Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Już nie chcę na tę grę nadawać bo monolog hejtów już dawno stał się nudny , ale jest jeszcze jedna ważna rzecz którą może szanowne dice zauważy. Chodzi mi o pojazd " działo samobieżne" , na niektórych mapach np fabryka 311 ludzie masowo uciekają tym wozem na respa i stamtąd napieprzają bezkarnie całe mecze. Wiem że te działo jest dobre na kamperów którzy siedzą na dachach, ale jak ktoś cały mecz napierdziela z tego gó*na że aż się telewizor trzęsie to można oszaleć. Powinni z tym zrobić tak jak z mortarem w bf3, na respie nie można tego rozstawić. Granie na tej w sumie fajnej mapce , przy ciągłym trzęsieniu ziemi robi się męczące .

Edytowane przez okoni
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie troe bawi? :-) kazdy praktycznie jchal na cod ghosts ze to klon poprzedniej gry itd itp. A teraz my dostalismy podrasowanego bf 3 z pelna iloscia bugow heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Już nie chcę na tę grę nadawać bo monolog hejtów już dawno stał się nudny , ale jest jeszcze jedna ważna rzecz którą może szanowne dice zauważy. Chodzi mi o pojazd " działo samobieżne" , na niektórych mapach np fabryka 311 ludzie masowo uciekają tym wozem na respa i stamtąd napieprzają bezkarnie całe mecze. Wiem że te działo jest dobre na kamperów którzy siedzą na dachach, ale jak ktoś cały mecz napierdziela z tego gó*na że aż się telewizor trzęsie to można oszaleć. Powinni z tym zrobić tak jak z mortarem w bf3, na respie nie można tego rozstawić. Granie na tej w sumie fajnej mapce , przy ciągłym trzęsieniu ziemi robi się męczące .

Dokładnie, to jakaś paranoja z tym trzęsieniem. Żołnierz skacze jak na trampolinie :mellow:  Strasznie wk..

Edytowane przez merio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma na to żadnej rady jak na razie, niech sobie biją z respa, jak sie ciagle biega to nie ma opcji żeby koleś Cię ustrzelił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co mnie troe bawi? :-) kazdy praktycznie jchal na cod ghosts ze to klon poprzedniej gry itd itp. A teraz my dostalismy podrasowanego bf 3 z pelna iloscia bugow heh

Battlefield to dopiero pierwszy klon. Ghosts to juz piąty lub szósty ;)

Mnie bardziej śmieszy to, że po pełnej błędów trójce Dice niczego się nie nauczyło i BF4 w 90% powtarza błędy poprzednika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiecie co mnie troe bawi? :-) kazdy praktycznie jchal na cod ghosts ze to klon poprzedniej gry itd itp. A teraz my dostalismy podrasowanego bf 3 z pelna iloscia bugow he

Przecież to są dwie osobne gry nawet grafika jest inna, feeling strzelania, jest zupełnie inaczej  a ty tutaj mówisz że to podrasowany bf3... LoL to że masa bugów to się akurat zgodzę bo wniosków z poprzednika nie wynieśli żadnych a powinni.

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mnie bardziej śmieszy to, że po pełnej błędów trójce Dice niczego się nie nauczyło i BF4 w 90% powtarza błędy poprzednika.

 

Tak to jest rzeczywiście interesujące. Bo po poprawkach jakie zaimplementowali w BF3 pomyśleć by można było, że DICE kolejną część zrobi to z głową. Jednak nie, w BF4 wracają rzeczy jeszcze gorszym wydaniu. Ktoś nie lubił klaunów latających mavem to bardzo proszę dodali nam to latające cholerstwo w china rising, kamprzerzy na dachach, tak jest! - mają możliwość teraz zamknięcia zapadni i mogą sobie tam siedzieć na dachu praktycznie nietykalni szczególnie w trybie dominacji, moździerz na respie - jak mogło tego zabraknąć i jeszcze w gorszej wersji, C4 - tak, mają je teraz dwie klasy a w pojazdach proximity scan przesunęli do strzelca.

