Skocz do zawartości
DaraS

Lords of the Fallen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Zastanawiam się nad zakupem LotF, ale męczy mnie jedna rzecz. Czy po ukończeniu gry mogę dalej eksplorować świat, szukać nowych, lepszych przedmiotów, zabijać ponownie bossy, tak jak np w Diablo. Czy gra kończy się i muszę jak chcę grać dalej zacząć od zera?

 

Pozdrawiam i dzięki z góry za wszystkie odpowiedzi.

 

Nie,nie mozesz eksplorować świata gry po ukończeniu wątku głównego.Po zakończeniu wątku głównego od razu daje new game + :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz, z tym doświadczeniem to poniekąd wiedziałem, że tak to działa, ale wiadomo pierwsze przejście gry to za wiele nie ryzykuje. Niskie statystyki broni jednak wynikały z czego innego, po prostu brakowało mi np. siły do pełnego wykorzystania mocy broni, oczywistość którą przeoczyłem.

Co do broni mylisz sie. Jak przechodzilem drugi raz gre to ryzykowalem grajac nie wydawalem pkt dosw. I nie zapisywalem. Non stop z mnoznikiem 2.0 i te bronie ktore leca na poczatku gry juz byly 2 razy lepsze w statystykach. A pozniej gdzies w połowie gry lecialy 3 razy lepsze. Np kosa z bosa z cmentarza jest to jedna z pierwszych broni jakie dostajemy. Wyleciala mi 2 razy lepsza niz normalnie. Wieksze obrazenia i lepsza umiejetnosc moznego ataku.

A wymogi do uzywania zostaly takie same jak normalnie. Czyli sila czy inny atrybut

Edytowane przez sakosusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbyt wiele nie pamiętam, ale mam wrażenie że kolega @Goltar ma rację. Jeżeli chodzi o bronie z bossów, to z każdego może wylecieć lepsza wersja danego oręża (pomarańczowa), tylko trzeba każdego w określony sposób zabić.

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o losowość statystyk przy dropie broni to na pewno ilość zgromadzonego expa pomaga w uzyskaniu lepszych parametrów, jednak chodziło mi o to, że mając np  12 siły i "wielki topór" pokazywało mi, że jego damage wynosi 4 punkty, natomiast podnosząc siłe do 18, statystyki tego samego itemu pokazywały juz 60 obrażeń, a wartość 18 była potrzebna do używania przedmiotu bez straty jakości.. Wszystko to jest pokazywane w liczbach ale trzeba tą broń załozyć zeby sie wyświetliły, przyzwyczajenie z Diablo zrobiło swoje i tylko przelatywałem kursorem po broniach i nie widziałem tych zależności.

 

Zapytam natomiast jeszcze raz o ten smietnik który robi sie w ekwipunku, mam rozumieć, że te wszystkie rzeczy które znajduję będą mi zalegać w ekwipunku bo niepotrzebnego złomu nie da się usunąć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Zapytam natomiast jeszcze raz o ten smietnik który robi sie w ekwipunku, mam rozumieć, że te wszystkie rzeczy które znajduję będą mi zalegać w ekwipunku bo niepotrzebnego złomu nie da się usunąć ?

 

 

Niestety,ale nie da się nic  z tym zrobić....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kazda bron wymaga odpowiednia ilosc pkt np sily by ja w pełni wykorzystać. Np Moj topór wymaga 18 siły chyba i za pierwszym przejsciem dostalem go z obrażeniami 130 a przy drugim przejściu duzo ryzykując chyba 300. No i oczywiscie runy do tego robia z kazdej broni narzędzie do zabijania ;-) ale grajac później juz nie bylo fajnie gdy wszystko padało na hita

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za każdym razem gdy ostatni boss ma końcówkę życie gra się zamyka z błędem, czy ktoś miał podobny problem może?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko raz wyszła z błędem i to podczas eksplorowaniu. Może zainstaluj jeszcze raz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jakiegoś wcześniejszego sejwa? Mialem podobnie z Metro, gra wysypywała się cały czas w tym samym miejscu, po reinstalacji było to samo (kontynuowałem grę z sejwa z konsoli), pobrałem wcześniejszego sejwa z chmury, i problem zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz jakiegoś wcześniejszego sejwa? Mialem podobnie z Metro, gra wysypywała się cały czas w tym samym miejscu, po reinstalacji było to samo (kontynuowałem grę z sejwa z konsoli), pobrałem wcześniejszego sejwa z chmury, i problem zniknął.

