Skocz do zawartości
Patricko

World Rally Championship 4

Rekomendowane odpowiedzi

Tego kto tak porozstawiał rowy w rajdzie Australii, to bym powiesił za jaja :P Na osłode, zwycięstwo os-owe o 0,01s :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wieczorem pograłem w demo na kierze Logitech G27 w trybie skrętu mniejszym niż 900stopni na najwiekszej trundności i bez wspomagaczy. Trudno jest ale gra się pięknie. Pooglądałem też na Youtube grę na PS3, do tego na TV6 godzinna relacja z Rajdu Hiszpani i... gra dziś zamówiona to jutro po 22 jak wrócę z pracy to pogram :-)

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pogrywam karierę na poziomie 5 (all off + automat na padzie) i jak na razie w WRC3 wpada 1 albo 2 miejsce, ale raz z ciekawości zapuściłem jeden os w WRC na full... skończyło się 8 miejscem i stratą >30s do Loeba na ok. 3 km odcinku, przepaść :P    

 

Jak się zbierze większa ekipa, można jakąś ustawkę zorganizować, chętnych do multika odsyłam do wątku online

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz poloze lapy na swoim egzemplarzu to trzeba bedzie zorganizowac niedzielne sciganie :P

Pomysl jakby to mialo wygladac mam, wszystko przedstawie pozniej, ale termin niedziela 21 bedzie najrozsadniejszym :P ale najpierw musze dostac giere w swoje wielkie lapczyska i wtedy wszystko sie wyjasni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram tez kariere dopiero wczoraj zaczalem w wrc junior drugi bylem w australii przegralem o 2 sekundy w generalce , ale jezdze na  poziomie :) fajne jesto ze najmniejszy blad i odrazu spadasz w klasyfikacji i to sporo potem z nadrobieniem jest ciezko :) i fajnie ze jest podium pokazane :) generalnie gra jest miodna pod kazdym wzgledem ... service park jest swietny , fajne sa tez interview miedzy odcinkami jak rywale wypowiadaja Twoje imie lub nazwisko fajnie sie to czyta :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gram tez na 5 ale kiera i gra sie miodnie ,narazie po 3 rajdach prowadze w wrc 3 :laugh:oczywiscie assysty off ,skrzynia manualna

Edytowane przez matijad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos tam wczesniej pisal ze trasy sa takie same - niech to lepiej odszczeka, bo trasy sa moze i podobne , ale trzeba sie ich uczyc na nowo , np rajd finlandi jest baaardziej skomplikowany niz w wrc3 nie jest taki szybki ...pozatym uidalo mi sie wbic fajny trofeum zatytulowany If in doubt , flat out :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj zaliczyłem pierwszy wyścig w WRC2 (monte carlo). Całkiem fajny rajd, ale musiałem zwiększyć poziom :P Wygrana na jednym z os-ów z Kubicą o ponad 12s, to nie jest to co tygrysy lubią najbardziej ;)

 

Dla niezdecydowanych, podaje linki do dość "uczciwych" recenzji - klik, klik

 

Ps. Na smaka, dla tych co przeoczyli ;] relacja z rajdu Hiszpanii w TV6:

http://www.youtube.com/watch?v=CB0wVprC3xI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niema to jak przegrac rajd akropolu o 66 tysiecznych :P


oglaszam Finlandie najbardziej przekichanym rajdem w tej grze  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jakiś wspólny sezon zrobimy? Jakieś mistrzostwa, pododawać się do znajomych i możemy polatac. Mój nick jak wyżej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem i naprawdę porządna gra :) ... ale błędy o których pisałem są w pełnej wersji... mam nadzieje że szybko patcha wypuszczą.

