Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

Przy wrzuceniu piłki na piątkę (płasko lub lobem) w 50% bramkarz nie reaguje mimo naciśnięcia trójkąta lub zatrzymuje się przed piłką. W 13 czasem się rzucał, teraz po prostu kuca....

U mnie wypiastkowuje w 90 % ale trójkąt trzeba trzymać a nie nacisnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa ? Przecież ona absolutnie nic wspólnego z grą podczas deszczu nie ma ? Gracie przecież w takich warunkach na boisku i co metrowego podania nie da się zrobić ? Klepki zagrać ? Dajcie spokój - w deszczu FIFA to syf kiła i mogiła, pojęcia nie mają Ci ludzie o grze w piłkę nożną to i nie potrafią w grze w jakikolwiek sensowny sposób oddać tego jak się gra.

Bo Ci ludzie którzy tworzą tę grę myślą tylko o pieniądzach.Już to wcześniej pisałem i napiszę jeszcze raz.

 

Napsatnicy idą jak tarany ilość strzałów i bramek to jakaś pomyłka.Gram Włochami i to co się dzieje przeciowko realowi itp. to przechodzi ludzkie pojęcie.Nie ma gry w środku pola, jest atak za atak.Brak wypuszczenia piłki prawym analogiem(komu to przeszkadzało?) ułatwienie driblingów typowo pod rynek(oby za trudno nie było) Bardzo dużo bramek, bo napastnicy w polu karnym(pokroju ronaldo)  nawet jeśli zabierzemy im  piłkę to za moment do nich wraca, co jest pomyłką w grze piłkarskiej, spieprzyli kod gry i tyle. Zmiejszyli tempo, okej, ale zapomnieli przy tym zrównoważyć szybkości zawodników bez piłki, przecież ci najszybsi biegają  bez piłki jak motorówki a dodając do tego zagubionych obrońców tworzy się śliczna gra na wolne pole (właśnie to o czym pisze większość z was) Ktoś może się ze mną zgodzić ktoś nie ale dla mnie ten kto tworzył tą grę nie ma pojęcia o prawdziwej piłce.Ale cóż takie czasy, że lepiej zrobic coś co cieszy gdy się dużo bramek strzela, ważne że się strzela ;)

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wypuszczenia piłki prawym analogiem(komu to przeszkadzało?

Ale co Ty mówisz? Jest wypuszczenie piłki prawym analogiem, ja z tego korzystam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brak wypuszczenia piłki prawym analogiem(komu to przeszkadzało?

Ale co Ty mówisz? Jest wypuszczenie piłki prawym analogiem, ja z tego korzystam

oczywiscie, ze jest ale lepiej krytykowac tych "co sie nie znaja" ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo Ci ludzie którzy tworzą tę grę myślą tylko o pieniądzach.Już to wcześniej pisałem i napiszę jeszcze raz.

 

Napsatnicy idą jak tarany ilość strzałów i bramek to jakaś pomyłka.Gram Włochami i to co się dzieje przeciowko realowi itp. to przechodzi ludzkie pojęcie.Nie ma gry w środku pola, jest atak za atak.Brak wypuszczenia piłki prawym analogiem(komu to przeszkadzało?) ułatwienie driblingów typowo pod rynek(oby za trudno nie było) Bardzo dużo bramek, bo napastnicy w polu karnym(pokroju ronaldo)  nawet jeśli zabierzemy im  piłkę to za moment do nich wraca, co jest pomyłką w grze piłkarskiej, spieprzyli kod gry i tyle. Zmiejszyli tempo, okej, ale zapomnieli przy tym zrównoważyć szybkości zawodników bez piłki, przecież ci najszybsi biegają  bez piłki jak motorówki a dodając do tego zagubionych obrońców tworzy się śliczna gra na wolne pole (właśnie to o czym pisze większość z was) Ktoś może się ze mną zgodzić ktoś nie ale dla mnie ten kto tworzył tą grę nie ma pojęcia o prawdziwej piłce.Ale cóż takie czasy, że lepiej zrobic coś co cieszy gdy się dużo bramek strzela, ważne że się strzela ;)

