Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

A ja jako fan zarówno Platinum Games jak i Kojima skłaniam się ku Metal Gear Rising na roczną lub na gre lipca - dzisiaj została dodana do PSS wydaje mi się że nie przez przypadek, jest to bardziej niż podejrzane bo gra miała premiera w lutym więc skoro jej wtedy nie wrzucili to dlaczego akurat teraz? Pozatym zarówno kojima jak i platinum raczej dużo bliżej trzymają z Sony niż Microshitem

 

 

Metal Gear Rising - na allegro jest za 100 zł nowa!! Więc cena szybko spadła z powodu słabej sprzedaży więc jest szansa na ów grę w PLUSIE tak myślę ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no 100zł nowa a używanych prawie w ogóle, nowych zresztą też jak na lekarstwo, ale na roczne niezbyt pasuje patrząc na polityke sony, ale myśle że będzie na lipiec super by było

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Prosze panstwa, gry sie pobieraja a ja zrobilem sobie male podsumowanie, jak pisalem wielokrotnie jestem nawroconym graczem a wiec osobnikiem ktory przez calkiem dlugi czas gral malo glownie na PC, wiec wpadam do przedzialu niedzielny gracz. PS3 kuponia w styczniu, PS+ kupiony 9 stycznia.

Moje podsumowanie zdrobilem glownie po to aby posrod gier ktore juz byly w plusie zaznaczyc te ktorych nie mam na HDD a jeszcze chcialbym do nich wrocic.

To ze wiekszosc osob tutaj zgadza sie z tym ze odpowiedz na pytanie czy brac PS+ jest oczywista oczywistoscia - i jedyna sugestia jest TAK. Chcialem sprawdzic co przez te pare miesiecy zaoferowal nam PS+ i (subiektywnie) jak oceniam ta usluge.

 

Tak wiec od stycznia do maja PS+ umozliwil mi zapoznanie sie z 25 tytulami, z ktorych do gustu przypadlo mi 15. Ukonczone niestety tylko 3 tytuly. (winie za to GT5 ktore zjadlo mi ponad 2 miesiace :P). Nawet jesli nie ukonczylem danego tytulu ale spedzilem przy nim czas dobrze sie bawiac to juz wielki plus dla PS+. Mam nadzieje ze spora czesc gier z tych w kategorii przypadly mi do gustu uda mi sie skonczyc.

 

Podsumowanie zrobilem glownie dla siebie ale stwierdzilem ze sie nim podziele. Jestem wielce zadowolonym uzytkownikiem tej uslugi. Oby Sony wspieralo ja dlugie lata (w wydaniu na PS3).

 

Lambert PL: Zgadzam sie z Toba co do gier rocznych, i tak pewnie bede zadowolony (w koncu to 3 dodatkowe gry). Ja osobiscie w zgadywance udzialu brac nie bede. Choc czekam z niecierpliwoscia na ogloszenie

 

pozdrawiam

Edytowane przez nallegam
  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje podsumowanie... mam konsole od premiery pl, miałem 200 pudełek z grami przez plusa zostało mi 100 (dublujace się sprzedaje) a na dysku wiecznie zajęte miejsce ;) ... na początku narzekalem teraz myśląc strategicznie oszczędzam i mam to co miałem... mam nadzieję że jak sony za x lat wylaczy plusa na ps3 to gry pożyczone staną się nasze ( mam plusa z okolo 5miesięczna przerwa od czasu jego premiery....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym plusa wykupił tylko ze względu na dysk chmurkę. Szkoda, że nie ma osobnej opcji tylko z dyskiem, bo byłoby taniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam plusa nie mam, korzystam u znajomego, ale już wiem, że jak pojawi się promocja na roczną subskrypcję to biorę w ciemno.

Właśnie spojrzałem w ofertę plusa od początku roku i ze względu na to, że przy wyborze gier jestem wybredny, ograłbym tylko kilka produkcji (Hitman, Sleeping Dogs, Guardiansi, Bioshock 2, Okami, a czerwcowa oferta zupełnie do mnie nie przemawia). Mimo to, nadal się opłaca.

 

Na samo SD w promocji bożonarodzeniowej wydałem 80zł, na Hitmana poszłoby podobnie. Doliczając do tego częste 10% rabatu na gry w promocjach i kilka mniejszych gier, w które chętniej by zagrał, a na które szkoda wydać 30-50zł, hajs musi się zgadzać i się zgadza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To ze plus to usluga ktora sie oplaca to raczej oczywista oczywistosc, nawet jesli przez caly rok 2-3 gry by ci tylko przypadly do gustu, to jest jeszcze w pazdzierz promocji i znizek (ktore bardzo czesto wywoluja impuls kupienia czegos, czego nawet nie miales w planach).

