Skocz do zawartości
Patricko

Tom Clancy's: The Division

Rekomendowane odpowiedzi

Edmunt a to nie ty ostatnio się chwaliłeś że ten rajd robisz na glitchu ? :) Tak a propo oszustw w grach ;)

To nie to samo.. Na pc uruchamiasz osobną aplikacje gdzie ustawiasz szybkostrzelność, brak konieczności przeładowania, aimbota, punkty bazowe do teleportowania postaci itp itd.. Czyli oszustwo na maxa bo z takim gościem nie da sie rywalizować. A co do mnie i wielu innych my wykorzystaliśmy jedynie niedociągnięcia programistów. Wiec zostaje tylko etyczna strna tego procederu.

P.S. Już załatali najazd i teraz normalnie gramy kolegami zamiast kombinować jak koń pod góre..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hackowanie, wykorzystywanie exploitów dla mnie jeden pies, oszustwo to oszustwo, właśnie tacy gracze zepsuli mi całą frajdę z gry.

Po co mam się starać robić dniówki, 'raid', zbierać materiały skoro i tak ktoś wykorzysta exploit i będzie miał lepszy efekt bez wysiłku...

Nie rozumiem tej polityki każda normalna firma wzięłaby się za takich graczy raz dwa i bany poleciałyby z całą mocą.

  • Like 8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak kolega wyżej napisał, małe oszustwo to też oszustwo, i proszę nie usprawiedliwiaj się Edmunt że ty sobie jakiejś tam aplikacji nie włączasz. Oszukujesz w inny sposób proste ;) Kończę misję z singla, pozbieram znajdźki i gra idzie do żyda. Niestety Ubisoft nie pobanuje oszustów, bo już by pewnie nikt inny nie został do grania. Niestety gra miała duży potencjał, a skończyła się wielkim nie wypałem. 

 

P.S tekst w stylu już załatali to nie oszukujemy jest naprawdę słaby, z niego wynika że dalej byście to robili gdyby było można. Poważni ludzie zdawałoby się, a zachowują się jak dzieci, nawet oszukują żeby w wirtualnej piaskownicy być lepszym :) Śmieje się z takich :D 

Edytowane przez mesutOzim
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsoli nie tak łatwo zbanowac, druga sprawa trzeba to jakoś wyłapać, a wątpię by producent wcześniej założył co i jak gracz będzie chciał zexploitowac by odpowiednio wcześniej zaimplementować mechanizmy to wykrywające, rejestrujące

Wysłane z mojego LG-D722 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa jest prosta: błędy gry wykorzystywane przez graczy doprowadzają do tego, że community się sypie, więc Ci którzy jadą na exploitach sami sobie szkodzą, ale mają to gdzieś...oni po prostu chcą zdobyć najlepsze eq w tydzień po premierze (już pomijam fakt, że chwalenie się eq zdobytym na exploitach jest cholernie słabe...), ciekawe tylko po co, jak nie będzie z kim grać...błędne koło, w dupie z takim graniem. Szkoda, bo był potencjał, ale został zmarnowany z jednej strony przez niedopatrzenia programistów, z drugiej strony przez samych graczy.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sklepy dostawców (w grze) i nigdzie nie widzę schematów na zielony ekwipunek. U vendora w głównej bazie jest tylko maska i nakolanniki napastnika wędrowca i obsługi taktycznej. W SM06 jest jeszcze to samo ale dla tej czwartej klasy "zapomniałem jak ona się zwie".. I teraz pytanie a gdzie reszta? kabury, rękawiczki, plecaki, kamizelki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... I teraz pytanie a gdzie reszta? kabury, rękawiczki, plecaki, kamizelki?

 

Trza "wydropic" np. na Incursion.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub z bossów w DZ i zrzutów.

W bazie są schematy na maski i nakolanniki dla wszystkich zestawów. Najlepszy wariant to 4x straż, plus rękawice z "polowanie" oraz kamizelka z "brawura".

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lub z bossów w DZ i zrzutów.

 

Mnie zawsze wypada złoto z bosów i fiolety ze zrzutów :P

 

Najlepszy wariant to 4x straż, plus rękawice z "polowanie" oraz kamizelka z "brawura".

A to czemu? staty są wyśrówowane czy jak? (jakieś zdjęcie statów proszę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Talent "polowanie" zwiększa prawdopodobieństwo krytyka o 13%. Natomiast "brawura" dodaje 12,5-13,5% do zadawanych obrażeń. Drugi parametr czyli zwiększenie otrzymywanych obrażeń o 10% jest zbugowany i zmniejsza otrzymywane obrażenia. Mają to naprawić dopiero w patchu 1.2, więc do tego czasu trzeba korzystać.

Co do samego zestawu straży wartowniczej to wystarczy poczytać opinie.

Na takim zestawie u mnie, podstawowe obrażenia z AUG'A 204 to 51k i krytyk 80-90k

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem sklepy dostawców (w grze) i nigdzie nie widzę schematów na zielony ekwipunek. U vendora w głównej bazie jest tylko maska i nakolanniki napastnika wędrowca i obsługi taktycznej. W SM06 jest jeszcze to samo ale dla tej czwartej klasy "zapomniałem jak ona się zwie".. I teraz pytanie a gdzie reszta? kabury, rękawiczki, plecaki, kamizelki?

