Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

W hierarchii na parkach od rolkarzy sa niżej tylko hulajnogi i mtb (mtb do lasu!). Faceci na szpilkach nie chodzą!

Wysłane z mojego Y635-L01 przy użyciu Tapatalka

Mialem podobne zdanie do niedawna, Smigam na snowboardzie, gardzilem nawet narciarzami ale rolki fs\fr to wbrew pozorom przednia opcja w miejskiej dzungli. Jazda rekreacyjna to nuda, tu sie zgadzam ale urban to inna para kaloszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I to jest na bank temat do takiej dyskusji?

 

Imo delete, moj post i kilka powyzszych ;]

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Bądźmy poważni... Hierarchia na parkach?? :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla kogo nudna, dla tego nudna. Ponad 240h na zegarku i jeszcze mi się nie znudziło.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra nie jest jakoś szczególnie nudna ;) ale jak się zrobiło tą łże-fabułę, to samemu już nic się z niej nie wyciśnie - konieczny jest skład.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moi kumple ze wsi siedzą i grajo non stop, nie mają co z feniksami robić bo czego by nie kupili to mają full.

W zasadzie teraz poza "raidem" killroom'em na glitchu i DZ  1-160 z equipem na drugiej postaci nie ma co robić. 

Niech ten płatny dodatek już wyjdzie.

Właśnie już mi się gdzieś to obiło o uszy. Mógłbyś nieco przybliżyć jak to jest z tym DZ 1-160?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj próbowałem że znajomymi i jednym randomem zrobić najazd na ambitnym. Było ciężko, doszliśmy kilka razy do 13 fali i przez głupie błędy przegraliśmy. Jednak.wczoraj spróbowałem z full randomami, tylko 1 osoba nie miała mikrofonu i daliśmy radę. Żadnych exploitow, full legit I gra była kozacka. Współpraca naprawdę godna podziwu, aż byłem zaskoczony bo to w końcu randomy i bardzo ciężko jest mi znaleźć team, który chce zrobić normalnie ta misję oraz taki, który w ogóle się nadaje. 3 gości DPS i jeden elektronika. Obowiązkowy każdy musi mieć zielony set (4 itemy). Bez tego to katorga jeszcze większą. Damn... 1 raz się udało! Nie ma w tej chwili nic trudniejszego w grze do zrobienia. Polecam próbować do skutku. Satysfakcja jest :biggrin: wydropilo mi 240 i 214 item normalnie.

 

PS. Gram na PC.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było Panie Czacha :) Dzisiaj może powtórka, a jutro reset tygodniowej nagrody. 

Co do full randomów to nieco zle sie wyrazilem. Znalazl sie jakis koles z full elektroniką. Ja mam gear Sentry (4 sztuki). Na tej podstawie dobieralismy pozostalych. Jak ktoś nie miał full setu to szukalismy next. Było o tyle dobrze, ze kazdy wiedzial co ma robic. Komunikacja wiadomo bardzo wazna, ale kazdy sobie pomagał i było zgranie. Wiele osob zapomina o zmianie amunicji na zapalajacą, eksplodujacą etc. Duspko potrafi uratować. Prawda jest też taka, że sam sprzet to nie wszystko aka więcej sprzętu niż talentu. Jak ktoś jest wypchany gearem, a strzela po nogach to raczej średnio będzie. 

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem trochę po ostatniej aktualizacji i ponownie zagościła monotonia związana z DZ. Przy obecnej zawartości szkoda życia na ta grę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kara musi być surowa, a więzień ma być smutny ;-)

Wysłane z mojego C6903 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubi spaprało sprawę a przedsiębiorczy gracze będą dostawać za to bęcki?

