Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Bawi sie ktos Shareplay? Taką składanke kilku momentów pozwolilem sobie popelnic. W sumie nic specjalnego, kilka bardziej udanych meczy wyszło to posklejalem. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka jest Wasza ulubiona broń? Ja bardzo długo biegalem z e11 i to chyba taki złoty środek, x wszystkiego po trochu. W ee3 drażni burst, mnie jako noobowi ciężko trafiac w biegu do ruchomego celu. Dl44 na potyczki świetny, 3 strzały i trup. Teraz ogrywam a280c, bardzo podobna do e11 tylko jakoś tak nie rzuca przy ostrzale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przez dłuuuuugo w ogóle nie grałem A280C. Ba, nawet nie miałem go kupionego, ale potem bardziej na potrzeby zwiększenia klimatu i realiów (no przecież Rebelia nie będzie biegać z imperialnymi gnatami) to nabyłem za kredyty i....bardzo fajnie to strzela. Ciut mniejsze obrażenia od E11, ale bardzo nadrabia to mniejszym rozrzutem i recoilem. Ale w sumie używam ich wymiennie. Czasami bardziej dla odmiany wezme sobie EE3 i też fajnie się nim gra, choć bankowo nie jest to moja ulubiona broń. Podobnie z T21B, ale z racji że zawsze mam działko pulsacyjne to z czasem coraz mniej brałem dodatkowo snajperke. DL44 też raczej rzadko. Ani razu nie użyłem chyba pistoletów/blasterów ani shotguna. E11/A280C - jack of all trades, master of none czyli wspomniany złoty środek. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby a280c miało większy dmg to wtedy bym rzeznil. Denerwuja mnie momenty kiedy wpadam na siebie z rywalem wchodzimy w swój ogień i padam gdy rywal ma np 5-10hp i wystarczyło gdyby ptak go osral i by padl a tak za 10sek na full HP i męczy innych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja się dziwiłem dlaczego mnie tak leją w głowę z końca mapy :D :D :D

Ostatnio odkryłem opcję w menu coś a`la wspomaganie celowania.

Buahahaha. Wszystko wchodzi jak w masło.

Dlatego nigdy FPP i pad nie będą ze sobą grały. Owszem frajda jest ale nie ma to nic wspólnego ze skillem.

Jednak klawa+mysz na PC rządzi w tym względzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem. Ja miałem wyłączone i się dziwiłem strasznie, że jestem taki cienki.

Teraz, z palcem w d*** wklejam head shoty.

 

A mogli zrobić jakiś bonus za nie używanie tego ficzera.

Ot kredyty x2 lub x3 nawet. To by motywowało do ćwiczenia skilla na padzie.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż sprawdzę ten shit, będę dalej grać bez tego bo chce rzeznic w cody itp a to mi w tym nie pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haha, ja się dziwiłem dlaczego mnie tak leją w głowę z końca mapy :biggrin: :biggrin: :biggrin:

Z końca mapy to cie mogą zdejmować co najwyżej działkiem pulsacyjnym, a tam aim assist nie działa. No chyba, że to "z końca mapy" ma dotyczyć Potyczki.

 

Dlatego nigdy FPP i pad nie będą ze sobą grały. Owszem frajda jest ale nie ma to nic wspólnego ze skillem.

Jednak klawa+mysz na PC rządzi w tym względzie.

To po co grasz? W dodatku na konsoli? Takie gadki możesz na PPC pociskać, tutaj sobie daruj, bo nikogo nie interesuje myszka, klawa i pcmasterrace.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PC nie grałem już z 2-3 lata w FPP.

Świetnie mi się gra w SW: Battlefront no a, że jestem z konsolą dopiero od 1,5 roku i wcześniej nie grałem w sieciowe FPP to nawet do łba by mi nie przyszło, że jest tutaj takie coś jak aim assist :)

Wybacz ten rechot, nic osobistego do nikogo nie mam więc Yach_PL nie wiem dlaczego czujesz się urażony.

Pogram sobie bo jest sporo frajdy, teraz już wiem jak się gra w FPP multi na konsolach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na innych forach to domyślnie jest Włączone wspomaganie celowania..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie poczułem się urażony, bardziej miałem zamiar zdusic w zarodku potencjalny shitstorm. Niestety na wspomnianym w poprzednim poście forum szydzi się dość mocno z konsol chociaż sporo osób nawet nie miała ich w rękach.

Edit.

