Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

...ale to jest oficjalna appka od Ubisoftu związana bezpośrednio z grą a nie "jakaś fajna appka". Z wiadomych przyczyn na Windows Phone ich nie ma ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na marginesie, zarządzanie flotą działa poza grą - nie trzeba mieć włączonej ani gr ani konosli żeby wysyłać statki ;)

Po włączeniu gry i zalogowaniu sie do Uplay (automatycznie przy uruchomieniu gry mając internet w konosli), odbiermay pieniądze wchodząc pod pokład i klikając na mapę. :D

Edytowane przez SephiroT
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć te konwoje. Póki co udało mi się odszukać tylko 3... Ponoć znalezienie ich przez któregoś ze znajomych odblokowuje je u nas. Działa to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko znaleźć te konwoje. Póki co udało mi się odszukać tylko 3... Ponoć znalezienie ich przez któregoś ze znajomych odblokowuje je u nas. Działa to?

 

Pytaj min. karczmarzy.

Od nich możesz uzyskać info co do lokalizacji takowych konwojów.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ale konwoje sie odblokowuje w grze?

To nie jest tak, że w miare robienia misji odblokowują się nowe?

Jak coś to mnie można dodawać do znajomych. Mam już "kilka" odblokownaych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konwoje odblokowuje się albo przez pływanie po morzu( bardzo rzadko),albo kupując info u karczmarza

Jest też konwój zielony,którego namiary dostajesz od znajomych

Nie mam pojęcia jak działa ten 3 sposób,bo mam 99% ukończonej gry i nic takiego nie miałem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

One nie są zielone tylko niebieskie...To tak jak z białymi wielorybami. Czasami też skarby społecznościowe można znaleźć. Pływasz po morzu i nagle spotykasz konwój albo wieloryba (skóra do sprzedania za 4k) i zaznacza na mapie i chyba automatycznie u znajomych jeśli grają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne, mi to trofeum wpadło jakoś na początku gry.

 

Ale jak na początku gry ?

Coś nie tędy, ono zazwyczaj wpada duuużo później.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszą na ps3trophies ta trofka potrafi wpisać na samym początku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a swoja drogą to pomjając ogromy zawód pod względem fabuły w "teraźniejszości", to gra mnie wessała na maxa.

Na początku podchodziłem z obrzydzeniem do pływania statkiem (uraz z AC3) ale teraz mam ogromną frajdę.

Jak ktoś chce pomocy przy wyprawach (flota Kenway'a) i powiększyć szanse na znalezienie tej trofki społecznościowej to zapraszać do znajomych.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a swoja drogą to pomjając ogromy zawód pod względem fabuły w "teraźniejszości", to gra mnie wessała na maxa.

Na początku podchodziłem z obrzydzeniem do pływania statkiem (uraz z AC3) ale teraz mam ogromną frajdę.

Jak ktoś chce pomocy przy wyprawach (flota Kenway'a) i powiększyć szanse na znalezienie tej trofki społecznościowej to zapraszać do znajomych.

U mnie jest podobnie - o ile nigdy nie byłem fanem tej serii, tak Black Flag całkowicie mnie wciągnął i zamiast "robić" fabułę, bawię się w zwiedzanie i pirata :)

Jedyne co trochę wkurza, to wszystkie te znajdźki - jest ich od chol**y a chcę pozbierać je wszystkie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w opozycji do Was pożeram wszystko co jest związane z AC :)

No widocznie mam takie zboczenie :)

Ta gra na tle innych "tasiemców" wypada genialnie - a to i tak za mało powiedziane.

Przyznam, że początkowo spinałem zadek jeśli chodzi o wątek piratów, bo to tak trochę trąciło "produkcją na siłę" ale po 2-3 trailerach wymiękłem :)

Oprócz TLoU to dla mnie produkcja roku.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam też lubię AC. Jest tasiemiec ale jakoś przez fragmentację fabuły i podziału na teraźniejszość i przeszłość sie nie dłuży a gra się przyjemnie. Poza jedynką z którą miałem mało styczności, i z Brotherhood w którym nie mogłem się zmusić do wbicia platyny to cała reszta jest zplatynowana.

AC4 również będzie i jeszcze myślę nad Liberation na PS3 bo jest 2x tańsze niż na PS Vita :D

OK, zrobiłem sobie prostą listę lokacji, upgrade statku i zatopionych statków.

Jak ktoś chce to zapraszam do użytku.Obsługa banalna - jak coś zaliczamy to w czerwone pole wpisujemy cokolwiek żeby się zrobiło zielone albo usuwamy wiersz ;)

Po angielsku, bo nie ma sensu tłumaczyć.

https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ag6gyjva7uZddG9XUGVMc0RQRUFLRFdhQkI4bExmV0E&usp=sharing

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jak na początku gry ?

Coś nie tędy, ono zazwyczaj wpada duuużo później.

Może źle się wyraziłem. Trofem wpadło mi dość szybko tuż po zdobyciu własnego statku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trofeum jest bardzo randomowe.

Jednym wpada zaraz po zdobyciu statku a inni się męczą długo.

W każdym razie dobrze jest grać w tym samym czasie co znajomi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już wiem czemu nie nic się nie pojawia

Zacząłem nową grę i pojawił się komunikat,że nie może się połączyć z serwerami UBI i nie mogę brać udziału w eventach.

Może to dla tego,że mam wersje z USA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ta apka dziala tylko na tabletach? bo dzis probowalem zainstalowac ja na smartfonie i kicha, informacja, ze urzadzenie nie obsluguje tej aplikacji (LG Optimus G)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie tylko. Na Samsung Galaxy S 4 LTE (GT-I9505) zainstalowała się normalnie.

Widocznie akurat twój telefon nie jest wspierany.

Dużo cię nie omija. Poza zarządzaniem flotą bez dostępu do konosli nic nowego nie wnosi - wszstko masz w meu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na HTC też nie działa :sad:

Na lapka też nie można jej pobrać więc raczej ominie mnie to ułatwienie :sad:

A mega szkoda bo apka fenomenalna.

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×