 

Mogłeś się chociaż wysilić i napisać nowego posta a nie skopiować tego samego sprzed kilku stron... Napastnicy Cię przepychają bo nie używasz L2 czyli zastawiania się, wypuszczanie piłki prawym analogiem jest nadal tylko trzeba trzymać sprint... ułatwienie dryblingu ? nie sądzę... jako że w tej edycji dodali bezwładność ciał to drybling stał się dużo trudniejszy... Uczyć się gry zamiast pisać bzdury... Grasz włochami z realem i się dziwisz że szybko biegają... przecież masz możliwość wyboru słabszych drużyn 2-3 gwiazdkowych jak np z naszej ekstraklasy... no chyba że masz wersję gry tylko z 5 gwiazdkowymi drużynami... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledze chodziło pewnie o braku możliwosci wypuszczenia pilki bez wcisnietego sprintu... W 13 tak bylo.

BTW, jak przyjmujecie pilke podczas biegu? L1 nie działa tak jak w 13.

Chris, czesciej uzywasz L2 od R1 kiedy we władnym polu karnym masz przeciwnikow na karku i Cie cisna? Musze sprawdzic co to daje.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogłeś się chociaż wysilić i napisać nowego posta a nie skopiować tego samego sprzed kilku stron... Napastnicy Cię przepychają bo nie używasz L2 czyli zastawiania się, wypuszczanie piłki prawym analogiem jest nadal tylko trzeba trzymać sprint... ułatwienie dryblingu ? nie sądzę... jako że w tej edycji dodali bezwładność ciał to drybling stał się dużo trudniejszy... Uczyć się gry zamiast pisać bzdury... Grasz włochami z realem i się dziwisz że szybko biegają... przecież masz możliwość wyboru słabszych drużyn 2-3 gwiazdkowych jak np z naszej ekstraklasy... no chyba że masz wersję gry tylko z 5 gwiazdkowymi drużynami... 

Specjalnie tak zrobiłem bo bym to samo napisał tylko w innych słowach a to nie ma sensu.Tu nie chodzi o zastawianie się, tylko o zachowanie piłkarzy gdy atakują, idą jak tarany, obońcy są zagubieni(błędy w kodzie gry) wyniki meczów przemilczę.Jak się uczyć gry jak gra na to nie pozwala? Przecież tu nie wygrywa się tworzeniem akcji, rozgrywaniem itp. tylko długimi piłkami, szybkością zawodników i oby do przodu. Powiedz mi a dlaczego mam rezygnować z gry Włoską drużyną? Dlatego tylko że twórcy olewają sobie kompletnie zbalansowanie rozgrywki? Acha dla Twojej wiadomości, większośc meczy wygrałem tylko zero radości z tego.   Wiesz dobrze że spierdolili temat i tak jest prawda. Zauwarzyłem że jeśli tylko ktoś źle napisze o tej niedopracowanej grze to strasznie się tym przejmujesz... Wyluzuj troszkę. Jeśli chodzi o bezwładność ciał to masz rację, duży plus za to.Jednak moim zdaniem i tak powinni drybling zostawić tak jak był.Po co wszystko ułatwiać..

Dodam że moje uwagi tyczą się tylko i wyłącznie gry na asystach.

Koledze chodziło pewnie o braku możliwosci wypuszczenia pilki bez wcisnietego sprintu... W 13 tak bylo. BTW, jak przyjmujecie pilke podczas biegu? L1 nie działa tak jak w 13. Chris, czesciej uzywasz L2 od R1 kiedy we władnym polu karnym masz przeciwnikow na karku i Cie cisna? Musze sprawdzic co to daje

Dokładnie o to mi chodziło.Ale i tak zostałem zbesztany :)

Brednie to kod gry który z pełnoprawnych zawodników podczas deszczu robi kaleki ( nie obrażając osób niepełnosprawnych).