Edytowane przez Valchall
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wszechobecny nerf pojazdów można tylko w i wyłącznie zawdzięczać community. Które płakało, że jak strzela ze snajperki do czołgu to nic się nie dzieje i jeszcze ten bezczelny czołg śmie kogoś zabić. Przecież teraz czołgi są z kartonu. Ten nowy system unieruchomień nazwijmy to, to jest pomyłka, raz mi zabierze 90% jednym strzałem raz 20%, w ogóle nie czuć czy masz 10% energii czy 80%. BWPem 1vs1 z tankiem od frontu to się na ogół można tylko przeżegnać. Little Bird do niedawna był niezniszczalny (ze 3x z czogłu czasami trzeba było trafić), teraz zmniejszyli mocno prędkość naprawiania, więc już nie jest. Za to Szturmową helkę to se można w buty wsadzić. Na szczęście pelotkę zrobili OP bo bym się obawiał, że zapomnieli o czymś.

PS. A i łódki muszą być OP żeby pokazać, że zrobiliśmy wam takie fajne pływające gówno i macie się cieszcie...i jakby była odpowiednio duża kałuża to nawet na Silk Road byśmy to dodali.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DICE/EA niczego się nie nauczyło? Czyli BF4 sprzedaje się słabo, tak? Link jakiś poproszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

DICE/EA niczego się nie nauczyło? Czyli BF4 sprzedaje się słabo, tak? Link jakiś poproszę.

Sam zadajesz pytanie z tezą i oczekujesz odpowiedzi? Hm, nie kumam, chyba żem ślepy. Możesz mi przytoczyć gdzie ktoś mówi o słabej sprzedaży tej gry?

Ale coś w tym jest, coraz częściej gram w meczach gdzie do końca rundy ludzie nie wytrzymują w pełnych składach. W bf3 serwery były pełne nawet jak był baserape.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze o czym mówię i nie zgrywaj durnia.

 

Ale Ci na szybko wyjaśnię. Ktoś pisał że niczego się nie nauczyli bo znowu spieprzoną grę wydają, a ja twierdzę że niby czego się mieli nie nauczyć skoro sprzedaję im się produkt doskonale.

Są 2 punkty widzenia, gracza który chciałby produkt doskonały i firmy która tylko liczy kapustę, więc drudno aby gracz twierdził że się nic nie nauczyli skoro z ich punktu widzenia (firmy) wszysko gra i chuczy bo się sprzedaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Battlefield to dopiero pierwszy klon. Ghosts to juz piąty lub szósty ;)

Mnie bardziej śmieszy to, że po pełnej błędów trójce Dice niczego się nie nauczyło i BF4 w 90% powtarza błędy poprzednika.

Jak to BF3 ich nic nie nauczyło? Nauczyło bardzo dużo, głównie to to że cokolwiek by nie zrobili i jakiego bubla wydali, to i tak kupę kasy zgarną. Mylili się?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze o czym mówię i nie zgrywaj durnia.

 

Ale Ci na szybko wyjaśnię. Ktoś pisał że niczego się nie nauczyli bo znowu spieprzoną grę wydają, a ja twierdzę że niby czego się mieli nie nauczyć skoro sprzedaję im się produkt doskonale.

Są 2 punkty widzenia, gracza który chciałby produkt doskonały i firmy która tylko liczy kapustę, więc drudno aby gracz twierdził że się nic nie nauczyli skoro z ich punktu widzenia (firmy) wszysko gra i chuczy bo się sprzedaje.

To ja Ci wytłumaczę trochę wolniej bo mógłbyś nie zrozumieć. ;)

Nic u nich nie gra i nie buczy. Po pierwsze EA zmaga się już z dwoma o ile się nie mylę pozwami inwestorów, którzy domagają się odszkodowań, akcje EA w pewnym momencie mocno ucierpiały.

