Skocz do zawartości
Maty15

FIFA 14

Rekomendowane odpowiedzi

na stronie głownej masz tabelke z zapisami do danego turnieju jakies pytania pisac na gg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.. ;)

Specjalnie założyłem sobie tutaj konto żeby też się trochę pożalić. Gram tylko w sezony i tylko i wyłącznie Juventusem. Po rozegraniu 140 meczy chciałbym się pochwalić swoimi spostrzeżeniami. No to może zacznę wymieniać:

1. Grając Juventusem co drugi mecz losuje mi BVB, z którym nie da się grać, bo każdy z nich wali długą piłę do przodu gdzie czekają już supersprinterzy Reuss, Abumejcośtam, oraz nasze dwa wspaniałe orły lewy i kuba których niestety nie da się dogonić no i większość akcji kończy się bramką (granie stylem super defensywny nic nie daję i nawet nie ma większego sensu)

2. Połowa wrzutek kończy się bramką i nawet jak mój obrońca ma lepszą pozycję do wybicia niż napastnik przeciwnika to i tak jakimś cudem piłka wpada do bramki

3. Bramki w 45 i 90 minucie.. Tego to nawet nie chce mi się komentować

4. Kolejna rzecz to bierność napastników w ataku. Wychodzę z akcją i czekam aż mój napastnik ruszy się wystawić a on stoi i się patrzy jak ciele w malowane wrota i nic z tym  nie da się zrobić.. a gdy już zacznie biegnąć i podam w jego kierunku piłkę to on rezygnuje i się zatrzymuje i już piłkę ma obrońca przeciwnika..

6. Gra w deszczu to już w ogóle nie ma sensu, mecz wygląda jak spotkanie niewidomych z sparaliżowanymi.. Jedni nie widzą gdzie podać a drudzy nie potrafią przyjąć nawet najłatwiejszej piłki..

7. Wyrzuty piłki przez bramkarza to też jakieś nieporozumienie. Ładuję pasek na całą siłę a on wyrzuca piłkę ledwo za szesnastkę :whistling: i joczywiście pod nogi przeciwnika..

8. O przyjmowaniu piłki to by można nawet książkę napisać.. Podaję piłkę lekko do Pirlo czy Teveza a ten ją odbija na 5 metrów albo się potyka o nią.. Jeśli to ma być realistyczne no to sory ale w moim LZSie chłopaki lepiej potrafią piłkę przyjąć.

9. Niezłe jaja są też z tymi wyrzytami piłek z auto. Piłka wylatuje na aut i gościu ją goni przez pół boiska a potem się z nią wraca żeby móc wyrzucić aut. No i oczywiści zanim zrobi zamach i ją rzuci to mija 5 minut a przeciwnik zdąży podbiec i odebrać nam piłkę.. Śmiech na sali.. Jeśli to ma być szybkie rozpoczęcie to ja dziękuję

10. Zabawnie też wyglądają sytuacje w której w akcji podbramkowej obrońca chce wybić piłkę a bramkarz chce ją złapać no i jeden wpada na drugiego a piłka odbija się i trafia prosto pod nogi przeciwnika no i już mamy bramkę i tysiąc myśli czy rzucić padem o ścianę czy może od razu całą konsolę przez okno wyrzucić... 

Dobra kończę już te marudzenie choć parę które doprowadzają mnie do białej gorączki  by się znalazło...

Wiem też że zaraz ktoś mi dowali ze po co gram drużyną pięciogwiazdkową i jeszcze na asystach, ale jestem fanem Juventusu i nie będe grał byle bolkami 2,5 gwiazdkowymi tylko po to żeby mieć lepszą rozgrywkę,  bo nie po to płaciłem tyle kasy za tą gierkę żeby otrzymać taki niedopracowany szajs..

Dziękuję, więcej grzechów nie pamiętam ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników.. ;)

Specjalnie założyłem sobie tutaj konto żeby też się trochę pożalić. Gram tylko w sezony i tylko i wyłącznie Juventusem. Po rozegraniu 140 meczy chciałbym się pochwalić swoimi spostrzeżeniami. No to może zacznę wymieniać:

1. Grając Juventusem co drugi mecz losuje mi BVB, z którym nie da się grać, bo każdy z nich wali długą piłę do przodu gdzie czekają już supersprinterzy Reuss, Abumejcośtam, oraz nasze dwa wspaniałe orły lewy i kuba których niestety nie da się dogonić no i większość akcji kończy się bramką (granie stylem super defensywny nic nie daję i nawet nie ma większego sensu)

