Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie trofea nie powinny byc wyznacznikiem, tymbardziej ze nie wiemy czy to pelna lista.

Owszem czasami na ich postawie mozna cos wynioskowac, ale ja staram sie unikac zagladania w takowe na wyrost w wiekszosci produkcji.

 

O grze wiemy co wiemy i kazdy z nas zadekowal sie w swoim okopie z ktorego czasami strzeli postem. Sa tacy dla ktorych to must have - oby byli zadowoleni, sa tacy ktorzy ostro krytykuja - jasna sprawa nie kazdemu sie to czy owo musi podobac, sa tez tacy ktorzy mimo wyrazania krytyki czy tez watpliwosci sa jednak ciekawi tej produkcji ale podchodza do niej bardzo ostroznie z dosc duzym dystansem po cichu liczac ze jednak okaze sie ona dobra = dajaca odpowiednia dawke zabawy z fajna fabula i dobrym klimatem  gra (pozdro Czacha79 :) )

 

Nie dziwie sie ze kazda z grup teraz sledzic bedzie wiadomosci - bo w koncu do premiery juz niedlugo bo jesli sie nie myle ciut ponad miesiac.

 

Wtedy sie okaze czy gra spelnila oczekiwania tych co pokladali w  niej nadzieje na dobra zabawe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej gierce zawarty jest upgrade broni? Jest może jakiś filmik gdzie to jest pokazane. Byłbym wdzięczny za odpowiedz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mamy mieć ponoć zbrojownie,ale nie ma żadnych informacji na temat ulepszania broni,moim zdaniem raczej nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skopiowałem nowe info z PPE.PL

Znany w naszej branży insider przedstawiający się jako shinobi602 ujawnił na forum NeoGAF, iż widział już pełne spektrum nadchodzącej produkcji Ready at Dawn i podzielił się z nami swoją wiedzą - na szczęście nie umieścił w swojej wypowiedzi żadnych spoilerów.

Jak wiadomo, shinobi jest dobrze poinformowany i jego słowa można uznać za prawdę. Tym razem w komentarzach w dyskusji nad ostatnim zwiastunem na forum NeoGAF wyjawił, że przejście całej gry, metodą "byle przed siebie" zajmie około 8-10 godzin, zaś osoby lubujące się w eksplorowaniu, nawet liniowych lokacji, dostaną materiał na 10-12 godzin zabawy.

Wynik nie jest zachwycający, ale w czasach, gdy single potrafi trwać od dwóch do nawet trzech razy krócej możemy poczuć się usatysfakcjonowani. Dodatkowo stwierdził, iż recenzenci mogą zacząć narzekać na to, że tytuł jest "nie wystarczająco innowacyjny", albo nie jest typowym shooterem TPP. Aczkolwiek mocną stroną tytułu na pewno jest bardzo dobra narracja fabularna oraz klimat.

Potwierdzono również, że podczas zabawy przyjdzie nam spędzić troszkę czasu w lokacjach, takich jak widujemy na art workach - bardziej otwartych z dużą (ale nie za dużą) liczbą NPC.

Ogólnie shinobi poleca grę osobom, które szukają napakowanej akcją, soczystym, mrocznym klimatem z przepiękną muzyką i grafiką strzelanki trzecioosobowej.


W pełni usatysfakcjonowany jestem,tak jak mówili w wywiadach,długość solidnej gry singleplayerowej,pewnie zaraz jakiś mistrz napisze że przeszedł by ją w 3godziny ;)

Edytowane przez Joleke22
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pełni usatysfakcjonowany jestem,tak jak mówili w wywiadach,długość solidnej gry singleplayerowej,pewnie zaraz jakiś mistrz napisze że przeszedł by ją w 3godziny ;)

 

Nie doceniasz owych mistrzów. Połowa użytkowników już dawno ją przeszła w 2 godziny nie trzymając nawet pada. Taki to samograj. 

 

10 liniowych godzin z fabułą i klimatem. Mnie to pasi. Ile można biegać bez ładu i składu po wielkich miastach. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ta gra będzie tak liniowa jak TLoU albo Uncharted i będzie dobrze. Odpowiednio wysoki poziom i automatycznie wydłuża to grę, więc nie będzie problemu z jej długością.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam długość gry nie przeszkadza. Sam pamiętam jak chwaliłem Vanquish. Gra krótka, ale pełna akcji i fajnego klimatu który rekompensował tą długość. 

