Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj na filmie w kinie dziś już na ps4 w domu,Klimat gry miażdży.Jak ktoś chętny do grania zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest ze zawsze jak w weekend dają jakieś bonusy w różnych grach to ja siedzę w sobotę i niedzielę po 13 godzin w pracy a po powrocie padam na pysk.:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uff ale dzisiaj mialem dobry dzien. Wpadly dwa trudne trofiki. REALIZACJA WYTYCZNYCH (najwiecej Killow w trybie POTYCZKA:) i W ODLEGLEJ GALAKTYCE (Wygraj w kazdym trybie dla wielu graczy, ostatni mi brakowal Lowy na Bohatera:) Zostalo 7... Ktos kojarzy gdzie sa powerupy na AT-AT albo do tego latajacego z lina co potrafi obalic AT-AT ? 

No i szkoda ze konczy sie Bonus Weekend. Udalo mi sie do 34lvl dobic...Kaj tam meta ! ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie DL 44 dostanie nerfa przy kolejnym patchu? Po weekendzie z 2x XP biegają z nim niemal wszyscy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W który tryb najczęściej gracie? Ja molestuje eskadrę z supremacja, ale pogralem potyczkę i spodobało mi się. Ciągla akcja i mniejsze lokacje (to mój pierwszy fps na konsole i snajpienie to dla mnie dramat).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie Potyczka, Atak At-AT oraz Eskadra. Od czasu do czasu Bohaterowie vs Złoczyńcy oraz Supremacja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz będę się patyczkowal w potyczce. Niezła siatka sieka jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i szkoda ze konczy sie Bonus Weekend. Udalo mi sie do 34lvl dobic...Kaj tam meta ! ;)

No ja już dotarłem do 50. levelu a dzięki weekendowej promocji mam 75k kredytów do wydania ;)

Jak myślicie DL 44 dostanie nerfa przy kolejnym patchu? Po weekendzie z 2x XP biegają z nim niemal wszyscy.

DL44 został znacznie osłabiony w ostatnim patchu. Rzadko z nim biegam więc mi to obojętne. Poza tym jakoś nie zauważyłem żeby było ich dużo więcej. Znacznie częściej obrywalem z innych broni.

W który tryb najczęściej gracie? Ja molestuje eskadrę z supremacja, ale pogralem potyczkę i spodobało mi się. Ciągla akcja i mniejsze lokacje (to mój pierwszy fps na konsole i snajpienie to dla mnie dramat).

Praktycznie tylko "duże" tryby gram czyli ATAT, Supremacja, Punkt i Eskadra. Czasami Potyczke, ale małe tryby z Bohaterami to dla mnie za duza sieczka żeby czerpać z tego fun. Ja jestem graczem raczej wspierającym, nie pcham się w sam środek frontu i poza tym lubię różnorodność. W sensie dla mnie udane starcie to takie gdzie trochę sobie polatam, trochę pochodzę w ATST, trochę postrzelam z dystansu i trochę powalcze w zwarciu. Jack of all trades, master of none ;) Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyznaj sie ze to ty kampisz za wydma z naprowadzanym ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Naprowadzany pocisk coraz częściej staje się bezużyteczny. Wcześniej ludzie nie do końca kminili jak się przed nim uchronić, a teraz po prostu chowają się za osłoną i nara. Mam go na wyposażeniu, ale zdecydowanie czesciej zdejmuje kogoś z działka pulsacyjnego. Chociaż to też tylko po stronie Imperium, bo Rebelia zawsze mam torpede jonowa i poluje na ATST, droidy i wieżyczki. A co do kampienia to tak jak napisałem - lubię różnorodność. Jak chwilę posiedze na drugim końcu mapy ze snajperka to tylko po to by zaraz ruszyć na sam jej przód. Dlatego też nie przepadam za małymi trybami. Tam po prostu jest mniej do robienia, jest intensywniej ale dość monotonnie. Nie ma sprzętu, nie ma walki na dystans i rundy trwają po 30s co moim zdaniem niszczy klimat tej gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, pod zamieszczonym linkiem znajdziecie coś na temat Boby Fetta i jego losów.. (była o tym wcześniej dyskusja)

Edytowane przez green beret

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że nie mam kolegów, taka potyczka w 3-4 chłopa to musi być niezła sieka..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde, szkoda że nie mam kolegów, taka potyczka w 3-4 chłopa to musi być niezła sieka..

