Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym "man of war'em"? :) Mam lekko ponad 2k i przydałoby się coś zarobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś wyjaśnić o co chodzi z tym "man of war'em"? :) Mam lekko ponad 2k i przydałoby się coś zarobić :)

Man Of War to po "polskiemu" liniowiec :) Żeby ukończyć najlepiej płatne zlecenia dla floty musimy mieć liniowce. Mają pojemność ładowni 70-80 zależy jaki zdobędziemy. I tak żeby najlepiej zarobić to właśnie wysyłasz takiego liniowca żeby sprzedał np. 80 skrzyń tytoniu. Zarabiasz koło 4000R za takie zlecenia ale trwa to raczej minimum 24 godziny. Żeby zdobyć liniowiec wiadomo płyniesz kawką na niebezpieczne wody szukasz sobie jakiegoś wielkiego gnoja rozwalasz robisz abordaż i na koniec wysyłasz do floty Kenwaya. Chyba wszystko jasne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to już u góry masz wszystko wyjaśnione a tak, btw to właśnie mi się wyświetliło że mi ktoś moje statki powysyłane poprzyśpieszał. Niezły motyw dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja. :P Jak Uplay działa poprawnie to mas zpokazane dokładnie kto przyspieszyłi czyje statki sma przyspieszasz.

Można w zależnosći od sytuacji:

przyspieszyć

naprawić

eskortować

Za przyspieszenie statków kolegi dostaje się beczkę prochu.

W tym momencie mam 250 :P

Za wygranie bitwy morskiej oraz za poświęcenie statku dostaje się kryształy.

Za kryształy kpuje sie nowe miejsce na statek i naprawia statek.

Coś jeszcze chcecie wiedzieć?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mają pojemność ładowni 70-80 zależy jaki zdobędziemy.

Mnie się trafił z ładownią 90 i prędkością 30 :D

U mnie zawsze jest komunikat w stylu "Znajomy przyspieszył twój statek"

U mnie niestety tak samo.

BTW tak na zaś jak już wszystko będzie śmigać jak powinno, jest jakiś sposób żeby zgarnąć jeszcze raz kod na żagle i szantę w acinitiates? Bo cholera wykorzystałem kod jeszcze na PS3.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie multi a dokładniej rzecz ujmując trybu watahy... Jedno z zadań to zabójstwo synchroniczne czy jakoś tak. I tu jest moje pytanie, jak to wykonać? Czasami jak podejdę to od razu pokazuje się migający kwadrat i po wciśnięciu wykonuje się wzorowe zabójstwo. Ale najczęściej jak podejdę i mierzę do gościa (reszta graczy też już stoi) to tylko pokazuje się ten "mały" kwadrat do zabicia i ni cholery nic się nie dzieje. Jak wykonam zabójstwo to jest źle, jak nic nie zrobię też jest źle. W czym błąd? W tym że dwie osoby mierzą do tego samego gościa? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy bierze na celownik innego gościa i wtedy jest QTE w którym jest kilka sekund na wciśnięcie kwadratu.

Z tego jak gram to zazwyczaj każdy staje dokładnie za plecami swojej ofiary żeby inni widzieli kogo sobie zarezerwował.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnośnie multi a dokładniej rzecz ujmując trybu watahy... Jedno z zadań to zabójstwo synchroniczne czy jakoś tak. I tu jest moje pytanie, jak to wykonać? Czasami jak podejdę to od razu pokazuje się migający kwadrat i po wciśnięciu wykonuje się wzorowe zabójstwo. Ale najczęściej jak podejdę i mierzę do gościa (reszta graczy też już stoi) to tylko pokazuje się ten "mały" kwadrat do zabicia i ni cholery nic się nie dzieje. Jak wykonam zabójstwo to jest źle, jak nic nie zrobię też jest źle. W czym błąd? W tym że dwie osoby mierzą do tego samego gościa? 

Tak każdy musi zaznaczyć innego. I kazdy musi się zmieścić z naciśnieciem przycisku w czasie gdy miga ten kwadrat. Jeśli ktoś naciśnie za wcześnie lub za późno to lipa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infolinia wprowadzila mnie w blad, dopiero po ticketie jakiś rozsądny człowiek pomogl mi, odlinkowal moje konto PSN od Uplay i ponownie je zlinkowalem. Już działa :biggrin:

 

Chyba mam podobnie. Tzn. założyłem konto uplay bez żadnych problemów jednak nie mogę się połączyć z serwerami Ubi i mapa na statku mi nie działa.