Jeśli tutaj będzie podobnie (a zanosi się, że tak) to nie będę miał powodu do narzekań. Mocny klimat + ładna grafika + fajne i ciekawe lokacje + lykani - będzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Joleke22 - no oby sie info ktore skopiowales z PPE potwierdzilo.

Tutaj jestem zgodny z wiekszoscia piszacych (mimo iz gre odrobine krytykowalem za to i owo i dalej owa krytyke podtrzymuje). Jesli fabula i klimat bedzie taka ze czlek odpadnie i dac sie porwac przez swiat wykreowany to ja jestem na tak.

 

Choc nawet gdybym mial PS4 to poczekalbym na pierwsze recki.

 

A premiera juz niedlugo :) ja trzymam kciuki za ta produkcje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto nie trzyma,wiadomo gra budzi u nie których mieszane uczucia i nie ma co tu polemizować,obawy są ale każdy z nas chcę żeby wyszło jak najlepiej.

Co do Recenzji to nie wiem jak wy ale ja już się nimi za bardzo nie kieruję,wiadomo jeśli gra zbiera noty dobre to musi taka być,ale czasami dostajemy tak mieszane recenzję że ominąłbym wiele świetnych tytułów podliczając średnią ;)

Edytowane przez Joleke22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obawy są, bo ludzie zarzucają tej grze, że będzie zwykłym benchmarkiem dla konsoli, ale to jest opinia znafcuf.

Jak dla mnie, recenzje to jedno ze źródeł opinii o grze, a jak wiadomo opinia jest jak dupa - każdy swoją ma :D co wcale nie przeszkadza żeby dowiedzieć się jak gra jest przyjęta przez społeczność (kilka serwisów, jutuberów). Już dawno nie kupiłem gry w dniu premiery, a w najbliższym czasie mam chyba tylko dwie nad, którymi się zastanawiam (wiedzmin i mgs).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisze vonde srednia absolutnie nie ma co sie kierowac tymbadziej ze ta na metacritic jakos dziwnie jest wazona.

 

Ale poswiecajac czas i czytajac pare lub nascie recenzji mozna wyrobic sobie opinie.

ja zazwyczaj zaczynam od najlepszej i najgorszej. Czesto bywalo ze ta najgorsza byla pisana (co bylo  czuc na  kilomert) przez osobe skrajnie zle nastawiona do produkcji ktora chciala aby recka odzwierciedla jej nastawienie bardziej nizli to co prezentuje gra. W takim wypadku oczywiscie nie biore takiej pod uwage. Jesli jednak widze recenzje z wysoka  ocena gdzie wspomina sie o minusach gry ale stara sie je umniejszac i to nie udolnie nie pokazujac co stanowi o sile tej gry to nabieram podejrzen i czytam dalej inne recki te z ocenami ze srodka stawki.

 

Ale to ja niech kazdy robi jak uwaza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja często patrzę przed premierą jakie studio robi grę.RAD wiem że nie zawiedzie bo ich poprzednie gry na PSP vite to najwyżej oceniane tytuły na tą przenośną konsolę,potrafią robić dobre gry.Jak patrzę np na Sniper Elite 3 i widzę fajne X-raye i inne bajery to czar zaraz pryska bo wiem że robi to Rebelion który wypuszcza średniaki albo gnioty ;) Ja miałem sytuacje z Alien:Isolation jako wielki fan uniwersum byłem bardzo smutny gdy zaczęły wypływać mieszane recenzję największe serwisy growe wystawiały 5/10 i waliły zarzuty które jak potem okazało się były najlepszą stroną gry.. bo przepraszam bardzo jak można brać na poważnie recenzję kogoś kto pisze że gra jest frustrująca momentami poprzez swój poziom trudności... komedia :P a gry już zaryzykowałem i wziąłem w swoje łapska Aliena to byłem zachwycony dokładnie taki survival horror jakiego oczekiwałem.

Tak samo mam z The Order nie interesuje mnie czy ludzie będą pisać "że jest zbyt filmowy a nie growy" albo "Liniowy a nie otwarte lokacje" bo takie argumenty są za przeproszeniem z dupy,nie każdy lubi gry z otwartymi mapami,ja już rzygam tymi wszystkimi zbugowanymi Sandboxami i cieszę się że w końcu wychodzi coś co mogę odpalić po ciężkim dniu w pracy wieczorem i delektować się światem nam przedstawionym.

