Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Z tymi 25000 za nowego operatora to jakieś potwierdzone info? Wiele osób powtarza tą liczbę ale nie widziałem jakiegoś oficjalnego info ze strony Ubi.

Edit. Dobra chyba znalazłem.

http://blog.ubi.com/rainbow-six-siege-post-launch-maps-operators-modes/

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Potwierdzone info, na oficjalnym polskim blogu mówiącym o przyszłości R6 czytałem o tej cenie za operatora

Ten sam link tylko w PL http://rainbow6.ubi.com/siege/pl-PL/news/detail.aspx?c=tcm:160-227423-16&ct=tcm:148-76770-32:)

Edytowane przez matispidi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.Czy wy rownież po dzisiejszej aktualizacji raz na jakiś czas macie dziwnie wyglądające tekstury postaci?Całe czarne.Oprócz tego zauważyłem że każdy dostał awans w randze, z takich ciekawostek.Aktualizacja ogólnie na +.

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta nowa mapka jest juz dostepna ? bo widze ze nowe postacie dopiero za tydz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy wy rownież po dzisiejszej aktualizacji raz na jakiś czas macie dziwnie wyglądające tekstury postaci?Całe czarne.Oprócz tego zauważyłem że każdy dostał awans w randze, z takich ciekawostek.Aktualizacja ogólnie na +.

 

Tiaaaaa :) mało tego jak masz takiego czarnucha to inni cie widzą jakbyś cały czas stał, nawet jak leżysz :) Jak cie zabiją też twój czarny kolega zostaje na stojąco w miejscu. .. tragedia ja na rankedy nawet nie wbijam jak to jest bo sie grać nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tiaaaaa :) mało tego jak masz takiego czarnucha to inni cie widzą jakbyś cały czas stał, nawet jak leżysz :) Jak cie zabiją też twój czarny kolega zostaje na stojąco w miejscu. .. tragedia ja na rankedy nawet nie wbijam jak to jest bo sie grać nie da.

 

To jest KUKŁA - mini zapowiedź nowego operatora, który pojawi się w następnej aktualizacji :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Następna łatka zapowiedziana na połowę lutego. Ma poprawić m.in. czarne kukły jeżdżące na rolkach :biggrin: , znikanie broni, czarne bronie itp... Zobaczymy co z tego będzie :) Jeszcze takie pytanko, zauważyliście może zaburzony balans broni? Zauważyłem że po ostatniej łatce ładuje w gościa kilkanaście kulek a on nie pada, obraca się i mnie zabija jednym strzałem, też tak macie ? Strasznie to denerwuje, bo jeśli obrońcy mają dodatkowo kamizelki od Rooka to w gościa trzeba władować cały magazynek. Jakoś do mnie to nie przemawia, mogliby wrócić do tego co było przed łatką. 

 

Przykłady z wczoraj: 

 

dopiero 5  kulek z karabinka Glaza dopiero powaliło gościa leżącego około 5 metrów ode mnie

 

4 strzały z shotguna dopiero zabijają gościa 

Edytowane przez mesutOzim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następna łatka zapowiedziana na połowę lutego. Ma poprawić m.in. czarne kukły jeżdżące na rolkach :biggrin: , znikanie broni, czarne bronie itp... Zobaczymy co z tego będzie :) Jeszcze takie pytanko, zauważyliście może zaburzony balans broni? Zauważyłem że po ostatniej łatce ładuje w gościa kilkanaście kulek a on nie pada, obraca się i mnie zabija jednym strzałem, też tak macie ? Strasznie to denerwuje, bo jeśli obrońcy mają dodatkowo kamizelki od Rooka to w gościa trzeba władować cały magazynek. Jakoś do mnie to nie przemawia, mogliby wrócić do tego co było przed łatką. 