2. Połowa wrzutek kończy się bramką i nawet jak mój obrońca ma lepszą pozycję do wybicia niż napastnik przeciwnika to i tak jakimś cudem piłka wpada do bramki

3. Bramki w 45 i 90 minucie.. Tego to nawet nie chce mi się komentować

4. Kolejna rzecz to bierność napastników w ataku. Wychodzę z akcją i czekam aż mój napastnik ruszy się wystawić a on stoi i się patrzy jak ciele w malowane wrota i nic z tym  nie da się zrobić.. a gdy już zacznie biegnąć i podam w jego kierunku piłkę to on rezygnuje i się zatrzymuje i już piłkę ma obrońca przeciwnika..

6. Gra w deszczu to już w ogóle nie ma sensu, mecz wygląda jak spotkanie niewidomych z sparaliżowanymi.. Jedni nie widzą gdzie podać a drudzy nie potrafią przyjąć nawet najłatwiejszej piłki..

7. Wyrzuty piłki przez bramkarza to też jakieś nieporozumienie. Ładuję pasek na całą siłę a on wyrzuca piłkę ledwo za szesnastkę :whistling: i joczywiście pod nogi przeciwnika..

8. O przyjmowaniu piłki to by można nawet książkę napisać.. Podaję piłkę lekko do Pirlo czy Teveza a ten ją odbija na 5 metrów albo się potyka o nią.. Jeśli to ma być realistyczne no to sory ale w moim LZSie chłopaki lepiej potrafią piłkę przyjąć.

9. Niezłe jaja są też z tymi wyrzytami piłek z auto. Piłka wylatuje na aut i gościu ją goni przez pół boiska a potem się z nią wraca żeby móc wyrzucić aut. No i oczywiści zanim zrobi zamach i ją rzuci to mija 5 minut a przeciwnik zdąży podbiec i odebrać nam piłkę.. Śmiech na sali.. Jeśli to ma być szybkie rozpoczęcie to ja dziękuję

10. Zabawnie też wyglądają sytuacje w której w akcji podbramkowej obrońca chce wybić piłkę a bramkarz chce ją złapać no i jeden wpada na drugiego a piłka odbija się i trafia prosto pod nogi przeciwnika no i już mamy bramkę i tysiąc myśli czy rzucić padem o ścianę czy może od razu całą konsolę przez okno wyrzucić... 

Dobra kończę już te marudzenie choć parę które doprowadzają mnie do białej gorączki  by się znalazło...

Wiem też że zaraz ktoś mi dowali ze po co gram drużyną pięciogwiazdkową i jeszcze na asystach, ale jestem fanem Juventusu i nie będe grał byle bolkami 2,5 gwiazdkowymi tylko po to żeby mieć lepszą rozgrywkę,  bo nie po to płaciłem tyle kasy za tą gierkę żeby otrzymać taki niedopracowany szajs..

Dziękuję, więcej grzechów nie pamiętam ;)

 

Wszystko się zgadza tylko że gram realem :-) nie kupie 15 nie ma sensu nic sie nie zmienia momentum jeszcze wieksze niz w 13, ogolnie moge podzielic wszystkich graczy na tych ktorzy maja i widza momentum i na tych ktorzy sie z nich smieja, ja naleze to pierwszej grupy. Moglaby to byc naprade dobra gra nie czaje po co to wszystko, fife kupilem tylko dla sezonow i obecny bilans cos kolo 60-30-100 PORAZKA bo szczerze uważam że co najmniej powinno być odwrotnie Oj ladnie zniechecaja do produktu, moze po lanie turnieje albo 1v1 bedzie sie gralo normalniej

na stronie głownej masz tabelke z zapisami do danego turnieju jakies pytania pisac na gg

 no i co? zapisze i sie i jak i kiedy i z kim mam grac?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jeszcze nie mam 14, nie wiem czy kupię, ale trochę podsumowując już ponad 100 wątku, to wygląda, że problemem jest "przeskryptowanie" gry. Ja to obserwuje w 13 i to co mnie najbardziej wkurza, to są rzeczy na które nie mam wpływu.

Przewracający się obrońcy jeden o drugiego (nierzadko trzech), gole 45 i 90, auty, no i żelazne schematy (L1+kółko, wrzuty gol, albo sprint Ronaldo przez 3/4 boiska i strzał z 45 stopni - ok, może schematy które może nie zależą od twórców, ale w końcu oni je dopuścili, a nie wierze, że w testach to nie wychodziło.