 

Takze teksty typu "plus to sie jednak oplaca" to troche zalatuja tym ;) :

 

180px-Capt._Obvious.jpg

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliby jakas znizke na Raymana w wersji PS3. Tyle na to czekalem a oni wrzucaja mi wersje na Vite. Tak samo z MGS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była zniżka na rayman: origins na ps3 jakiś spory czas temu.

 

Pewnie przy premierze Rayman:Legends dadzą zniżki na poprzednie części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie ciekawi ile Sony kosztuje możliwość czy tam licencja (jak zwał tak zwał) dodania jakiejś gry do Plusa. Oczywiście cena jest zapewne zależna od gry/wydawcy. Skoro coraz lepsze dają tytuły, to muszą niezłe kokosy na tym zbijać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daliby jakas znizke na Raymana w wersji PS3. Tyle na to czekalem a oni wrzucaja mi wersje na Vite. Tak samo z MGS

 

 

Była zniżka na rayman: origins na ps3 jakiś spory czas temu.

 

Pewnie przy premierze Rayman:Legends dadzą zniżki na poprzednie części.

 

Dam sobie rękę uciąć, że na czas premiery Legends dostaniemy Origins w Plusie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dam sobie rękę uciąć, że na czas premiery Legends dostaniemy Origins w Plusie. :)

 

 

 

Odnośnie Raymana - wchodzi w sierpniu, a kiedy zostały dodane gry roczne na PS VITA? Nie jakoś w tym czasie? Pasowałby Rayman na roczniaka dla Vity

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Origins czasem nie będzie w PS+ w czerwcu na Vitę?

 

Łamię się bo mam ochotę na Unit 13 i Resistance na PSV. Tymczasem możliwe że któraś z tych gier będzie w plusie. I w sumie to jedyna i największa wada PS+. Bardzo dużo gier które miałem na płytach jest lub była w PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rękę uciąć jak Jamie Lannister ? :biggrin:

 

Odnośnie Raymana - wchodzi w sierpniu, a kiedy zostały dodane gry roczne na PS VITA? Nie jakoś w tym czasie? Pasowałby Rayman na roczniaka dla Vity

Niech ktoś skasuje ten spoiler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Origins czasem nie będzie w PS+ w czerwcu na Vitę?

 

Łamię się bo mam ochotę na Unit 13 i Resistance na PSV. Tymczasem możliwe że któraś z tych gier będzie w plusie. I w sumie to jedyna i największa wada PS+. Bardzo dużo gier które miałem na płytach jest lub była w PS+.

Właśnie Origins w Plusie jest chyba na PSVitę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na konsoli mam swoje konto, za pomocą którego pobierałem przez cały czas gry z PS+ zarówno te darmowe, jak i platne.

Konsolę chcę teraz sprzedać, ale pragnę zostawić swoje konto, bo jeszcze się przyda.

Czy po usunięciu mojego konta, nowy właściciel konsoli będzie mógł korzystać z pobranych przeze mnie gier jeśli założy sobie nowe konto PSN i opłaci subskrypcję PS+?

 

Dziekuję za pomoc.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli usuniesz swoje konto z konsoli to nie - to chyba oczywiste, usługa podpisana jest pod konkretne konto PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz pamiętać o dezaktywowaniu systemu przed usunięciem konta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko musisz pamiętać o dezaktywowaniu systemu przed usunięciem konta!

Jak zapomni, to sobie przez stronke zrobi:) Byle hasla i loginu nie zapomnial:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Origins czasem nie będzie w PS+ w czerwcu na Vitę?

 

 

Właśnie Origins w Plusie jest chyba na PSVitę.

 

Chodziło mi o wersję na PS3 jako normalną grę miesięczną. Jeśli nawet nie daliby jej w Plusie na czas startu Legends, to i tak bankowo będzie wtedy spora zniżka na Origins z PSS. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienią się jeszcze gry roczne w czerwcu? Bo z moich obliczeń wynikało że powinnismy dostać razem 6 gier. a narazie dostaliśmy 3 gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmienią się jeszcze gry roczne w czerwcu? Bo z moich obliczeń wynikało że powinnismy dostać razem 6 gier. a narazie dostaliśmy 3 gry.

Tak, zmienią się, ale jeszcze czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez paniki, od kilku stron tylko gry roczne i gry roczne.
Nikt nie jest wróżką(ani wróżkiem), ale najprawdopodobniej ogłoszą je na E3. Super okazja żeby podnieść poziom konferencji to rzucić jakieś dobre tytuły żeby gracze się jarali jeszcze przed pokazaniem PS4 dzięki czemu odbiór samej konsoli będzie lepszy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×