Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

o 6 bede spal ale o 8 rano tez sprawdze .. ale powiem ci ze nie sadze aby cos sie zmenilo ... moze to wina tego maintenance'a ostatniego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o 6 bede spal ale o 8 rano tez sprawdze .. ale powiem ci ze nie sadze aby cos sie zmenilo ... moze to wina tego maintenance'a ostatniego ?

Wątpie ;/ bo update zwykły jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kiszka - nic nie ma...

Jak to jest z tym autodownloadem? Co ściaga się po jego włączeniu? Cała zawartość plusa?

Pytam bo najchętniej bym to włączył tak, żeby po przyjściu z roboty mieć już wszystko na dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraz biorę się za ogrywanie Abe. Genialna gra z mojej młodości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że pytanie padło już wiele milionów razy jednak już po tym pierwszym szale PLAYSTATION + chciałem zapytać jakie są jego wady no i jakie ma plusy? :thumbsup:

Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy - dostajesz masę contentu za 200 zł...

Wady - ...którego normalnie nie chciałbyś nawet za darmo.

A tak serio, super opcja dla nowych posiadaczy PlayStation3, dla weteranów dużo kupujących na PSNIE nie oferuje kompletnie nic. Może z czasem jak dodadzą jakieś nowe funkcjonalności ekskluzywne dla posiadaczy ps plus. Oczywiście to moja subiektywna opinia. Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z ps3 i masz 200 zł warto rozważyć zakup tej usługi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Beta Red Faction Battlegrounds" dla tych co mają abonament PlayStation Plus i sporo szczęścia bo nie wszyscy którzy zapłacili dostaną klucz.

Sony dziekuję ! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie (jak do tej pory) PS+ zawodzi. Wykupiłem abonament od razu z datą startu i na dzień dzisiejszy rewelacji nie ma. A ostatnia aktualizacja i Sam & Max to porażka. Na razie korzystam z tego, że dostałem Abe'a i obniżke na MGS. Mam nadzieję że w przyszłości bedzię lepiej bo obecnie te 200zl nie zwraca się w ogóle (w moim odczuciu). Chociaż ostatnio jest jakby lepiej dema mafii i pesa szybciej. Jeszcze beta COD i DNF i będę zadowolony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie związane z Playstation Plus. A mianowicie czy jak zakupie na 3 miesiące to będe miał dostęp do gier tylko i wyłacznie dostępnych w tych miesiącach czy będe mógl zagrac sobie w gry z zeszłych miesięcy? AHa jeszcze jedno PLaystation Plus bede kupowal przez brata konto które zarejestrowana jest nie na Polske lecz na Irlandie (tam mieszka) czy bedzie wszystko dzialac na moim koncie czy bede mial pelen dostep do wszystkich mozliwosci ps plus ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co miesiąc jest odświeżane ps+. Nawet ja, choć mam ps+ od samego początku to nie mogę ściągnąć czegoś z poprzedniego miesiąca (można ściągając ale jedynie jak wcześniej to pobrałeś). A z tym kontem to jest tak że tylko konto irlandzkie będzie miało wykupione ps+ (czyli moim zdaniem trochę lipnie, bo jak można było ściągnąć LBP na polskim ps+ dostawałeś polską wersje, a wątpię by w Irlandii dawali polskie wersje czegokolwiek)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wykupiłem PS+ w tym tygodniu i dostałem w ramach promocji dodatkowo Rachet & Clank - Quest for a Booty (zachęciła mnie do serii, ale sama gra jest prawie jak demo - kilka marnych godzin i end;/). Fajna sprawa, myślę że pozwoli mi dotrzeć do niektórych starych gierek na które jakoś zawsze brakowało czasu.

Abe i MGS wymiata:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo co będzie na nowy miesiąc ? bo tak się zastanawiam czy brac czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 6 października 2010 r. do 2 listopada 2010 r.

