Skocz do zawartości
Patricko

Rainbow Six: Siege

Rekomendowane odpowiedzi

Jakbyb co to wyszła łatka, właśnie mi się pobiera ☺

Co do samej gry to jest świetna ☺☺☺

Tapatalk - S5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczął występować bardzo, ale to bardzo irytujący błąd. Mianowicie podczas meczu widać jakich operatorów wybrała drużyna przeciwna. Nic w tym złego jeśli byłoby to widać tylko w tabeli obok nicku, ale problem w tym, że nad głowami przeciwników widać ich nick i ikonke operatora czyli wyglądają prawie identycznie jak gracze ze swojego teamu i nie raz nie wiem czy strzelać czy to przeciwnik czy to mój itp... Występuje ten błąd zdecydowanie cześciej niż przed patchem. Prócz tego żadnych większych zmian, żadnych lagów, gra się zajebiście :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze taka informacja, że jest darmowy weekend na PC w rainbow. Można za free pobrać pełną wersję i pograć do niedzieli

Wysłane z mojego SM-G903F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo cos o nowych mapach i operatorach na ps4 ? W tym miesiacu jeszcze ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dywizja poszła do żyda przesiadka na R6 ;)ale nie otym. Czy są tutaj jacyś użytkownicy słuchawek gold od sonego? I mogą polecić jakiś profil do tej gry ?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka, 

 

Ja używam goldów i wgrany mam profil Destiny, ponoć najlepszy do tych słuchawek, aczkolwiek nie testowałem jeszcze tego trybu dla "strzelanek" tak się chyba nazywa :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakiej cenie mniej wiecej takie sluchawki ?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie Dywizja poszła do żyda przesiadka na R6 ;)ale nie otym. Czy są tutaj jacyś użytkownicy słuchawek gold od sonego? I mogą polecić jakiś profil do tej gry ?

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Ostatnio pojawił się nowy profil "Ratchet and Clank". Dla mnie to obecnie najlepszy profil, lepszy nawet od "Destyny"

Już masz RB6?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak dziś będzie no to trzeba potestować ten profil . Dzięki za odpowiedz pozdroo

Ostatnio pojawił się nowy profil "Ratchet and Clank". Dla mnie to obecnie najlepszy profil, lepszy nawet od "Destyny"

Już masz RB6?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Dziś będzie no to trzeba potestować ten profil . Dzięki za odpowiedz pozdro

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lada chwila będzie dostępna aktualizacja. Nowa mapa w klimatach Afganistanu prezentuje się wybornie i bardzo pasuje do klimatu R6 :) Do tego masa poprawek, balansu, a generalne gra na chwilę obecną działa już wybornie. Znowu będzie trzeba zbierać prestiż na nowych operatorów :P Wszystko jest na dobrej drodze, zeby z czasem wyprzec dominacje CS:Go

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, mapka pierwsza klasa. Operator dla obrońców przydatny natomiast atakujący to jakaś kpina. Reszta gadżetów i udziwnień w ogóle nie potrzebna. Za dużo kombinują. Jakieś części stroju czy breloczki, po co to?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest fakt, ale zobaczymy jak to wyjdzie w praniu. Mam nadzieję, że z nowym patchem poprawią pare rzeczy.

Wszedłem teraz w grę rankingową i mnie wyrzuciło zaraz po znalezieniu drugiego składu i od razu ban na 8 minut.. (wtf)..

Od paru dni rank skacze jak szalony.. raz w jedną raz w drugą stronę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, problemy z matchmakingiem występuje podczas gry w składzie. Niektórych nie może połączyć i pomagają tylko kilkukrotne próby. Po ostatnim patchu jest lepiej. Zależy mi głównie na tym by połączenia zostały usprawnione. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooorooo tego. Ten patch wywróci trochę grę do góry nogami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

oooooooo już się jaram Panowie :D Z tym co powiedział Matispidi ja się nie zgadzam. Moim zdaniem dobrze, że dodali sporo rzeczy nawet jeśli mają być to nakrycia głowy czy jakieś pierdółki, bo jest na co zbierać i kasę wydawać. Nie oszukujmy się.... w tej grze nie ma za bardzo na co kasy wydawać i ludzie z niecierpliwością czekają na nowych operatorów. Teraz będzie tego trochę więcej i moim zdaniem na PLUS :)  Zapraszajcie do znajomych i do usłyszenia w grze :)

Ja postaram się być wieczorem jak sprawnie technik z Vectry upora się z montażem wszystkiego

Edit: Mi w tej grze brakuje jeszcze tylko jednego. Żeby podczas wyszukiwania graczy była możliwość przeglądania swoich operatorów czy modyfikowania ich itp tak jak to ma miejsce chociażby w COD'zie żeby ten czas się tak nie dłużył jak nie może wyszukać graczy.

Edytowane przez Grassek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno wielkie WOOOOOW! Juz nie moge sie doczekac, widac ze studio jest bardzo zaangazowane i dopieszcza R6 w kazdym detalu. BF4 do dzisiaj nie naprawili, tutaj mamy dopieszczoną igiełkę 4 miesiące po premierze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, xVp10neerVx napisał:

Jedno wielkie WOOOOOW! Juz nie moge sie doczekac, widac ze studio jest bardzo zaangazowane i dopieszcza R6 w kazdym detalu. BF4 do dzisiaj nie naprawili, tutaj mamy dopieszczoną igiełkę 4 miesiące po premierze:)

Trochę poniosła cię fantazja z tą igiełką bo ta gra ma dużo błędów i glitchy które psują rozgrywkę co nie zmienia faktu,że jest mega wciągająca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszy to, że gra jest cały czas dopracowywana. Jednak niektórych zmian zupełnie nie rozumiem typu zabranie granatów Thermite'owi. 

Jakby ktoś chciał pograć wieczorami możecie mnie dodać. Preferowałbym osoby 18+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka ! Gram z kumplami prawie codziennie wieczorami też wolimy grać z osobami dorosłymi, dzisiaj może mnie nie być ale jutro na pewno coś będziemy grali. Jak chcesz to wyślij dziś zaproszenie, a jak nie to ja jutro podeślę. PSN: ozimBarca Gramy raczej dla zabawy bez napinania  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×