Skocz do zawartości
INKOGNITO

Batman: Arkham Origins

Rekomendowane odpowiedzi

Boli to klatkowanie. Człowiek miał nadzieję że w pełnej tego nie będzie. Może jakiś patch wyjdzie później. 

 

Jakie klatkowanie ? nie uraczyłem takich kwiatków...tak samo mam z muve.pl i gierka kozak :) polecam z czystym sercem...idealna trylogia batmana powstała i jest w zasięgu ręki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja o 00:01 odpalam wersję na PC :) Mam nadzieję ,że się nie zawiodę ,a liczę jedynie na więcej soczystej gry jaką jest Arkham City. :)

 

btw. Jestem w trakcie oglądania serialu Arrow (9odcinek pierwszej serii) i fajnieby było gdyyby Rocksteady wzięło ten temat na swój warsztat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakie klatkowanie ? nie uraczyłem takich kwiatków...tak samo mam z muve.pl i gierka kozak :) polecam z czystym sercem...idealna trylogia batmana powstała i jest w zasięgu ręki :)

 U mnie zdarzają się bolesne zacięcia i spadki animacji :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie spotkałem się z tym u siebie...jedyne na co mogę narzekać to na kulawe tłumaczenie albo niepełne tłumaczenie...to jest trochę denerwujące.

Tak to nie miałem najmniejszych problemów z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do kogoś kto pograł trochę dłużej: czy Arkham Origins jest przynajmniej równie dobre co poprzednie Batmany?

 

Co do klatkowania, to wie ktoś czy wersja na Xboxa jest lepiej zoptymalizowana?

 

Gry na premierę raczej nie kupię, jak nic ciekawego w tym roku już nie wyjdzie to wezmę na święta, ażeby wczuć się w klimat nowego Batmana :P
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecny batman trzyma spokojnie poziom poprzednich a nawet w niektórych aspektach przewyższa AA i AC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy fan poprzednich części będzie w pełni usatysfakcjonowany. Trochę ponarzekałem, ale gra się przednio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trochę bolało że walka ze Slade'm to istny maraton QTE :( 

 

Ogólnie klimat jest dalej kozacki i mroczny a gra fabularnie trzyma poziom. Boli niestety że od samego początku znamy zabójców i nie są w stanie nas zaskoczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem raptem chwilę, przechodząc nazwijmy to tutorial. Żadnego klatkowania nie uświadczyłem. Tłumaczenie ciuteż momentami kuleje, ale czepiam się.

Fajny wstępniak i ucieszyła mnie przede wszystkim mała bitka na koniec, choć pod względem gameplayu żadnych nowości póki co nie dostrzegłem. Po każdej bitce, nawet z przydupasami, jest natomiast podsumowanie i ranking S A B C D, który przekłada się standardowo na punkty doświadczenia, a te inwestujemy w ulepszenia. Powiedzmy, że tryb challenge, że został wpleciony w fabułę - jest po staremu.

 

Gościu podkładający głos pod uszatego - Ezio Auditore ;) - daje radę. Dawno w Arkham Asylum i City nie grałem, ale rzeczywiście, grafika wygląda dość biednie przy poprzednich częściach - ale znowu - czepiam się na siłę. To stary dobry uszaty.

 

 @up - no właśnie szkoda, że tych ośmiu gniewnych zostało od razu ujawnionych. Mam nadzieję, że Kanadyjczycy jednak to przemyśleli i szykują jeszcze parę niespodzianek, inaczej kiszka na starcie.

 Btw - keep your mouth shut & don't spoil :P

Edytowane przez kovacs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię Was! Przez Was nie wiem czy wytrzymam do północy :D! Embargo wygasa o północy dopiero?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na recki tak, a jak to będzie z odpaleniem gry to nie wiem.

 

Apropo spoilerów ;D to trzymam się zasady "spoiler free wypowiedzi" i jedynie mówie to co już było wiadomo z trailerów itp itd ;D

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra faktycznie warta pieniędzy ,kupujcie ponieważ to już jeden z ostatnich hitów na tą generację.Ściągnęło mi jakąś łatkę chyba,nie wiem bo synek włączał grę może wiecie co to było.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem niedługo bo do walki z pierwszym mini-bossem

krokodylkiem

i jak narazie jestem zadowolony, a po tym co sie zapowiada

czyli po ilości czyhających na mnie płatnych zabójców

zacieram ręce na róznorodność walk :)

 

u mnie także żadnego klatkowania - działa płynnie i póki co czuje sie jakbym grał w Batmana:AC - w sterowaniu praktycznie żadnych róznic co oczywiście nie jest wadą bo Batman:AC był wyśmienity

 

kto polubił poprzednie wersje naprawde nie będzie żałował wydanych złotówek - fabuła po godzinie gry zapowiada się bardzo ciekawie  :)

Edytowane przez gnz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kruca fuks! A ja nie mam dzisiaj czasu na śmiganie po Gotham. Jak przysiądę jutro, to pewnie już pociągnę do rana.

 

@ up - fakt, brakowało mi możliwości poturbowania skubańca w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zagrałem z godzinę, jest to mój pierwszy Batman, i jestem pod wrażeniem! Gra wciągnęła mnie na maksa i już nie mogę się doczekać dzisiejszego wieczora jak znów przysiądę do niej! :)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki raczej nie zachwycają

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/batman-arkham-origins

 

Z gry Top 4 generacji spadek do gry jedynie dobrej (wg matematyki)

Mój entuzjazm do zakupu w okolice premiery przygasł

 

Czekam na opinie weteranów serii 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Duhh! Chyba na głównej było parę linijek od developera, jaka to na nich presja ciążyła, tworząc w cieniu Rocksteady. Że nikt z nich nie chce, aby seria, która miała 96 na metactitic poleciała na łeb na szyję na 60... Maciej wróżbita jakiś, czy cuu :D

 

Pogram jutro, to wydam wyrok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem raptem z 1.5h na kompie więc nie będę pisał o grafice bo to nie ma sensu. Może jedynie to że o ile B:AC śmigał na max detalach tak tu zdarzają się dropy.

Wyszedłem z więzienia i pobiegałem trochę po mieście (pierwsza lokacja). Jest OK. Jest Zagadka i wszystko co z nim związane. Misje poboczne, zapobieganie przestępstwom. Tłumaczenie daje radę chociaż Zabójczy Kroko mrozi krew w żyłach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Recki raczej nie zachwycają

 

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/batman-arkham-origins

 

Z gry Top 4 generacji spadek do gry jedynie dobrej (wg matematyki)

Mój entuzjazm do zakupu w okolice premiery przygasł

 

Czekam na opinie weteranów serii 

75% i "nie zachwycają" oO ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorąc pod uwagę poprzednie części to między świetną grą (90%+) a grą "tylko" dobrą na 75% jest różnica. 

 

Grę i tak kupię, bo widzę że opinie graczy są pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po mojemu dostała 75% bo nie wnosi nic nowego

po prostu stary dobry batman z AC ale nie ma juz tego "wow" co kiedyś że zarobił 90%

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem na PC. Gra jest praktycznie kopią AC wklejoną w inne miasto.

Moim zdaniem zarówno fabuła, jak i grafika+optymalizacja są gorsze od AC.

Miasto jest większe, ale jego wygląd i projekt pozostawia sporo do życzenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem zarówno fabuła, jak i grafika+optymalizacja są gorsze od AC.

Co jest dziwne bo przecież to ten sam silnik co w poprzednich częściach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×