Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

PS+ na ps3 jak widać dalej ma się dobrze ^^ A niektórzy wieszczyli upadek tej usługi po wejściu PS+ na Vite.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rozpiska , tylko że mi brakuje już miejsca na dysku ;)

będzie trza z bólem coś usunąć .

ciekawe czy sleeping dogs będzie w polskiej wersji??

Edytowane przez strusiu44

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS Plus na 3 miesiace taniej 30 % tez. Czyli jakeis 40 zeta. Akurat mi sie konczy 3 lutego wiec w sam raz .. (aczkolwiek tych darmowych kodow do wykorzystania mam z 5 hehe, do wywalenia)

Yoooo. to byś podrzucił jeden na pm. Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Super rozpiska , tylko że mi brakuje już miejsca na dysku ;)

będzie trza z bólem coś usunąć .

ciekawe czy sleeping dogs będzie w polskiej wersji??

Wersja z PSS jest w polskiej wersji /napisy/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoooo. to byś podrzucił jeden na pm. Pozdro

Zaraz poszukam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja z PSS jest w polskiej wersji /napisy/.

to spoko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POZDRO DLA NIEDOWIARKÓW

a przede wszystkim dla "spamujących i offtopujących" o sleeping dogs , f1 i wipeout od paru dni :)

fajnei że promocja na plus też jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od kiedy mam plusa a chyba jest juz to 5 miesiac to jak do tej pory najlepsze gry : D

a od 7 lutego jeszcze ferie mam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

16

Posted on 28 January, 2013 at 1:07 pm by almighty-slayer

Just a couple of suggestions for the next few months as i know you usually take notice

-Dead Island (Sequel coming soon so makes sense)

-Ninja Gaiden Plus (PSVita) (again, sequel coming soon)

Posted on 28 January, 2013 at 1:33 pm by Chris Howe

Noted…..I have thought about Dead Island but it was such a good title which came out quite a while ago so I assume a lot of you would have already completed it many times??….feedback from all welcome

Dead Island jest mocno rozważany jako jedna z kolejnych gier w PS+, więc jak ktoś chce niech da znać SCEE na blogu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by było od dawna chciałem zakupic Dead island , czas sprzedac ostatnie dwie gry pudełkowe i skupic się na ogrywaniu Plusa :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Złożyło się wręcz idealnie. Do tego fakt iż Mortala zostawiono na kolejny miesiąc dodaje mi otuchy. Wreszcie dostanę konkretne mordobicie i grę akcji za dobre pieniądze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sleeping dogs ? Ja bym powiedział , że mało prawdopodobne , ta gra ma 5 miesięcy . Za formułą 1 specjalnie nie przepadam , ale od biedy to przyjmę i takie wyścigi :) , dawno nie było nic do jeżdżenia , same strzelanki

F1 z listopada z tego co widzę , więc chyba też odpada :)

:D

Super! Na prawdę będzie w co grać, niemalże za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dzisiaj też ale wczoraj w "promocji" był FF7 za 39zł.

Nic tylko żałować że się kupuje gry pudełkowe. Na szczęście SD kupiłem w promocji w EMPiKu, przeszedłem i sprzedałem u nich w tej samej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukałem w necie ale nie mogłem uzyskać stosownej odp . Tak więc Jeżeli wykupię ps+ na 3msc i pododaje sobie gry do ściągania, lecz ich nie pobiore w wyznaczonym termine 3msc. Nastepnie nie wykupie abonamentu przez jakiś okres czasu. Poczym znowu sobie kupię ps+ to będę miał nadal możliwość sciągnięcia gier tych z wcześniejszego abonamentu??? Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i niestety się sprawdziło. Niestety, bo SD ograłem już dawno na PC, a F1 i Quantum aż tak mnie nie porywają... Ale cóż, może trofki się ponabija ;) Na pewno gra warta abonamentu PS+. A co do Dead Island to mam nadzieję, że nie dadzą, bo będzie kolejny dubel :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukałem w necie ale nie mogłem uzyskać stosownej odp . Tak więc Jeżeli wykupię ps+ na 3msc i pododaje sobie gry do ściągania, lecz ich nie pobiore w wyznaczonym termine 3msc. Nastepnie nie wykupie abonamentu przez jakiś okres czasu. Poczym znowu sobie kupię ps+ to będę miał nadal możliwość sciągnięcia gier tych z wcześniejszego abonamentu??? Pozdro

To źle szukałaś

Tak

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu marudy :)) szkoda że sony preorderów nie daje w plusie:)) ale w sumie i tak by marudzili :)

Edytowane przez teddiipl
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze od trzech miesięcy nic ciekawego albo gry w które grałem, a pierwsze pół roku od wejścia "nowego Plusa" było takie dobre :D Szkoda że dają jakieś badziewne gry obok tej głównej, bo SD to napewno świetna gra i ten kto nie grał jest napewno zadowolony. Ale porównójąc te dwie pozostałe gry do np. Borderlands i Just Cause które chyba były w lipcu to trochę ubogo. Jednak odbijają się gry na Vite...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle, to na twitterze, na godzinę, czy też dwie godziny przed ogłoszeniem, przedstawiciele SCEE pisali, że: na pewno nie pojawi się w PS+ żaden God of War przed premierą Ascension (konkretne zapytanie było o GoW3). Pytano też o Demon's Souls i tutaj już SCEE wypowiedziało się bardzo optymistycznie, dając do zrozumienia, że w przyszłości gra powinna zagościć w PS+. No a "Dead Island" bym przygarnął. Niby na PC przeszedłem, ale z chęcią drugi raz bym zagrał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W mailu dostałem informację o 12 + 3 w ofercie playstation plus

8413216848_82c68490b6_o.jpg

Edytowane przez stey

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde znowu same badziewia :/

Znowu kolejny debilny post.

Dead Island bardzo bym chcial, ale nie wierze ze od samego pisania paru osob nagle sie pojawi ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×