Skocz do zawartości
Patricko

The Crew

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kod do oddania, chetni pw, wybiore 1 osobe jak bedzie wiecej chetnych :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez chętnie bym poprosił o kod na PW z góry dziękuję.

Posłałem na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam prosił bym o jakiś działający kod do the crew

Witam prosił bym o jakiś działający kod do the crew

Na pw

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa działające kody - testujcie.

 

33BT-H3N9-35JN

HHLB-3DNE-BDTQ

Edytowane przez AdWolf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę wyjść z garażu, bo mam napisane, że gra się musi zainstalować - niby 47%, ale ni cholery nie wiem gdzie widać postęp instalacji ;D Coś mi się wydaje, że po prostu to się ściąga jakoś "w tle" i konsola musi być po prostu uruchomiona, mam racje? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. I to ściąga baaaaaardzo dużo GB:p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie mogę wyjść z garażu, bo mam napisane, że gra się musi zainstalować - niby 47%, ale ni cholery nie wiem gdzie widać postęp instalacji ;D Coś mi się wydaje, że po prostu to się ściąga jakoś "w tle" i konsola musi być po prostu uruchomiona, mam racje? :biggrin:

 

tak- pobiera w tle około 14GB :D 

 

możesz postęp sprawdzić klikając options na padzie na grze już wgranej i wybrać informacje. 

 

Zupełnie nie rozumiem czemu system nie pyta o to czy pobierać dalej tylko sugeruje, że zainstalował całość po pobraniu 3GB...  żeby chociąż w powiadomieniach informować raczyli o tym, że coś pobiera to nie :D

 

po pobraniu mam wrażenie, że gra wyładniała trochę :D

 Nadal szału nie ma ale fajny gameplay+ model jazdy + niezła fabuła... oby tylko wersja finalna nie wymagała jak beta stale PSN bo ten się właśnie buntuje i grać nie daje :D 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyładniała? Skoro teraz jest paskudna, to nie chce myślec jaka była wcześniej. Model jazdy też do bani.

Kompletnie straciłem zainteresowanie tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na bete, to mialem jednego buga i to dosc powaznego, bo samochod mi sie zaklinowal w asfalcie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyładniała? Skoro teraz jest paskudna, to nie chce myślec jaka była wcześniej. Model jazdy też do bani.

Kompletnie straciłem zainteresowanie tym tytułem.

 

no na moje wygląda lepiej niż to co widziałem przed dociągnieciem tych GB... faktem jest, że nadal to wygląda raczej średnio.. ale coś TC ma w sobie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!
Łapcie kody do bety, jeżeli ktoś jest zainteresowany:

9TBD-QFNC-C5QK

CMAQ-PPN9-N4D2

NE58-GPNH-GP5J

Jak chcecie stworzyć ze mną ekipę to zapraszam:) PSN ID: MrGlugi

Dobrej zabawy! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

769M-3DN7-37DB proszę kod który dostałem od uzytkownika AdWolf75 za który dziekuje ale juz wykorzystałem inny.


A co do samej gry to moim zdaniem porażka :( szczerze wolałbym na prawdę dużo bardziej kupić Midnight Club Los Angeles na PS3 bo widać ze to jest bardzo podobne może nawet i gra została zerźnięta od tego tytułu ale jak dla mnie jest dużo mniej atrakcyjna , model jazdy nie istnieje , grafika ja na next gen słaba. Będzie to taki moim zdaniem typowy średniak 6/10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to kaka w wielu aspektach. Nawet nie dochodzi do dobrego średniaka. Grafika - dno.  Model jazdy -dno. Bohater którego musiałem oglądać na przerywnikach filmowych - dno, bo na litość boską kto z designerów dał mu te okulary. Bohater "story" jest dorosłym facetem a nie dzieciakiem z gimnazjum. Wiem wiem prawdziwym bohaterem są tutaj auta. Ale kuje to w oczy.

 

Ale prawdziwym kunsztem ubi to model płatności za grę. Płacimy pełną cenę 60$/200+zł  + przepustka sezonowa + jeszcze wciskają mikropłatności. Niech ubi sam sobie w to gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po prostu następna gra która jest dla bardzo mało wymagających osób. Chyba tylko GTA 5 będzie jedynym kozakiem w tym roku a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porównajcie sobie drapacze chmur (MAZE Bank np) z GTA V do tego w The Crew jakiś taki mały i pokraczny... Strasznie skopali, to może w finalnej wersji poprawią

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze po zagraniu raz byłem sceptycznie nastawiony. Grafika słaba, model jazdy kiszka, tryb fabularny nijaki, główna postać zupełnie nie pasująca.... Po ograniu kolejny raz i rzuceniu się na zwiedzanie (podróż do wielkiego kanionu) jestem wniebowzięty! Graficznie nie ma tragedii (piękne zachody słońca), a do modelu jazdy da się przyzwyczaić ;) Gra jest dobra i to trzeba jej przyznać. Ja osobiście grę kupie na bank!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kopa trzeba wejść w opcje i wywalić wszystkie wspomgacze, podkręcić czułość sterowania na max, zmienić ustawienie skrzyni biegów na sportową albo dla profesjonalnych kierowców, zwiększyć przepustnicę, zmniejszyć hamulce, zmniejszyć liniowość sterowania, i brać jakiś samochód z napędem na tył i teraz zmieniając biegi prawym analogiem góra dół można jeździć :biggrin: ... gra przypomina mi bardziej Midnight Club 2 niż jakiegoś need for speeda, uważam że jest nieźle, po korekcji sterowania, bo na standardowym samochód jeździ jak po szynach ... oczywiście grafika jest taka sobie, ale wielkość mapy robi wrażenie, jest prosty system kolizji, i jakiś tam prosty tunning, byłem sceptycznie nastawiony, a jestem miło zaskoczony :) .. aha, dobrze rock pocina w tym radiu! 

