Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

serwer to serwer nie ważne czy pod PC/PS3/Xbox, utrzymanie każdego kosztuje tyle samo $$$ więc dopóki ludzie będą grać to nikt nie będzie ich zamykał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W styczniu zamykają serwery MAG, dobra gra była.

Mój ulubiony tryb:ZDOBYWANIE.szkoda ,że tak mało ludzi w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja mam takie wrażenie że czołgi i lavki sa po prostu niezniszczalne ? samemu nie da się zniszczyć lavki wystrzeliłem mu w pysk wszystkie pociski z tej wyrzutni i pospawałem palnikiem dość długo a to coś se odjeżdza i mnie rozpierdala z 40% -.-. A te łódki to juz bez komentarza zostawie czy tego nie można naprawić od razu po tym jak po filmikach było widać że będą OP ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czołgach miałem taka sytuację że granatem rozwalil mi koleś czołg razem zemna( byłem w czołgu) bez komentarza ręce mi opadły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Hubcio-com

Co do "lawet" to rzeczywiście chyba są wzmocnione względem BF3, natomiast co do czołgów to uważam że zostały osłabione.

 

@michupol

Może stałeś na minach lub miałeś przyklejone SLAM`y.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czołgach miałem taka sytuację że granatem rozwalil mi koleś czołg razem zemna( byłem w czołgu) bez komentarza ręce mi opadły...

Koleś przykleil do ciebie c4 a zeby bylo zabawnej to rzucil granat. Ztrolowal cie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

@Hubcio-com

Co do "lawet" to rzeczywiście chyba są wzmocnione względem BF3, natomiast co do czołgów to uważam że zostały osłabione.

 

Wystrzeliłem wszystkie pociski z tej pokreconej wyrzutni i co nawet go nie unieruchomiłem -.- 

Edytowane przez Hubcio-com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już filmiki z dodatku Second Assault. 

 

Caspian Border

 

http://www.youtube.com/watch?v=Hn9xpiy6XPY

 

Operation Metro

 

http://www.youtube.com/watch?v=_4qVx3Pvfu4

 

Gulf Of Oman

 

http://www.youtube.com/watch?v=xHZC9584oS4

 

Operation Firestorm

 

http://www.youtube.com/watch?v=BSCvFQeVpMg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czołgach miałem taka sytuację że granatem rozwalil mi koleś czołg razem zemna( byłem w czołgu) bez komentarza ręce mi opadły...

W BC2 też tak było. Jak zostało parę procent z czołgu to wybuch granatu czy granatnika załatwiał czołg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orinetuje się ktoś czy BF4 w tym Tesco ma być z kodem na PS4 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kazda ma kod.

Obejrzalem te mapki i sa zajebiste,Border naprawde fajne levolution,na Omanie burza piaskowa ryje beret,Fiestrom robi wrazenie.Metro jak zawsze gowno i nie wiem co ta mapa ma wspolnego z Bfem.

Zapewne kupie te Dlc,albo premium na ps4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Są już filmiki z dodatku Second Assault.

(...)

O kurka wodna!!! Przesiadka na te mapy z PS3 na PS4 to niebo i ziemia. :thumbsup: Fajny motyw z rozprzestrzenianiem się ognia. Orientuje się ktoś czy na tych mapach będzie dostępny Conquest Large, tj. 64 graczy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też zaczynają się nudzić powoli te mapy, a to dopiero trzy tygodnie od premiery! Nowe mapy robią wrażenie, w ogóle w bf4 destrukcje są zayebiste, na każdej z map.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurwa!!! Przesiadka na te mapy z PS3 na PS4 to niebo i ziemia.  :thumbsup: Fajny motyw z rozprzestrzenianiem się ognia. Orientuje się ktoś czy na tych mapach będzie dostępny Conquest Large, tj. 64 graczy? 

 

Jak dla mnie na 99% będzie dostępny tryb dla 64 graczy(może oprócz metro, zbyt wielki chaos), tak jak to było w bf3 na pc. 

 

 

Ciekawie też wygląda tryb Capture The Flag na mapie Operation Firestorm.  :yes:

 

http://www.youtube.com/watch?v=uJt1l3OD_k0

 

 

Na mapie Operation Metro nie będzie jednak takiego chaosu. W szturmie dodali 2 nowe przejścia.

 

http://www.youtube.com/watch?v=L90DibXzunI

Edytowane przez Grandy111

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też zaczynają się nudzić powoli te mapy, a to dopiero trzy tygodnie od premiery! Nowe mapy robią wrażenie, w ogóle w bf4 destrukcje są zayebiste, na każdej z map.

