Skocz do zawartości
Patricko

Star Wars: Battlefront

Rekomendowane odpowiedzi

Zwyczajnie - wystarczy miec oczy  :P Pixeloza na krawedziach dalszych obiektow jest koszmarna. Jest ładne światełko, podmuchy wiatru przewalajace drobinki sniegu .. ale to za malo aby powiedziec ze grafika jest ladna, skoro pixele sie rozjezdzaja, a tekstury wskakuja co jakis czas na swoje miejsce.

Stary, jestem Videofilem, widzę różnicę między 30-40-50-60-120-200+ FPS, jestem wyczulony ny imput laga etc. I poza pikselami przy różnych efektach (np. dużej ilości iskier), które i tak fajnie wyglądają, więcej pikseli nie widzę. Krawędzie poszarpane są, ale nie jakoś bardzo (zgaduję, że to wina 900p). Tekstury generalnie wyraźnie. Ale najlepszy jest dobór kolorystyki - jest niesamowicie klimatycznie i "czysto". Bez tony filtrów, lens-flare, rozmyć i innych badziewi. Gdybym nie wiedział z nesów ze gra chodzi w 900p w życiu bym się nie domyślił. I nadal uważam, że jak na możliwości PS4 gra wygląda rewelacyjnie.

Na dodatek w co-opie mam wrażenie, że gra wygląda jeszcze ładniej. Jedynie do czego mogę mieć zastrzeżenie to urozmaicenie mapy. W becie pokazali dwa pustkowia - Śnieżne Hoth i ta wulkaniczna. Nie wiem jak będzie np na endorze gdzie jest dużo roslinności. Wtedy ząbki mogą naprawdę dać się we znaki - ale póki co oceniam to co mam - grafa zrobiła na mnie wrażenie i trochę nie rozumiem narzekania. Jest jakieś 10x lepiej niż np. taki Hardline który wygląda tragicznie.

Edytowane przez winiasz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zwyczajnie - wystarczy miec oczy  :P Pixeloza na krawedziach dalszych obiektow jest koszmarna. Jest ładne światełko, podmuchy wiatru przewalajace drobinki sniegu .. ale to za malo aby powiedziec ze grafika jest ladna, skoro pixele sie rozjezdzaja, a tekstury wskakuja co jakis czas na swoje miejsce.

 

A ze niedopracowania graficzne oddaja klimat? Od kiedy bug i niedopracowanie staje sie "ficzerem" i cecha? Kocham Star Wars, jestem na nich wychowany, ale to nie znaczy ze mam miec klapki na oczach.

 

BTW chyba zadna gra nie miala tak niewymagajacych map pod wzlgedem grafiki. Wszedzie albo skaly, albo snieg .. zadnych detali i urozmaicen terenu. Tak tak.. te planety tak wygladaly .. wygodne  :whistling: Czekam na Endor :biggrin:

 

Nie kompromituj się.

  • Like 7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po stronie mojej kobity, dziś wieczorem ma prawo do pilota od tv i pewnie będzie oglądała jakieś romansidła. Nic jej główka nie kuma że Rebelianci nacierają i muszę opanować sterowanie tie fightera :(

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na misji coop wszelkie wystajace elementy (jakies antenki i inne duperele) z odleglosci wiekszej niz 15-20m to kaleczaca oczy pixeloza. Macie prawo twierdzic ze wam sie to podoba, ale mowienie ze to nie wystepuje to wskazowka aby leczyc oczy ;) Przeskakaujace textury na skalach tez zapewne macie ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie do pierwszego pacza naprawiającego grę, a wtedy zobaczycie jaka będzie grywalna. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odpaliłem ową betę i pierwsze co widzę to totalny chaos. O ile Drop zone w miarę ogarnąłem to trudniej było na tej wielkiej, śnieżnej mapie. Szczególnie jak się grało rebeliantami  i dostawało się lanie od tych wielkich maszyn AT-AT czy jakoś tak (kurcze nie jestem fanem SW), ale klimat mi się podoba. Dzisiaj grałem bite 4 h bez przerwy. Drop zone mi się szybko znudził, ale na tym drugim trybie rozgrywki o nudzie nie było mowy. Coś pięknego, te odgłosy w słuchawkach, wybuchy, dźwięk laserów, no kurcze -orgia. Dzisiaj pograłem nawet Vaderem i jest w tym coś niesamowitego, kiedy idziesz jako Vader z otoczoną armią imperatorów, a w tle włącza się główny motyw muzyczny z "Gwiezdnych wojen". Można się poczuć jak król.