Ewentualnie z chmury spróbuję, mam nadzieję że to pomoże bo głupio teraz nie skończyć gry :) Dzięki za podpowedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał  bym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał może problem z nieładującym się paskiem magi ? Mianowicie chodzi mi o to ,że pasek dochodzi tak do 1/3 i koniec nie ładuje się dalej ;( z tego co zauważyłem w grze występuje wiele błędów wiec może to jeden z nich ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał  bym się dowiedzieć czy ktoś z Was miał może problem z nieładującym się paskiem magi ? Mianowicie chodzi mi o to ,że pasek dochodzi tak do 1/3 i koniec nie ładuje się dalej ;( z tego co zauważyłem w grze występuje wiele błędów wiec może to jeden z nich ?

 

Witaj,

 

Może masz jakiś przedmiot założony który Ci "zjada" pasek odpowiadający za magię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie. Rozebrałem się do naga a pasek dalej stoi w miejscu ;/ może ktoś inny spotkał się z taką sytuacją i ma rozwiązanie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to nie. Rozebrałem się do naga a pasek dalej stoi w miejscu ;/ 

 

 

Bylo trzeba sprobowac zdjac itemy z postaci, zamiast sie rozbierac przed tv :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do miejsca w którym po wyjściu z planetarium trzeba otworzyć drzwi rękawicą i D..A nie mam magi i nie mogę iść dalej muszę rozpocząć grę od nowa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Doszedłem do miejsca w którym po wyjściu z planetarium trzeba otworzyć drzwi rękawicą i D..A nie mam magi i nie mogę iść dalej muszę rozpocząć grę od nowa :sad:

 

Przecież magia sama się regeneruje.... :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy złapiesz buga. Ja dzisiaj przez chwile miałem niekończącą się staminę, dopiero "po śmierci" gra się naprawiła ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy złapiesz buga. Ja dzisiaj przez chwile miałem niekończącą się staminę, dopiero "po śmierci" gra się naprawiła ;)

 

Ja mialem swoją kopię w dniu premiery,przegrałem jakieś 48 godzin i nie uświadczyłem żadnej z w/w błędów :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To zależy czy złapiesz buga. Ja dzisiaj przez chwile miałem niekończącą się staminę, dopiero "po śmierci" gra się naprawiła ;)

Może to nie bug. Z tego co pamiętam, jest jedno zaklęcie które tak działa :)

Edytowane przez anarom 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież magia sama się regeneruje.... :blink:

No tak ale mi się zrobił jakiś błąd i magia stała w miejscu ;( nawet po okruchu magi ,ale to już dawno i nieprawda gra zaliczona teraz lecę NG+. I jeszcze taka mała wzmianka a propo mnożnika. Otóż wyczytałem ,że 2.0 jest najwyższy ,ja miałem 2.14 czy więcej ,wiec jest możliwość nabicia większego. Taki "niusik" :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra lubi zaskakiwać nieoczekiwanymi bonusami, magia, stamina, mnożnik itp. Do wyboru, do koloru ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeszedłem wojem w cięzkiej zbroi, zacząlem łotrzykiem w lekkim secie i jest rzeczywiście nieco ciężej (choć pierwsi bossowie padają za pierwszym razem) ale replayabilty tej gry niszczy skutecznie jej bardzo częste zawieszanie się. Po prostu odechciewa sie grać, jak gra nagradza za rzadkie zapisywanie a bardzo często sie zawiesza i dotychczasowy dorobek mnożnikowo doświadczeniowy idzie sami wiecie gdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gra jest w PSS za 83,60zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skusiłem się na promocję w PSS i muszę przyznać, że gra mnie strasznie wciągnęła. Na gameplay'ach wyglądała zachęcająco, ale w praktyce jest jeszcze lepiej. :) Czuję się jakbym grał w Dark Souls, tylko troszkę łatwiejsze i mniej frustrujące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką klasę postaci etc polecilibyście osobie początkującej w tego rodzaju grze? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×