Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

Do tego Rajd Polski jedną z rund Rajdowych Mistrzostw Świata w 2014 roku! Piękniej być nie może :-)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak twierdzi Alain Falc, dyrektor generalny Bigben Interactive, to zaszczyt i wielka szansa, być wydawcą kolejnej części WRC:

"To nowy, wyższy poziom naszej wieloletniej współpracy z Milestone.

Wierzę, że gracze otrzymają najbardziej dopracowane WRC w historii tejże serii."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wierzę, że gracze otrzymają najbardziej dopracowane WRC w historii tejże serii."

Hahaha...uwielbiam takie pieprzenie dla samego pieprzenia :)

Do poziomu WRC od studia Evolution z czasów PS2 to się nawet nie zbliżyli i nie zbliżą, bo Milestone to niestety nie jest dobra ekipa do robienia tego typu gry.

Mam nadzieję, że na nowej generacji ktoś konkretniejszy przejmie licencję na WRC. Powrót studia Evo byłby marzeniem, ale pewnie tak się nie stanie :sad:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha...uwielbiam takie pieprzenie dla samego pieprzenia :)

Do poziomu WRC od studia Evolution z czasów PS2 to się nawet nie zbliżyli i nie zbliżą, bo Milestone to niestety nie jest dobra ekipa do robienia tego typu gry.

Mam nadzieję, że na nowej generacji ktoś konkretniejszy przejmie licencję na WRC. Powrót studia Evo byłby marzeniem, ale pewnie tak się nie stanie :sad:

 

Życzyłbym sobie i Wam by Evolution Studio już na PS4 mogło wydać grę ale... nowemu właścicielowi praw do WRC chodzi zapewne by jak najwięcej i najgłośniej było o rajdach bo i większa kasa więc gra pewnie jeszcze długo wydawana będzie na wszystkie platformy :sad:

No chyba że stać jakieś studio na wykupienie licencji i wydawanie gry tylko na jedną platformę.

 

pzdr. 

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Gameplay: http://www.mototube.pl/film/14977/wrc-4---gameplay-z-rajdu-niemiec/

 

Powiem szczerze, że te odcinki podobnie jak Finlandia z poprzedniego gameplaya zaczynają mi się podoba bo mają już swój klimacik.

 

Ciekawe czy będzie Hyundai WRC z Buffierem i Haninenem analogicznie do Polo WRC z Ogierem w WRC 3?

A Lotos Rally Team to Mini będzie czy już Fiesta?

Zauważyliście, że w WRC 3 nie było Peugeota 207 S2000??

Edytowane przez majk83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dźwięk silnika wydaje się że odrobine lepszy aniżeli w WRC3, słychać też na dohamowaniach klocki piszczące o tarcze hamulcowe super. Natomiast to strzelanie z wydechu po zmianie biegów to porażka... graficznie hm nie mam zdania, a sama trasa fatycznie podoba się :)

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny Gameplay: http://www.mototube.pl/film/14977/wrc-4---gameplay-z-rajdu-niemiec/

 

Powiem szczerze, że te odcinki podobnie jak Finlandia z poprzedniego gameplaya zaczynają mi się podoba bo mają już swój klimacik.

 

Ciekawe czy będzie Hyundai WRC z Buffierem i Haninenem analogicznie do Polo WRC z Ogierem w WRC 3?

A Lotos Rally Team to Mini będzie czy już Fiesta?

Zauważyliście, że w WRC 3 nie było Peugeota 207 S2000??

Nie było 207 S2000 w trybie Championship bo żaden kierowca który jeździł w pełnym cyglu WRC2 nie jeździł peugotem (nie mówie o lokalnych driverach, którzy wystartowali okazjonalnie w jednej rundzie wrc). Więc tylko były zespoły oficjalnie zgłoszone w cyklu wrc-2. Też ubolewam że nie było 207 bo to jak dla mnie najładniejsze auto 2000 :). chociaż nie wiem w czym był problem zeby dodać możliwość pojeżdzenia w trybie samochodem pomalowanym i wybranym z trybu kariery. Mam nadzieje że dźwięki aut 2000 (wszystkich) też były nagrywane jeszcze raz bo te w wrc 3 to jakaś katastrofa ...

 

Pzdr.

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok Panowie sam sobie odpowiem na 2 pytania :) Na pierwszym filmiku z gamescomu widać na mecie, że jest Hyundai w grze a za jego kierownicą niejaki Mirko Marassi :shok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie liczył bym na to. W zeszłym roku demko udostępnili w ps store już w połowie września a premiera w PL była chyba 19X tak więc już raczej za późno zakładając, że otrzymamy grę 15X...coś w tym roku nie ma mody na demo bo do F1 2013 też nie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo bym sobie potestowal te nowe wrc :) ciekawy jestem jak wyglada sprawa z rajdem Polski czy faktycznie bedzie  no i ciekawe czy bedzie Kubica  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a szkoda bo bym sobie potestowal te nowe wrc :) ciekawy jestem jak wyglada sprawa z rajdem Polski czy faktycznie bedzie  no i ciekawe czy bedzie Kubica  :)

W grze WRC4 na pewno nie będzie rajdu Polski!

Tylko te elimincajce które są w tym roku w WRC.

Robert Kubica myśle że powinien być z racji iż także w klasie WRC2 jeździł.

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W grze WRC4 na pewno nie będzie rajdu Polski!

Tylko te elimincajce które są w tym roku w WRC.

Robert Kubica myśle że powinien być z racji iż także w klasie WRC2 jeździł.

pzdr.

dobrze mówi!

 

Nowy gamelpay, tym razem Australia:

 

 

Edytowane przez majk83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sumie dla mnie to lepiej bo sobie kupie ja w listopadzie  :P wiec w pazdzierniku zaoszczedze 200 zlotych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada sie ciekawie. Demo by sie przydalo bo bym juz pogral :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z Xbox ale podgląd najważniejszy :)

 

 

 

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odcinek w Meksyku taki sam jak w 3 :/ czyli niby 6 odcinków ale wszystko się powtarza.

i te trasy troche nie za bardzo oddają realia... odcinek specjalny gdzie srednia prędkość to 40-50 km/h i top speed nie przekracza 100 km/h (kolo jedzie na 1-2 biegu ciągle).

poprawili dzwięki,.. kariera zapowiada się fajnie ale trasy odstają (niemcy to znowu "jedna mapa" gdzie wariantowo jeździmy po tych samych drogach no i gdzie winnice ??)..

Edytowane przez Marcin22b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wydaje się wam, że na szutrze jest nieco za duża przyczepność? Mówię o filmiku z VW Polo R

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×