Na forach ludzie mieszają tą grę z błotem. Każdy kolejny post DICE na BL wiąże się z kolejną falą komentarzy FIX THE GAME. Z każdym kolejnym patchem pojawiają się kolejne błędy, a ludzie są co raz mocniej wqrwieniu. Moi znajomi przestają grać. Czarny PR robi przy okazji swoje i potencjalni kupcy Premium czy DLC pewnie się zastanowią dwa razy zanim dokonają zakupu. EA jakiś czas temu próbowało nawet wmówić wszystkim, że prace nad kolejnymi DLC i tytułami od DICE (i nie tylko?) zostaną wstrzymane do momentu naprawienia gry. Te wszystkie Apryszyjejszyn Ivents i inne próby Damage Control, "dawanie za free" (HAHAHAHAHA) shortcut bundle i battlepacków (jeszcze większe hahaha) pokazuje, że wcale nie gra i nie huczy jak próbujesz mi wmówić.

Chętnie jednak ustąpię chociaż z części zarzutów, jeśli przedstawisz mi dowody, że BF4 się sprzedał tak świetnie jak prognozowali i że pobija kolejne rekordy etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest rzeczywiście interesujące. Bo po poprawkach jakie zaimplementowali w BF3 pomyśleć by można było, że DICE kolejną część zrobi to z głową. Jednak nie, w BF4 wracają rzeczy jeszcze gorszym wydaniu. Ktoś nie lubił klaunów latających mavem to bardzo proszę dodali nam to latające cholerstwo w china rising, kamprzerzy na dachach, tak jest! - mają możliwość teraz zamknięcia zapadni i mogą sobie tam siedzieć na dachu praktycznie nietykalni szczególnie w trybie dominacji, moździerz na respie - jak mogło tego zabraknąć i jeszcze w gorszej wersji, C4 - tak, mają je teraz dwie klasy a w pojazdach proximity scan przesunęli do strzelca.

 

O co Ci tak naprawdę chodzi? każdy walczy w sposób jaki uzna za słuszny i jaki jemu pasuje. Wymagasz żeby każdy biegał jak z wszami w d**ie ze szturmowcem? Toż to sie CoD wtedy zrobi z tego wszystkiego. Jaki problem masz ze zwiadowcami na dachach? - odblokuj sobie moździerz, albo podleć helką to się ich pozbędziesz - a jeszcze fragi Ci wpadną ;) Niektórym to nie idzie dogodzić. Jakby była tylko jedna klasa to wtedy wszyscy byliby zadowoleni tak? A jak jest duża różnorodność broni, sprzętu itp to oczywiście znajdą się malkontenci narzekający że jakiś zwiadowca odstrzelił im łeb i to jeszcze jednym strzałem. Bo to przecież KAMPER, a nie zwiadowca, który akurat preferuje taki styl gry :shok:  Ogarnijcie się niektórzy, bo już się tych płaczów czytać nie da i rzygać się chcę od tego wiecznego narzekania. Rozumiem narzekania na błędy techniczne gry, ale nie zniosę na całokształt klas, broni, urządzeń, pojazdów jaki oferuje nam ta gra. Przypominam co niektórym, że to jest GRA i to ma być zabawa a jeżeli jesteście tacy za***iści to zapraszam do prawdziwego wojska i wtedy chciałbym Was zobaczyć biegających gdzie popadnie i strzelających gdzie popadnie. Nie daj Bóg siedzielibyście w swoich krzakach tak samo jak Ci, których teraz wyzywacie od kamperów. Dziękuję, skończyłem

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

UP.
Takiś gupi czy tylko takiego zgrywasz ? Tylko gra powiadasz, a następnie piszesz coś o siedzeniu w krzakach w prawdziwym wojsku. No właśnie to tylko gra, a takie pipki siedzące w jednym miejscu obstawione c4, gejmorami, zamkniętymi włazami pokazują jak bardzo nie potrafią grać. A jeżeli dla Ciebie można tylko albo biegać bez sensu albo siedzieć w miejscu to też jesteś dobry herbatnik. Pozdro i poćwicz.


