Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

ja o tym pisałem kilko stron wcześniej :)

ale nie tylko skrzynia jest na opak... wszystkie parametry w tej zakładce gdzie ustawia się skrzynie są na opak ... dyferencjały i rozkład napędu... wszystko trzeba ustawiać na opak

ktoś już chyba nawet pisał na stronie wrc4 na FB... pewnie to spatchują ... tylko znając milestone to za kilka miechów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak w wersji demo ktoś opisał ten błąd, dlatego celowo poruszyłem tą kwestię w pełnej wersji gry

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kolega to dobrze wytlumaczyl :) a swoja droga gra ktos tutaj online , bo jest osobn temat , ale jakos chetnych brak ...

Ja gram tylko online, we wszystkie gry, wtedy czuje prawdziwą rywalizację, choć teraz odstawilem wrc 4 bo zaraziłem się bf4. Są "wariaci" co mają trasy w jednym palcu i kilka dni po premierze mieli już 100 lvl, ale w moim przypadku nie znając tras i jadąc ryzykownie zdarza mi się wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tym 100lvl to jakis blad, bo kolesie ukonczyli po 40 rajdow i juz maja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z WRC 4 na PS3. Po wejściu w multiplayer wyskakuje komunikat: "Warning. Connection to PlayStation Network has been lost. You arebeing returned to the main menu.". Czy jest ktoś mi w stanie pomóc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź połączenie internetowe i czy masz wszystkie aktualizacje do Ps3 zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam. Sprawdzałem przez wifi i przez kabel. Nadal nic. Proszę o pomoc.

Edytowane przez majowy86

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie sie tez tak czasami zdarza nawet jak mam podlaczenie do neta to pojawia sie ten komunikat i wywala do menu ale jak wywali to mozna normalnie wejsc i grac w multi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się połączyć. Jest ok. Samych niemców trafiłem i to nieźle jeżdżących.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak troche z innej beczki, ktoś wie czy ewentualna kontynuacja WRC5 bedzie na Next Geny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzisiaj mialem fajna sytuacje heh kontynuuje kariere startuje do odcinka ,a tam zonk krzyzyk to nie gaz , zrestartowaly mi sie ustawienia do defaultowych samoczynnie heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytucaja hehe, wczoraj  jadę oes w trybie kariery i... zawiecha gry, pomogło tylko zresetowanie konsoli. Na szczęście nie utarciłem zapisanego stanu gry i mogłem kontynuować od tego samego odcinka.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy czy jest szansa żeby w końcu w grze OS-y miały faktycznie taką długość jak w rzeczywistości w końcu gra na licencji to niech będzie jak najbardziej realistyczna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale może mi ktoś powiedzieć gdzie i w jakim momencie mogę zapisać sobie stan gry gdy jadę mistrzostwa w trybie rally mode? Chyba nie jest tak, że jak chcę sobie rozrywkowo przejechać mistrzostwa to muszę to zrobić jednego dnia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie, ale może mi ktoś powiedzieć gdzie i w jakim momencie mogę zapisać sobie stan gry gdy jadę mistrzostwa w trybie rally mode? Chyba nie jest tak, że jak chcę sobie rozrywkowo przejechać mistrzostwa to muszę to zrobić jednego dnia?

 

Automatycznie gra się zapisuje po każdym przejechanym oesie

 

Ps. Wróciłem :) po długiej nieobecności

I wyskakuje z propozycją gry multi w WRC 4

W singlu wszystkie trofea zrobione zostało tylko grać 3 godz w multi.

Problem jest z wyszukiwaniem gier więc szukam kogoś do gry

psn id: erwines15

headset mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy w pelnej wersji też kazdy odcinek to niemal same zakręty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Same zakręty? Takie są po prostu odcinki rajdowe dużo zakrętów, mało prostych, zmienna przyczepność. Do odwzorowania prawdziwych rajdów jeszcze daleko ale jest i tak dużo lepiej niż w pierwszych dwóch edycjach.

 

Tak czysto poglądowo, zobacz sobie jeden odcinek z ostatniego rajdu Monte Carlo :)

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób do wspólnej gry online ;] oczywiscie 4fun

 

pisać psnid-> OloPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PiPol właśnie takie są rajdy :)

 

A tak w temacie rajdu Monte Carlo to pogoda w tym roku była do kitu. Lało przez 3 dni, momentami spora mgła, przemokłem cały ale nocny przejazd ss Sospel to było coś pięknego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, też macie problem z dołączeniem do lobby online? Ja mam z tym ogromny problem czasem w ogóle nie moge się dołączyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od niedawna gram w WRC 4 i przedwczoraj próbowałem pograć online, ale niestety miałem właśnie ten sam problem co ty. Do gry udawało się dołączyć po kilkunastu próbach, ale nie mogę stwierdzić czy jest to wina gry czy mojego internetu, bo często mam problem z graniem online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem niedługo po premierze i miałem podobne problemy, rozwiązaniem tego jest zakładanie gry samemu i czekanie na dołączanie się graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×