 

Bez tych minusów to naprawde byłaby bliska ideału piłka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam że gra się ciężej niż w 13,nie wiem dlaczego mimo że mam szybszego piłkarza przegrywam 90% pojedynków biegowych,o co kaman ?Oczywiście nie wspomnę o wrzutkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest kwestia przyzwyczajenia. Też tak miałem przez pierwsze 20-30 meczów :) Wydawało mi się, że piłkarze lewitują na boisku i że nie ma na nic miejsca. Starałem się grać z pierwszej piłki, bo bałem się strat. Trzeba pograć kilka dni i jak się już poczuje grę to robi się fajny klimat :) Najgorsze tylko są te bramki w 45 i 90 minutach oraz wrzutki w pole karne i częste bramki z głowy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentum nawet zadzialalo wczoraj w meczu Gornik-Slask. Kto ogladal wie. Do 90 minuty 2:1 dla Slaska.. 91 i 93 min gole dla Gornika. Normalnie akcje jak zywce wyjete z fify    :biggrin: Wiadomo zdarza sie takie cos w realu ale w grze za czesto sa jakies dziwne odpaly. Duzo za czesto i to irytuje.

Edytowane przez chyzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Momentum nawet zadzialalo wczoraj w meczu Gornik-Slask. Kto ogladal wie. Do 90 minuty 2:1 dla Slaska.. 91 i 93 min gole dla Gornika. Normalnie akcje jak zywce wyjete z fify    :biggrin: Wiadomo zdarza sie takie cos w realu ale w grze za czesto sa jakies dziwne odpaly. Duzo za czesto i to irytuje.

Ciekawie kiedy w Fifie pojawią się takie kwiatki jak we wczorajszym meczu Hoffenheim - Bayer Leverkusen? 

Kiessling strzela obok bramki, odwraca się, łapie się wkurzony za głowę, że spudłował, a tymczasem piłka przenika do bramki i gol zostaje uznany. Tadaaaam! :)

Przypomniała mi się stara akcja z Gerardem Cieślikiek, po którego strzale piłka także wpadła do bramki przez dziurę w bocznej siatce. Sędzia uznał gola, ale Cieślik zaprotestował i gola anulowano. 

Kiessling na to jakoś nie wpadł. Teraz wiadomo, skąd się wzięło powiedzenie: "udawać Niemca" :)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No beka z tego :D Swoja droga to ciekawe jak liniowy przed meczem sprawdzal ta siatke? Glowny tez sie nie popisal. W fifie poki co zamiast pilki przelatujacej przez siatke sa pilkarze wiec starczy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja narzekałem narzekałem... i po tych narzekaniach w końcu wszedłem do uwaga... 9 ligi... ehh ciężko ograć tą fife... L1 + Trójkąt mnie dobija... Fifa ma swoje błędy ale pokopać piłke zawsze fajnie ;) zdarzają się mecze w których spuszczam oklep ale są też i takie gdzie dostaje w plecy z nikąd 5-0 :/ Mocno się zastanowie przed zakupem Fify 15 w ciemno ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A teraz mały poradnik:

Jak zapewne wiecie, przy ustalaniu taktyki można wybrać dla danego zawodnika obronę/atak - NISKI/ŚREDNI/WYSOKI/DOMYŚLNY.

Czym różni się np. DOMYŚLNY wysoki, od WYSOKI (nie domyślny)?

Ano różnica jest taka, że każdy zawodnik we swoich właściwościach, ma określony poziom obrony/ataku (L1, R1 można przeglądać i tam są te właściwości).

Jeżeli w taktyce ustawimy DOMYŚLNY, to przy każdej zmianie może nam się cała taktyka spierdzielić!

Przykładowo: jeżeli wprowadzimy obrońcę/pomocnika/napastnika, który ma właściwość, że obrona wyskoka, a atak średni, ZA obrońcę/pomocnika/napastnika, który DOMYŚLNIE ma właściowość - obrona średnia, atak wysoki,

to taki zawodnik (ten wprowadzony) nie będzie wracał do obrony, natomiast będzie przejawiał aktywność bardziej ofensywną.

