Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Hetman jaka i gdzie ta społeczność?

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

W menu PS4 znajomi -> Społeczności

lub łatwiej

W menu PS4, -> wybierasz Battlefront -> czekasz chwilę na dodatkowe informacje -> w dół -> szukasz info o społeczności -> pojawią się społeczności Battlefronta

Poszukaj w powiadomieniach, bo wydaje mi się że posłałem większości znajomych z gry zaproszenie.

 

Społeczność nazywa się 501 Legion Polska (chyba, bo nie mam pod ręką konsoli) - poznacie po tym że jestem właścicielem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://m.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=UDzEgaqTE1YY

To wspomniany film. Na początku wskazuje pierwszy punkt at-st po pierwszym odwrocie, wspomnianą wczesniej "kulkę". Film pokazuje generalnie drugi punkt, po drugim odwrocie. Nie jest montowany i pokazuje ciągłą rozgrywkę.

Edytowane przez HetmanWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja na walker asalut próbowałem... Ale tak czy siak trzeba liczyć na farta ze natrafi sie na rebeliantów bez broni przeciw pancernej bo tak zanim dochodzę to już końcówka energii mam :- a ktos z was zabił już sokola i slave o wpadlo wam trophy? Próbowałem taranowac jak na jednym filmie na yt ale trofik nie wpadl

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde a ja na walker asalut próbowałem... Ale tak czy siak trzeba liczyć na farta ze natrafi sie na rebeliantów bez broni przeciw pancernej bo tak zanim dochodzę to już końcówka energii mam :- a ktos z was zabił już sokola i slave o wpadlo wam trophy? Próbowałem taranowac jak na jednym filmie na yt ale trofik nie wpadl

Próbowałem zestrzelić obu i...

wykonałem przysługę innemu graczowi bo zjechałem je z prawie stu do kilku procent pancerza, po czym zebrałem w plecy a po respawnie, nie zdążyłem dolecieć... lub na moich oczach go ktoś rozwalił. Często nie wystarcza rundy żeby je ubić, nawet jak tylko na tym się skupisz. Pewnie jest to wynikiem, ze nikt inny nie atakuje.

Po zastanowieniu, chyba dobrym sposobem będzie zjechanie do 15-20 % pancerza i czekanie aż ktoś osłabi na tyle że salwa z jonowych je rozniesie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh a ja sie potem dziwie jakim cudem ktos wyrabia wyniki typu 31/2. To juz mam odpowiedz. Slave jest jeszcze jakos do ubicia, ale Sokolem jesli nie walniesz o glebe czy w cos innego to jestes niezniszczalny - taka prawda. Swoja droga to nie wiem co za ekipa na tym filmie grala - z tego co kojarze zawsze jest ktos z torpedami, a nie raz i granaty jonowe lataja i wtedy taki ATST schodzi po 3-4 strzałach. Trzeba liczyc na fart albo sobie bez spiny rozlozyc to w czasie i juz. 

 

edit.

LOL. Właśnie sprawdziłem i mam tego trofika za Sokola i Slave. Nie wiem nawet kiedy to wpadło.

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja wlasnie mialem pisac ze zawsze znajdzie sie jakis palantunio co mi laduje rakiete w plecy jak koncze wykanczac sokola albo slejwa :/ Chyba najlepszym sposobem jest wlasnie zasiasc za sterami sokolo i walic w slejwa ale tak tez juz probowalem to mam wrazenie wtedy ze cala plansza przeciwko mnie jest i wszyscy we mnie laduja heh. ;) Nic trzeba sie pomeczyc troche w koncu mam nadzieje wpadnie jaki ten za wygranie Lowy na Bohatera bo kurde tam to mega slabo wypadam :sad: A gdzie tam zrobic 10killsow i wygrac ! :/ Nie bedzie lekko z ta platka w tej grze jak dla mnie ;)

@Hetman dzieki za info o spolecznosciach, nawet nie wiedzialem ze takie cos jest w konsoli. Ja tylko gram na niej ;)

 

EDIT : Ha ! O wilku mowa ;> Wlasnie rozegralem z 5 walk w eskadrze. Na trafili sie takie buce ze chyba nikt nie wiedzial ze sa na dole jakies powerupy do zbierania ;) Za kazdym razem zbieralem special shipa a potem jak glupi musialem czekac az ktos wpadnie przypadkiem na innego powerupa zebym mogl zabic przeciwnika ;) Takze zrobilem to naprzemiennie, bedac w sokole zabilem slejwa i w slejwie upolowalem sokola. To chyba najszybszy sposob. Uff jedno z glowy. Teraz sprobuje moze te Supremacje cos pograc...

