Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Nas, bohaterów, prądem?!?

 

Ja po ostatnim dlc, i póki co pierwszym w serii, na pewno się trzy razy zastanowię, wstrzymam, a być może i kompletnie oleję.

Mierzi mnie już ta polityka bonusów do pre-orderów, ekskluzywna zawartość na daną platformę, season passy i inne nic nie warte zbitki pikseli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass w przypadku gry głównie singlowej nie ma najmniejszego sensu, zwłaszcza że kosztuje 20$, podczas gdy dodatek będzie pewnie kosztował koło 15$.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w Empiku i widziałem fajny pakiet preorderowy - koszulka z Batmana w rozmiarze L, jakieś DLC i chyba coś jeszcze za 40 zł (które jest odliczane od ceny gry przy odbiorze) na wszystkie platformy.

 

Te season passy już dawno olałem, nie będę kupował w ciemno misji które twórcy wycięli z gry. Zawsze wolę poczekać jakiś czas, poczytać opinie i potem może się zdecydować na któryś z DLC'ków, jeśli jest naprawdę dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś ten zestaw przedpremierowy z koszulką i muszę przyznać że koszulka jest bardzo dobrze wykonana jak się ktoś zastanawia nad kupnem polecam !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pieknie - 70zł różnicy w cenie premierowej względem Polskich sklepów. :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już wiadomo ile na nas chcą zarobić...oby nikt im tego u nas nie kupił aż nie opuszczą ceny...

 

No nic...tym razem kupię Batmana na PC a nie na konsole...jednak nie chcę aż tyle przepłacać...wole dać to 120zł zamiast 220zł...

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji Arkham Asylum grałem u kumpla na PC - bez pada to jakaś masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo AC i powiem że brak pada to największy problem grania na PC.

Ogrywam Skyrim i myszką nie idzie grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja dziś też pre-ordera kupiłem z koszulką. Koszulka fajna, dobra gatunkowo tylko.... jestem spory chłopak :) ale XL jest na słonia chyba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy przegapiłem ale było jakieś info o ewentualnej lokalizacji?

Edytowane przez malpka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ograłem demo AC i powiem że brak pada to największy problem grania na PC.

Ogrywam Skyrim i myszką nie idzie grać.

 

Pad. wg mnie to podstawa podczas grania nawet na PC. 

 

Jedyne odstępstwo od tego, mam wtedy kiedy gram w jakieś strategie albo p&c.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będzie z "Origins" to na 100% ci nie powiem, ale AC miało wersję PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem info że mają być napisy PL ale czy wersja z Amazona będzie miała takowe to nie wiem, sam bym się chętnie dowiedział.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napiszę wam po premierze bo zamówiłem na Amazonie. Raczej jest duża szansa że będą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie słabo, Arkham City ukończyłem w 20 godzin mając jakieś 50% questów pobocznych + jeszcze pełno trofeów Riddlera do znalezienia. Mam nadzieję że ktoś się jebnął w tłumaczeniu i nie chodzi o te "duże" zadania poboczne, tylko jakieś pomniejsze objective'y czy coś w tym stylu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przejście gry razem z zadaniami pobocznymi zajmie 12 godzin, także słabo :/

Ta, tak jak przejście Dishonored to podobno 4h. Każdą grę da się przelecieć "na Jana", ale czy jest sens? Zresztą jak się dobrze zastanowić to machnięcie wątku głównego w AC + zadań pobocznych(które w AC są wybitnie banalne) nie powinno zająć więcej niż jakieś 5h komuś kto wie jak grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że jak twórcy mówią o długości gry to chyba powinni zawyżać liczbę godzin, a nie chwalić się jak najszybciej grę można przejść.

 

http://www.ppe.pl/news-24539-deweloperzy_batman__arkham_origins_ujawniaja_dlugosc_zabawy_i_bezlitosny_poziom_trudnosci.html

Edytowane przez adams1001

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście gry potrzeba 12 godzin wraz z misjami pobocznymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy, zobaczymy. Pamiętam, że przy AC z kolei ktoś się walnął w tłumaczeniu wypowiedzi Seftona Hilla i w Polskę poszła wieść, że wątek miał być na 15h, dodatkowe na ponad 10h, plus jeszcze drugie tyle wyzwania Riddlera (nie znajdźki).

Ja się cieszę na opcję I am the Night, ale zobaczymy, czy gra mnie zachęci do trzykrotnego obcowania ze sobą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście gry bez oglądania cutscenek pewnie tyle zajmie...chociaż nie czarujmy się, jeżeli będzie 12h epicko poprowadzonej fabuły to nie będę miał temu za złe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×