Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Może off top ale muszę dodać że Doom BFG na Amazonie jest za 25 funtów. Wersja z PSS US jest nieopłacalna. Jeśli pojawi się na EU to ewentualnie warto barć na dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Info takie że multi, w odróżnieniu od singla będzie płatne 20 euro czyli 69zł(?)

Mają być też nowe DLC, w US store dostali je za free w ramach PS+ (szczegóły na poprzedniej stronie)

więcej tu:

http://blog.eu.plays...s-psn-tomorrow/

dalszą dyskusję o multi Starhawk proponuję kontynuować w odpowiednim temacie

http://www.ps3site.p...e__hl__starhawk

Edytowane przez pablos_83
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 16 powinno być już wszystko wiadomo, to że multi ma być płatne było wiadomo już wcześniej ale cena i tak nie jest jakaś szokująca...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ EU

Tokyo Jungle – 20% off for two weeks, plus 100% off Animal Character DLC pack for one week

Starhawk Campaign Mode – 100% discount (includes various DLC items and the game soundtrack)

Super Stardust Portable (PSP) – 100% Discount

http://blog.eu.playstation.com/2012/09/26/heads-up-game-store-update-26th-september-2012/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już jest na psn Starhawk wraz z dodatkami. Dla plusowiczów kampania dla pojedyńczego gracza za free (waga 9357 MB) + różne dodatki do gry za free.

Edytowane przez skaldi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dalej jest problem, by mieć je wszystkie. Niektóre pola tradycyjnie wyskakują jako puste.

Macie jakieś rady jak sobie z tym poradzić?

Póki co zyskałem parę poprzez wejście w 'All Games' => PS3 Add-ons => ... => Starhawk, ale jaką mam pewność, ze któregoś nie przegapiłem? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z trofeami w Campain mode ? Są tylko dla kampanii czy są wszystkie a multi oznaczone jako dlc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jednak dalej jest problem, by mieć je wszystkie. Niektóre pola tradycyjnie wyskakują jako puste.

Macie jakieś rady jak sobie z tym poradzić?

ja korzystam z wyszukiwarki, niedługo ma być premiera nowego PSS, może przez to są kłopoty na obecnym PSS, dublowanie kategorii, puste okienka, niezbyt przejrzysty PS+ etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wyczytałem na PS Blog że RDR będzie na PS+ do 2 października - ale przecież aktualizjacje PSN są zazwyczaj w środy wieczór.Zatem kiedy strace możliwość pobrania RDR? Nie mam jeszcze plusa(czekam aż odzyskam stracony kod - w najlepszym wypadku w sobotę, w nieco gorszym w poniedziałek ale wole wiedzieć ile mam czasu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Mam PS+ pograłem już parę godzin w Borderlands i dzisiaj jak odpaliłem grę wyskoczyło mi okienko że dany materiał nie będzie dostępny za 30 min (dokładnie nie pamiętam jak to brzmiało) i po 30 min wyrzuciło mnie do XMB. Miał może ktoś podobną sytuację ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ściągnąłeś przypadkiem trial`a zamiast pełnej wersji ? Bo takie rzeczy tylko na wersjach testowych na 1h.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą wersję ściągnąłem bo grałem więcej niż godzinę i nic się nie działo. Odpaliłem drugi raz i na razie działa może to był tylko jakiś jednorazowy błąd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - wyczytałem na PS Blog że RDR będzie na PS+ do 2 października - ale przecież aktualizjacje PSN są zazwyczaj w środy wieczór.Zatem kiedy strace możliwość pobrania RDR? Nie mam jeszcze plusa(czekam aż odzyskam stracony kod - w najlepszym wypadku w sobotę, w nieco gorszym w poniedziałek ale wole wiedzieć ile mam czasu).

Aktualizacja PSS jest 3.10 więc do środy za tydzień masz czas na pobranie.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo aktywowanie, niekoniecznie trzeba wszystko pobierać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co jednoczenie maja ps3 i vite oraz wykupione PS+...

PS+ na vite ma wystartowac w listopadzie, ale juz po ostatniej aktualizacji store, dla pisadaczy vity za darmo w ramach konta ps plus dostepny jest Super Stardust Portable

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie innej natury , jak pobieram te wszystkie gry i dodatki czy też klucze do pełnych wersji, a trochę tego jest i wymieniałem ostatnio dysk , więc pobieram wszystko co mam to muszę mieć najpierw zainstalowaną samą grę i dopiero instalować klucz , tak samo dodatki do gier , czy pojawią się jeżeli zrobię to w odwrotnej kolejności ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różnie to jest, zwykle działa też od d_py strony ale czasem coś nie pasi i trzeba instalować w prawidłowej kolejności. Zależy od gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gra na PSP a nie na Vitę

...ale dziala bez problemu na vicie :) Sprawdzone :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy tak powinno być ale jest Deus Ex do pobrania za darmo dla plusowców, (w zakładce essentials) także zapraszam do ściągania ,wydawało mi się ze już nie powinno go być :)

Pozdrawiam

ypee-kai-yee

ypee-kai-yee.png

Edytowane przez rafi326

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak go już pobrałeś to jest za darmo tak jak każda gra którą już masz.

Gdybyś kupił PS+ dopiero dzisiaj i nadal jest za darmo to byłby news.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konto ps plus kupiłem dwa tygodnie temu więc chyba nie powinienem go mieć :)

ypee-kai-yee.png

Możesz pobierać też np. AC:Brotherhood, Far Cry 2 itd. z zakładki Essentials ? Jak tak to wow. o.O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×