EDIT  2 : FAK jednego killa mi zabraklo w lowcy bohaterow ! :((((((((((

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jednej rundzie rozdeptałem tak prawie 20tu, w ta gre gra sie z różnymi "ogórkami", wczoraj na punkcie zwrotnym rebelianci nie zdołali zdobyć żadnego punktu ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna nowość - ja miałem już tak kilka razy. Chociaż wtedy od razu czuć ze gra się z ogarnieta drużyna. Po zmianie stron punkty zdobywa się w rekordowym czasie. Ale to loteria ogólnie.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakieś porady dla boba konsolowych fps? Póki co mam 6 rangę ale zacznę grać trochę częściej w święta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no mnie przez święta nie ma przy konsolce...

za to tu macie "pierwszy punkt atst" na Jakku - czyli po pierwszym odwrocie, film z mojej gry nie montowany

https://www.youtube.com/watch?v=tzcNXEuTtRU

wg Maciaszka (mało widział, bo ja niemało razy wygrałem z drużyną Rebelii):

Edytowane przez HetmanWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak Wam się gra z randomami? IMO w trybach gdzie potrzeba więcej taktyki jest masakra bez własnej ekipy, ludki nie ogarniają, pewnie ma to związek z tym, że gra jest przystępna i gra wielu niedzielnych graczy..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosta odpowiedź, w tryby gdzie trzeba tajtyki graj z kolegami. Ja jestem takim niedzielnym graczem i nie zamierzam przestać grać w to. Mechanikę czaje bo na PC grało się ponad 1k godzin w bf3 premium, na konsoli tylko poruszanie i celowanie sprawia mi trudność. No ale kiedyś trzeba się nauczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Van polecam na początek misję szkoleniowe sobie zrób i jakies przetrwanie na easy to ci pozwoli zaznajomić się z podstawami panującymi w tej grze

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To już mam opanowane, wiadomo, żywy przeciwnik skacze, biega i strzela po głowie. Bardziej mi chodzi np jaki zestaw jest najbardziej noob friendly

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

granat, skupiony ogien lub chlodzenie, granat 2 lub plecak

karabin początkowy, potem E-11

Edytowane przez HetmanWawa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E11 lepsiejszy od EE3?

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

E-11 nie pamiętam, około 10tego lvl.

EE-3 jest skuteczniejszy ale minusem jest to że strzela burstem, dla niewprawionej ręki ponowny strzał jest niecelny bo celownik ucieknie z celu, a żadko zdarza się powalić wroga z pierwszej serii.

 

Z pistoletów mogę polecić DH-17.

 

A na polowanie na bohatera CA-87 z kartą chłodzenia i granatami

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, jak co to dawajcie więcej tipsow to za jakiś czas was przewalcuje na jakiejś mapie %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

"Swoja droga niech ktos mnie poprawi, ale mam pewna zagwozdke. W menu przy nowym trybie ewidentnie widnieje logo z żetonem bohaterów wiec jak rozumiem sa dostepni. Skoro akcja na Jakku dzieje sie już po wydarzeniach z Powrotu Jedi to logiczne jest, że o ile po stronie Rebelii wszyscy herosi beda dostepni to po stronie Imperium Vadera i Imperatora nie bedzie mozna wybrac. ALE o ile nie mam pewnosci to wydaje mi sie, ze jeden czy dwa razy na planszy szalał Boba Fett. Jeśli ktoś mógłby to potwierdzić to jednocześnie można założyć, że skoro gra jest kanonem (bo jest) to pojawienie sie łowcy nagród potwierdzi to o czym była mowa wcześniej czyli, że Boba Fett jednak przeżył spotkanie z Sarlaciem i ma sie całkiem dobrze. Chyba, że nie wziąłem czegoś pod uwagę, ale IMO trzyma sie to kupy."

 

Również na Jakku na początku (w pierwszym tygodniu dostępnym dla preorderowców) widziałem ze dwa razy Boba Fettę . Z tym że nie mam pewności w jakim trybie. Ale na samej mapie na bank był . Co do pojawiania się bohaterów  na mapach ,to nie trzymałbym się ściśle  wydarzeń z filmów ,bo ciężko byłoby to równomiernie poukładać . Np. Na takim Endorze teoretycznie Boba też nie powinno już być. Pomijając odpowiednie stroje bohaterów do walk na planetach :)

Edytowane przez green beret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra dla początkującego jest nieco frustrująca ale mega wciągająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w eskadrze jest tyle SI? Patrzę na końcową tabele a tam zabitych 8 SI 12. Są opcje żeby grać tylko z ludźmi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma takiej opcji. Ludzkiego pilota poznasz po tym ze gdy celujesz na zblizeniu (L2) to pojawi sie przy celowniku PSNID gracza. Przy SI nie ma zadnego wpisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×