Jeszcze ten klimat matko... jak długo już czekałem i marzyłem żeby ktoś zrobił w końcu taką grę,obsadzoną w 19 wieku,mroczną z Lykanami,rycerzami zakonu,którzy walczą z nimi niczym Van Helsing z Wampirami.. coś pięknego tak samo jaram się Bloodborne,rok wymarzony dla posiadaczy PS4 i mnie :))

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem listę trofeów, ewidentnie pod trophy hunterów, skoro na tym chcą dodatkowo napędzać sprzedaż, to wróżę średniaka :/

 

No i lista bardzo mała, prawdopodobnie dłubią już nad trylionem DLC.

Edytowane przez brzmiwtrzcinie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wszystkie trofea i niewiadomo czy prawdziwe,brakuje np brazowych,nie rozumiem co tu ma dlc do tego,no ale okey...

dlc bedzie napewno jakies fabularne jedno i pewnie masa roznych skorek i innych bajerkow jakie mozemy dostac w preorderze.

Dlc to standar i nudzi mnie juz narzekanie na nie,gracze kupuja dlc to gracze maja dlc,tak dziala rynek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy trailer Wypas, dajcie mi już tą grę  :)

 

 

 

   Edytowane przez marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo biedna grafika wygląda jak konsola PS2. :(

 

Żartuję :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo biedna grafika wygląda jak konsola PS2. :(

Żartuję :D

Co miał wnieść ten post? Mamy się śmiać czy płakać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki zwiastun czekalismy,Sony wypuszcza w lutym killera,zauwazcie jak otwarte sa mapy.Sama fabula pozamiata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dekapitacja   :yes:

 

 J1xlpAM.gif

 

Trailer zacny  :)

Edytowane przez Malibu19

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogóle w zwiastunie,można zobaczyć trochę innego Lykana bardziej napakowanego :D ciekawi mnie pojęcie "Równowaga pomiędzy ludźmi a mieszańcami" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na taki zwiastun czekalismy,Sony wypuszcza w lutym killera,zauwazcie jak otwarte sa mapy.Sama fabula pozamiata

To nie jest dzial gry Mgs V. I nie wychodzi w lutym...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poki co w tym trailerze zawarli zlepki kazdej mozliwej kliszy fabularnej, zemsta, to jeszcze nie koniec, ide przeciwko swojej organizacji - wiec nie wiem z ktorej strony fabula pozamiata, ale cieszy mnie Twoj optymizm.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joleke, nie chcę nic mówić, ale uważam, że jesteś ofiarą zbyt dużego hype'u. Za dużo o grze nie wiemy, poza kilkoma gameplay'ami, a zachowujesz się jakby Sony wydawało na świat kolejny cud świata. Jeżeli gra faktycznie okaże się dobra to pozostaje tylko się cieszyć, w przeciwnym wypadku już tak kolorowo nie będzie. Radzę się trochę zdystansować - lepiej się miło rozczarować i bardzo zawieść.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joleke, nie chcę nic mówić, ale uważam, że jesteś ofiarą zbyt dużego hype'u. Za dużo o grze nie wiemy, poza kilkoma gameplay'ami, a zachowujesz się jakby Sony wydawało na świat kolejny cud świata. Jeżeli gra faktycznie okaże się dobra to pozostaje tylko się cieszyć, w przeciwnym wypadku już tak kolorowo nie będzie. Radzę się trochę zdystansować - lepiej się miło rozczarować i bardzo zawieść.

Z tego powodu że już wiem że to gra dla mnie,wszystko mi pasuje i wiem że będę zadowolony w 100% nie mam zamiaru kręcić nosem i narzekać na to i owo,owszem martwi mnie na ile ta gra naprawdę starczy żeby nie okazała się za krótka,uwielbiam takie liniowe efektowne shootery z elementami QTE,tal samo jak uwielbiam Serie Uncharted i God Of War.

Może dla niektórych moje optymistyczne nastawienie jest trochę dziwne,ale to ja w takim razie współczuję im pesymizmu.

Ready At Dawn to studio które nie zrobiło złej gry więc nie mam o co się martwić,a skoro stylistyka,mechanika i wszystko inne mi w 100% odpowiada to powiedz mi naprawdę czym mam się martwić ? Po za tym to tylko moje zdanie każdy ma swoje i spoko szanuję to póki ktoś nie próbuje mi wmówić że mam myśleć inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×