Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

dla mnie 2 poprzednie części batmana to jedne z najlepszych gier na konsolę obecnej generacji,pierwsza piątka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatrwarzająca mała podjara tym tytułem na forum.. Aż dziwi po jakości obu poprzedników, ja np. nie dawałem sprzedawcy żyć przed premierą AA cz AC :P z nadzieją czy nie będzie miał gry dzień przed premierą :P - teraz wychodzi 3cia część i ciszaaaa......... Szkoda...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko przez premierę GTA i  nadchodzące ps4, ale myślę, że gra się sprzeda dobrze. Dla mnie absolutny top jeśli chodzi o gry akcji na czarnule, a tym bardziej jestem nakręcony, że to prequel, nie będzie obaw, że przesadzą z gadżetami i zmienią zbytnio formułę gry, ja chcę po prostu więcej tego samego, co dostałem w AA i AC.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dla mnie AA>AC (pomijając mistrzowkie zakończenie AC przy którym kopara mi opadła)... Origins zapowiada się soczyście i właściwie on i b2s to 2 ostatnie wyczekiwane przez mua pozycje do czasów premiery ps4...

Edytowane przez zdun
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto ma się jarać, ten się jara. Ja mam już egzemplarz zaklepany, muszę tylko Dark Arisen ograć jakoś do tego czasu, albo przynajmniej lwią część.

Trwam twrado w postanowieniu, jak Rydz w Toruniu, i nic nie czytam, nic nie oglądam, żeby się nie rozczarować, jak ostatnio. Może zrobię jeszcze speed maraton z poprzenimi częściami, zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą dla mnie AA>AC (pomijając mistrzowkie zakończenie AC przy którym kopara mi opadła)... Origins zapowiada się soczyście i właściwie on i b2s to 2 ostatnie wyczekiwane przez mua pozycje do czasów premiery ps4...

AA jest dużo składniejsze pod kątem fabularnym i ma arcygenialnego Stracha, AC rozłazi się właśnie na fabule braku odpowiedniego następcy dla Scarecrowe'a, natomiast mechanicznie jest o 100% lepsza niż AA - to są dziesiątki drobnych usprawnień których nie widać dopóki się nie zagra w obie gry jedna po drugiej. Wtedy dopiero widać ile goście z RCKSTDY przy tym dłubali. 

 

I właśnie dlatego bardzo mi odpowiada koncepcja "Origins" - zostawić to co w grze było genalne, czyli walkę i poruszanie się, a popracować nad elementami słabującymi: bossfighty, świat, historia.

 

Preorderów z zasady nie uskuteczniam, ale gra będzie moja w dniu premiery.

 

Swoją drogą widzę że, tradycyjnie już, nie ma najmniejszego sensu kupować w Polsce. Na Muve wołają za nią 219zł, podczas gdy na Amazonie można ją kupić za 175zł (i tu i tu darmowa wysyłka).

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, pięknie, aczkolwiek kiedy premiera? I są jakieś atrakcyjne preordery do zamówienia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera 25 Października. Do wersji na PS3 dorzucają kostium AzBata i Adama Westa. Preorderowe DLC daje opcję grania Deathstrokiem w czelendżach. A foty kolekcjonerki ktoś wrzucał parę stron wcześniej.

 

Edit: odpaliłem sobie ostatnio po raz kolejny AC w ramach rozgrzewki przed "Origins" i powiem znów: pod względem techniczno-gejmplejowym ta gra to absolutne mistrzostwo: zagadki, klimat, walka, oprawa - wszystko na mega zajebistym poziomie. Już nie mogę się doczekać 25go.

 

Aha, właśnie sobie przypomniałem że mam niewykorzystany kod zniżkowy z kompanii graczy, stąd pytanie - czy muve wysyła gry przed premierą do np. paczkomatów ?

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, Batmany to jedne z lepszych gier tej generacji, kto nie gram niech żałuję, bo to jest definicja gry świetnej. Października zapowiada sue grubo, najpierw Beyond, a później nowy Batman.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem fanem poprzednich Batmanów, ale jakoś do preordera mnie nie ciągnie na Origins. Jak dla mnie to co zapowiedzieli i to co widziałem na gameplayach to za mało żeby mnie zaciekawić. Otwarty świat, nowe gadżety i paru głównych złych mieliśmy już w Arkham City, na razie za mało nowości widać, bo multi mnie nie interesuje. Mam nadzieję że gra pozamiata, ale ryzykować nie będę i poczekam na pierwsze opinie i recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, ze tu jest "tylko" więcej i lepiej niż w AC, na większe zmiany przyjdzie gdy Batmana zawita na PS4. Miejmy tylko nadzieję, ze AO będzie tak dobre jak AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy ja wiem, na razie gry na next geny to jest to samo co teraz tylko z lepszą grafiką. Nie przeszkadza mi to że Origins jest na tym samym silniku co AC. Jeśli deweloperom się chce to można jeszcze na tej generacji zaskoczyć. No ale zobaczymy jak wyjdzie, bo ja bardzo chcę żeby gra była świetna, ale nie jestem co do tego przekonany na tyle żeby składać predorder.