 

Najlepiej jest ustawić w taktyce te parametry na sztywno, czyli bez DOMYŚLNIE, wtedy zmieniając prawego obrońcę, czy lewego pomocnika, będziemy mieć pewność, że nasza "myśl szkoleniowa" będzie zachowana :-)

Czyli zmieniając nawet pomocnika na obrońcę, pomocnik będzie zachowywał się jak obrońca, mimo tego, że we swoich właściwościach (atak/obrona) ma napisane inaczej.

Inną sprawą jest, że pomocnik wprowadzony za obrońcę nie ma takich umiejętności krycia/odbioru piłki jak obrońca. Za to potrafi lepiej się ustawić w ataku. Coś za coś.

 

Mam nadzieję, że każdy rozumie, co mam na myśli, bo trochę to wszystko zagmatwane jest :-(

 

Podsumowując - każda taktyka, ustawiona na zawodnika DOMYŚLNIE, powoduje, że ten zawodnik gra tak, jak ma DOMYŚLNIE ustawione w swoich umiejętnościach, odnoście ataku i obrony.

Inaczej wytłumaczyć nie potrafię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po dłuższym czasie odpaliłem Fifę i miałem do pobrania patcha 1.02. Zmienia on dużo w silniku meczowym? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj po dłuższym czasie odpaliłem Fifę i miałem do pobrania patcha 1.02. Zmienia on dużo w silniku meczowym? 

nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a mi sie wlasnie cos spierdzielilo z ulitemate team.. Wszystko fajnie pieknie a jak chce wejsc w ultimate team i zagrac sezon online chwile wczytuje i wiesza sie plejka.. Czy ktos tez tak ma ?? I czy ktos wie jak sobie z tym poradzic ?? Bylbym bardzo wdzieczny ;) Prosze o pomoc

 

PS. Gre mam od premiery i wszystko dzialalo dobrze do dzisiaj ... :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z szybka taktyka. Jak wybieram na krzyzaku np. pressing, a potem wlaczam szybka taktyke jeszcze raz, to pressing nie jest podswietlony. Tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a mi sie wlasnie cos spierdzielilo z ulitemate team.. Wszystko fajnie pieknie a jak chce wejsc w ultimate team i zagrac sezon online chwile wczytuje i wiesza sie plejka.. Czy ktos tez tak ma ?? I czy ktos wie jak sobie z tym poradzic ?? Bylbym bardzo wdzieczny ;) Prosze o pomoc

PS. Gre mam od premiery i wszystko dzialalo dobrze do dzisiaj ... :/

Jesli wersja cyfrowa to usun wszystkie dane fify zapisane na dysku procz save

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli wersja cyfrowa to usun wszystkie dane fify zapisane na dysku procz save

mam zwykla wersje na plycie ale zobacze moze cos pomoze Dzieki za info 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym przedstawić graczom FIFA PS3 największe i najpopularniejsze forum turniejowe w kraju


 


fifaplay.jpg


 


fifaplay.com.pl


 


Stronkę którą tworzymy już ponad pół dekady na początku była głównie przeznaczona na platforme PC, ale rozwój jaki osiągneliśmy sprawił że wprowadzona została również platforma PS3. Chcesz wiedzieć co oferujemy??? 


 


1. Dziesiątki turniejów ligowych i pucharowych takich jak Mistrzostwa Świata i Europy, Liga Mistrzów, Puchar UEFA, ligi krajowe (La Liga, Premiership, Ekstraklasa itd.) Puchary krajowe oraz wiele wiele innych,


 


2. Turnieje Live czyli turnieje na jeden wieczór


 


3. Turnieje Sponsrowane w których możesz wygrac duzo ciekawych nagród


 


4. Możliwość rywalizacji z najlepszymi graczami


 


5. Oraz najważniejsze świetna zabawa


 


