Skocz do zawartości
kubaork

Assassin's Creed IV: Black Flag

Rekomendowane odpowiedzi

Zabijesz jednego, bierzesz jego broń i rzucasz nożem w kolejnego (oczywiście też tego szybkiego).

Co do punktów, to żadnych nie straciłem. Przypisałem nawet na chwilę konto PSN do innego uPlay'a żeby dostać kod na żagle i szantę z initiates ale niestety albo jakoś weryfikują albo nadal system nagród leży.

rzucasz nożem mówisz no o tym nie pomyślałem to zaraz sprawdzę...

Ej faktycznie wystarczyło ich rozbroić i wtedy dostajemy nóż do rzucania i nim szybko go zabijamy. W sumie nie zastanawiałem się skąd się biorą te noże. nigdy ich nie używałem to zawsze ten jeden miałem. Dzięki o to chodziło :)

 

Co ciekawe teraz jak zapauzowałem grę to po prawej w liście wydarzeń initiates wyskoczyło mi "Znalazłeś Białego Wieloryba" Znacznik zniknie za 7:25:00 odszukaj na swojej mapie świata" Już się ucieszyłem że się coś ruszyło ale na mapie żadnego znacznika niebieskiego wieloryba nie ma... Ciągle tylko ten sam konwój się wyświetla co to jest za lipa to głowa mała

Edytowane przez SlawQ1987

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro dostałeś takie powiadomienie to już coś musi znaczyć, spróbuj wyjść z gry i odpalić na nowo może się pojawi.

Odnośnie linkowania to po rozłączeniu uPlay nie pokazuje możliwości połączenia z PSN (tylko Xbox Live i Facebook). Linkujemy ponownie w samej grze.

EDIT

Rzeczywiście coś się ruszyło, w menu głównym pojawił się mój poziom z initiates :)

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ja też mam poziom. Ale póki co to wszystko wieloryba jak nie było tak nie ma. Wchodziłem i wychodziłem z gry dwa razy cóż spróbujemy w inny dzień

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale głupie trofea , szukam skrzynki juz 3 dni i ani razu nie pojawił. a to mi własnie brakuje do platynki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale głupie trofea , szukam skrzynki juz 3 dni i ani razu nie pojawił. a to mi własnie brakuje do platynki

...i nie znajdziesz do póki tego nie naprawią.

Niektózy już przed świętami zaczeli szukać ale Ubi ma skrypty społecznościowe na PS4 zwalone i nie działają społecznościówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...i nie znajdziesz do póki tego nie naprawią.

Niektózy już przed świętami zaczeli szukać ale Ubi ma skrypty społecznościowe na PS4 zwalone i nie działają społecznościówki.

może ale gracze na gamefaqs znajdują jakoś :P

Edytowane przez g4ndi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu udało mi się znaleść wieloryba -,- a pro po mam pytanie. Gdzie spodziewać się "skrzynek społcznościowych" tzw. niebieskich skrzynek. W miastach typu Hawana? Na wyspach gdzie są punkty widokowe itp. czy na jakiś totalnie odludnych wyspach ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pojawi się biały wieloryb to reszta po kolei powinna wpadać.Ja po evenencie z białym wielorybem zacumowałem na wyspie nieodkrytej w dolnej części mapy.Pojawiła się niebieska skrzynka.Po jej zaliczeniu odcumowałem od brzegu i po kilku chwilach trafiłem na niebieski konwój.W ciągu 15 minut trofik zaliczony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy pojawi się biały wieloryb to reszta po kolei powinna wpadać.Ja po evenencie z białym wielorybem zacumowałem na wyspie nieodkrytej w dolnej części mapy.Pojawiła się niebieska skrzynka.Po jej zaliczeniu odcumowałem od brzegu i po kilku chwilach trafiłem na niebieski konwój.W ciągu 15 minut trofik zaliczony.

 

Do tego trofika ten niebieski konwój też trzeba ubić ?

Czy wystarczy tylko skrzynka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie czytać ze zrozumieniem.

W trofku pisze "po jednym z każdego" więc tak - skrzynia, konwój i wieloryb. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zacznijcie czytać ze zrozumieniem.

W trofku pisze "po jednym z każdego" więc tak - skrzynia, konwój i wieloryb. 