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obadamy te challenge roomy. W AC utkwiły mi w pamięci jedynie Wayne manor i ciufcia z Black Mask. Totally insane w AA też było swego czasu fajne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skin z Knightfall rewelka, choć szkoda trochę że nie wysytlizowali go bardziej pod kreskę Vincenta Giarrano. Kostium Adama Westa prezentuje się wręcz absurdalnei badassowo :D jak powiedział kiedyś Dee Snider: "I takes a real man to dress up like a drag queen"  :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj jaram się jaram...chciałbym żeby to była ostatnia gra z serii Arkham...wtedy pewnie wydali by coś w stylu GOTY o nazwie "Arkham Trilogy"...ahhhh, marzenia ściętej głowy...

 

Tak czy siak gra zapowiada się iście epicko...liczę na jakieś fajne fabularne DLC w rodzaju HQR.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się jaram i ja biorę na premierę.

Całego hajpaja ostatniego czasu zgarnęło GTA. 

W empiku kolekcjonerka za jakieś 375zł. Całkiem fajna ta figurka. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby fajna...ale w porównaniu do figurki z wersji US to wypada słabo wg. mnie.

 

Dla porównania.

 

 

batman-arkham-origins-collectors-edition

batman-arkham-origins-collectors-edition

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj jaram się jaram...chciałbym żeby to była ostatnia gra z serii Arkham...wtedy pewnie wydali by coś w stylu GOTY o nazwie "Arkham Trilogy"...ahhhh, marzenia ściętej głowy...

 

Tak czy siak gra zapowiada się iście epicko...liczę na jakieś fajne fabularne DLC w rodzaju HQR.

 

Taki set na 100% wyjdzie, ale zapewne już jako "Arkham super-duper-HD-next-gen collection na PS4 ;) A na fabularne DLC też mam nadzieję, ale ja właśnie liczę że nie będzie tak marne jak HQR.

Natomiast co do figurek z kolekcjonerek, to pomimo tego że ja naprawdę lubię takie rzeczy(jak na dorosłego człowieka przystało mam w domu Transformera za ekwiwalent średniej krajowej ;) ) to chyba ani razu nie widziałem w kolekcjonerce figurki które spełniłaby moje oczekiwania. Praktycznie każda którą macałem to jakaś chińska masówa, z tragicznie nałożonymi kolorami(ale przyznaje że nie widziałem tej z Batman: AC) więc każdemu kto ma chrapkę na jakiegoś plastikowego Batmana radzę olać kolekcjonerkę, dołożyć ze stówę i kupić jakąś fajną figurkę dla kolekcjonerów. Jest w czym wybierać.

Edytowane przez Danny Boy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj jaram się jaram...chciałbym żeby to była ostatnia gra z serii Arkham...wtedy pewnie wydali by coś w stylu GOTY o nazwie "Arkham Trilogy"...ahhhh, marzenia ściętej głowy...

 

Tak czy siak gra zapowiada się iście epicko...liczę na jakieś fajne fabularne DLC w rodzaju HQR.

Cosik tam przecież zapowiedzieli, jakieś wydanie łączone GOTY AA i AC. A HQR moim zdaniem również było cieniutkie i na miejscu Rocksteady wstydziłbym się pod tym podpisać.

Mnie kolekcjonerki, figurki i inne wypasiory nie kręcą. Wolę tę kasę przeznaczyć na inne ciekawe tytuły.

Btw - odliczam już godziny do premiery na moim bat-czasomierzu.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Szybka zajawka preorderowego kontentu z Deathstrokiem. Można zaobserwować nowy tryb: 100 do 1, czyli Arkhamowa wariacja na temat hordy. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info z głównej:

Warner Bros. ogłosiło cenę i zawartość Season Passa do nadchodzącego Batman: Arkham Origins, który zapewni Wam wydane w przyszłości dodatki po niższej cenie.

Cóż jednak z tego, jeśli to niemal same skiny dla postaci? To Batman, nie Barbie. Za $19.99 dostaniemy:

Paczkę skinów New Millennium (5 skinów dla Batmana i jeden dla Robina)

Paczkę skinów Infinite Earths (j.w.)

Skin z komiksu "Gotham by Gaslight" dla Batmana (dostępny wyłącznie w Przepustce)

Skin z komiksu "Brightest Day" dla Batmana (j.w.)

Inicjacja: Zagraj jako Bruce Wayne (paczka mapek z wyzwaniami)

Niezapowiedziany dodatek fabularny do gry

Nie podoba mi się ta sytuacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja conajmniej absurdalna, ale na szczęście wyjście jest mega proste: nie kupować przepustki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A na końcu wyjdzie że ostatni dodatek fabularny będzie w takiej samej cenie jak SP...więc nie ma co brać SP tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×