Właśnie chciałem to dopisać ale nie zdążyłem sprawdzić w necie. Też mi się zdawało że aim assist domyślnie jest włączony. Więc kaeres albo lamiles albo to placebo ;)

Edytowane przez Yach_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest konsola mojego dzieciaka więc możliwe, że kiedyś nie przełączyłem użytkownika i na moim coś poprzestawiał bo również ciupie w tą grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby a280c miało większy dmg to wtedy bym rzeznil. Denerwuja mnie momenty kiedy wpadam na siebie z rywalem wchodzimy w swój ogień i padam gdy rywal ma np 5-10hp i wystarczyło gdyby ptak go osral i by padl a tak za 10sek na full HP i męczy innych

a280c to byla moja ulubiona giwera ;) W Wiekszosci przypadkow ja posiadalem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj dłużej nia pogralem i jestem zadowolony. Jutro do pracy i urlop to poświęcę jej dłuższą chwilę

Edytowane przez Van der Fck

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram AC280 / E11 - w zależności czy gram po stronie Rebelii czy Imperium. Oba karabiny lubię, więc trzymam się "realiów historycznych" ;) Chociaż na mniejszych mapach (np. w trybach przejmowania droidów) bardzo fajny jest DH-17. Naprawdę wymiata i moim zdaniem jest wręcz trochę zbyt potężny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem wczoraj z a280c i było ok ale się wkurzyłem, wybrałem e11, dolaczylem do potyczki 8-22 dla przeciwnika, zrobiłem 18-4 i nigdy mi się tak dobrze, nie strzelalo. Wszytko w głowę z automatu wchodziło także teraz rotuje giwerami. Rebelia to a280c a imperium e11 i jazda!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, jakoś po pracy ok 17 może 18, potem wysypał mi się psn (niby konserwacja) i potem już nie grałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podali wczoraj, że niby jakieś rozszerzenia dla trybów singlowych mają dać. Po co ktoś ma grać solo w takie ATAT? Nie mam pojęcia, no ale najwyraźniej są tacy ludzie. Ale przyszła mi do głowy inna rzecz. Najfajniejsza rzecz jeśli chodzi o SP w tej grze to ten króciutki etap ze speederbikeami na Endorze. A gdyby takie coś wrzucili jako tryb do MP? Wyścigi typu Burnout w realiach SW, 6v6 jedni muszą dostarczyć jakąś przesyłkę z punktu A do B, a druga ekipa musi im przeszkodzić. Taranowanie, strzelanie, boosty, przeszkody, jakieś tam powerupy typu wezwanie Ewoków itd. Pamiętam, że taka rozpierducha świetnie dawała rade w Hot Pursuit 2010. Jeździłbym. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest możliwe na tym silniku i dla każdego twórcy ale nie EA.

Zrobią to w postaci BF2 oraz dodatkowych DLC za ciężką kasę.

Możliwe, ze nawet już to mają. Wyrwali z podstawowej wersji gry i się dowiemy, że ciężko pracowali i za pół roku wrzucą dodatkowe DLC.

 

Prawdziwe DLC to jest Driveclub i jego rozszerzenia. Prawdziwa praca włożona w grę po jej wydaniu.

Edytowane przez kaeres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty na poziomie mistrzowskim wcale nie są takie banalne. Do tego ja bym w takie offlineowe ATAT albo Eskadrę pograł z bratem kiedy mnie odwiedza. Najlepiej jednak by było, jakby dla kanapowców dali możliwość rywalizacji, jeden gra imperium drugi rebelią.

Edytowane przez mat_eyo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boty na poziomie mistrzowskim wcale nie są takie banalne. Do tego ja bym w takie offlineowe ATAT albo Eskadrę pograł z bratem kiedy mnie odwiedza. Najlepiej jednak by było, jakby dla kanapowców dali możliwość rywalizacji, jeden gra imperium drugi rebelią.

Nie napisałem banalne tylko, że dla mnie granie w grę multi, która nawet nie ma normalnego trybu kampanii dla SP to jakieś nieporozumienie. Tryby na dzielony ekran są więc domyślam się, że chodzi im właśnie o dorzucenie pozostałych czyli głównie tych dużych. Ale nadal, gra SP to albo granie solo albo split screen. Solo to sobie można zagrać jak masz fabułę, a na splicie sprawdzają się gry gdzie gra dwóch graczy czyli shooter ale z trybem coop albo jakiś survival (już obecny w grze). Jeśli masz multi gdzie na 40 uczestników 38 to boty, a 2 to ludzie to sory, ale jakby na to nie patrzeć, gra AI vs AI. Mnie to zwisa, bo nie wyobrażam sobie grania poza MP jeśli chodzi o ten tytuł, ale jeśli dowalą to jeszcze jako PŁATNA opcje to dosłownie zwątpie w ludzkość. 

 

Możliwe, ze nawet już to mają.

No jeśli spojrzeć na tryby SP i ich odpowiedniki w MP to te speedery są zdecydowanie najmniej (w ogóle?) wykorzystane i aż proszą się o coś dodatkowego, bo o ile krótkie to sam tryb jest super, szybki, klimatyczny no i wizualnie kopara opada. Albo po prosti zrobic wyscigi, ala Racer, dać kilka torów i już. Kilka pomysłów by się znalazło. Ewentualnie dorzucić więcej torów do trybu SP, ale to byłoby słabe. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×