje. Na serwerach Dice gdzie dużo przypadkowych osób jest lepiej. Na polskim serwerze( bodajże skrót PPB) można przetestować bo tam dużo osób rozmawia przez micro.

Chyba tak, ale w sytuacjach gdzie jest ostra rzeźnia w jednym miejscu, miałem tak już kilka razy, np w "metrze " jak kilka osób wysypie się z windy i czeka na nich "komisja powitalna".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może mi ktoś powiedzieć, czy do gry online w BF4 wymagany jest jakiś kod? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×