Gry

Street Fighter II Turbo HD Remix

YetiSports (minis)

Aero Racer (minis)

Syphon Filter (Klasyk z PS one)

Pełne wersje demonstracyjne gier

Gravity Crash (z 50% zniżką dla członków, jeśli zdecydują się na zakup po wypróbowaniu)

Hustle Kings (z 50% zniżką dla członków, jeśli zdecydują się na zakup po wypróbowaniu)

Oferty specjalne

Burn Zombie Burn (z darmowym, ekskluzywnym przedmiotem do Home dla członków Plus, którzy zakupią grę) - 50% zniżki

TRINE - 50% zniżki

Motywy dynamiczne i awatary Premium

Awatar PAIN: Jarvis

Awatar PAIN: Le Toot

Awatar SingStar: Wannabe

Awatar SingStar: Rising Star

Ekskluzywny motyw PS Move Start the Party

Ekskluzywny motyw PS Move Halloween

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zauważyłem n PS+ dwie beta testy gier: Castlevania i AC Brotherhood, więc chyba nie jest aż tak źle.

Edytowane przez lojal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie dotyczące rzeczy już "zakupionych" w PS Plus, mianowicie wczoraj skończyła mi się 3-miesięczna subskrypcja i ją sobie odnowiłem, na PS3 wszystko jest ok ale za cholerę nie mogę zmusić mojego PSP do odpalenia np. Abe'a, którego mam dzięki PS Plus - zapisała się w nim expire date 27.09.10 tak jak na PS3 zresztą z tą różnicą , że na PS3 po przedłużeniu subskrypcji data zmieniła się na grudzień i gra działa, na PSP natomiast nie.

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu ? Szczerze mówiąc nie mam zamiaru ściągać wszystkiego ponownie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem kupiłem Playstation+ na 90 dni jak tylko sie pojawiło teraz misie skończyło i system automatycznie mi przedłużył na kolejne 90 dni i pobrał 59zł z mojej karty kredytowej i nie wiem właśnie czy to jest normalne bo na przykład nie chciałem już przedłużać czy to trzeba jakośzgłosić że sie rezygnuje czy jak bo nie wiem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Artur2210 - usuń dane karty z konta lub wyłącz automatyczne doładowania portfela (Automatic Founding - opcją w zarządzaniu kontami).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automatycznie jest ustawiona opcja automatycznego doładowania konta - po prostu ją musisz wyłączyć (w menu konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czuję się z lekka oszukany .... Kto od dzisiaj kupi PS + na rok dostaję 90 dni gratis.... jaja jakieś Sony sobie robi.. Ja kupiłem 3 tygodnie temu. Co z reszta ludzi co wykupili na rok

Edytowane przez ma3x

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wrześniu dostawaliśmy Ratchet & Clank - ale to zabawa na 1 dzień ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

]

Ja mam pytanie dotyczące rzeczy już "zakupionych" w PS Plus, mianowicie wczoraj skończyła mi się 3-miesięczna subskrypcja i ją sobie odnowiłem, na PS3 wszystko jest ok ale za cholerę nie mogę zmusić mojego PSP do odpalenia np. Abe'a, którego mam dzięki PS Plus - zapisała się w nim expire date 27.09.10 tak jak na PS3 zresztą z tą różnicą , że na PS3 po przedłużeniu subskrypcji data zmieniła się na grudzień i gra działa, na PSP natomiast nie.

Zna ktoś może rozwiązanie tego problemu ? Szczerze mówiąc nie mam zamiaru ściągać wszystkiego ponownie...

a u mnie jak byla stara data tak jest na PS3 i nie moge w gierki z PSone pograc :) hyhy zmieni sie to kiedys? czy musze zadzwonic do sony? :

update

juz sie naprawilo ;) dzis jak kliknalem w abe'a to pomyslal chwile i sie wlaczyl pewnie update danych, wczoraj nie dzialalo :)

Edytowane przez n e o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy jak przedłużę abonament np. po miesiącu przerwy to będę mógł korzystać z gier z pierwszego abonamentu?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×