Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam wesołych ludzi (wiek 30+ :)) do wspólnej gry. Ktoś chętny? Jest nas trzech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

FREDI spełniam wymagania także się piszę jak tylko będę dostępny ;-)

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się piszę, PSN ID: thabo83, możecie wysyłać zapro z dopiskiem pssite. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe,przez Battlefronta pierwszy raz w życiu interesuje się Star Wars :D Gra mocna jak dla mnie, lubie gry, gdzie położony jest ogromny nacisk na współpracę, dlatego przy grze zostaje i przez nią obrzydził mi się "bezsensowne-jak dla mnie" Call of duty ^ _ ^

U mnie w profilu (RekuPL) znajdziecie społeczność (Battlefront PL ~70 osób już)  zapraszam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem cisniemy w parę osób? (Ręku wreszcie się przekonales XD mam nadzieje ze tez wbijesz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam wesołych ludzi (wiek 30+ :)) do wspólnej gry. Ktoś chętny? Jest nas trzech.

Rysopis sprawcy się zgadza. Count me in. Ogarne jakieś śniadanie i obiad żeby potem już się nie odrywać i mogę cisnac cała sobotę aż do odcinki. Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś wieczorem cisniemy w parę osób? (Ręku wreszcie się przekonales XD mam nadzieje ze tez wbijesz)

Miałem problem z netem,nawet wtedy jak graliśmy to rozlaczal co chwile, grywalem wtedy w Coda bo nie przeszkadzało mi to, teraz mam naprawiony internet i mogę grać opór, ale przez ten weekend słabo bo jadę i będę wieczorem w niedzielę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram od 13, teraz mam chwile przerwy bo mi sie juz mozg gotuje, ale wracam za niedlugi czas i cioram dalej. Pisac na PSN, dodawac, niszczyc. Repeat. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy działają Wam wibracje pada podczas gry? Dopiero teraz zauważyłem, że mój pad wogóle nie wibruje. W opcjach konsoli i gry wibracje mam włączone, pad nie jest uszkodzony, bo wibruje w innych grach. Nie wiecie co może być przyczyną, że nie działa to akurat w SW: B?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli też Ci nie działają? W becie były wibracje, na pudełku wskazano także te funkcję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdziłem i wibracje są. W ustawieniach są Włączone więc może sprawdz czy przypadkowo nie przestawiłeś? Na każdym trybie w sensie zarówno na ziemi jak i w powietrzu pad się trzęsie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może tak się skupiacie na grze ze przestajecie zwracać uwagę? :)

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A więc nie jestem sam z tym problemem, naprawdę dziwna sprawa. Pamiętam, że w becie wibracje mocno dodawały klimatu, aż sie dziwię, że zauważyłem ich brak dopiero po 3 tygodniach. Może to jakiś bug systemu i reinstalacja gry to rozwiąże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wpada dzisiaj wieczorkiem na jakieś cioranie? Ja postaram się być koło 21 i 2-3h można coś pokombinować. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bede tak lub pozniej noca

Wysłane z mojej wszytko mającej Iksperii Z3C ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I jak z tymi wibracjami?

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie jestem poza domem, postaram się napisać czy reinstalka pomogła późnym wieczorem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×