Skocz do zawartości
deadmau49

Battlefield 4 [PS3]

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sytuacja wygląda z lagami. Przedwczoraj super się grało zarówno klasami szturmowiec, snajperem czy pojazdami. Parę kulek dosłownie szturmowcem i koleś leży. Wczoraj natomiast nieraz cały magazynek wyładowałem i gość uciekał. Jak wsiadłem do czołgu i z maszynowego nie mogłem nikogo ubić to zmieniałem serwery. Jednak trafiałem z 3 razy na takie serwery że miałem okropne opóźnienie. W ustawieniach mam zaznaczone serwery z europy. Gram na szturmie na serwerach  gdzie mam ful jakości sygnału. Są jakieś jeszcze inne filtry, które można włączyć aby gra łączyła się z dobrymi serwerami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...

Ktos wie wyslac do dice jakiś raport o problemach z bf4 ? Znam kilka bledow ktore bym im zgłosił

 

 

Podaje namiary do oficjalnej pomocy technicznej EA:

Strona WWW: http://help.ea.com/pl/ [help.ea.com]

Telefon: +48 (22) 397 08 40

Podaje również link do oficjalnego FAQ Pomocy Technicznej EA:

http://help.ea.com/pl/battlefield/battlefield-4 [help.ea.com]

Answer HQ:

http://answers.ea.com/t5/Battlefield-4/bd-p/battlefield-4 [answers.ea.com]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku z BFem jest może info o dodatkowej zawartości tj. DLC "Chińska Nawałanica" ? Przymierzam się do kupna swojego egzemplarza w TESCO za 139zł i nie wiem czy będzie zawierać ten dodatek...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • 4 duże mapy położone w Chinach: Silk Road, Altai Range, Guilin Peaks, Dragon Pass

5 broni

2 pojazdy: motocykl z Battlefield 3: Decydujące Starcie oraz bombowiec dostępny po zajęciu centrum dowodzenia

2 gadżety: UCAV (Unmanned Combat Aerial Vehicle) – bezzałogowy samolot bojowy dla klasy Żołnierz wsparcia oraz SUAV (Small Unmanned Aerial Vehicle) – dron szpiegowski dla klasy Zwiadowca

tryb Bitwa Powietrzna z Battlefield 3: Decydujące Starcie

10 zadań z nagrodami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ,jest taka informacja , ale to było w preorderze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

  • 4 duże mapy położone w Chinach: Silk Road, Altai Range, Guilin Peaks, Dragon Pass
  • 5 broni
  • 2 pojazdy: motocykl z Battlefield 3: Decydujące Starcie oraz bombowiec dostępny po zajęciu centrum dowodzenia
  • 2 gadżety: UCAV (Unmanned Combat Aerial Vehicle) – bezzałogowy samolot bojowy dla klasy Żołnierz wsparcia oraz SUAV (Small Unmanned Aerial Vehicle) – dron szpiegowski dla klasy Zwiadowca
  • tryb Bitwa Powietrzna z Battlefield 3: Decydujące Starcie
  • 10 zadań z nagrodami

 

I taka informacja jest na pudełku czy na folii ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyżej masz odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dalej nie wiem gdzie te info jest podane... :D czy może po prostu na pudełku nic nie ma i tylko kartka z kodem na DLC w środku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pudełku z BFem jest może info o dodatkowej zawartości tj. DLC "Chińska Nawałanica" ? Przymierzam się do kupna swojego egzemplarza w TESCO za 139zł i nie wiem czy będzie zawierać ten dodatek...

139 zł za bf4??? żartujesz chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

139 zł za bf4??? żartujesz chyba

 

Wcale nie :) Zobacz sobie na nową gazetkę od 21.11 ;) Gry od EA nie kupuje się na premierę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie a ja głupi się cieszyłem że kupiłem w ubiegłym tygodniu za 140 z wysyłką używkę, a tu nowa za 130zł. Ciekawe czy jest kod do przejścia na ps4. Fajnie jakby zawsze tak ceny spadały 2 tygodnie po premierze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale ten kod wpisuję na PS3 i później będę mógł zassać na PS4 ? Czy jest tylko "jednorazowy" ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też emblemat nie pokazuje się na pojazdach, broni i mundurze? Na BL jest na tle postaci ale w grze już nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w BF4 będzie opcja grania wspólnie pomiędzy użytkownikami PS4 a PS3 w multi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w BF4 będzie opcja grania wspólnie pomiędzy użytkownikami PS4 a PS3 w multi ??

 

Nie  niby jak sobie to wyobrażasz ? :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie wiem, ale technika idzie do przodu więc myślałem że może coś gdzieś kiedyś - ale było by to na pewno dobre dla multi i ilości graczy na serwerach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie niby jak sobie to wyobrażasz ? :P

Hm, ci z PS4 będą mieć przewagę bo będzie ich np 16 a z PS3 12, czyli jak nie staniesz dupa zawsze z tyłu:rolleyes:

Robił ktoś emblemat? Ja mam taki ładny polski, siedziałem prawie godzinę nad nim a teraz emblematy nie pokazują się na pojazdach.

(Polska gola!):wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kiedy wygasza multi bf4 na ps3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi kiedy wygasza multi bf4 na ps3. :)

Heh, skoro gra miała premierę miesiąc temu to pewnie trochę to potrwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×