Tego ticketa wysyła się do nich ze strony www? Można prosić o linka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dziś pokonać pierwszy legendarny statek, ten w prawym dolnym rogu. Ciężko było. zdrowia zostało mi jakieś 25 %, a to podobno najłatwiejszy, aż boję się podchodzić do reszty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dziś pokonać pierwszy legendarny statek, ten w prawym dolnym rogu. Ciężko było. zdrowia zostało mi jakieś 25 %, a to podobno najłatwiejszy, aż boję się podchodzić do reszty

Wejdz na moje konto na youtube mam filmik który może się okazać pomocny w walce z EL IMPOLUTO :)

 

 

Chyba mam podobnie. Tzn. założyłem konto uplay bez żadnych problemów jednak nie mogę się połączyć z serwerami Ubi i mapa na statku mi nie działa.

Tego ticketa wysyła się do nich ze strony www? Można prosić o linka?

Okazuje się że problem w połaczeniem z serwerem i z brakiem możliwości wejścia we flotę może być spowodowany zbyt dużą liczbą znajomych :D Tak piszą na oficalnej stronie. Mi pomogło. Musisz mieć mniej niż 99 znajomych na psn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie sprawdzałem, ale takie pytanie - dużo jest tych trofeów w multi? Obecnie maksuję singla, ale multi mi się nie podobał od czasów Brotherhooda, więc szkoda mi czasu na to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, jest kilka tylko i praktycznie wszystkie można zrobić w trybie Wataha.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet nie sprawdzałem, ale takie pytanie - dużo jest tych trofeów w multi? Obecnie maksuję singla, ale multi mi się nie podobał od czasów Brotherhooda, więc szkoda mi czasu na to.

W multi faktycznie jest 5 trofeów. Ale zdobycie 55 levelu zajmie trochę czasu... Tak samo trzeba użyć każdej zdolności i zagrać na każdej mapie i w każdym trybie. Raczej bardzo czasochłonne.

 

Jakby ktoś miał problem z trofeum "Diabeł Karaibów" to zapraszam na mój kanał http://www.youtube.com/user/SlawQ1987/videos są tam filmiki jak poradzić sobie z legendarnymi okrętami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazuje się że problem w połaczeniem z serwerem i z brakiem możliwości wejścia we flotę może być spowodowany zbyt dużą liczbą znajomych :biggrin: Tak piszą na oficalnej stronie. Mi pomogło. Musisz mieć mniej niż 99 znajomych na psn.

 

dzięki. Mam 111. Sprawdzę dzisiaj robiąc czystkę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś nie lubi typowego trybu Multi to zawsze można pograć w Watahę. Jest to tryb który wskoczył w AC3 i jest to Co-Op. Trzeba się zgrać i najlepiej komunikować. Bardzo fajna sprawa.

Winter sprawdź sobie Wataha tryb fabularny bo możesz to zrobić sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tryb fabularny? Przechodzę grę w co-opie? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. tryb fabularny? Przechodzę grę w co-opie? :biggrin:

Nie to jest tryb sieciowy w który możesz grać nawet sam. Zabijasz wtedy boty przechodzisz kolejne sekwencje zawsze musisz zdobyć określoną pule punktów żeby przejść dalej. Warto wykonywać ciche i efektowne zabójstwa bo wtedy dostejemy więcej punktów jest też trofeum za ten tryb żeby ukończyć ostatnią sekwencje.

dzięki. Mam 111. Sprawdzę dzisiaj robiąc czystkę ;)

 Ja miałem 102 i pomogło jak zszedłem do 99 usunąłem jakiś dwóch francuzów :) Podobny problem był z AC3 na PS3 jak miało się komplet 100 znajomych nie pokazywały się na mapie te osie. Nie wiem czemu ubisoft ciągle koduje gry w taki sposób że liczba znajomych wpływa na ich działanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedzę już godzinę i wielka kupa, nie mogę ubić podwójnych statków, jeden bez problemu ale drugi mnie taranuje i gówno. Raz zabrakło mi jednego uderzenia i mnie ubił, nie mogę nic wymyśleć. Nie mówiąc już o Impulito bo ten to wogule robi ze mnie miazgę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj tam oj tam.

Używasz unikania kul? (kwadrat).

Jeżeli ja dałem radę to chyba każdy da.

Odpal sobie Youtube i popatrz jak ludzie sobie z nimi radzą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra to mam jeszcze pytanie czy można walić z dwóch burt na raz w sensie, przywalę z lewej obróce się szybko i od razu wali z drugiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×