ZAPRASZAMY


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze już doświadczyłem wszystkich irytujących błędów ze strony EA w kodzie gry. Ale wczoraj jedna rzecz doprowadziła mnie na skraj załamania. Dla wszystkich którzy twierdzą że mamy wpływ na to co się dzieje na boisku i że wszystko zależy od nas i "nie ma momentum" opis - rzut rożny w 90 min dla przeciwnika. Nigdy nie ruszam bramkarza z linii (trójkąt) bo w 14 jest to tryb skopany wybitnie. Bronię się przed wrzutkami L2 i kwadrat i sprawdza się dobrze (zagęszczam tez środek obrony). Tracę bramki bardzo rzadko z rożnych i nie obawiam się tak tego stałego fragmentu gry. Wracając do zdarzenia, idzie piłka na 10-11 m odchodząca od bramki, wciskam L2 i kwadrat i kątem oka widze jak mój "goalie" wychodzi nie proszony z bramki, robi mi się ciepło, o piłkę walczą obrońca z napastnikiem, atakujący oddaj lekki strzał w sam środek bramki i...tam nie ma mojego bramkarza bo SI stwierdziła ze powinien być na 8m i przyglądac się walce zawodników z pola.... Pytanie do tych wszystkich broniacych EA gdzie popełniłem błąd? co zrobiłem źle? Jak mam zakceptowac taką ingerencję? Gdyby został na linii piłka trafiłaby w jego ręce!!! nawet jakby padł gol bo kod skierowałby piłkę po rogu to ok, mam pecha nie udało się... ale nie mam poczucia że "coś" decyduje za mnie...

 

Magiczne minuty robią swoje, tracę i strzelam tak dużo bramek. Ostatni strzeliłem dwie w 90 min...i doprowadziłem do remisu 2:2 z gościem który autentycznie przez 12 min robił ze mną co chciał...Jak strzeliłem kontaktową bramkę to zaczął grac na czas , piłką między obrońcami a w końcu podał lekko do bramkarza, pzry czym jestem na 100% pewien że podał z odpowiednia siłą ale PIŁKA MUSIAŁA ZWOLNIĆ bym miła czas rozpędzonym zawodnikiem ją dogonić, na szybkości minąć bramkarza, który nie rzucił mi się pod nogi i trafiłem do pustej...ale się musiał zdenerwować...

 

I jeden mecz wygrałem po bramce w 45 min. Wrzutka z rogu, mój zawodnik strzela z 7m w poprzeczkę, piłka idzie wysoko w górę i widze jak spada na 1m...i co się dziej. Bramkarz lezy na ziemi i nie może sie podnieść bo jego obrońca przewraca się o nogi, leżą w dwóch i tulą sie do siebie, piłka spada na plecy zawodnika i wtacza się do bramki. Cud gol....

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie, ze już doświadczyłem wszystkich irytujących błędów ze strony EA w kodzie gry. Ale wczoraj jedna rzecz doprowadziła mnie na skraj załamania. Dla wszystkich którzy twierdzą że mamy wpływ na to co się dzieje na boisku i że wszystko zależy od nas i "nie ma momentum" opis - rzut rożny w 90 min dla przeciwnika. Nigdy nie ruszam bramkarza z linii (trójkąt) bo w 14 jest to tryb skopany wybitnie. Bronię się przed wrzutkami L2 i kwadrat i sprawdza się dobrze (zagęszczam tez środek obrony). Tracę bramki bardzo rzadko z rożnych i nie obawiam się tak tego stałego fragmentu gry. Wracając do zdarzenia, idzie piłka na 10-11 m odchodząca od bramki, wciskam L2 i kwadrat i kątem oka widze jak mój "goalie" wychodzi nie proszony z bramki, robi mi się ciepło, o piłkę walczą obrońca z napastnikiem, atakujący oddaj lekki strzał w sam środek bramki i...tam nie ma mojego bramkarza bo SI stwierdziła ze powinien być na 8m i przyglądac się walce zawodników z pola.... Pytanie do tych wszystkich broniacych EA gdzie popełniłem błąd? co zrobiłem źle? Jak mam zakceptowac taką ingerencję? Gdyby został na linii piłka trafiłaby w jego ręce!!! nawet jakby padł gol bo kod skierowałby piłkę po rogu to ok, mam pecha nie udało się... ale nie mam poczucia że "coś" decyduje za mnie...

 

Magiczne minuty robią swoje, tracę i strzelam tak dużo bramek. Ostatni strzeliłem dwie w 90 min...i doprowadziłem do remisu 2:2 z gościem który autentycznie przez 12 min robił ze mną co chciał...Jak strzeliłem kontaktową bramkę to zaczął grac na czas , piłką między obrońcami a w końcu podał lekko do bramkarza, pzry czym jestem na 100% pewien że podał z odpowiednia siłą ale PIŁKA MUSIAŁA ZWOLNIĆ bym miła czas rozpędzonym zawodnikiem ją dogonić, na szybkości minąć bramkarza, który nie rzucił mi się pod nogi i trafiłem do pustej...ale się musiał zdenerwować...