Akcje da się przeprowadzić, ale zawodnicy zachowują się przy nich koszmarnie - ni jak nie ma się to do prawdziwej gry w deszczu. Poślizg piłki ok - ale nawet w słoneczny dzień murawa jest zraszana, nie wiem czemu podczas deszczu ma się zachowywać jak piłeczka golfowa odbijając się co rusz o nogi zawodników w sposób totalnie niekontrolowany.

 

Najciekawsze jest to, że mecz po deszczu gram w suchy dzień a wrażenia jakbym grał w zupełnie inną grę - no taką różnicę to ulewa robi dopiero.

 

Powtarzam FIFA w deszczu przypomina poruszaniem się i zwrotnością zawodników - hokej.

Kolejny przykład że ten "twór" nie powinien ujżeć światła dziennego. I za to jeszcze trzeba płacić :shok:

Edytowane przez reters
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Specjalnie tak zrobiłem bo bym to samo napisał tylko w innych słowach a to nie ma sensu.Tu nie chodzi o zastawianie się, tylko o zachowanie piłkarzy gdy atakują, idą jak tarany, obońcy są zagubieni(błędy w kodzie gry) wyniki meczów przemilczę.Jak się uczyć gry jak gra na to nie pozwala? Przecież tu nie wygrywa się tworzeniem akcji, rozgrywaniem itp. tylko długimi piłkami, szybkością zawodników i oby do przodu. Powiedz mi a dlaczego mam rezygnować z gry Włoską drużyną? Dlatego tylko że twórcy olewają sobie kompletnie zbalansowanie rozgrywki? Acha dla Twojej wiadomości, większośc meczy wygrałem tylko zero radości z tego.   Wiesz dobrze że spierdolili temat i tak jest prawda. Zauwarzyłem że jeśli tylko ktoś źle napisze o tej niedopracowanej grze to strasznie się tym przejmujesz... Wyluzuj troszkę. Jeśli chodzi o bezwładność ciał to masz rację, duży plus za to.Jednak moim zdaniem i tak powinni drybling zostawić tak jak był.Po co wszystko ułatwiać..

Dodam że moje uwagi tyczą się tylko i wyłącznie gry na asystach.

 

Dokładnie dlatego powinieneś zrezygnować z gry 5 gwiazdkowymi drużynami bo na asystach gra jest źle zbalansowana... czy to takie uwłaczające granie słabszymi drużynami ? Skoro granie na asystach najmocniejszymi drużynami jest złe to czemu nie pograć tymi słabszymi ? I nie rozumiem w czym problem że drybling jest samym analogiem bez L2 to ma niby go ułatwić (czyli trzymanie L2 jest trudne ?) mi się wydawało że cała rudność w dryblingu polega na timeingu i odpowiednim kręceniem prawym analogiem a nie na przytrzymaniu do tego L2... teraz L2 odpowiada za zastawianie się i to działa świetnie szczególnie kiedy obrońca dogania naszego napastnika wtedy świetnie można się zastawić... tak samo wypuszczanie sobie piłki analogiem trzymając sprint... czy to aż takie skomplikowane by to krytykować ? bezsens po prostu... Ja się nie spinam po prostu odpowiadam Ci na śmieszne zarzuty... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie dlatego powinieneś zrezygnować z gry 5 gwiazdkowymi drużynami bo na asystach gra jest źle zbalansowana... czy to takie uwłaczające granie słabszymi drużynami ? Skoro granie na asystach najmocniejszymi drużynami jest złe to czemu nie pograć tymi słabszymi ? I nie rozumiem w czym problem że drybling jest samym analogiem bez L2 to ma niby go ułatwić (czyli trzymanie L2 jest trudne ?) mi się wydawało że cała rudność w dryblingu polega na timeingu i odpowiednim kręceniem prawym analogiem a nie na przytrzymaniu do tego L2... teraz L2 odpowiada za zastawianie się i to działa świetnie szczególnie kiedy obrońca dogania naszego napastnika wtedy świetnie można się zastawić... tak samo wypuszczanie sobie piłki analogiem trzymając sprint... czy to aż takie skomplikowane by to krytykować ? bezsens po prostu... Ja się nie spinam po prostu odpowiadam Ci na śmieszne zarzuty... 

