Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

BF3 wyszedl pod koniec pazdziernika, a prywatne serwery wprowadzili wraz z Premium dopiero w czerwcu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich i za kazde logowanie pakied bojowy:D


Od pierwszego lutegeo:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest źle, a dokładnie coraz gorzej. Po ost patchu zwiecha konsoli po każdej rundzie. Mam nadzieje, że jutro nie bede miał ochoty grać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam dokładnie to samo. Nie jestem w stanie zagrać rundy bez zwiechy konsoli. W doopie mam ich podwójny exp i jakieś głupie pakiety. To jest po prostu masakra- dosłownie z każdym kolejnym patchem gra jest bardziej zbugowana. Pięknie przygotowali się pod second assault, musiałbym być niezłym frajerem aby to kupić. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co jest grane po tej poprawce ??? wczoraj wieczorem grałem pare szybkich rund DM i Dominację. Ponad 90 % szybkich wymian ognia kończyły się zawszę tym że padałem na glebe a na killcamie pokazany był oprawca i jego energia na poziomie 0 albo 1. Niezależnie jaką bronią walczyłem. Nawet 3-4 strzały ze strzelby w klate z odległości metra kontra pojedyńczy strza przeciwnika- zawsze na moją niekorzyść... Rozumiem że statystycznie Powinienem wygrywać co drugą szybką wymiane ognia ale wczoraj na 60-70 wygrałem może ze 4-5 do tego poziom życia przeciwnika na poziomie Zero... strasznie frustrujące- Też ktoś tak miał WTF ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile można tłumaczyć. 0hp to jest bug. Pokazuje na killcamie nieprawdziwe informacje. Typ ma ze 20, 30 albo 5hp, ale Froztbajd Czynaście nie potrafi tego ogarnąć. A całą resztę zawdzięczasz albo niesamowitym lagom albo cudownemu netcodowi ablo twój internet jest z biedronki.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, jest ktoś chętny do zrobienia trofeum SAPER ( dostarczenie 5 bomb w trybie unicestwienie ) ? 
chętnych zapraszam ;)  psn id:  DZIBSTER93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słowem wstępu -  jestem wielkim fanem serii BF i wybaczałem wiele .

Ale o zgrozo!!  matko z córką !!!! ile można znieśc nerwów przy bf4 ? czekając na naprawę błędów ?

 

 żona pyta dlaczego tak ostatnio posiwiałem czy to przez pracę ?  ... NIE KURW>>>> PRZEZ PIERD>>>>> BF$ !

 

Jedna wielka DUPA  ! Panowie z EA powinni dostać jednego wielkiego BANA! 

Bf4 mógł być najlepsza grą serii - przez błędy jest najgorszą .

 

GRA DALEJ SIĘ ZAWIESZA ! więc poprawki i dodatki mało istotnych spraw niech sobie w BUTY wsadzą .

 

SINGLA boje się nawet odpalać bo po ostatniej akcji jak wcieło mi "sejwa" konsola nie jest już w całości ,

kolejnego ataku mojej irytacji pewnie nie przeżyje :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak wam bf 4 przeszkadza to widocznie czas wrócić do bf3 ja mam teraz spokój ze zwiechami "jak na razie" :P ale za to mnie wywala z psn i nie wiem o chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas chyba powiedzieć, ze to jest tylko gra, co tu sie denerwować. Fakt wypuścili grę pełna błędów, cóż może i żałuje, ze wydałem tyle pieniędzy..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też występuję taki problem że jak dołączacie do już rozpoczętej gry to przez całą tą rundę nie macie wgl żadnego dzwięku, a w następnej jest już wszystko ok ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy ma ktos problem z trybem commander na tablecie? A mianowicie brakiem oznaczen flag itp, brakiem drona skanujacego. Bo cos mi sie wydaje ze update i ten element zniszczyl ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też występuję taki problem że jak dołączacie do już rozpoczętej gry to przez całą tą rundę nie macie wgl żadnego dzwięku, a w następnej jest już wszystko ok ?

 

ja mam tak na PS4 :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U was też występuję taki problem że jak dołączacie do już rozpoczętej gry to przez całą tą rundę nie macie wgl żadnego dzwięku, a w następnej jest już wszystko ok ?

Tez tak mam:/ Slychac tylko muzyke:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Wam ze tak jak na poczatku mowilem sobie aj kilka bugow to teraz na serio jest to wpiiajace. Ostatnia sesja ze znajomymi to dwie mapy 4 zechy i stluczona szklanka z nerwow. Faktycznie chyba czas wrocic do bf3. Z poczatku taki bylem najarany ze chcialem premium kupic teraz zaczynam zalowac ze w ogole gre kupilem xF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Szukam ludzi na zżute na konto premium. Ja mam ps4 czyli szukam dwoje ludzi z ps3 i z chwilą wolnego czasu aby to załatwić

Edytowane przez mlodyyydk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi sie zawiesza tylko na podboju:/ I to za kazdym razem:/ 

Edytowane przez krzyzak86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jest w ogóle możliwe takie coś zrobić ?

na jednym premium battlefield 4 możesz zainstalować na 1 ps4 i 2 ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×