Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

PS+ na luty (info z neogafa - niepotwierdzone, ale w sumie dość prawdopodobne):

PS3:

F1 race stars

Quantum Conudrum

Sleeping Dogs

PS VITA

Lumines Electronic S.

Wipeout 2048

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs ? Ja bym powiedział , że mało prawdopodobne , ta gra ma 5 miesięcy . Za formułą 1 specjalnie nie przepadam , ale od biedy to przyjmę i takie wyścigi :) , dawno nie było nic do jeżdżenia , same strzelanki

F1 z listopada z tego co widzę , więc chyba też odpada :)

Edytowane przez LukaszWro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi to wygląda bardzo prawdopodobnie i nie zdziwie się jeśli taki właśnie bedzie zestaw gierek. Mimo wszystko mam nadzieje że to się nie potwierdzi bo Sleeping Doga już ograłem.

Swoją drogą coraz bardziej kusi zakup PS Vity ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To f1 z tego co widze to bardziej podobne do LBP:K niż do wyścigów. Fajnie będzie w co pograć z dziewczyną :) A sleeping też rewelacja nie zamierzałem kupować bo jest za droga jeszcze a tak to baaaardzo chetnie przygarne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą coraz bardziej kusi zakup PS Vity ;)

Dokładnie. Na lato chyba się skuszę bo to fajna alternatywa żeby nie katować czarnulki przy 30 stopniach. Takie gry jak Uncharted, Gravity Rush, Mortal Kombat czy Wipeout powinny mi starczyć na długo a do lata jeszcze pewnie kilka ciekawych pozycji wpadnie. W dodatku pewnie nieco spadnie cena.

Co do samej rozpiski też wydaje mi się bardzo prawdopodobna. Oprócz Sleeping Dogs dwie pozostałe gry mają małe szanse trafić do większego grona. Z kolei Sleeping Dogs chętnie bym przygarnął bo lubię sandboxy a i sam tytuł wydawał mi się interesujący.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się potwierdzi i dadzą Sleeping Dogs to chyba dam na tacę - czaję się strasznie na tę grę i już byłem blisko zakupu, ale jakoś nie wyszło. Trzymam kciuki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlag, a kupiłem Sleeping Dogs w świątecznej promocji, więc bedę niepocieszony jeśli to dadzą.

Już chyba nic ze sklepu PSS nie kupię bo wszystko po chwili może wylądować w Plusie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli się to potwierdzi to nie będę za bardzo zadowolony, ponieważ Sleeping Dogs skończyłem i mam na PC, a dwie pozostałe gry jakoś mnie nie porywają. No nic, najwyżej sobie ściągnę SD i pozdobywam trofea ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 72 zł coś takiego. Ale co nie zmienia faktu że ta lista to wróżenie z fusów, trzeba czekać na oficjalną.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs jest na 1 miejscu mojej listy i pewnie bym je kupił gdyby nie to że wolę obecnie coś innego od sandboxów, ale tak chętnie przytulę:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs ? Ja bym powiedział , że mało prawdopodobne , ta gra ma 5 miesięcy . Za formułą 1 specjalnie nie przepadam , ale od biedy to przyjmę i takie wyścigi :) , dawno nie było nic do jeżdżenia , same strzelanki

F1 z listopada z tego co widzę , więc chyba też odpada :)

Hmm popatrz na to z innej strony, nie na datę wydania. Sleeping Dogs pewnie bardzo dobrze sprzedało się na wyprzedaży świątecznej i kto miał kupić to już grę kupił więc mogą dać w plusie, może ktoś się wkręci i jeszcze sobie dokupi dlc. Z F1 może być podobnie, a może być też tak: kiepska sprzedaż a co za tym idzie - mały zarobek, dajmy do plusa. Więcej ludzi będzie mogło pograć, wkręcić się i dokupić ewentualnie dlc.