 

I jeden mecz wygrałem po bramce w 45 min. Wrzutka z rogu, mój zawodnik strzela z 7m w poprzeczkę, piłka idzie wysoko w górę i widze jak spada na 1m...i co się dziej. Bramkarz lezy na ziemi i nie może sie podnieść bo jego obrońca przewraca się o nogi, leżą w dwóch i tulą sie do siebie, piłka spada na plecy zawodnika i wtacza się do bramki. Cud gol....

 

Masz rację, po rozegraniu jakiś 150 meczów online w 14 też stwierdzam, że potrafią dziać się cuda. Najgorsze jednak są te 45 i 90 minuty oraz wrzutki w pole karne.

 

Zawsze używasz :l2: do walki w powietrzu, czy bronisz też z :R1:? Swego czasu głośno było na forum, że najskuteczniej jest bronić się przed rogami :r1: + :square: i ja tak do tej pory gram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa, bo u mnie nie ma gradu goli po rożnych. Jest tak jak było w 13-ce. Po prostu od czasu do czasu ktoś mi strzeli głowa z rożnego.

Natomiast pojawiły się inne złe rzeczy. Spadła moja skuteczność w strzelaniu po rożnych. Po prostu oddaję lekki strzał w sam środek bramki, prosto do rączek. 

Aha, tracę też bramki, których nie było w 13-ce. Co kilka meczów wpada gol z okolic 15-16 metra strzelany....głową :) Taki lekki lobik, który przelatuje obok ucha stojącego jak słup soli bramkarza. 

 

A co do momentum, to miałem ostatnio ciekawe spotkanie. Grałem z kumplem na jednej konsoli. Ja Argentyną, on Anglią. Miałem przewagę w pierwszej połowie, ale dopiero w 45 minucie wcisnąłem gola. W drugiej połowie znowu moja przewaga i w ok. 80 minucie stworzyłem 100% akcję. Podanie górą do przodu do Messiego. Ruszył idealnie w tempo, pułapka obrońców nie zadziałała i w efekcie miałem na 30-tym metrze Messiego, a obronę daleko w tyle. Nic, tylko pobiec na bramkę i strzelić. Piłka oczywiście musiała się parę razy odbić, zanim Messi ją opanował. 

I w tym momencie Leoś jakby wpadł w smołę. Zrobił się jakiś slow motion i obrońcy, którzy byli za nim 10 metrów bez problemu go dopadli. Czy po to Messi ma współczynnik 94, żeby przegrywał sam ze sobą, skoro potrafi ośmieszyć kilku obrońców? :)

To nie wszystko. Oczywiście kumpel wyrównał pod koniec. Zrobiło się jedno wielkie zamieszanie na moim polu karnym, bramkarz obronił strzał, po czym wywrócił się o nogi swojego obrońcy. Pusta bramka, celna dobitka i 1:1. 

Zagraliśmy dogrywkę, a tam kolejny zonk. Znowu zamieszanie na moim polu karnym, 4 strzały po kolei, które bronił mój bramkarz. Piłka jak magnes leciała akurat pod nogi rywala. W końcu mój bramkarz złapał piłkę i się położył. Dwóch rozpędzonych napastników nie wyhamowało i przewróciło się o leżącego bramkarza. Efekt - rzut karny i czerwona kartka dla bramkarza!!!! Ja pier***le!!!! 

Powtórka tylko potwierdziła, że to jedna wielka ściema. Leżący nieruchomo z piłką bramkarz nie jest w stanie nikogo sfaulować. 

Musiałem ustawić na bramce gościa z pola, bo wykorzystałem wcześniej zmiany. Ostatecznie przegrałem 1:4, bo ten żółtodziób na bramce nie wiedział, co ma robić :)

Edytowane przez venez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/media/PS3/zuba1899/2014/video/174319822 Pierwszy strzał stuprocentowa sytuacja w Fifie. Pod ukosem, zawodnik prawonożny. Druga sytuacja to już 200% sytuacja. Prawonożny zawodnik sam z pustą bramką. 3 i 4 to już bramkarz na posterunku ;)

Edytowane przez zuba1899

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/profile/media/PS3/zuba1899/2014/video/174319822 Pierwszy strzał stuprocentowa sytuacja w Fifie. Pod ukosem, zawodnik prawonożny. Druga sytuacja to już 200% sytuacja. Prawonożny zawodnik sam z pustą bramką. 3 i 4 to już bramkarz na posterunku ;)

"typowa" fifa :D jak nie masz strzelic bramki to jej poprostu nie strzelisz :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×