A tak jak mam trochę jeszcze ponarzekać :) to ford i citroen mają te same dźwięki silnika co jest duuużym niedopatrzeniem ... i trochę mogli by zmienić AI przeciwników... nie chodzi o

poziom trudności tylko że wszyscy jeżdżą tak samo...  ZAWSZE w tej samej kolejności  dojeżdżają do mety ... w poprzednich częściach było to o wiele lepiej zrobione, czuć było że reszta też się ściga i zawsze

było kilku kierowców którzy mogli wygrać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra działamy z tematem sciagańska online. Info w temacie WRC4 online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb kariery jadę mistrzostwa Junior, asysty Off, trudność 6, oczywiscie czasem cofnę jak duży błąd zrobię, gram na padzie z swoim setupem i i jest dobrze wygrywam odcinki. Nie wiem czy zwiększyć trudność czy w wyższych klasach na "6" będzie dużo trudniej ?

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

glupota dla mnie jest zapisywanie gry w czasie jazdy ...


jedyna rzecz jaka mogli zostawic z wrc 3 to sprawa naprawy , w wrc3 bylo to fajnie rozbudowane naprawa obejmowala poszczegolne czesci samochodu i trzabylo niekiedy wybierac ktora czesc lepiej naprawic a ktora zostawic i bedzie miala mneijszy wplyw na koncowy wynik :) tuta troche poszli na latwizne w sume i na skroty pod tym wzgledem :)


i mogliby poprawic jak w czasie podium na szybach bocznych niema nazwiska naszego kierowcy :)


ale to w sumie takie pierdoly hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

głupota piszesz...

Ale jak nagle musisz wyjść z domu i co wtedy? Musiałem zrezygnować i reszta oesow nieklasyfikowanych :/

I rajd od nowa trzeba robić.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dziś swoją kopię i powiem, że nie żałuję. Całkiem dobry tytuł. Są jednak rzeczy, które troche irytują.

Gdybym chciał być złośliwy, to napisałbym, że WRC4 bardzo przypomina Burnsa, a najbardziej grafiką ;) Dla mnie to jest lekkie nieporozumienie, że pod koniec 2013 roku gra może tak wyglądać (może za dużo jeździłem ostatnio w Gran Turismo i przeżyłem za duży szok...). Nawet szkodza pisać o szczegółach- po prostu grafika jest na poziomie PS2/wczesna PS3...

Na szczęście nie ma za dużo czasu, żeby się przyglądać (raptem sześć sekund przed startem), bo potem już dzieje się tyle, że czasu nie ma na nic, a już na pewno nie na oglądanie detali graficznych.

 

Sama jazda (manual, kierownica ze zmniejszonym kątem skrętu, zero pomagaczy) jest naprawdę trudna, chociaż fizyka trochę za dużo wybacza moim zdaniem (ostre dohamowania nie wpływają na zachowanie samochodu, mimo szutru pod oponami), ale najważniejsze że jest zabawa. Można się naprawdę zmęczyć i poczuć satysfakcję po wygraniu odcinka (na razie gram pojedyńcze na poziomie 7). Mam też problemy z "dogadaniem sie" z pilotem. Mimo, że silnik sciszyłem już do połowy, a pilota mam na max, nadal słabo go słyszę.Nie wiem o co chodzi, ale ciężko mi się z nim jeździ... Spróbowałem nawet włączyć strzałki, żeby mieć backup na zasadzie: czego nie usłyszę to sobie zobaczę, ale te są zbyt małe i zbyt wysoko się wyświetlają, żeby na nie patrzeć podczas jazdy, więc wróciłem do samego pilota i się "docieramy"- mam nadzieję, że z czasem zacznę go słyszeć tak, jak trzeba.