Nie ma nic złego w graniu słabszymi drużynami, tyle że ja gram tylko Włochami jako że ich bardzo lubię i w tej wersji to załamka :)

To raz a dwa drybling i sprint.Jestem jednak zdania że nie powinni zmieniać. No ale to już każdy ma swoje zdanie.W każdym bądź razie ja czekam na normalną piłkę, bez większych wad,  bez oszukiwania nas w żywe oczy przez twórców, zbliżoną do kilku(nie wszystkich) zajebistych edycji pes-a sprzed lat. Pewnie sobie jeszcze trochę poczekam, bo niestety ale uciekamy coraz bardziej od symulatra piłki nożnej w złym kierunku, ale na to już wpływu nie mamy.

Edytowane przez reters

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma nic złego w graniu słabszymi drużynami, tyle że ja gram tylko Włochami jako że ich bardzo lubię i w tej wersji to załamka :)

To raz a dwa drybling i sprint.Jestem jednak zdania że nie powinni zmieniać. No ale to już każdy ma swoje zdanie.W każdym bądź razie ja czekam na normalną piłkę, bez większych wad,  bez oszukiwania nas w żywe oczy przez twórców, zbliżoną do kilku(nie wszystkich) zajebistych edycji pes-a sprzed lat. Pewnie sobie jeszcze trochę poczekam, bo niestety ale uciekamy coraz bardziej od symulatra piłki nożnej w złym kierunku, ale na to już wpływu nie mamy.

Obawiam się ze możesz sie nie doczekać jeśli nadal asysty będą podstawą sterowania u większości graczy a zapewne będą bo chcąc nie chcąc ludzie nie lubią jak jest trudno trafić w bramkę czy dokładnie podać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjac pilke w biegu do cholery, bo z L1 jak było to w 13 nie działa się pytam? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przyjac pilke w biegu do cholery, bo z L1 jak było to w 13 nie działa się pytam? ;)

Wydaje mi się, że wystarczy wychylić prawy drążek w momencie przyjęcia piłki. U mnie to nawet działa.

 

Za to mam problem z dwiema innymi rzeczami:

1. Nie wiem, co się stało z płaskimi dośrodkowaniami (2 razy kwadrat). W 13-ce to hulało, piłka leciała nisko i szybko. Tutaj idzie jakaś bomba, która przeważnie spada za polem karnym i wychodzi za linię. Potrafi ktoś dobrze w ten sposób dośrodkować? Mnie to nie wychodzi.

 

2. Wkurza mnie ten cholerny pasek siły. Właściwie to nie jest tylko pasek siły, ale też pasek wysokości. Dlaczego im mocniejszy strzał, tym wyższy? Da się w ogóle odpalić petardę po ziemi? Za to bramkarz reaguje odwrotnie. Jak chcę nim wybić piłkę, trzymam guzik, pasek wypełnia się na 100%, a piłka leci tak płasko, że trafiam w rywala za polem karnym. WTF? :)

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą prawą gałką podczas biegu masz rację, trzeba tylko trochę piłek tak przyjąć i będzie git :)

 

Zwróciliście uwagę jak fajnie można zgasić długą piłkę nogą wciskając raz :circle: ? Świetna sprawa dla napastników po podaniu :l1:+ :triangle:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że wystarczy wychylić prawy drążek w momencie przyjęcia piłki. U mnie to nawet działa.

 

Za to mam problem z dwiema innymi rzeczami:

1. Nie wiem, co się stało z płaskimi dośrodkowaniami (2 razy kwadrat). W 13-ce to hulało, piłka leciała nisko i szybko. Tutaj idzie jakaś bomba, która przeważnie spada za polem karnym i wychodzi za linię. Potrafi ktoś dobrze w ten sposób dośrodkować? Mnie to nie wychodzi.

