Skocz do zawartości
monobloss

PlayStation Plus (Czytaj Pierwszy Post)

Rekomendowane odpowiedzi

Pogracie w Okami trzy godziny i odpuścicie, bo nuda panie jak cholera. To już w Modzie na sukces akcja szła szybciej.

Kupiłem i odstawiłem. Takie se :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okami to gra miesiąca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@exVit

i co z tym władcą. rzeczywiście u nas nie ma?

dlaczego skasowałeś posta?

Jednak jest.Kosztuje 79zł,ale na PC go nie zobaczysz

Przed wejściem na PSS ściągnęła mi się aktualizacja,może ona go dodała

Zwróciłem też uwagę,że zaczęli usuwać gry THQ z PSS

Wcześniej usunęli Darksiders,a teraz Warhammera 40k Space Marine

Edytowane przez ExVitallin_PL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za gry w ogole kurwa mac ... dobrze ze mam mgsa hd do ogrania jeszcze

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plus niedawno mi się skończył, dlatego raczej nie zamierzam go przedłużać. OKAMI HD - gra z pewnością dobra, doceniam to, ale nie dla mnie wszystkie japońskie jRPGi czy tam inne gry. Lord of the Rings: War in the North - nie interesuje mnie ta gra. Reszta także.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już marzec był średni ale to co wrzucą w kwietniu to chyba jakiś żart z okazji drugiego dnia wiosny...

co to ma być? samo badziewie: pierdoły i do tego odgrzany kotlet z nową panierką grą miesiąca (okami HD)....

choć zawartośc kwietniowa ma jedne plus: wreszcie będzie kiedy się wziąć za infamous2...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwiecień jest w naprawdę porządku. Dla mnie grą miesiąca jest Zero Escape: Virtue’s Last Reward, na którą czekam z wypiekami. Miałem ją w planach zakupowych, a trafia się za darmo.

Edytowane przez WhiteCrow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMO Okami to gra dla zbyt wąskiej grupy odbiorców, żeby dawać ją w plusie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nom ładnie, ostatni raz kupuje coś w PSN na premierę (Okami). Widać nawet największe hity PSN trafią do PS+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie nic tylko napisać grupową skargę że dupiata lista na kwiecień.

. Puknijcie się większość w łeb ! ! ! Nie zawsze dostańcie hiciory z najwyższej półki ale to nie powód by marudzic jak stara baba.

Jest dobrze. Raz gorzej, raz lepiej i talk będzie zawsze.

Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusa mam niecały miesiąc i z nie cierpliwośćią czekałem na kolejna rozpiske, i sie doczekalem SAM BADZIEW. Żadna z tych gierek nieprzypadła mi do gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem up jest świetny. SONY dba o to, by oferta była różnorodna, raz strzelanki, a raz gry nieco bardziej ambitne, jak OKAMI. Moim zdaniem to bardzo dobry ruch, ponieważ przyciąga szersze grono graczy.

Cave chciałem kupić na premierę,a tak mam "darmo" - super.

No i pudełkowy WP pójdzie na wymianę, jeżeli ten z PSN ma PL napisy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak średnia super, ale co z tego skoro grać się w to nie da. ZERO fanu a lubię jRPG (przeszedłem wszystkie FF, Valkyrię, etc), ale Okami jest NUDNE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla łowcow trophy latwe platyny w kwietniu.

Możesz mi powiedzieć czy wszystkie z tych gier maja trofea ( platynki )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś napisał, że Okami dla zbyt wąskiej grupy odbiorców aby dawać to w Plusie. Zgadzam się i to jest bardzo dobry ruch ze strony Sony. Sporo osób nie ograła jeszcze tej gry ze względu na specyficzny klimat a teraz dostaną grę w ofercie Plusowej i będą mieli się okazję przekonać do tej gry. I przestańcie wypisywać teksty typu: nie grałem, nie widziałem nawet nie słyszałem i dlatego gra jest słaba... To co chcecie otrzymywać gry typu Uncharted, które ograło 99 % będących tu osób ? Wtedy już nikt nie napisze że gra słaba ale czy o to chodzi ? Plus dla Sony ode mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowe pojęcie badziewia - gra która ma drugą najwyższą średnią w ostatnim roku

Może nie badziew ale gra dość specyficzna i raczej dla kogoś kto lubuje się w japońskich dziwadłach. Ściągnę i zobaczę, najwyżej usunę i zapomnę. Większość użytkowników powinna zrobić to samo, skoro dość liczna grupa mówi, że gra bardzo dobra tzn że chyba coś w tym jest. Ściągnijcie, pograjcie i wtedy można psioczyć lub ewentualnie zachwalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hoho zaje*iscie, Okami na PS3 i Zero Escape na Vite. O wiecej prosic bym nie mogl :).

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amaterasu jest zawiedziona Waszym zachowaniem.

Amaterasu_nppaxaq.jpg

Nie zagraliście, a już marudzicie. Dajcie szansę albo nie kupujcie :psnplus: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz mi powiedzieć czy wszystkie z tych gier maja trofea ( platynki )

The Cave bez platyny

LoTR -> jakieś 25 - 30h grania (w tym 3 razy przejście...)

Okami -> niby max 60h, ale sądząc po opiniach to nudaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość nie grała a skamle... Pogracie, zobaczycie, wtedy ocenicie. Już okrzyki: "co to za gówno, ps+ do dupy". Miesiąc czy 2 temu pialiście z zachwytu. Spokojnie ludzie. Wam to dogodzić.

Ja tam się cieszę ze wszystkiego co dostaję, a nie mam wygórowane wymagania. Może mają wam Far Cry 3 czy Hitmana 2, 3 miesiące po premierze dać. No błagam. Fajnie jeden gostek w komentarzu na fb playstation ocenił sytuację kwietniową: "Pierwszy miesiąc oddzielający dzieci cdaction od graczy" :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Okami jest ten problem, że rozkręca się po 10h, ale kto dotrwa do tego czasu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co chcecie otrzymywać gry typu Uncharted, które ograło 99 % będących tu osób ? Wtedy już nikt nie napisze że gra słaba ale czy o to chodzi ? Plus dla Sony ode mnie.

No cóż... Większość abonentów tego oczekuje - mainstreamowe hity, im świeższe tym lepsze.

Fajnie jeden gostek w komentarzu na fb playstation ocenił sytuację kwietniową: "Pierwszy miesiąc oddzielający dzieci cdaction od graczy" :biggrin:

Nie wiem co ma wspólnego czasopismo z gustami graczy...

Edytowane przez krettinio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×