Wydaje mi się, że wszystko jest możliwe choć na pierwszy rzut oka te tytuły mogą wydawać się śmieszne i wyssane z palca. Pożyjemy, zobaczymy :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było gdyby ktoś był w stanie stwierdzić czy neogaf to wiarygodne źródło.

Chociaż to i tak bez sensu bo już w przyszłym tygodniu się dowiemy.

Patience my boys, patience.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SD jest prawdopodobne. Współpraca Squre/Eidos z Sony jeśli chodzi o plusa układa się dobrze. Był Deus Ex i Just Cause 2. Możliwe że będzie SD.

PS+ dla Vity mało prawdopodobny. Dwie duże gry w jednym miesiącu? Chociaż z drugiej strony oferta startowa (Uncharted i Gravity Rush) wskazuje że szanse są. Lumines mam ale Wipeout jak najbardziej ściągnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie ogarniacie jeszcze tego że jeżeli jest się subskrypentem PS+ to trzeba zrezygnować z zakupów gierek tylko brać typowe must have dla siebie

Chyba że chcecie się nie miło rozczarowywać, ja nic z tych tytułów co niby mają być nie ograłem dlatego szczerze obojętnie czy będzie to czy co innego biore i całuje w pięty Sony.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie nie ogarniacie jeszcze tego że jeżeli jest się subskrypentem PS+ to trzeba zrezygnować z zakupów gierek tylko brać typowe must have dla siebie

Chyba że chcecie się nie miło rozczarowywać, ja nic z tych tytułów co niby mają być nie ograłem dlatego szczerze obojętnie czy będzie to czy co innego biore i całuje w pięty Sony.

Jestem dokładnie tego samego zdania - tylko tytuł subiektywnie kultrowe się kupuje, na reszte i tak nie ma czasu biorąc pod uwagę bogata oferte plusa.

Ktoś wyżej napisał że 2 duże gry na vite - wipeout rozumiem pomimo że to nie moja bajka, ale lumines? to nie jest nowoczesny tetris ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Sony wprowadzi nową politykę w życie. Dajmy grę na promocji, a potem do plusa. Darayavahus będzie zadowolony, przecież to jego ulubiony model biznesowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś wyżej napisał że 2 duże gry na vite - wipeout rozumiem pomimo że to nie moja bajka, ale lumines? to nie jest nowoczesny tetris ?

Duża czyli wydana w pudełku. Poza tym sprawdź ceny w sklepach i PSS. Oczywiście za wyjątkiem Amazona w którym kupiłem Lumines za 8 funtów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że duża czyli nie mini-gierka :) Lumines wygląda mi na minigierke, ale mogę się mylić. Co do ceny to swoją drogą Sony przesadza według mnie z cenami minigier taki tetris kosztuje chyba 36 zł czyli tyle za ile w pudełkowej można kupić np. MGS 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS+ na luty (info z neogafa - niepotwierdzone, ale w sumie dość prawdopodobne):

PS3:

F1 race stars

Quantum Conudrum

Sleeping Dogs

PS VITA

Lumines Electronic S.

Wipeout 2048

widziałem to już wcześniej, prawie od razu jak się ukazało

tylko się zastanawiałem kiedy ktoś to wrzuci na nasze forum

IMHO prawdopodobieństwo że to jest prawdziwa lista wynosi 0,00001%

Nic się nie zgadza z dotychczasową "polityką plusa"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3:

F1 race stars

Quantum Conudrum

Sleeping Dogs

PS VITA

Lumines Electronic S.

Wipeout 2048

jak by tak było to by było extra bo:

1) wipeout- kolejny powód do zakupu vity

2) wreszcie coś innego niż fpsy od EA :D - sandboxy uwielbiam więc z SD bym się ucieszył :)

w sumie... pewnie w ciągu najbliższych 3 dni będziemy już wiedzieć co wrzucą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak by nie patrzeć to do grudnia w plusie wyjdą wszystkie dostępne gry wydane w PSS na Vitę.

To taki mały sarkazm ukazujący "bogaty" katalog gier dostępnych na PSV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×