 

2. Wkurza mnie ten cholerny pasek siły. Właściwie to nie jest tylko pasek siły, ale też pasek wysokości. Dlaczego im mocniejszy strzał, tym wyższy? Da się w ogóle odpalić petardę po ziemi? Za to bramkarz reaguje odwrotnie. Jak chcę nim wybić piłkę, trzymam guzik, pasek wypełnia się na 100%, a piłka leci tak płasko, że trafiam w rywala za polem karnym. WTF? :)

 

 

1. Mi w miarę wychodzi choć ładuję nie więcej jak pół paska zazwyczaj nawet mniej... ale i tak jeżeli chodzi o dośrodkowania to wolę zwykłe lub te całkiem po ziemi czyli 3 x dośrodkowanie... natomiast jak grałem z ziomkiem 2 vs 2 to miałem ustawione dośrodkowania na asyste i pół asystę i faktycznie coś było nie tak z tymi dośrodkowaniami zazwyczaj przelatywały pole karne...  zdecydowanie dokładniej robię to na manualu :]

 

2. Mocne strzały są z L2 (prostym podbiciem) a po ziemi można strzelić wciskając 2 x strzał. 

 

 

 

Zwróciliście uwagę jak fajnie można zgasić długą piłkę nogą wciskając raz  :circle: ? Świetna sprawa dla napastników po podaniu  :l1:+  :triangle:

 

 

strzałem można zgasić piłkę ? a to nie strzeli z pierwszej przypadkiem ? ;] 

Edytowane przez Chris de la Rosa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

strzałem można zgasić piłkę ? a to nie strzeli z pierwszej przypadkiem ? ;] 

 

Jak jest piłka uciekająca od zawodnika, tak że musi bardzo nogę wyciągnąć, wciśnij raz strzał i zobaczysz jak ją sobie sklei :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać o dwie kwestie. Ostatnio często zdarza mi się trafić na przeciwnika, który grając skrzydłowym ciśnie na sprincie od środka boiska po skrzydle i zbiega na środek pod pole karne i oddaje strzał, który często kończy się bramką. Problem w tym, że nie potrafię go powstrzymać, a moi zawodnicy są strasznie bierni, też tak macie?

 

I druga sprawa, jak u was z główkami i rożnymi po tym patchu?? Bo u mnie prawie w każdym meczu padają takie bramki w obie strony. Ostatnio nawet, dośrodkowywałem z akcji w pole karne, a tam obrońcy przeciwnika dość wysocy (skaho i ktoś tam) całkowicie zgupnięci nawet nie wyskoczyli a ja niskim Chamberlainem pakuję piłkę do siatki szczupakiem... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem zapytać o dwie kwestie. Ostatnio często zdarza mi się trafić na przeciwnika, który grając skrzydłowym ciśnie na sprincie od środka boiska po skrzydle i zbiega na środek pod pole karne i oddaje strzał, który często kończy się bramką. Problem w tym, że nie potrafię go powstrzymać, a moi zawodnicy są strasznie bierni, też tak macie?

 

I druga sprawa, jak u was z główkami i rożnymi po tym patchu?? Bo u mnie prawie w każdym meczu padają takie bramki w obie strony. Ostatnio nawet, dośrodkowywałem z akcji w pole karne, a tam obrońcy przeciwnika dość wysocy (skaho i ktoś tam) całkowicie zgupnięci nawet nie wyskoczyli a ja niskim Chamberlainem pakuję piłkę do siatki szczupakiem... 

Jeden z zonków tej gry. Przed zbieganiem nie ma prostej obrony gdyż skrzydłowy któremu nie zabierzesz i nie zablokujesz piłki wchodzi na szybkości i twój obrońca bezwładnością kręci się w miejscu. Próba zmiany na innego obrońce kończy sie wybraniem...każdego innego zawodnika niż ŚO który stoi przed bramkarzem, SI nie dopuszcza byś aktywował tego zawodnika tak długo aż nie znajdzie się przed nim a wtedy jest za późno. Pisałem już o tym jako o błędzie w kodzie przełączania. Jedyna rada to próbowac zmiany nie L1 tylko prawym analogiem z wychyleniem w kierunku ŚO pamiętając by jednoczesnie lewy analog był wychylony w przeciwnym kierunku (w stronę atakującego) by sie nie okazało ze po przełączeniu ten biegnie w stronę bramkarza:)

 

 

 

z innej beczki.