 

Przykłady z wczoraj: 

 

dopiero 5  kulek z karabinka Glaza dopiero powaliło gościa leżącego około 5 metrów ode mnie

 

4 strzały z shotguna dopiero zabijają gościa 

Grałem wczoraj i zarówno w defensywie jako castle ( shotgun praktycznie 1 hit jeden kill ewentualnie powalenie) i caphanka (miałem tłumik na broni) nie miałem problemu żeby zdjąć kogoś, jedynie doc z P90 z tłumikiem to musiałem cały magazynek wpakować żeby kolesia zabić. W ofensywie grałem fuse (ak-47 tłumik też bez problemu sciągał) ashe tak samo. Moze to zależy od klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W jaki sposób zakładać pułapki kapkana?

http://www.dailymotion.com/video/x3qejja_rainbow-six-siege-bug-przejscie-przez-sciane_videogames

Wysłane z X Tetki

Gram Kapkanem ponad 200 godzin ale pierwszy raz widzę TAKĄ sytuację. Natomiast wczoraj wlazłem z taką pułapkę, której na 100% nie było "normalnie" założonej, bo patrzyłem pod nogi. Być może taki bug jak u Ciebie na filmiku, że TAK zamontowana, a działa "normalnie" jak się wejdzie w drzwi czy okno. (zgapiłem się, żeby zrobić zapis video Share'm, a potem na spokojnie oglądnąć)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej rundzie pierwszą założyłem normalnie, natomiast trzecią właśnie w ten sposób, a laser miał długość tylko połowy szerokości korytarza. Tą drugą nagrałem, bo mni e wywaliło na drugą stronę barykady. Mało tego ten glitch z laserem jest często stosowany.

Wysłane z X Tetki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy oprócz mnie, zauważyliście, że zmniejszyły się przyznawane punkty rozgłosy? Za dobry wynik w wygranej grze w swobodnyn trybie wieloosobowym miałem ponad 400p rozgłosu, teraz ok 300.

@Tomi915 Pograłem trochę jeszcze dzisiaj kapkanem, co druga pułapka stawiana jest niepoprawnie (jak w załączonym filmie). Ponadto przy zdejmowaniu, postacią miata i pułapka lubi sobie po prostu zniknąć.

Jestem rozczarowany. Gra była nawet dobra pomimo niedociągnięć, natomiast ta aktualizacja dodała ich jeszcze więcej, a na dodatek Ubi bezczelnie nas oszukuje na punktach, aby chyba "zachęcić" do kupna season passa. Gra miała potencjał lecz od aktualizacji nie wiem ile wytrzymam, a szkoda, bo dopiero co zbieraliśmy ekipę.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka

 

Unagi ty mi tu nie dezerteruj, nie bierz tego Kapkana i tyle :D Fakt z tymi punktami śmierdzi mi wałkiem na odległość, przykład z wczoraj : 5 kili jedna śmierć zwycięstwo 3:0 a punktów 274 :) W sumie miałbym te punkty gdzieś, ale trzeba zarobić na nowych operatorów a w takim tempie to chyba w lato nimi pogram :D Ogólnie gra jest bardzo dobra, od zakup nie gram w nic innego, ale ostatni patch nie był zbyt udany, to trzeba przyznać więcej chyba zepsuł niż poprawił.

 

Na koniec ogłoszenie parafialne :D 

 

Poszukujemy 2 gości do w miarę regularnego grania tak około 22-1, oczywiście jesteśmy poważnymi ludźmi i szanujemy życie prywatne jeśli ktoś od czasu do czasu nie będzie mógł zagrać to nic się nie stanie. Mamy 3 ludzi, potrzebujemy reszty żeby władować się w Rankedy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz mnie, zauważyliście, że zmniejszyły się przyznawane punkty rozgłosy? Za dobry wynik w wygranej grze w swobodnyn trybie wieloosobowym miałem ponad 400p rozgłosu, teraz ok 300.

@Tomi915 Pograłem trochę jeszcze dzisiaj kapkanem, co druga pułapka stawiana jest niepoprawnie (jak w załączonym filmie). Ponadto przy zdejmowaniu, postacią miata i pułapka lubi sobie po prostu zniknąć.

