Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

zaraz po wrzuceniu do psn to by był strzał w nogę, bo oni liczą na zyski sprzedaży z okazji wrzucenia, ale za jakieś kilka miechów, może być w :psnplus: ;)

Nie sądzę. To raczej sztuczne przedłużenie jej życia bo od dawna serwery świecą pustkami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi bo gdy kupiłem abonament ps+ w plikach do pobrania pojawił mi się burnout paradise. To jest jakaś full wersja ;d?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pojawił się bo miałeś 30 dni plusa w ramach welcome back.z 1,5 roku temu

Tak to pełna wersja.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko bo ściągnąłem sb trial tego gotham city impostors bo odblokowanie było darmowe w plusie. Dzisiaj rano gdy trial już pobrany wchodzę na pss w nadziei że ściągnę darmowy unlock a tu klapa 54zł. Pytam: dlaczego?? Skąd mogę się dowiedzieć kiedy tą grę wycofają?? Gdybym wiedział kupiłbym wcześniej ale nie wiem skąd można dostawać takie info teraz już będę kupował ale dlaczego akurat tylko tyle dni było??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ona byla przez pomylke za darmo , jak sie kapneli , to usuneli

Jak sie widzi ze cos jest , to sie pobiera , kto zdazyl ten ma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem do PSS w celu sprawdzenia ceny za bf3 i patrze, że testowanie pełnej wersji jest darmowe dla plusa, jak długo można testowac ? na czym to polega ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak kupic ps+ i podzielic sie z nim z kolega.

Kupuje na swoim koncie, czy tworze nowe na ktore wchodzimy jak chcemy cos sciagnac i jak sie sciagnie to wracamy na swoje konto i tam gramy?

Edytowane przez Kamil908

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest pytanie ? :)

Odpowiedz pada w tym temacie tysiac razy , wez sobie poszukaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem jak się podzielić ps+!

Kupujecie razem zdrapkę w Saturnie, kroicie nożem na pół kartę z kodem, każdy wpisuje na swoim koncie pół kodu i voila!

Działa na obydwu...

Ten temat ma tylko 267 stron, to nie tak dużo...a nie, zaraz, przecież wystarczy przeczytać nazwę tematu i tam jest napisane gdzie szukać odpowiedzi!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co tam pisze to juz wiedzialem. Tylko nadal nie wiem czy musze to kupic na swoim koncie na ktorym gram,

czy moge zalozyc nowe i jak chcemy cos pobrac to wtedy wchodzimy na to nowe konto?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz na swoim,ale wtedy ktoś będzie się logował na twoje,żeby ściągnąć gry z +. Lepiej zrobić nowe konto,no chyba,że zależy Ci na + przy awatarze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok na taka odpowiedz czekalem.

Nie nie zalezy mi na znaczku, wiec zaloze nowe konto bo bezpiecznie i wtedy 2 osoby maja do niego dostep.

Dzieki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to prawda, że teraz będzie Fifa 11 w ps+? ;)

To akurat chyba zbyt popularny tytuł, by znaleźć się w PS+. Może nie 11, a 12 nawet... ;) Tak samo jak "Demon's Souls" jest zbyt niszowy, jak tam niektórzy twierdzili (ale nie ja, broń Boże!). Z drugiej strony gry od EA bywają często, z tym, że nigdy sportowej nie było.

Edytowane przez blackhawkPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fifa w ps+, to jakiś kiepski żart byłby.

Wydaje mi się, że nie ma szans na kopankę w plusie, zwłaszcza tak starą. A tak swoją drogą to oby nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mnie totalnie nie trafiaja gry sportowe , zwlaszcza nozna . Natomiast do Motorstorma.tez mieli zamknac serwery we wrzesniu i wlasnie + go uratowal .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Natomiast do Motorstorma.tez mieli zamknac serwery we wrzesniu i wlasnie + go uratowal .

O ile się nie mylę to jest to najnowsza część i nie zamkną serwerów na korzyść nowszej wersji.A jeśli chodzi o fife,to zamkną serwery żeby ludzie kupili nowszą cześć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×