Skocz do zawartości
kloose

The Order: 1886

Rekomendowane odpowiedzi

Wg mnie nie ma nic gorszego niż reklamowanie gry znanymi głosami. Niestety, nasi polscy aktorzy za cholerę nie potrafią dubbingować gier i wczuwać się w postaci (za wyjątkiem Boberka i może garstki). Już lepiej by było inwestować w nieznane głosy, a nie koniecznie te z seriali/filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie nie ma nic gorszego niż reklamowanie gry znanymi głosami. Niestety, nasi polscy aktorzy za cholerę nie potrafią dubbingować gier i wczuwać się w postaci (za wyjątkiem Boberka i może garstki). Już lepiej by było inwestować w nieznane głosy, a nie koniecznie te z seriali/filmów.

 

Linda jako Kratos wypadł całkiem nieźle  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że najczęściej wtedy ten dubbing jest robiony na odwal się,w sumie też uważam że takie gry jak Order,Heavy Rain,Beyond nie ma co psuć sobie dubbingiem,tylko odpalać z napisami zawsze w takich filmowych grach głosy oryginalne są robione jak by to ując z pasją ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest aktor starej daty, jemu nie można dużo zarzucić, tak jak np. Stuhrowi. Dla mnie największą bolączką w grach jest, jak w grze z polskim dubbingiem odgłosy postaci, podczas dajmy na to wspinania się, są zostawione oryginalne, bo jakiś spec stwierdził, że polski i angielski voice actor mają taki sam głos. Ostatnio coś takiego uświadczyłem bodajże w Tomb Raiderze. Dlatego mam nadzieję, że w Orderze będzie tylko kinowe albo opcja wyboru języka.

 

Edit:

 

Tylko że najczęściej wtedy ten dubbing jest robiony na odwal się,w sumie też uważam że takie gry jak Order,Heavy Rain,Beyond nie ma co psuć sobie dubbingiem,tylko odpalać z napisami zawsze w takich filmowych grach głosy oryginalne są robione jak by to ując z pasją  ;)

 

JAAASOOOON!

Edytowane przez vonde

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Borys Szyc będzie i Karolak <3

A tak na serio to niech nasze aktorzyny trzymają się z daleka od gier.

Edytowane przez BogitoX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie Borys Szyc i Karola to nie są aktorzy tylko marni celebryci,ale cieszy fakt że sony jednak stara się spolszczać swoje produkty,jasne dla nas hardcorowych graczy taki dubbing drapie po uszach,ale niedzielny gracz odpala z dubbingiem i jest mega zadowolony że gra działa w PL,bo nie oszukujmy się właśnie takie dubbingi są kierowane do niedzielnych graczy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że najczęściej wtedy ten dubbing jest robiony na odwal się,w sumie też uważam że takie gry jak Order,Heavy Rain,Beyond nie ma co psuć sobie dubbingiem,tylko odpalać z napisami zawsze w takich filmowych grach głosy oryginalne są robione jak by to ując z pasją ;)

 

Mysle ze troche zbaczamy z tematu.

 

Ja tam przeciw dubowi nic nie mam - jesli jest ogrywam gry zazwyczaj 2 razy PL i EN i jest git. (chyba ze mnie PL wersja zmasakruje - Killzone2, lub nie podejdzie Crysis2).

 

Wazne zeby byl wybor - dowolna sciezka dzwiekowa, dowolne napisy i git.

 

To co dla mnie najbardziej psuje dub (co slychac bylo szczegolnie w HR i BTS) to proces wklejenia glosow - postaci krzyczace szeptem, lub szepcace tak glosno ze mozna zawalu dostac. Bo co z tego ze sam glos nagrany jest poprawnie jak taki krzak psuje odbior gry.

 

Mysle ze w przypadku The Order trzeba czekac az pojawia sie jakies informacje. Ja osobiscie mam gdzies czy bedzie to znana postac czy pan Zenek Jarzyna - jesli glosy i samo tlumaczenie sa dobrze zrobione. Ale od tlumaczen to jest zupelnie inny watek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ameryki nie odkryłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że najczęściej wtedy ten dubbing jest robiony na odwal się,w sumie też uważam że takie gry jak Order,Heavy Rain,Beyond nie ma co psuć sobie dubbingiem,tylko odpalać z napisami zawsze w takich filmowych grach głosy oryginalne są robione jak by to ując z pasją ;)

To chyba nie odpalales HR z dubbingiem - swietny byl, tak samo jako super pod tym wzgledem jest Uncharted czy TLoU.