Jestem rozczarowany. Gra była nawet dobra pomimo niedociągnięć, natomiast ta aktualizacja dodała ich jeszcze więcej, a na dodatek Ubi bezczelnie nas oszukuje na punktach, aby chyba "zachęcić" do kupna season passa. Gra miała potencjał lecz od aktualizacji nie wiem ile wytrzymam, a szkoda, bo dopiero co zbieraliśmy ekipę.

Wysłane z X Tetki

Punktów mniej, faktycznie. Za cholerę nie mogę "źle" rozstawić tej pułapki (jak u Ciebie), za to widziałem "niewidzialny" laser od niej :/ Czyli pułapka rozstawiona, działa, ale lasera brak. Na mapie Baza Hereford, duże drzwi całkiem rozwalone przez stawiającego i ta "niewidoczna" pułapka. Na swoje szczęście zobaczyłem tę pułapkę fizycznie, TAK w dwóch rundach było. Na koniec kolejny motyw nie całkiem naprawiony łatką....kiedy w drzwiach rozstawiam tę pułapkę - często mnie "blokuje" w miejscu, postać "drży" i trzeba się całkiem położyć, żeby puściło. Przed łatką to w 80% przypadków minowania drzwi, teraz ze 20%. i czasem przy wejściu po linie na dach.

 

Mnie od prawie 300 godzin ta gra wciągnęła jak dobry towar ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sprawa dla Scully i Mulder:

http://www.dailymotion.com/video/x3rcspn_rainbow-six-siege-spacetime-grenade_videogames

Gra dostarcza wiele emocji - często niewiadomo czego spodziewać się po przeciwnikach, ale rzadziej niewiadomo też czym sama gra zaskoczy.

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wybacz Tomi za końcówkę, ale musiałem ; )
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś rozsądnym i ogarniętym, najlepiej +20, przejawy gry taktycznej mile widziane  :) . Najlepiej wieczorkiem/późnym wieczorkiem.

Od siebie moge dodać, że grało się swego czasu m.in. w POL, głównie TNT, ::YaHooligans, w CS:GO - Supreme Master, także można oczekiwać ode mnie gry zespołowej.

nick: hotuPL_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez słuchawek nie podchodź..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...... wybacz Tomi za końcówkę, ale musiałem ; )

 

5:43 moja samotna śmierć w kącie, poniżyłeś mnie przed całym światem  :thanks:

 

p.s. a Raju tak długo "czymał granata asz mó renke órfało"  :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

p.s. a Raju tak długo "czymał granata asz mó renke órfało"  :whistling:

 

Dżihad trwa, to co się dziwisz ; p btw coś Cie nie widzę ostatnio, a chciałem Cie nauczyć stawiać niewidzialne pułapki ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bez słuchawek nie podchodź..

http://youtu.be/yQb6Snqd6Gg

...i bez szczęścia ;-)

Wysłane z X Tetki

Edytowane przez JacaC8

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy też macie problem z grą sieciową? Nie mogę się połączyć z serwerem a sprawdzałem inne gry sieciowe i bez problemu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dżihad trwa, to co się dziwisz ; p btw coś Cie nie widzę ostatnio, a chciałem Cie nauczyć stawiać niewidzialne pułapki ; )

 

Już potrafię ale nie stawiam.....dobra czasami, za tydzień WIELKI patch i się skończy ale co ważniejsze multum poprawek. http://forums-pl.ubi.com/showthread.php/216-Szczeg%C3%B3%C5%82y-%C5%81atki-Aktualizacja-2-1-11-02-na-PC-16-02-na-konsolach

 

 

Mijamy się, ja jestem codziennie w godzinach 15-a - 21-a.

Czy też macie problem z grą sieciową? Nie mogę się połączyć z serwerem a sprawdzałem inne gry sieciowe i bez problemu...

Nie mam, nie miałem i mam nadzieję nie mieć....(dzisiaj było 10-15min przerwy w działaniu serwerów, około 17.30)

Edytowane przez Tomi915

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mijamy się, ja jestem codziennie w godzinach 15-a - 21-a.

 

Dziś po 20 będziemy grać z Marksem, może Cie zaproszę  ; p jak ktoś chętny dołączyć to zapraszam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×