 

Dziękuję za zwrócenie uwagi.

Jednak z postu #383 nic takiego nie wynika. Jakkolwiek by się nad tym zastanawiać.

A pytam bo do tego nie doszedłem.

Tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie żebym się czepiał, ale każde trofeum ma krótki opis co trzeba zrobić żeby je zdobyć.

Zazwyczaj najpierw czyta się trofeum i jego opis a dopiero później posty i komentarze a nie na odwrót? ;)

 

W każdym razie, coraz więcej sygnałów do mnie dochodzi że podobno Ubi naprawiło te eventy społecznościowe, a ja nadal nic nie znalazłem :(

Nawet poziom w Initiates zaczął się znowu pokazywać :D

Trochę durne jest takie pływanie bez celu jeżeli wszystko się zrobiło a każda wyspa wygląda tak samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SephiroT pozbierałeś już wszystkie skrzynie ze skarbami i fragmenty animusa? U mnie także niestety brak eventów.

Jak zdobyć galion El Impoluto i inne nagrody wyzwań społecznościowych? Trzeba ukończyć takie wyzwania jak to z plądrowaniem magazynów w określonym czasie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się na razie zbierać skrzynek, fragmentów i reszty wyzwań. Czekam na wenę - wtedy dobiję do 100%

 

Wyzwania społecznościowe mają 2 cele.

Minimalny cel globalny - ogólny wynik wspólny do osiągnięcia 

Minimalny cel jednostki - czyli ile musisz zrobić żeby ci zaliczyło.

 

Jeżeli ty zrobisz swoje a cel globalny nie zostanie osiągnięty to w nagrodę pocieszenia dają troszkę reali i jakieś materiały. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało znaleźć niebieską skrzynkę, czy wieloryb i konwój normalnie będzie zaznaczony na niebiesko na duzej mapie czy muszę pływać i liczyć że się pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało znaleźć niebieską skrzynkę, czy wieloryb i konwój normalnie będzie zaznaczony na niebiesko na duzej mapie czy muszę pływać i liczyć że się pojawi

Jeśli masz szczęście i działają Ci eventy to pływaj do skutku. skoro pojawiła się skrzynia to i konwój i wieloryb powinny. Musisz liczyć na szczęście jak dostaniesz komunikat że znaleziono konwój czy wieloryba wtedy dopiero pojawi sie na znacznik na mapie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mi tylko pozostały eventy, wyzwania społecznościowe i poprawienie paru misji fabularnych, wszystkie znajdzki odszukane. Po cichu liczyłem, że będzie jakiś bonus za otwarcie wszystkich białych skrzyń i zebranie fragmentów Animusa. Wpadło mi tylko wyzwanie Abstergo - odkrywca.

Warto zagrać w multiplayer? Osobiście nie podobał mi się żaden MP z wcześniejszych odsłon AC.

Rozumiem, że do platyny trzeba wbić trofiki z MP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy warto to sam musisz stwierdzić.

Jak nie lubisz typowego multi z AC, polecam tryb Wataha gdzie od 1 do 4 graczy wykonujesz zadania zabójstwa NPC (przeciwników sterowanych przez komputer).  ;)

Prawie wszystko co związane z Multi (poza użyciem jednego skilla oraz zagrania przynajmniej raz każdej mapy) można tam zrobić ;)


Własnie mi się ściąga 728mb update do AC Black Flag ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie mam 97 % synchronizacji, został mi impulito do rozwalenia, jedna skrzynka z floty Kenweya i parę drobnych rzeczy w fabule, chyba spróbuję wbić platynę, Ile zajmie wbicie na 55 lvl w multi ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic? Patch widmo? Ostatni patch mam 1.03 ... ten z dizsiaj bez numeru/wersji a eventów dalej nie widzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawie wszystko co związane z Multi (poza użyciem jednego skilla oraz zagrania przynajmniej raz każdej mapy) można tam zrobić ;)

Te trofy związane z dodatkiem Blackbeard cośtam też można wbić w watasze? Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a co ma dodatek do platyny? ;)

Jak już masterować to na całości :D W Freedom Cry machnąłem 100%

Edytowane przez Michau1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatku nie mam więc się nie wypowiem ale platynka nie wymaga dodatku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×