 

Ja już od 4 dni nie gram bo naoglądałem się tych gameplayów z PS4 i jak odpalam wersję na PS3 to żal dupę ściska :P Konsola spakowana i czeka na nowego właściciela... aukcja kończy się jutro... trochę dołożę i mam PS4 :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  Konsola spakowana i czeka na nowego właściciela... aukcja kończy się jutro... trochę dołożę i mam PS4 :]

 

Trochę dołożysz? czyli ok 1,5 tys. Ja też nie mogę się doczekać premiery ps4 głównie po to aby w bf4 ciupać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola spakowana i czeka na nowego właściciela... aukcja kończy się jutro... trochę dołożę i mam PS4 :]

 

Trochę dołożysz? czyli ok 1,5 tys. Ja też nie mogę się doczekać premiery ps4 głównie po to aby w bf4 ciupać :)

Co Ty bredzisz... Swoją z grami sprzedam za ok 1000 zl więc dołoże 700 zl bo mam wykupiony preorder za stowe...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  Konsola spakowana i czeka na nowego właściciela... aukcja kończy się jutro... trochę dołożę i mam PS4 :]

 

Trochę dołożysz? czyli ok 1,5 tys. Ja też nie mogę się doczekać premiery ps4 głównie po to aby w bf4 ciupać 

 

 

Kogo obchodzi, ze sprzedasz konsole i kupisz BF4 na Ps4. Kolejny spam nie majacy zwiazku z tematem- ogarnijcie sie ludzie. Zauwazylem, ze weterani BF3 olali Bf4, i bardzo slusznie. Natomiast ci, nie radzacy sobie w BF3 oraz lubiacy Cod'a czy MOh'a, sa wniebowzieci. Ja tam pie&^ole ten syf w Bf4. Dostawalem ostrego lupnia w Bad Company 2, ale to jak dla mnie najlepszy BF. Potem przyszedl Bf3. Ciezko bylo sie przestawic, ale z runde na runde fun byl coraz wiekszy, i stawiam ja na piedestalu tuz obok Bad Company 2. Teraz mamy Bf4. Od premiery minelo trocch czasu, a na liczniki mam tylko 5 godzin. Albo wypalil mi sie fun ta gra, albo to nazjwyczajniej w swiecie crap dla casuali. Prawda chyba jest blizsza opcji nr.2. Nie mam sil w to grac, licze na dobre multi w Killzone:Shadow Fall na Ps4.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kogo obchodzi, ze sprzedasz konsole i kupisz BF4 na Ps4. Kolejny spam nie majacy zwiazku z tematem- ogarnijcie sie ludzie. Zauwazylem, ze weterani BF3 olali Bf4, i bardzo slusznie. Natomiast ci, nie radzacy sobie w BF3 oraz lubiacy Cod'a czy MOh'a, sa wniebowzieci. Ja tam pie&^ole ten syf w Bf4. Dostawalem ostrego lupnia w Bad Company 2, ale to jak dla mnie najlepszy BF. Potem przyszedl Bf3. Ciezko bylo sie przestawic, ale z runde na runde fun byl coraz wiekszy, i stawiam ja na piedestalu tuz obok Bad Company 2. Teraz mamy Bf4. Od premiery minelo trocch czasu, a na liczniki mam tylko 5 godzin. Albo wypalil mi sie fun ta gra, albo to nazjwyczajniej w swiecie crap dla casuali. Prawda chyba jest blizsza opcji nr.2. Nie mam sil w to grac, licze na dobre multi w Killzone:Shadow Fall na Ps4.

a Twój post to nie spam ? piszesz że crap ale zero argumentacji... no chyba że dla Ciebie argumentem jest fakt że lepiej Ci się grało w BC2 i BF3... sam się ogarnij...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak naprawdę to obydwaj piszecie nie na temat:)ja również.fakt gra ma wiele bugów,również ostatnio walczyłem z nieśmiertelnymi na hc,ja pół magazynka o oni 2 kule,wkurzony byłem strasznie,pierwszy raz poczułem jakbym grał w coda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weterani

Jeśli to weterani prawdziwi to nie grają bo renta im na to nie pozwala, a czas spędzają najczęściej na grobie nieznanego żołnierza popijając wódkę z piersiówki i wspominają wojnę na Metrze.
  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, to wypowiem się merytorycznie. Jestem zawiedziony BF4. Nie chodzi mi o grafe czy inne techniczne aspekty. Chodzi mi o miod i chec grania. Mysle, ze w mojej ocenie, najlepsza czescia serii byl Bc2. Niestety, mega mi sie znudzilo BF. Licze na jakiś fajny multiplayer na next gena, Dlugo dojrzewałem by to sobie powiedziec. Ale mimo tego, iż tyle tam zabawy, to jest to po prostu nudne. Te mapy są jakieś dziwne. 

Brakuje mi takich z BC2, nie pamietam nazw, bo causal ze mnie straszny :) Byla taka mapa potezna piaskowa z budynkami, czołgami :)  ogromna. Byla też  mapa ze sterowanymi helikopterami taka w lesie :) i te mapy jakieś takie większe były....i jakies takie inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×