Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

witam szykuje sie do zakupu play station plus ale najpierw kilka pytan na ktore chcialbym uzyskac odpowedz od bardziej doswiadczonych kolegow:

1. czy jest roznica czy kupujemy na 3 miesiace czy na rok?? tzn czy dostajemy ta sama zawartosc gry itp.??

2. czy wykupujac teraz plusa mam dostep do archiwalnych updatow?? slyszalem ze do sciagniecia byl LBP np??? czy tylko to od ktorego miesiaca wyupie??

3. jak wyglada sprawa z wersjami testowymi?? gier na czym dokladnie to polega??

4. co ciekawego polecacie z plusa??:P

czekam na odpowedz z goryu dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

-wykupując na 3 miesiące płacisz trochę drożej - a poza tym są póki co dodatkowe jednorazowe bonusy o wartości ok 50zł kupując abonament. W zeszłym miesiącu była to pełna wersja Ratchet & Clank: Quest coś tam, w tym za to są 3 dodatkowe miesiące abonamentu.

-nie masz dostępu do archiwalnych materiałów, w październiku ściągasz tylko dla października, itd.

-jest różnie - niektóre dema dostajemy tydzień wcześniej niż wszyscy, inne tylko dla Plusowców, a jeszcze inne mają np ograniczenia dodatkowe (PS3Site często to opisuje)

-każdy ma swoje subiektywne odczucia - ja jestem zadowolony z Abe's Oddysey i MGS (jedna za free druga za 18zł dla plusowców) do tego fajny Street Fighter HD. Gry Minis też są całkiem fajne na odstresowanie się.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie rozeznalem abbeys oddyseey jak teraz wykupie nie bede mial za free a MGS bo nie mnoge znalezc??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pnowie mam pytanie.... właśnie kupiłem abonament na 3 miechy...tylko dl bety kz3. żeby ją dostać trzeba byc w pierwszych 10 tys osób które ściągną theme kz3 jutro... . i tu pytanie czy jak włączę autopobieranie nowego stuffu to pobierze tez ten motyw momentalnie jak si pojawi na psn..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A rzeczywiście, mój błąd ;) jak będę miał coś jeszcze do przetłumaczenia z angielskiego to wiem do kogo się kierować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pewnie było już te pytanie tysiąc razy ale

Czy gry kupione w promocji będę miał na stałe?

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SolidAREK - tak, to co kupisz po obniżonej cenie jest Twoje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@SolidAREK - tak, to co kupisz po obniżonej cenie jest Twoje.

Dziękuje za informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baja:

Another common piece of feedback is that you were unhappy with the lack of game add-on packs provided in the last PlayStation Plus update. In response, we have teamed up with Bethesda Softworks to make all of the Fallout 3 DLC available to Plus subscribers for free, as the release of Fallout: New Vegas draws tantalisingly near. Please be aware that these packs will be in the Plus section of PlayStation Store for one week only, from the following dates:

13 October

Fallout 3: Point Lookout

Fallout 3: Mothership Zeta

Fallout 3: Operation: Anchorage

20 October

Fallout 3: Broken Steel

Fallout 3: The Pitt

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W polskim PSS są dodatki do Fallouta 3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpisz w wyszukiwarce Fallout i bedziesz mial co jest - a jak masz polskiego Fallouta to masz tez problem pardon.gif

Anyway, zawsze jakos odkladalem zakup wszystkich DLC - a teraz free thumbsup.gif

o 21 CET motyw KZ3 do sciagniecia.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coming Soon

Check out what content will available to PlayStation Plus members next month.

3 November 2010 to 1 December 2010

Special sign-up offer

Sign up for one year's membership with PlayStation Plus and get three months extra for free!

Games

Critter Crunch

Bloons (minis)

Vempire (minis)

Syphon Filter (PS one Classic)

Special Offers

Precipice of Darkness: Episode One and Two - buy one, get one free

Death Track - with Anarchy Racing bundled in, free

The Punisher: No Mercy - 50% off

Landit Bandit - 50% off

Dynamic themes and Premium Avatars

MUBI Theme

Shapes Theme

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jaja sobie robia :D Mija 4 miesiąc a tam sam stuff :/

Chyba jaja sobie robisz ;p za to tylko, ze zachcialo mi sie + "z przodu" dostalem/dostane za darmo:

- Wipeout HD

- Zen Pinball

- Abe's Oddysee

- wszystkie dlc do Fallouta3

- bete Killzone 3 (jak bozia da)

I to wszystko za smieszne pieniadze..

PS aa byl jeszcze LBP - ale sackboy moze mi co najwyzej suck.. pardon.gif

@DOWN

Jasne ze nie - dostanie te co beda przez nastepne 4 miesiace (patrze tylko na swoj "czasookres").

PS2.

uuuu chyba bedzie niezla jazda z DLC do F3... Po raz kolejny dzieki chlopakom z cENEGI polacy zostali najprawdopodobniej wydymani... bravo...

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę zrozumieć, że nie będzie polskich dodatków do F3 (dzięki CENEGA!) ale dlaczego nie ma angielskiej wersji dodatków?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie znajdę regulamin playstation+. Mam kilka wątpliwości co do działania usługi na kilku konsolach posiadających jedno konto(to wykupione z plusem) i dodatkowo inne konta - bez plusa. Czy na tych bez plusa użytkownicy również mogą korzystać z materiałów, które pobrała osoba na daną konsolę korzystając z konta w plusie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was ma jakiekolwiek nowe informacje nt. DLC do Fallouta? Bo pojutrze kolejna "transza" miała się pojawić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×