Nie martw się, tutaj same nolajfy siedzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jako że śnięty Miki rozważa zakup dla mnie tej pozycji, mam kilka pytań do osób które wcześniej dłużej bawiły się przy bfie. Wiem że to całkiem inne gry, wiem że sw bfront jest bardziej arcadowy, ale czy jako molestator serii battlefield pobawię się tą grą dłużej niż miesiąc? :)

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - kluczowa sprawa czy jesteś fanem SW. Jeśli tak to bierz, jeśli nie to chyba lepiej kupić coś innego. Dużo osób wiesza psy na grze właśnie dlatego, że jest przystępna. Inni chwalą za klimat jaki wylewa z ekranu. Ja mam na liczniku równo 75h i myślę, że dodatki pozwolą mi na długie obcowanie z tytułem, ale tutaj znowu wracamy do punktu wyjścia - jestem fanem tego uniwersum i na różne rzeczy mogę przymykać oko. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jako że śnięty Miki rozważa zakup dla mnie tej pozycji, mam kilka pytań do osób które wcześniej dłużej bawiły się przy bfie. Wiem że to całkiem inne gry, wiem że sw bfront jest bardziej arcadowy, ale czy jako molestator serii battlefield pobawię się tą grą dłużej niż miesiąc? :)

 

Wymiataczem w BF nie byłem bo nie taki miałem cel, ale mam trochę przegrane w w BC2, BF3, BF4. Kupiłem Battlefronta mówiąc sobie że gdzie tam, będę grał stopniowo to mi się nie znudzi, i tak grałem stopniowo że całkiem zapomniałem o tej grze, ale znowu jak odpalam to nawet chce mi się grać :biggrin:

Fanem Star Warsów jestem owszem, ale gra zaczyna solidnie męczyć i nużyć po 2-3 godzinach grania co przy Battlefieldzie rzadko się zdarzało.

Fajna gra ale nie za cenę nowej sztuki, według mnie oczywiście.

Edytowane przez toreso
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybkie pytanie - jak wygląda gra online ze znajomymi? Wiem, że zespoły są dwuosobowe, ale nie ma problemu z połączeniem się ze znajomym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych zespołów, ta druga osoba to co najwyżej ruchomy punkt respawnów albo alternatywny zestaw kart jaki możesz sobie wybrać w czasie rozgrywki. Gra ze znajomymi to zwykłe stworzenie party i potem odpalenie odpowiedniego trybu do którego reszta dołącza. Oczywiście chat głosowy działa. Sprawdza się to przy mniejszych mapach, przy większych nie ma totalnie znaczenia. No może przy Punkcie Zwrotnym jak jest młyn i potrzeba wsparcia, ale to też trzeba grać w conajmniej 5-6 osób. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany, jako że śnięty Miki rozważa zakup dla mnie tej pozycji, mam kilka pytań do osób które wcześniej dłużej bawiły się przy bfie. Wiem że to całkiem inne gry, wiem że sw bfront jest bardziej arcadowy, ale czy jako molestator serii battlefield pobawię się tą grą dłużej niż miesiąc? :)

pograsz miesiąc, chyba ze nie przeszkadza ci granie w kółko tego samego,... Bez boostow można osiągną max poziom w ok 45-50h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zonka to też bym sobie przynołlajfił :>

Nie jestes sam ;) Kiedys fakt, namietnie gralem bo jest to moje mega hobby (widac karte;). Ale od kilku miesiecy rodzinka sie powiekszyla wiec koniec z noł lajfienia i raczej jak uda mi sie zagrac z 2h co drugi dzien to jest GIT. Chociaz teraz mam urlopa wiec staram sie nadgonic jak tylko jest mozliwosc ;) Takze dodawaj do znajomych i moze uda sie cos pyknac;) Chociaz ja glownie to łowca trofeów... Ale jakby zebrala sie banda z forum to mozna sie zgrac by pokazac Polska sile ;)

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fanem SW jestem od dziecka, ale Battlefront mnie szybko znudzil pomimo klimatu. Dzwieki i grafika to dla mnie za malo .. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×