Edytowane przez Malakay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze po zagraniu raz byłem sceptycznie nastawiony. Grafika słaba, model jazdy kiszka, tryb fabularny nijaki, główna postać zupełnie nie pasująca.... Po ograniu kolejny raz i rzuceniu się na zwiedzanie (podróż do wielkiego kanionu) jestem wniebowzięty! Graficznie nie ma tragedii (piękne zachody słońca), a do modelu jazdy da się przyzwyczaić ;) Gra jest dobra i to trzeba jej przyznać. Ja osobiście grę kupie na bank!

 

Rozmiary mapy robią ogromne wrażenie! Bez żadnego dogrywania zrobić tak ogromny świat... Szacun dla ubi!

 

Ja bym radzil poczekac na recenzje i czy gra daje rade jak sie wiecej ludzi online rzuci.

Co do porozy  przez stany (pierwsza beta PC) bardzo mi sie podobala polechalem z polnocnego wschodu na polnocny zachod potem na poludnie, potem na wschod i polnoc innymi slowy zrobilem wielkie kolo.

Jesli zamierzasz jeszcze grac - to szczegolnie jadac przez tereny pustynne rzucilo mi sie w oczy to ze jechalem w petli - budynek parking, zakret w lewo, lekki luk w prawo  prosta i ten sam budynek te same samochody i tak 7 razy.

To pokazuje czemu wielka mapa nie ma loadingow - moze to poprawilli ale mozesz sam sprawdzic.

 

Moim zdaniem nie jest to zla gra ale z pewnoscia tez nie ma relewacji - mysle ze moze byc OK ale raczej obawiajac sie tego ze ubi przyszarzuje z mikroplatnosciami zrobi sie z niej cos co nawet sredniakiem nie bedzie.

Takze ja mowie narazie pass, choc nie wykluczam ze za jakis  czas z samej ciekawosci po nia siegne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisałem gra jest dobra i raczej lepsza już nie będzie. Na chwilę obecną uciekając przed policją wbiłem się w pola, a później plażysyste tereny, gdzie gdzieś nade mną przeleciał gromny samolot, co zrobiło na mnie ogromne wrażenie. Głównie chodzi mi o to że przy tak ogromnym terenie jest ogrom miejsc i smaczków do odnalezienia, które robią "wow", tak jak wybiegająca zwierzyna itp., smaczki. Gra na pewno nie trafi do każdego, ale ma to coś, co może przykuć na wiele godzin. Grę kupię, ale nie na premierę, a jak trochę potanieje i zrobię zamianę za jakąś grę którą aktualnie ogram.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam, że ludzie z miejsca skreślają tytuł z powodu słabej jakości grafiki i to jeszcze w wersji BETA. O ile nic się nie zmieniło to beta ma na celu sprawdzenie funkcjonalności innych aspektów, a nie jakości grafiki, która chyba nawet specjalnie na potrzeby bety często jest obniżana.

 

Dawno nie grałem w żadne wyścigówki, kiedyś NFS Porshe, Shift i stary Most Wanted, na Driveclub PS+ już nawet nie liczę. Nie mam wysokich oczekiwań co do The Crew, pewnie wyjdzie typowy średniak, ale na pewno da sporo frajdy. Po wrażeniach z jednej bety na PC i teraz na PS4 jestem nastawiony pozytywnie na ten tytuł, ale chyba poczekam parę miesięcy i wezmę używkę bo teraz będzie za dużo innych tytułów do grania, a grać naraz w 5 różnych tytułów to nie jest najlepszy pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam, że ludzie z miejsca skreślają tytuł z powodu słabej jakości grafiki i to jeszcze w wersji BETA. O ile nic się nie zmieniło to beta ma na celu sprawdzenie funkcjonalności innych aspektów, a nie jakości grafiki, która chyba nawet specjalnie na potrzeby bety często jest obniżana.

 

bo wszyscy mamy w pamięci co Ubi zrobiło z WD...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko w przypadku Watch Dogs ludzie porównywali finalną wersję gry do zapowiedzi z E3 2012, a tutaj mamy wersję beta. A po drugie, WD tworzyło bezpośrednio studio Ubi, a tutaj chyba Ubisoft jest głównie wydawcą gry. Za produkcję odpowiada Ivory Tower wspomagane przez Ubisoft Reflections.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up wspomnisz nasze słowa po premierze :D ja tam w cuda nie wierzę jeśli o UBI chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Śmiać mi się chce jak czytam, że ludzie z miejsca skreślają tytuł z powodu słabej jakości grafiki i to jeszcze w wersji BETA. O ile nic się nie zmieniło to beta ma na celu sprawdzenie funkcjonalności innych aspektów, a nie jakości grafiki, która chyba nawet specjalnie na potrzeby bety często jest obniżana.

 

 

Ale aktualnie BETA pokazuje że gra jest na niskim poziomie graficznym , fabularnym , model jazdy słabiutki można by tak powymieniać jeszcze. A to że ktoś wierzy w cuda to inna sprawa , to może sobie czekać i wydać na kolejnego gniota 250zł pozdrawiam. Jak gra po premierze dostanie ocena w granicach 6/10 to chyba z litośći. Wystarczy zagrać sobie w Midnight Club Los Angeles na PS3 aby zoabczyć że The Crew jest słabiutki , ten kto nie grał niech zagra to wtedy mu się oczy otworzą że UBI robi sobie jaja z graczy wydając grę która można zrobić lepiej na PS3.

Edytowane przez Bartek1982sce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×