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ile dobrze pamiętam to z dubbingiem HR to miałem jeden problem. Otóż, głosy aktorów były bardzo "sterylne", mam na myśli to, że nie brzmiały naturalnie w pomieszczeniu w którym się znajdowały, brak echa, czy wspomniany przez MagEllana krzyczący szept.

Ale żeby dalej nie offtopować, nowy trailer:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To chyba nie odpalales HR z dubbingiem - swietny byl, tak samo jako super pod tym wzgledem jest Uncharted czy TLoU.

Tu bym polemizował,HR tak jak kolega wyżej napisał są zbyt sterylne,takie bez emocji,ale to tylko moje odczucie,najlepiej pod względem dubbingu narazie wypada Uncharted,nawet TLOU ma wady i mam tu na myśli za cichy momentami dubbing,plus nie rozumiem tego skoro mamy 3 opcje GŁOSY,NAPISY I TEKST to czemu jak włączam Dubbing wyłączę napisy a tekst dam na PL to muszę mieć włączone do tego napisy jeśli chce czytać znajdzki...

God of war 3 też miał spoko polską wersje,jeśli ktoś trawi Lindę,ale to kwestia gustu

Co do nowego zwiastunu,to fajny pomysły na reklamę,czekam na więcej a klimat rośnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się łatwa platyna :) Jak ktoś sie boi zajrzeć to niech przestanie bo nie ma żadnych spoilerów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nagły zwrot akcji - przeciwnicy nie mają głów! Ha i platyna wtedy nie jest taka łatwa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie na zbyt ciężkie te trofea się nie wydają. Zdziwiło mnie tylko to, że nie ma żadnego trofika za ukończenie gry an HARD czy jakimś tam wyższym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne te trofea. Skoro gra nie ma multi ani coopa a jej długość jest wątpliwa mogli się bardziej postarać.

Brak trofeów za poziom trudności WTF, po co tyle złota, 22 trofiki ogółem?!?

Wygląda na QTE party dla casuali co 1 raz trzymają pada w rękach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tragiczne te trofea. Skoro gra nie ma multi ani coopa a jej długość jest wątpliwa mogli się bardziej postarać.

Brak trofeów za poziom trudności WTF, po co tyle złota, 22 trofiki ogółem?!?

Wygląda na QTE party dla casuali co 1 raz trzymają pada w rękach

W takim układzie ta gra MUSI no po prostu MUSI. Jeśli te trofea się oczywiście potwierdzą bo jeśli jednak będą inne to dla gry lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, skad to zaskoczenie? Liniowa gra z malymi lokacjami i duza iloscia QTE - przeciez od dawna wiadomo ze bedzie tak to wygladac. Inna kwestia ze zapewne bedzie miód i w ogóle. Ja nie kupie na premier, zaczekam na recenzje i gameplaye.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze na liście brakuje jeszcze ukrytych trofeów. No i chyba starcia z Wilkołakami będą częściej niż myślałem skoro musimy ubić 10 brzydali. Spodziewałem się ich bardziej w formie minibossow

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zaskoczony że musimy ubić 10 lykanów,myślałem że będą z nimi oskryptowane efektowne starcia a tutaj miła niespodzianka :) co do tych trofeów to zobaczymy,zobaczymy może jeszcze nie dopisali wszystkiego,bo jakoś ich mało szczerze powiedziawszy,co do zwiastuny rewelka klimat masakra i ten Arc gun mmm :) jednak opinie graczy są pozytywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też jestem zaskoczony że musimy ubić 10 lykanów,myślałem że będą z nimi oskryptowane efektowne starcia a tutaj miła niespodzianka :)

Nie rozpedzaj sie tak .. to bedzie po prostu 10 oskryptowanych efektownych starć ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdaje sobie z tego sprawe i na to czekam szczerze powiedziawszy :) ale mysle ze tez normalnie postrzelamy do futrzakow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×