Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

To gra ktos jeszcze w tego crapa?

Widzę że też dostawałeś o bossa na cmentarzu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że też dostawałeś o bossa na cmentarzu :P

Lub już pierwszego bossa nie dał rady przejść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki na yt ze ludzie maja po 5 potek hp na tym samym etapie gry co ja. A ja mam tylko 3. Jestem tuz po bosie pajaku. Jak zwiększyć liczbę potek? Mam te puste butelki ale co dalej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem filmiki na yt ze ludzie maja po 5 potek hp na tym samym etapie gry co ja. A ja mam tylko 3. Jestem tuz po bosie pajaku. Jak zwiększyć liczbę potek? Mam te puste butelki ale co dalej?

Edit: juz wiem. Jestem w katakumbach ale gra idzie na sprzedaż juz mam dosc tej irytującej gry nawet nie chce mi sie konczyc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Edit: juz wiem. Jestem w katakumbach ale gra idzie na sprzedaż juz mam dosc tej irytującej gry nawet nie chce mi sie konczyc

Czyli nie tylko ja się poddałem :) Już mi lepiej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że też dostawałeś o bossa na cmentarzu :P

Akurat na cmentarzu nie sprawial mi klopotow. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli nie tylko ja się poddałem :) Już mi lepiej...

Ta gra jest tak tragiczna ze bania mala a w katakumbach walka z mobami jest...spie...ona. Kamera i znacznik wrogow chyba dziecko neo programowalo. Nie mam sił do tego a walka z toporami mija sie z celem. Bossowie nie sprawiaja tyle problemów co te downy z tarczami
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi że tak tę grę odbierasz. Dla mnie jest świetna i na pewno nie irytująca, ale każdy ma swój gust i trzeba to uszanować :) .

Ale muszę ci przyznać, że te jak nazwałeś "downy", rzeczywiście są wkur....ące :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tej grze brak tylko chyba mapy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, bez mapy i strzałki, jak chociażby w  Soulsach, ani rusz ;(.

Edytowane przez Numinex
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wyszła jakaś gra, co nie prowadzi gracza za rączkę i już płaczą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu wyszła jakaś gra, co nie prowadzi gracza za rączkę i już płaczą :D

Nie o to chodzi. Lokacje sa do bani i strasznie poj...ne. Labirynt przy tym to korytarz w restauracji u pani swinki Gessler. Za duzo pokombinowane. Programista korytarzy chyba za duzo gral w minecrafta...
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja mam narazie problem z Zaginionymi braćmi w Cytadeli jak trzeba się udać do Antnasa.

Dobra poszło nawet sprawnie. Miecz dwuręczny czar na energię i zajeło mi to 3min.

Edytowane przez wojcik_dan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak sobie gram w końcu i gram i gram i gram i gram...doszedłem do pierwszego strażnika.

No i lekko się wkurzyłem widząc że jego miecz przechodzi przez ścianę...czy tak to działa zawsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kupilem dzis uzywke i jakos nie przypadla mi do gustu ; ( musze odsprzedac troche nudnawa sie wydaje

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szczegóły poprawek w wersji 1.4

http://www.pssite.com/news-38544-pojawila_sie_spora_latka_do_lords_of_the_fallen___co_poprawia_.html

 

 

 

Usunięto problem z psującym się zapisem gry w Catacombs.

Nie można pominąć samouczka Rhogar Marauder.
Usunięto problem z umieraniem podczas leczenia, co skutkowało odradzaniem się w umierającej pozie.
Od teraz łatwiej jest zdobyć wyjątkowe dobra jakie zostawia po sobie ostatni boss.
Boss Commander nie będzie już bezczynny podczas walki.
Naprawiono problem z umieraniem zaraz po odrodzeniu w Catacombs i Solitude.
Poprawiono graficzny błąd jaki występował podczas używania czaru Shelter.
Kaslo nie blokuje już wejścia do Planetarium.
Możliwe jest zapisanie gry bez utraty mnożnika doświadczenia - trzeba nacisnąć L3 podczas zapisywania.
Czar Daze nie będzie działać na bossów.
Naprawiono problem z pojawianiem się scenki z udziałem dwóch mnichów w Catacombs.
Nie będzie problemu z otrzymaniem nagrody za wykonanie zadania jakie daje nam Crippled Rhogar.
Naprawiono błąd który sprawiał, że wielkie miecze nie zadawały obrażeń zaraz po parowaniu.
Łowcy nie będą strzelać do nas przez ściany ze swoich łuków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeznaczać pkt w szczęście? czy ten atrybut można pominąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto przeznaczać pkt w szczęście? czy ten atrybut można pominąć?

Pomin daj maks 1 pkt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde kupilem dzis uzywke i jakos nie przypadla mi do gustu ; ( musze odsprzedac troche nudnawa sie wydaje

Super że podzieliłeś się tą bardzo ciekawą i interesującą wiadomością :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o wypadające przedmioty. Na początku szło wszystko zgodnie z planem, każdy kolejny był podobny do tego który nosiłem lub troche lepszy, jednak od jakiegoś czasu sypią sie np, bronie z dmg o wartości od 2 do 4 gdzie juz na samym początku gry wypadały lepsze. W sumie to początek gry bo jestem za drugim bossem, ale troche to irytujące bo już bym chciał wymienć maczugę z która chodze od dłuższego czasu a tu leci taki bezużyteczny badziew. Nieużywane itemy będzie gdzieś mozna pózniej sprzedać, rozłozyć, wyrzucić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im więcej padasz leci gorszy drop. Im wiecej zapisujesz punkty kontrolne tez slabszy drop. Im więcej wydajesz pkt doświadczenia tak samo gorszy drop. Moja rada jest taka. Nie gin i rzadko zapisuj pkty kontrolne. Nie wydawaj za często punktow doswiadczenia. Ta gra nagradza hardkorowcow ktorzy ida na bosa z mnoznikiem 2.0 i z mnostwem pd przy sobie. Pierwsze przejscie gralem w sposob taki ze co chwila wydawalem pkty dosw. Jak tylko mialem okazje. Ale każde wydane pkty zeruje mnożnik. Na drugie przejscie zagralem juz innaczej jak ogarnąłem gre i ataki bossow i przeciwnikow. Nie padalem i rzadko podlazilem do czerwonych orbow. Miałem kupę doswiadczenia i mnożnik 2.0 na bossow i sie zdziwilem jakie bronie dobre lecialy. Czyli podsumowując im wiecej ryzykujesz tym wiecej otrzymujesz ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, z tym doświadczeniem to poniekąd wiedziałem, że tak to działa, ale wiadomo pierwsze przejście gry to za wiele nie ryzykuje. Niskie statystyki broni jednak wynikały z czego innego, po prostu brakowało mi np. siły do pełnego wykorzystania mocy broni, oczywistość którą przeoczyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Zastanawiam się nad zakupem LotF, ale męczy mnie jedna rzecz. Czy po ukończeniu gry mogę dalej eksplorować świat, szukać nowych, lepszych przedmiotów, zabijać ponownie bossy, tak jak np w Diablo. Czy gra kończy się i muszę jak chcę grać dalej zacząć od zera?

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×