EDIT.
Zadałem sobie trudu sprawdzenia co to z Ciebie jest za pro Zwiadowca Mistrz ZabUjca Assasyn Terminator. K/D 1.1 na dachu wykręciłeś, czyli szacun. SPM masz 200 i 0.34 fraga na minutę. Także ogólnie raz na 3 minuty zabijasz typa. Runda niech trwa 20 minut. łatwo policzyć, że zabijasz w porywach 6 gości, sam ginąc przy tym z 5 razy. Twój zespół na pewno jest Ci wdzięczny, że dzięki Tobie i pewnie jeszcze ze 2 mistrzom jak Ty grają w osłabieniu. Ale taki masz "STYL" gry. #YoloSwagRoofCamping4Life

Edytowane przez Entliczeq
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

UP.

Takiś gupi czy tylko takiego zgrywasz ? Tylko gra powiadasz, a następnie piszesz coś o siedzeniu w krzakach w prawdziwym wojsku. No właśnie to tylko gra, a takie pipki siedzące w jednym miejscu obstawione c4, gejmorami, zamkniętymi włazami pokazują jak bardzo nie potrafią grać. A jeżeli dla Ciebie można tylko albo biegać bez sensu albo siedzieć w miejscu to też jesteś dobry herbatnik. Pozdro i poćwicz.

EDIT.

Zadałem sobie trudu sprawdzenia co to z Ciebie jest za pro Zwiadowca Mistrz ZabUjca Assasyn Terminator. K/D 1.1 na dachu wykręciłeś, czyli szacun. SPM masz 200 i 0.34 fraga na minutę. Także ogólnie raz na 3 minuty zabijasz typa. Runda niech trwa 20 minut. łatwo policzyć, że zabijasz w porywach 6 gości, sam ginąc przy tym z 5 razy. Twój zespół na pewno jest Ci wdzięczny, że dzięki Tobie i pewnie jeszcze ze 2 mistrzom jak Ty grają w osłabieniu. Ale taki masz "STYL" gry. #YoloSwagRoofCamping4Life

ale o co ci chodzi? Kazdy gra jak lubi, a nie tak, zeby innym pasowalo. Jeden lubi siedziec cala runde w krzakach i miec jednego kila, inny w czolgu 100 wykosi. Czego chcesz zeby inni grali jak tobie pasuje? Kazdy inaczej czerpie fun z gry.

Kamper, nie kamper to normalny gracz, mimo ze innych denerwuje

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Chodzi mi o to drogi Kakarocie, że dzięki takim "Zwiadowcom" po pierwsze drużyna ma przynajmniej jednego gracza mniej, w grze jak BF jak ktoś nie pomaga to przeszkadza. Pożytku z niego żadnego, flag nie zdobywa, fragować nie fraguje. A jak ktoś nie pomaga drużynie to mi przeszkadza. Ja nie chcę żeby inni grali jak mi pasuje, ja chcę żeby inni grali tak jak się grać powinno, czyli PTFO (po coś chyba są te flagi i m comy, nie ?) żeby grali tak żeby wygrać, a nie stuknąć jednego gościa z Interwenszyn ze słupa na Rouge Transmision i jeszcze mieć czelność napisać, że to jest taki play style i że on się wczuwa w zwiadowcę, a jak ktoś biega to biega bez sensu i że w prawdziwym życiu to się siedzi w krzakach.


EDIT.
Ja żadnym pr0sem nie jestem, ale za flagami biegam zawsze, jak trzeba rozbroić m-coma to wejdę i na granat, a jak moją drużynę ciśnie czołg to robię wszystko żeby go zniszczyć. I niejednokrotnie jestem na mapie w dość  nielicznej grupie ludzi którzy to robią bo albo siedzą pipki z interwenszyn na dachach i słupach albo idioci z lvg napieprzają się w przejściu 1,5x2m przez całą rundę.

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ty takiemu kamperowi tez przeszkadzasz?

