Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Kilka gierek i po ptokach :P Hitman Absolution z PSS - 15 GB, Ratchet 4in1 jak małpka pisze, Batman i InFamous 2 i już... Dlatego ja zmieniam dysk :) Z proline wypatrzyłem 750 GB (bo różnica 30 zł między 500 a 750) - cena ok.200 zł.

Edytowane przez Lambert PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie, podpięty jest normalnie na USB czy jak? ja mam 320GB, mam 41 gier (wszystkie z PS+ od czerwca) i z 30 dem, dema muszę wywalić a brakuje mi narazie mortala i bioshocka, ale miło mieć kolekcję odrazu u siebie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To pominales dwie najlepsze gry. Tez jestem tego zdania, ogrywam cos i kasuje. Ewentualnie to sciagne ponownie. Ale i tak mam zawsze 100 gb wolnego miejsce hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie wolno idzie te pobieranie tych gier (30mb) :/

Podepnij ps3 po kablu a powinno ruszyć szybciej, chociaz nie zawsze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za daleko mam modem żeby to przenosić, jest w ogóle w innym pokoju :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zresetuj router z poziomu panelu admina bo powinno chodzić blisko maxymalnej łącza.

Wczoraj był update pss i mogło Ci nie chodzić pełnym łączem bo serwer były mocniej obciążone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściąganie na PS3 idzie jak krew z nosa. Z kolei Vita zasysa jak szalona (net 20mb). Raczej wina serwerów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

vita ma już wifi w standardzie n, jak masz router w tym samym standardzie to wyciągniesz szybsze prędkości po wifi, musieliby by być debilami by zrobić osobne serwery z danymi dla vity i ps3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niech stracę... offtop :D na 20 lutego Sony zapowiedziało Playstation Meeting 2013 :D nadchodzi nowa generacja??? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam to w dupie, dawac juz to Sleeping Dogs.

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieję że jak przeniosę konto na ps4 to moje gry z plusa(przynajmniej niektóre ) będzie się dało odpalić . Myślę że sony nie zrezygnuje z plusa na nowej generacji, ps+ zapewni dobrą sprzedaż nowej konsoli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wg większości plotek ps4 ma być pozbawione cell'a w związku z czym biblioteka gier z ps+ dotycząca ps3 zostanie na ps3, w gry z vity też nie zagrasz na ps3 (nawet te cross platformowe zostały osobno napisane dla ps3 i psv); ps+ na ps4 też pewnie nie prędko, wpierw musi ukazać się pokaźna liczba gier ;)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zawsze mozna emulowac software'owo jezeli rzeczywiscie sie chce

Pytanie innej natury , nie dziala mi online w mortal kombat , caly czas kreci sie loading z napisem connecting lobby od kilku dlugich minut , probowalem pare razy , zazwyczaj jest loading raz wywalilo mi blad . Jakies pomysly ?

Edytowane przez LukaszWro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

jakos po dziś dzień nie rozwiązali softwerowego emulowania gier z ps2 :)

Edytowane przez nathrent

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli sie chce to mozna wszystko . A ewidentnie nie chcieli , bo Ps2 sie sprzedaje po dzis dzien , wiec po co ? Pare tygodni temu byly newsy , ze dopiero produkcje zakonczyli .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, nie offtopujcie na temat PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Cześć !

Jedno pytanie odnośnie PS+. Z dniem 30 stycznia wykupiłem PS + na 90 dni. Czy jeżeli dokupię w tej promocji w lutym(załóżmy 6 luty) znów 90 dni to mój abonament będzie opłacony na pół roku czy nie?(po prostu czy się kumuluje taki zakup) Chciałem rozwiać wątpliwości.Dzięki i pozdrawiam.

Edytowane przez michalot84

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć !

Jedno pytanie odnośnie PS+. Z dniem 30 stycznia wykupiłem PS + na 90 dni. Czy jeżeli dokupię w tej promocji w lutym(załóżmy 6 luty) znów 90 dni to mój abonament będzie opłacony na pół roku czy nie?(po prostu czy się kumuluje taki zakup) Chciałem rozwiać wątpliwości.Dzięki i pozdrawiam.

Kumuluje się... Gdyby było inaczej, była by to najgłupsza rzecz pod słońcem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×