Grałem wczoraj WG towarzyski i w meczu w mojej drużynie było dwóch bramkarzy, obaj mogli łapać piłki (!!!) obaj stali w polu karnym i czasem na linii, mało tego przeciwnik nie miał jak zmalować spalonego bo SI liczylo jednego z nich jako normalnego zawodnika...byli tak samo ubrani, troche inne fryzury, sterowni przez róznych graczy. Czekam na mecz z 5 bramkarzami....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy nie macie wrażenia że od paru dni grając on-line jesteście oszukiwani w większej formie niż wcześniej?? grałem z przyjemnością a wczoraj bluzgi latały co chwilę, na sytuacje gdzie nic nie moge zrobić do chwili aż strace bramkę, lub gdy kontroluje mecz przez cały czas 1-0 w 70 min , dalej cisnę 20 strzałów i nic nie wchodzi, przychodzi 90 min dosrodkowanie z lewej strony wprost na głowe napastnika i jest !! 1-1 . masakra ja rozumiem mementa i inne stwory ale chyba cos skopsali w tym ostatnim patchu.

w końcu chciałem pograć na manualu w sezonach - ale wybierając Polskę później BVB nikogo mi nie znalazło -ponad 10 prób  godz 19-21, próbowałem ręczne i semi i nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te bramki w 45 i 90 minucie rzeczywiście odbierają dużo miodności tej grze. Podobnie z resztą jak i bramki strzelane głową po wrzutkach na pole karne. Rozumiem, raz na jakiś czas ale praktycznie w każdym meczu z takich akcji musi wpaść bramka. Szkoda, bo ostatnio przysiadłem przy tej odsłonie i po kilkunastu meczach, kiedy czuje się już grę i zaczyna się ona kleić te handicapy dużo psują...

 

Zauważyliście też, że zdarza się że zawodnicy przełączają się na jakiś "z dupy wziętych" zupełnie nie uczestniczących w akcji? I nie chodzi tylko o CB jak pisze kolega Łukasz_77, bo w akcjach ofensywnych też często się to zdarza.

 

Rozgryzłem w końcu te przepuszczenia piłki pod nogami lub obok zawodnika za pomocą :r1:. Jest ciężej, bo momencie przepuszczania piłki lewa gałka musi być w pozycji neutralnej, choć i wtedy nie zawsze zawodnik przepuści piłkę. Według mnie EA popsuła ten myk w 14, bo często się zdarza, że myśli się że nasz zawodnik przepuści piłkę i nastawiamy się już na podanie w przeciwnym kierunku, a tu okazuje się, że piłkarz ma ją przy nodze i przeciwnika, którego miał zgubić tym zwodem zaraz przed sobą. Nie wiem jak opracować do perfekcji tez zwód, nie można mu ufać w tej odsłonie Fifiy.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w trybie kariery w fifie 14 przyjmę ofertę przejęcia reprezentacji to stracę możliwość gry klubem, którym aktualnie kieruję, czy będę grał i reprezentacją i klubem?

Z góry przepraszam jeśli ktoś już zadawał takie pytanie, ale jestem w trakcie rozgrywki i zależy mi na szybkiej odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli w trybie kariery w fifie 14 przyjmę ofertę przejęcia reprezentacji to stracę możliwość gry klubem, którym aktualnie kieruję, czy będę grał i reprezentacją i klubem?

Z góry przepraszam jeśli ktoś już zadawał takie pytanie, ale jestem w trakcie rozgrywki i zależy mi na szybkiej odpowiedzi ;)

 

Grasz tym i tym :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×