Skocz do zawartości
shemaforash

The Last of Us

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie odnośnie wyzwań, które mamy do wykonania gdy nadchodzi jakiś event.
Załóżmy, że mam wyzwanie w który mam podarować 2 prezenty. Czy jeżeli wykonam to wyzwanie (dam tylko 2), to kolejny level wyzwania (4 prezenty) mogę wykorzystać na kolejny event? Czy "prezentowe" wyzwanie już jest niedostępne dla każdego eventu? A może tylko dla konkretnych, np. 100% zagrożenia, ale np. 60% jest już wolne? 

Edytowane przez Zygo89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zaliczysz wyzwanie (nawet z najniższym wynikiem) to przy kolejnej okazji będziesz mógł wybrać to samo, ale już z większymi wymaganiami (czyli np. 4 prezenty na najniższym poziomie zamiast 2).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Szukam chetnych do gry w The last. Z reguły jestem po 17. Frakcja : świetliki. PSN: ADACH88 

jak ktoś chetny wysyłać zaproszenia.

Edytowane przez ADACH88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PSNId: Pelcu88

HS: jest

Frakcja: Świetliki

 

Mam też wszystkie mapki DLC.

Pisać śmiało, z dopiskiem, że z forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ADACH88

@pelcu88

Chętnie z wami pogram, w razie czego piszcie na PW. Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Mam pytanko, proszę o podpowiedź, zamierzam kupić używkę TLOU z wykorzystanym kodem na multi, czy w razie czego w przyszłości będę mógł go dokupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby lub osob,ktore pomoga wykonywac zadania w celu przetrwania pelnych 12 tygodni.

Moj profil MONARO-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osoby lub osob,ktore pomoga wykonywac zadania w celu przetrwania pelnych 12 tygodni.

Moj profil MONARO-PL

To jest proste, nie ma tutaj nic trudnego, jedynie na misje gdzie możesz stracić 100% ludności trzeba brać łatwe zadania, jak zabicia, ożywienia, asysty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś by zagrał w trybach: walka o zapasy, lub przesłuchanie? Mój nick to sol_der-123, frakcja łowca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dodawaj do znajomych , cały czas pykam w wolnych chwilach :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema. Ja również gram, właśnie jestem w grze. Wysłałem do was zaproszenie. Przyjmować, może razem w coś popykamy. Ja gram jako łowca i mogę lamić bo mam dopiero 13 lvl ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest proste, nie ma tutaj nic trudnego, jedynie na misje gdzie możesz stracić 100% ludności trzeba brać łatwe zadania, jak zabicia, ożywienia, asysty.

 

Kurcze ja mam już ponad 12 tygodni i trofeum nie chce wpaść ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

12 tygodni ciągiem czy sumarycznie ?

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie ma żadnego znaczenia jak, ważne byś doszedł do 12 tygodnia 7 dnia, trofeum wpadnie na 100%

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kurcze ja mam już ponad 12 tygodni i trofeum nie chce wpaść ;/

Mi wpadały oba tak 12 tygodni i 3-4 dni, spokojnie wpadnie.

 

 

12 tygodni ciągiem czy sumarycznie ?

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Jedną frakcją musisz zrobić od razu te 12 tyg. nie wolno ci zmieniać bo zaczniesz od nowa. Jak komuś nie chce się grać tyle meczy to można po rozpoczęciu meczu wyjść, wtedy zaliczy ci dzień, ale ileś osób zostanie chora lub umrze więc robić to należy przy licznym i zdrowym klanie. Ja robiłem to 2 razy na tydzień, bez misji, jak się pojawiały to grałem 3 razy pod rząd normalnie.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wpadały oba tak 12 tygodni i 3-4 dni, spokojnie wpadnie.

 

Dzięki. Już wpadło, teraz pykam jako świetliki.

 

 

Jedną frakcją musisz zrobić od razu te 12 tyg. nie wolno ci zmieniać bo zaczniesz od nowa. Jak komuś nie chce się grać tyle meczy to można po rozpoczęciu meczu wyjść, wtedy zaliczy ci dzień, ale ileś osób zostanie chora lub umrze więc robić to należy przy licznym i zdrowym klanie. Ja robiłem to 2 razy na tydzień, bez misji, jak się pojawiały to grałem 3 razy pod rząd normalnie.

 

To ja już wiem dlaczego tak ludzie często opuszczają moją drużynę i zostawiają mnie samego... Dla mnie to trochę idiotyczne posunięcie (bez urazy) robić takie rzeczy dla jednego trofeum. Przecież to nie takie trudne. Ja sobie średnio radze w tlou online a jakoś udało mi się dobrnąć do końca bez oszukiwania. I to ma być gra zespołowa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ja już wiem dlaczego tak ludzie często opuszczają moją drużynę i zostawiają mnie samego... Dla mnie to trochę idiotyczne posunięcie (bez urazy) robić takie rzeczy dla jednego trofeum. Przecież to nie takie trudne. Ja sobie średnio radze w tlou online a jakoś udało mi się dobrnąć do końca bez oszukiwania. I to ma być gra zespołowa?

Oczywiście że masz rację, ja to zacząłem stosować w drugiej frakcji, bo kiedy gra się już dla platyny,a nie przyjemności, to zaczynasz mieć dość i chcesz to skrócić. Ale nie zawsze jest tak że wychodzą bo robią ten manewr, mnie wiele razy samo wyrzucało z serwa (dlatego nie należy robić tego często i pod rząd, bo cie wywali i może być słabo). Do tego jak dołącza cię do gry która już jest w zaawansowanym stopniu to dnia ci nie zalicza, w takim wypadku można wyjść bez obawy że stracisz liczebność klanu. Kiedy było w mojej drużynie nie równo albo ludzie latali jak chcą to zawsze skupiałem się na otwieraniu skrzynek i craftingu, aby zdobyć tą minimalną ilość zapotrzebowania czy jak kto się nazywa.

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Abstrahując do tego "wychodzenia" chciałem się Was zapytać, czy gracie może na tych nowych mapach? No wiecie, te do zakupu z Pakietu Map DLC. Moim zdaniem te mapy to istny majstersztyk (Przedmieścia rulez!), tylko szkoda, że tak mało chętnych gra w te wypasione mapy.  ( w tym sensie, że cięzej jest wyszukać niż na standardowych mapkach)

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Muszę wrócić do multi. Strasznie mi się podobał a robienie 12 tygodni dla obu frakcji to była sama przyjemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gdy grałem w multi, to wszyscy z drużyny grali całą mapkę, i nie ważne czy rywal wygrywał czy nie, prawie zawsze w mojej drużynie była determinacja, a ja pomimo mojego słabego doświadczenia leczę kumpli, dokonuję czasem egzekucje, a gdy mam farta, to zabijam z ukrycia kolesia z przeciwnej drużyny. Raz bym mógł zabić trzech po cichu, tylko złapał mnie lag, a jeden z nich zabił mnie.

Te lagi potrafiają wkurzać, czasami gdy gram, a w domu z Wi-Fi korzystają jeszcze dwie osoby, to u mnie co chwile lagi że masakra, a u domowników wszystko działa perfekcyjnie.

Edytowane przez Solderowy123

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×