Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień minie i wszyscy zapomną :) Sony wychodzi z założenia, że nie ma sensu tracić hajsu na jedną akcję w roku raptem. Tym bardziej, że zabezpieczenia przed Ddos są chyba cholernie drogie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez kitu, co za amatorka. Ja jeszcze rozumiem jak robią DDOS bez ostrzeżenia i atak następuje nagle. Ale żeby mieć doswiadczenie z dokładniej takiej samej sytuacji sprzed roku, żeby być ostrezezonym przez napastników o takim ataku i nadal dac się podejść to chyba faktycznie trzeba mieć wywalone na usługę. W sumie i tak miałem nie grać w Święta ale mimo wszystko lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi psn działa, battlefronta nie uruchamiałem, ale gtav śmiga, magicka2 tez

Tez mi się wydaje ze przed ddosem może być ciężko sie obronić, ale chyba można bylo ma szybko zaktualizować oprogramowanie konsol by serwer rozróżniał wywołania z konsol od tych z zainfekowanych pc i te drugie szybko blokował. Ale może sie nie znam.

Edytowane przez Nath_147

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi hula aż miło ;) Po wigilijnej uczcie zasiadłem do coda ;) jak chodziło tak chodzi.

Wysłane z Meizu M2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie też wszystko śmiga, włączyłem na chwilę i powiem wam że ta gra sporo zyskuje gdy się nie gra codziennie, tylko włącza się raz na jakiś czas. Miodzio. Więcej po pasterce, miłego! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem godzinę w Driveclub i wszystko ok. Gry EA mogą mieć problemy ale to ich wina i dotyczy wszystkich platform.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie odpalam wlasnie gre a tu wiadomosc ze dostalem 5tys. kredytow. Sjakis bonus swiateczny ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa ale z drugiej strony co z tym robić? 50 level dawno wbity, kredytów że aż miło a nie ma co z nimi robić...Oby jak najprędzej wyszło pierwsze DLC, na pewno się postarają przy jedynce, żeby zachęcić do kolejnych...oby ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to teraz zamiast 75k będzie 80k do wydania. Co z tym zrobić? Nie wiem. Chyba muszę częściej zacząć używać kart bo w sumie nie wiem czemu ale bardzo rzadko to robię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę to dziwne biorąc pod uwagę, że taki impuls skanujący daje gigantyczną przewagę, szczególnie w trybie supremacja, gdzie np. trzeba szybko wyczyścić przejmowaną przez przeciwnika strefę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Impuls mam, rzadko używam. Częściej strzał jonowy, wybuchowy albo osłonę osobistą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh ja podobnie. Mam i impulsa i wybuchowe pociski i inne a jakos rzadko czlowiek tego uzywa. Granaty i Salwe mam przewaznie w  kartach i tego glownie uzywam i jakos starcza ;) Ewentualnie oslone. No chyba ze teraz robie Wyzwania to jestem zmuszony miec albo jakis karabin snajperski czy cos innego by zrobic odpowiednia ilosc Killi.

EDIT: Pany znow widze znaczek PREMIA kolo trybu wieloosobwego. Czyzby znow jakis bonus XP time jest ? Potwierdzam jest BONUS TIME ;>

Edytowane przez Frog__PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To państwo gracie w gry dla Leveli ?

A gdzie frajda z samej gry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla leveli? To bym przestał tydzień temu. A gram nadal i grać będę. Zresztą napisałem że levele mi zwisaja.

BTW. Ktoś wspominał o bonusie. EA podało na FB ze premia 5k kredytów dla wszystkich którzy zaloguja się przed 27.12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez mam w pupie LVL i FRAGI (ktos mi zarzucil w moim filmiku z trybu AT-AT ze nie mam fragow), glownie liczy sie dla mnie wygrana mojego teamu nad przeciwnikiem ;> Teraz tylko jeszcze musze 3lvl dobic do 50tego ale to tylko z powodu trofeum, Tak to gram zeby wygrywac :) Inne liczby nie maja znaczenia ;) 

Co do bunusu to widze ze znaczek premie dalej jest...Ciekawe ile bedzie , czy do tego 27go jak ten jednorazowy bonus czy dluzej...Ale jak dzis jeszcze jest to chyba pykne te 3ostatnie levele ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.polygon.com/2015/12/26/10666750/star-wars-battlefront-force-awakens-dlc

 

Wszystko wskazuje na to, że nowych er w DLC nie dostaniemy :( Wielka szkoda, bo bardzo liczyłem na parę mapek z okresu Clone Wars, albo skiny nowych szturmowców. Ciekaw jestem jakie mapy umieszczą oni w DLC, bo ograniczenie się do Starej Trylogii trochę zawęża możliwości jeśli chodzi o lokacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ogole mnie to nie dziwi. A wrecz powiem, ze bylbym zaskoczony jakby faktycznie wrzucili cos z nowej odsłony lub z prequeli. Nijak to by sie wtedy nie trzymalo kupy (jesli chodzi o realia). Poza tym to ograniczenie absolutnie niczego nie musi oznaczać. Ktoś kojarzy Sullust z filmów? No chyba nie bardzo. Nadal obstawiam, że praktycznie pewniakiem będzie Chewbacca, ewentualnie Lando. Z planet też jest z czego wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo mniej więcej kiedy i za ile pojawi się pierwsze dlc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W linku wyżej widnieje tylko, że January - konkretów brak. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Ktoś kojarzy Sullust z filmów? No chyba nie bardzo.

 

Pfff... Są tacy co nawet wiedzą w jakiej scenie się pojawia. Podpowiem - dialog Vadera z Imperatorem.

Nie doceniasz ciemnej strony mocy, albo za mało razy oglądałeś Powrót Jedi :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze to teraz bardzo ładnie pokaż mi nawet nie klip, a screen z planetą Sullust i zwracam honor.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pisałeś o wyglądzie, tylko czy ktoś kojarzył. Kojarzymy. To wystarczy. A o wyglądzie można sobie poczytać w książkach, serialach (Clone Wars), i komiksach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×