Podkresle to jeszcze raz. KAZDY GRA JAK LUBI ! Nic nam do tego

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dodając jeszcze co do sprzedaży BF4 to z tego co pamiętam już przed premierą był bestsellerem, jeżeli się mylę to proszę mnie poprawić lub usunąć post

Edytowane przez matispidi
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze ty takiemu kamperowi tez przeszkadzasz?

Podkresle to jeszcze raz. KAZDY GRA JAK LUBI ! Nic nam do tego

Mam wrażenie, że próbujesz się różnić ze mną byle tylko się nie zgodzić. No, ale cóż. Tak ja pewnie przeszkadzam kamperom bo gram w grę tak jak została ona zaprojektowana. To Ci ze mnie nieszczęście. Goście by sobie chcieli posiedzieć na dachach, a ja biegam jak głupi i przejmuje flagi i mapa się kończy a Oni mają dopiero 2 fragi i 7 zgonów. Że też nie wpadłem na to wcześniej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz dobrze o czym mówię i nie zgrywaj durnia.

 

Ale Ci na szybko wyjaśnię. Ktoś pisał że niczego się nie nauczyli bo znowu spieprzoną grę wydają, a ja twierdzę że niby czego się mieli nie nauczyć skoro sprzedaję im się produkt doskonale.

Są 2 punkty widzenia, gracza który chciałby produkt doskonały i firmy która tylko liczy kapustę, więc drudno aby gracz twierdził że się nic nie nauczyli skoro z ich punktu widzenia (firmy) wszysko gra i chuczy bo się sprzedaje.

No Sherlocku, poraża mnie twoja przebiegłość. Realia są takie że EA już zapowiedziało że następnego BF'a robi kto inny bo Dice nie daje sobie z tym rady. Jak poszperasz w necie to te info znajdziesz. Dice też się broni i twierdzi że mieli mało czasu. Wyniki sprzedaży jeśli są to mało adekwatne. Bf4 jest na rynku dopiero trzeci miesiąc.

Podsumowując, wszyscy wiedzą że nowy szoter wyszedł do dupy. Wie to EA, wie to Dice, wiedzą to gracze oraz recenzenci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...bo gram w grę tak jak została ona zaprojektowana...

Oni tez.

Edit

Gra pozwala na latanie jetem, jazde czolgiem, bieganie z nozem, siedzenie ze snajperka w krzakach. Wiec dlaczego tego nie robic?

Edit 2

Taki jet tez nie przejmie flagi, przeniesie bomby, uzbroi mcoma...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie, Oni nie. Jeśli w grze jest jakiś Objective, a ktoś ma na to wy%$%$bane to znaczy, że nie gra w tą grę tak jak została zaprojektowana. W takim wypadku ostatnio na L.ockerze się trafił taki kolega z Chin ping 300+ i do tego miał taki playstyle, że lubił sobie siedzieć na glitchach, a to gdzieś nad mapą, a to nad respem w górach. No, ale przecież nie mogę mieć do niego pretensji bo taki ma playstyle, a nawet lepiej bo On stamtąd fragował to już w ogóle powinienem go pochwalić...


EDIT

Cieszę się, że doszliśmy do tego. Będę mógł zacytować sam siebie.

"w grze jak BF jak ktoś nie pomaga to przeszkadza. Pożytku z niego żadnego, flag nie zdobywa, fragować nie fraguje."

Jakby jeszcze Ci zwiadowcy fragowali to by było dobrze, ale nie Oni nie robią nic z tego. SPM 200 ? 0.34 KPM. A w Jetach też się da grać objective.
Gra oferuje też możliwość wejścia pod mapę, jak również nad mapę, i w kilka innych ciekawy miejsc. na PC gra oferuje też kilka dodatkowych funkcjonalności jak wallhacki, aimboty i pare innych. Czemu z tego nie skorzystać ?

Edytowane przez Entliczeq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da radę Jetem przejąć flagę, ale z rozbrojeniem mcoma już gorzej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×