Bardzo to nie poważne. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast karać, to powinni możliwie szybko naprawiać glitche ^^

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze beda bany, to w koncu przestane tracic czas na farmienie  :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tez mam taka nadzieje. Tak zazdroszczę innym setów i broni, ze po nocach spać nie mogę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeciez w kazdej zabugowanej grze ludzie w wiekszym lub mniejszym stopniu wykorzystuja glitche, identycznie bylo w destiny. Zalatali jakies glitche na rajdzie to zaraz byly nowe i ludzie to wykorzystywali. Jakos tam nie banowali graczy takze tu podejrzewam nie bedzie tego rowniez bo jakby tak mialo byc to jaki procent nie korzystal z glitchy?

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekly Scheduled Maintenance - Tuesday, April 19

Agents,

The servers will shut down for our weekly server maintenance on Tuesday, April 19 at 09:00 AM CEST, 03:00 AM EDT, 12:00 AM PDT. Estimated downtime is approximately 3 hours. Please keep in mind that there will be no game changes during this maintenance.

Hłe hłe hłe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zabrac to co nieuczciwie zebrali.Ogolnie z glitchy i innych oszustw korzystaja chyba glownie dzieci.Mialem splatynowac gre ale cos mi sie niechce do niej wracac:(Myslalem ze pogram w nia dluzej niz 2 tygodnie od premiery a tu niestety okazalo sie inaczej,dla mnie ta gre zabila nuda w DZ i caly tryb pvp,i jak widac coraz wiecej ludzi sprzedaje swoje gry..Bardzo szybko jak na gre multi.Ale niestety moim zdaniem ma na to wplyw konstrukcja multi,opierajaca sie na zabijaniu mobow lub bieganiu bez celu po miescie,przypomina mi to troche GTA5 tyle ze tam jest ciekawiej i wiecej zabawy.Brak typowego multi z trybami,arena,itp i brak podstawowych fukcji sieciwych takich jak zakladanie klanow,rankingow co jest absolutna podstawa zeby ludzie w to grali razem i zeby gra sie rozwijala,niestety tego wszystiego brak,dodac jeszcze system farmienia ktory w multi promuje graczy z wieksza iloscia czasu,gdzie wyposazenie daje olbrzymi handicap,zniecheca do grania.To troche tak jak by z lukiem leciec na goscia z bazooka.Mysle ze takie gry nie maja przyszlosci...

Edytowane przez Pirat_x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak oni sprawdzą kto korzystał z glicha?

Edytowane przez Edmunt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po naradzie wybraliśmy dz , drugi raz mi by się nie chciało w tą ścianę strzelaç :) Naprawili by ten drop bo to śmiech że w 6 strefie z npc lecą itemki 163 i od święta 183 :) O tych fioletach ze zrzutów nie wspomnę :) Ale grało się jak zwykle spoko :)

@szuldi zdążyłeś wczoraj kontrolną serię z midasa puścić ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj po naradzie wybraliśmy dz , drugi raz mi by się nie chciało w tą ścianę strzelaç :) Naprawili by ten drop bo to śmiech że w 6 strefie z npc lecą itemki 163 i od święta 183 :) O tych fioletach ze zrzutów nie wspomnę :) Ale grało się jak zwykle spoko :)

@szuldi zdążyłeś wczoraj kontrolną serię z midasa puścić ? :)

Niestety nie, jak akurat ostatnia ekstrakcje robilismy to cora sie obudzila z placzem i musialem do niej leciec. Loot podpialem tylko nie widzialem podsumowania bo juz u cory bylem. Wrocilem tylko na chwile powiedzialem Wam na razie i od razu wylaczylem konsole. Takze jak dzis odpale to pewnie bede w schronie i bede musial z dz wyjsc. Dzisiaj wieczorem sprawdze ten gift od Ciebie:). Z checia bym dzis tez polatal i postrzelal:)

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze beda bany, to w koncu przestane tracic czas na farmienie :laugh:

Tez na to czekam, moze nie ban,ale jak cos zabiora to allegro od razu ;)

Wysłane z mojego D6603 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×