 

 

 

 

A to czemu? staty są wyśrówowane czy jak? (jakieś zdjęcie statów proszę)

 

 

Jest i artysta. Przez pierwszy miesiąc od premiery gry urządzał sobie na forum "100 pytań do...", bo jako jedyny nic nie rozumiał. Potem nagle na 2 tygodnie znika, cisza,  oszukuje w grze, kradnie glitchując, 2 dni temu się zjawia - twierdzi, że to nie oszustwo, a dzisiaj raptem zdziwiony, że nie dało się ukraść wszystkiego i w tej grze czasem trzeba coś kupić. I jeszcze wyjaśnijcie mu (znowu), dajcie mu foto, bo on dalej nie wie o co chodzi....

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze bylo takie pytanie ale szczerze nie chce wertowac tylu stron tematu. Czy znajdzki tj. drony, raporty, agenci itp. to trzeba szukac samemu? Chodzi mi o to, ze wszystko co mialem zaznaczone na mapie wyzbieralem ale z kazdego zostalo mi cos do zebrania a na mapie nie ma. Dzieki wielkie za odpowiedz

Wysłane z mojego Luna przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak skończysz wszystkie misje poboczne w danym regionie to się pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ty nie musisz mi niczego tłumaczyć..

image.jpg

Ło Jezu! Jak Ty w ogóle dajesz sobie radę w DZ z taką małą ilością życia i niskim pancerzem? Dosłownie Glass Cannon, podmuch wiatru pewnie Cię zabija? Weź nagraj coś i wrzuć jak się taki build sprawdza, bo aż jestem ciekaw jakie damage wyciągasz na tym AUGu i snajperce i jakim cudem jesteś w stanie w ogóle przeżyć. Szczerze to nie chciałbym u siebie w teamie kogoś z takim niskim życiem i pancerzem.

 

Mój aktualny build:

BzeC6Cq.jpg

 

Staty broni:

http://imgur.com/a/MoRGS

http://imgur.com/a/HTjQ9

http://imgur.com/a/x8ext

http://imgur.com/a/mXjfH

http://imgur.com/a/Zp5Jz

 

I jak to wygląda w akcji:

Edytowane przez Trzebiat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ty nie musisz mi niczego tłumaczyć..

image.jpg

Super glass canon :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up co to za strzelba w 2 minucie filmu? Kosi mega:)

Marine Super 90 ze schematu z bazy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra sprzedana.

Dzięki mordeczki za miesiąc fun'u.

POzdro dla Nath, kill_you, hammera, eloszki, Trzebiata i innych :thanks:

No i dozobaczenia w innych multiplayerach (mam nadzieję, że Uncharted w 4 też będzie fajny ;) )

ROGUE PLAYERS KILLED - 163 yeah!! :D

Fajnie się grało. Do usłyszenia w kolejnym tytule.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

mi i chyba wielu osobom grało się fajnie jak leciały fiolety a złoto było rarytasem, gdyby tylko leciało lepsze złoto i chociaż o 20% częściej, a nowe sety zielone leciały by np z 5 % szansą do tego częściej złoty tech to by było coś super.

Pamiętam jak kiedyś ubiłem z ekipą ziomków na podjęciu DZ06 i jednemu wyleciało złoto wtedy kiedy prawie w ogóle nie leciało, jak każdy się darł na imprezie "złoto kurwaaaaa" hehehe

A teraz zielone wypada częściej z zrzutów a wiadomo że to od razu wpada do ekwipunku, a złoto leci żadne. Glitche pozwoliły wszystkim pionkom na zdobycie wszystkich setów do wyboru do koloru, szkoda bo poleciałem po płytkę do sklepu w dniu premiery ale to chyba i tak lepiej niż Ci którzy kupili w ciemno wersję cyfrową z season passem i jeszcze robili drugą postać a może nawet trzecią, licząc na rajdy  :blink:

Nie żałuję, że kupiłem bo miałem fajną przygodę ale żałuję że tak późno sprzedałem  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh:  :laugh: dawno nie widziałem, żeby gra spadła o 100zł w 30 dni.

Edytowane przez ojejkualefajnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ło Jezu! Jak Ty w ogóle dajesz sobie radę w DZ z taką małą ilością życia i niskim pancerzem? Dosłownie Glass Cannon, podmuch wiatru pewnie Cię zabija? Weź nagraj coś i wrzuć jak się taki build sprawdza, bo aż jestem ciekaw jakie damage wyciągasz na tym AUGu i snajperce i jakim cudem jesteś w stanie w ogóle przeżyć. Szczerze to nie chciałbym u siebie w teamie kogoś z takim niskim życiem i pancerzem.

 

Mówisz i masz.: (wszedłem na DZ i na szybko ci coś tam poskładałem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzebiatowi to raczej o starcia z graczami chodziło....

Bo z mobkami to sobie świetnie radę dajesz.

N6 & TT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z graczami to dopiero cos wieczorem może poskładam bo zwykle jak gram sam to wiadomo, że raczej unikam konfrontacji z innymi dopiero jak jest nas 2-3 lub 4 to dopiero wtedy klepiemy sie z innymi graczami..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

90kHP,

Max dmg reduction z armoru i maly twist

"Protection" from elites +22%

http://imgur.com/67gzb9Z

Te całe szotgany to dla mnie bez znaczenia czy mam 18/33/35/51/71KHP i tak mnie kładą na strzała dokładnie jak w tym filmiku jaki dałeś :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×