Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Ze swojej strony polecam to DLC, nie jest to wycięta sekwencja z gry tak jak to było w AC2 i nie jest to też dodatek w stylu Tyranny of King Washington. Po prostu rozwinięcie fabuły Adewale piętnaście lat po grze Kenway'em.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóz dostałem AC gratis do konsoli, we wcześniejsze części nie grałem. Gra jest świetna ale mam wątpliwość czy warto wpisywać te kody na DLC i multiplayer ? Na czym polega multi w tej grze i czy nie lepiej potem sprzedać grę z DLC ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC Aveline masz 3 misje fabularne chyba. Nie dostajesz za nie trofeów. Natomiast uPlay Pass jest w zasadzie nieaktualny bo w aktualizacji dostęp do MP odblokowywany jest dla wszystkich.

Swoją drogą DLC możesz sprzedać tylko i wyłącznie na allegro, bo żaden sklep nie da Ci kasy za kod, którego nie można sprawdzić czy nie został już wykorzystany.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Otóz dostałem AC gratis do konsoli, we wcześniejsze części nie grałem. Gra jest świetna ale mam wątpliwość czy warto wpisywać te kody na DLC i multiplayer ? Na czym polega multi w tej grze i czy nie lepiej potem sprzedać grę z DLC ? 

No jak będziesz chciał sprzedać to napiszesz że kody DLC są nie wykorzystane to być może dostaniesz o parę złotych lepszą cenę ale pewności nie ma. Ja tam zawsze wpisuje wszystko jak już kupuje się grę za tyle kasy to trzeba ze wszystkiego korzystać. Multi tak jak w poprzednich assasynach polega na zabijaniu innych graczy przez co dostajemy punkty za cichę podejście i efektowne zabójstwa. Trybów gry jest trochę więc każdy może znaleźć coś dla siebie. Warto przejść samouczek jeśli nigdy nie grałeś żeby z grubsza zrozumieć o co chodzi. Bieganie bez ładu i składu się tu nie sprawdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze swojej strony polecam to DLC, nie jest to wycięta sekwencja z gry tak jak to było w AC2 i nie jest to też dodatek w stylu Tyranny of King Washington. Po prostu rozwinięcie fabuły Adewale piętnaście lat po grze Kenway'em.

 

Zależy od skilla, ekipy i tego w jaki tryb grasz/

Mi osobiście podeszła bardzo Wataha więc ktokolwiek chętny to z przyjemnością pyknę wieczorem. 

 

Mam pytanko. Otóz dostałem AC gratis do konsoli, we wcześniejsze części nie grałem. Gra jest świetna ale mam wątpliwość czy warto wpisywać te kody na DLC i multiplayer ? Na czym polega multi w tej grze i czy nie lepiej potem sprzedać grę z DLC ? 

 

kod Uplay Pass jest bezużyteczny - Ubisoft już nie stosuje przepustek sieciowych w Assassin's Creed Black Flag.

Kod na DLA Aveline to dodatkowe 60 minut gry za które nawet trofeów nie ma więc możesz go też olać - w PSN 19zł kosztuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, opłynąłem mapkę na około po aktualizacji i eventów nie ma nadal.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to nawet nie wiem czy komuś jeszcze się pobrał.

Włączam konsolę, a tu update.

Ostatni update mam z dzisiaj, ale wersja nadal 1.03...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja także pobrałem to 700 i trochę MB, zainstalowałem i nie widzę różnicy. Jak pisałem opłynąłem mapkę naokoło i nic się nie zmieniło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj w nocy wpadła platynka :)

eventy działają tylko są bardzo rzadkie , polecam korzystac  forum gamefaqs (nie wiem czy moge podac do tematu)

Edytowane przez g4ndi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mialem nadzieje ze naprawia sie brakujace trofea ktorych mi nie nabilo, ale niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu floty, czy wyświetlają się Wam nazwy nicki znajomych czy tylko informacje w stylu przyspiesz statek znajomego/ Użytkownik Znajomi przyspieszył twój statek?