 

Ciężko się oderwać. Tyle atrakcji na jednej mapie. Polatałem tymi samolotami, czy innymi małymi statkami - widok z kokpitu niezły, ale ciężko potem "odszukać" przeciwnika w powietrzu. Ale fajny dodatek. Nie mam dużo czasu, ale coś czuję w kościach, że na weekend DL pójdzie w odstawkę. Przed chwilą odblokowałem jet-packa. Będzie odjazd. Jaram się głupią betą :biggrin:

 

 

Na misji coop wszelkie wystajace elementy (jakies antenki i inne duperele) z odleglosci wiekszej niz 15-20m to kaleczaca oczy pixeloza. Macie prawo twierdzic ze wam sie to podoba, ale mowienie ze to nie wystepuje to wskazowka aby leczyc oczy ;) Przeskakaujace textury na skalach tez zapewne macie ;)

 

Ty chyba nie wiesz co to jest pikseloza. Ja nawet nie patrzyłem na grafikę. Tyle się działo na mapie, że nie było czasu podziwiać widoczków. :)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można psioczyć na grafę, spoko, ale jest to spory progres odnośnie bf4 czy hardlinea. Mi się podoba, bez filtrów którymi już rzygam. A że coś tam gdzieś ząbkuje czy jest krzywe? Już się przyzwyczaiłem i wiem że wymagać to se mogę, a i tak wszystkie gry w które grałem ciągle na to cierpią.

Edytowane przez okoni
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś ogrywa na XOne? Coś pisali chłopaki że ząbki aż kłuja po galkach ocznych i obraz coś się lekko rozmazuje przy obrotach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomijajać już te ząbki, to efekty świetlne prezentują się znakomicie (widać, że to Frostbite), wszelkie dźwięki i muzyka brzmią rewelacyjnie, a całość działa zadziwiająco płynnie. I plus za całkiem ładne, proste i czytelne menu. I jeszcze jedno co rzuciło mi się w oczy, to drobne nawiązania do filmów - jak chociażby efekty przejścia między kolejnymi scenami...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cicho, Kill to ogrywa na Xklocku, nie ma żadnego ząbkowania i gorszej grafiki.

Ja tego nie pisałem, mnie tu w ogóle nie było.

:D ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pograniu na ps4 ,troche nie chce mi sie grac na xone.Kolejny raz forstbite nie radzi sobie na tej konsoli i granie w 720 p to jakis smiech jest.

Taka mala akcja

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś standardy powinny być, rozumiem że to tylko grafika ale to już kolejna gra w magicznych 720p. Może full wersja będzie w 900p, jak to miała miejsce z MGS, ale z drugiej strony patrząc na battlefield hard-line, zapewne będzie w 720p.

Nie wiem w czym developer ma problem, skoro bardziej wymagające gry potrafią chodzić w większych rozdzielczościach. Sami sobie strzelają w kolana :-D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Generalnie Frostbite jest bublem. Bardzo nie lubię tego silnika i spodziewałem się syfu  -od strony graficznej - po BattleFroncie. Taka beta NFS'a wyglądała bardzo słabo + bywało, że auta DOCZYTYWAŁY się w momencie w którym już w nie uderzyłem (mówię tu o zwykłych pojazdach ruchu ulicznego).

Miał być silnikiem, umożliwiającym niespotykaną destrukcję, a jak jest od BF3 wszyscy wiemy. Jedyne co ten silnik robi to generuje masę błysków,flar etc. Nie wiem czy graliście w betę NFSa najnowszego, ale tam to już w ogóle tragedia z ilością filtrów, świateł, neonów - a jak ściga policja to cały ekran miga na niebiesko-czerwono. A tu proszę - czysto, ładnie i płynnie. Jestem ciekaw jak na mocarnym PC wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czacha szukasz dziury w całym ... gołym okiem widać .że bf4 i hardline wyglądają gorzej. Gra ma klimat ale niestety nie dla mnie... pozdrawiam fanów Star Wars bo naprawdę ładnego wam fpsa EA sprawiło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś się chce bawić w składanie filmików z Bety, to na Storze jest darmowy set do Share Factory...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wypowiadają się głównie fani SW ,że muza fajna że można Vaderem grać,czuć klimat SW itp. Ja powiem inaczej,gra mi się tak spodobała że biorę w premierę i zachęciła mnie do obejrzenia Star Warsów których w życiu nie oglądałem  :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie, to taki bf dla ubogich. :biggrin:

Franko sie pisze ;) Chociaz jakis mega fajterem nie jestem ale postaram sie wspomoc ile potrafie ;)

@Banok zazdroszcze tego co przed toba ! (chodzi mi o wszystkie filmy SAGI SW ) !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, ja gram bez plusa, ale potrzebny net. (o singlu piszę bo multi to wiadomo że wymagany jest) ,teraz jestem daleko od netu to korzystam z telefonu i daje radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×