Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

bardzo czekam na ten tytuł, zapowiada się klimat jak z Powrotu Batmana Burtona :)

 

jakich bossów jeszcze typujecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wyciągnęli tak niszową postać jak Copperhead to zdziwiłbym się gdyby pośród zabójców zabrakło Davida Caina i Lady Shivy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby utrzymali taki sam klimat jak poprzednie części.a i ciekawe czy lokalizacje dodadzą.

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duuuużo efektu bigger better and more badass :biggrin: A tak na poważnie, mam nadzieję, że walki z bossami będą urozmaicone, a nie copy/paste, jak to miało miejsce w AA. Cieszy fakt, że pojawiają się postaci wcześniej tylko wspomniane w poprzednich częściach lub te mniej znane przeciętnemu Kowalskiemu, który ogarnia jedynie filmy Nolana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za duuuużo efektu bigger better and more badass :biggrin: A tak na poważnie, mam nadzieję, że walki z bossami będą urozmaicone, a nie copy/paste, jak to miało miejsce w AA. Cieszy fakt, że pojawiają się postaci wcześniej tylko wspomniane w poprzednich częściach lub te mniej znane przeciętnemu Kowalskiemu, który ogarnia jedynie filmy Nolana.

Odnośnie bossfightów to twórcy wspomnieli że starają się aby przywodziły one na myśl walkę z Freezem z AC czyli wzorzec jak najbardziej zacny i dokładnie w tym kierunku to powinno zmierzać. Konkretów jednak, póki co, brak.  

 

Sama postać Fajerflaja mnie ani ziębi ani grzeje, mam jednak nadzieję że jednym z 8 będzie David Caine, bo tu jest najfajniejszy potencjał na ciekawą relację z Nietoperzem (w komiksie David Caine był jednym z wymiataczy którzy szkolili Bruce'a)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się fajna gonitwa z Man-batem.

A wracając do trailera, to bardziej podobały mi się te od Rocksteady, ale koniec końców byłem zawiedziony końcowym produktem, więc może teraz, kiedy się nie nastawiam, jak szczerbaty na suchary, efekt będzie odwrotny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

batman-arkham-origins-screenshot-ME30501

 

batman-arkham-origins-screenshot-ME30501batman-arkham-origins-screenshot-ME30501

 

batman-arkham-origins-screenshot-ME30501

 

batman-arkham-origins-screenshot-ME30501

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay, który był pokazywany na Gamescom.

Edytowane przez ONE
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w wersji komiksowej nie bardzo ;)

250px-Copperheaddcu1.jpg

 

ale jako zabójcza akrobatyczna babka z krótkimi włosami? No siłą rzeczy trochę przypomina.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faaaaaak przez to wszysto zapomniałem o kontynuacji jednej z lepszych serii generacji - w końcu poogladałem trailery i gameplaye (wiem ale szybki jestem) i powolutku zaczynam się jarać - AA i AC były mistrzowskie mam nadzieje że origins nie podzieli losów "słabych 3cich części current genów" i  będzie trzymał fason - patrząc na trailery bedzie kolejna znakomita gra...

Edytowane przez zdun
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W empikach/MM jest pre-order pack za 40zł, w środku jakiś kod na DLC i całkiem fajna koszulka, no i oczywiście zniżka 40 zł na grę. Również hype u mnie rośnie, jedna z moich ulubionych serii na czarnulce. Multi też może być ciekawe, bo jest to jakaś odskocznia od pseudo realistycznej zabawy w żołnierzyków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za małolata jak sie kupowało komiksy za 5ke w kiosku pamietam tego z czerwonymi gałami ale to chyba nie był nasz nietoperek jeno jakiś jego zastępca po akcji - Bane + masaż kręgosłupa = wózek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie inaczej, swoją drogą to cała ta opowieść("Knightfall") to, moim zdaniem, jeden z lepszych mega-storyarc-ów w historii komiksów i samo w sobie genialnie nadałoby się na grę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×