W moim przypadku jak rozłączę konta i ponownie zlinkuję nazwy graczy normalnie się wyświetlają. Jednak jak tylko wyłączę grę i uruchomię ponownie zamiast ników mam "użytkownik znajomi".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raz tak, raz siak. Działa to jak chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trofka z dzieleniem sie eventami trzeba mieć znajomego w to grającego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego trofka z dzieleniem sie eventami trzeba mieć znajomego w to grającego?

podobno nie (zrodlo ps3trophies)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem dziś El impoluto, zrobiłem to dosyć nietypowo, przypadkowo znalazłem na tubie taki filmik i to faktycznie działa, za 4 razem wskoczyłem, najważniejsze by ustawić się idealnie na wprost statku i zacząć puszczać "kierownicę" koło 590 metrów od impoluto

 

http://www.youtube.com/watch?v=68hYhPiLEVw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem dziś El impoluto, zrobiłem to dosyć nietypowo, przypadkowo znalazłem na tubie taki filmik i to faktycznie działa, za 4 razem wskoczyłem, najważniejsze by ustawić się idealnie na wprost statku i zacząć puszczać "kierownicę" koło 590 metrów od impoluto

 

http://www.youtube.com/watch?v=68hYhPiLEVw

Ciekawe podejście nie powiem nie wpadł bym na to że tak to można zrobić. Ale bardziej mnie zastanawiają te Twoje 590 metrów :D haha jaka dokładność jak to obliczyłeś masz dalmierz w lunecie? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy te statki nie są aż tak trudne do pokonania. Dama Negra pokonałem od razu, El Impoluto za drugim (na chama taran w taran, potem szybki ostrzał ciężkimi kulami i nawrotka). Prince'a udało mi się zatopić w trzech próbach. Z pięć razy podchodziłem tylko do Brothers in Arms (niszczyłem jeden, a potem atakowałem drugi statek co było błędem bo stawał się w moim odczuciu znacznie szybszy). Moździerzy użyłem na każdym przeciwniku raz, ze skutkiem mizernym. Najlepszą taktyką według mnie jest ostrzał rufy zwykłymi/ciężkimi kulami, a potem strzały z folgierza. Oczywiście statek ulepszony maksymalnie, ale na PS3 pamiętam, że pokonałem Prince'a i Negrę bez wszystkich ulepszeń defensywnych jak i ofensywnych.

Pobrałem także dzisiejszy dodatek do AC4, moje odczucia średnie, liczyłem że dadzą wszystkie przedmioty z edycji pre-orderowych, a wygląda na to, że dostaliśmy tylko to co było w Bukanierze i przedmioty z papierowych pre-orderów z np. Empiku. IMO gdyby to DLC nie było w Season Pass'ie raczej bym go nie kupił, chociaż strój kapitana Morgana jest całkiem całkiem, Edek w końcu wygląda jak pirat, który złupił sporo galeonów.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dziś zacząłem grać w Assasina na PS4 i nie doczytałem jak korzystać z map.Na pamach mam lokalizację ukrytego skarbu i wspołrzędne geograficzne. Jak wprowadzićwspołrzędne do naszej mapy i pozstawić znacznik na tym miejscu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, dziś zacząłem grać w Assasina na PS4 i nie doczytałem jak korzystać z map.Na pamach mam lokalizację ukrytego skarbu i wspołrzędne geograficzne. Jak wprowadzićwspołrzędne do naszej mapy i pozstawić znacznik na tym miejscu ?

Spisujesz/zapamiętujesz współrzędne z mapy, wciskasz panel dotykowy na DS4, następnie analogiem szukasz na mapie wcześniej zapamietanych współrzędnych. Jak znajdziesz wciskasz X. Wychodzisz z mapy świata i płyniesz do zaznaczonego wcześniej miejsca. Jak już doplyniesz szukasz w danej lokacji miejsca zaznaczonego na mapce (tej ze skarbem). Gdy będziesz w pobliżu pokaże Ci się opcja kop.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie nie wyświetlają mi się na mapie te współrzędne :/ Nie wiem jak je z mapy odczytać bo tam się nic nie pokazuje... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mapie świata przy tym znaczniku/kursorze (którym poruszasz za pomocą analoga) powinieneś mieć współrzędne danego punktu. Jeśli ich nie ma to musi być jakiś bug w grze.

Chyba, że chodzi o odczytanie z map skarbu to te mapy możesz przeglądać naciskając w prawo D-pada na opcje mapy i wciskając trojkąt.

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

479,487 prawy dolny róg, rysunek z zaznaczonym miejscem ukrycia skarbu na mapie Karaibów, te cyferki to współrzędne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×