Denerwują trochę zbyt szybkie powroty na trasę po ogromnym błędzie. Jeżeli spadniemy w przepaść, za chwilę będziemy już postawieni na nowo na trasie i wio. Ale z drugiej strony brakuje konsekwencji, bo jeżeli wylądujemy na boku i potem jeszcze powoli przewrócimy sie na dach (i jeszcze się na nim pobujamy) to musimy oglądać cały spektakl agonii naszego auta i stracimy na tym dużo więcej, niż gdybyśmy spadli w przepaść. To troche głupie...  A może gra dolicza dodatkowe sekundy straty i powrót wcale nie jest taki szybki, jak wydaje się to podczas samego przejazdu? (tego,przyznaję, nie sprawdziłem)

 

Ogólnie gra, to dla mnie taki Colin 2, może trochę trudniejszy. I to chyba jest bardziej powód do zadowolenia, niż marudzenia. Jeżeli ktoś chce się dobrze pobawić w rajdówkach, to na pewno będzie zadowolony. Natomiast jeżeli ktoś szuka drugiego Burnsa, to na pewno nie ten adres (wątpie, żeby kiedykolwiek znalazł, ale możemy szukać razem)

Z resztą umieszczanie "flashbacków", czy jak to się tam nazywa, pokazuje kto jest klientem docelowym tego tytułu- ludzie, którzy chcą się dobrze pobawić. Bez hardcorowego napinania się na każdy szczegół symulacji. Tutaj ma być cięzko, ale przyjemnie. Oczywiście nikt nikomu nie każe stosować tego cofania czasu (ja na przykład nie mam zamiaru w ogóle tego używać), ale jeżeli ktoś chce, to chyba dobrze, że jest taka opcja. Oby tylko nie można tego było używać online...

 

A na koniec ciekawostka. Gra kosztuje 139pln. Za taką cene spodziewam się tylko działającej gry i niczego więcej. Tymczasem na pudełku znajdujemy dwie naklejki. Jedna z informacją o tym, kto jest dystrybutorem (bez znaczenia) i druga, też po polsku o treści mniej więcej takiej:"przed rozpoczęciem gry zapoznaj się z instrukcją. Ustaw konsole wg wskazówek z instrukcji..." czy coś w tym stylu. Była to na tyle dziwna treść, że pierwsze co zrobiłem po zdjęciu folii, to sięgnąłem po instrukcję, żeby sprawdzić co tam jest (chociaż normalnie pewnie nawet bym tam nie zaglądał). Otwieram książeczkę, a tam cztery katki (dosłownie cztery, a fizycznie to właściwie dwie, spięte na środku zszywaczem). Na pierwszej okładka i ostrzeżenia o epilepsji itp. Na drugiej PEGI. A na trzeciej... PUSTA STRONA z narysowanymi liniami, tak jakby był to notes do wpisania czegoś :) Ostatnia strona to namiary na Playstation helpdesk, czy cos tam takiego. Nigdy jeszcze nie widziałem wkładki, w której nie byłoby ani słowa o grze, żadnego najbardziej podstawowego sterowania, dosłownie nic. A do tego, dystrybutor który się chwali na pudełku, że jest dystrybutorem gry, nakleja nam prośbę o zapoznanie się z nią... Nie mam pojęcia o co tu chodzi, ale autentycznie mnie to ubawiło.

Edytowane przez ChuckD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to masz automatyczny zapis w parku serwisowym i nie musisz od nowa jezdzic calego rajdu

o taką odpoowiedź mi chodziło

pzdr.

Edytowane przez Patryk-1980

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos chetny na wspolny zakup? mam jedno wolne miejsce

Edytowane przez Fuczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekałem aż ktoś z Was to napisze, ale...

wkurza mnie błąd w grze dotyczące ustawień np. skrzynia biegów!! Nastawy są na odwrót :/ Ustawienie długie -> w pratyce krótkie, ustawienie krótkie -> w praktyce długie.

pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylo juz to poruszane kilka stron wczesniej , ktos o tym pisal :)


czy ja wiem czy to jest blad masz suwak po jednej stronie masz short po drugiej long jak dasz pasek w prawo blizej lond to masz short w sumie jest to nawet logiczne :)

skrzynia jest krotsza bo pasek jest po wiekszosci na krotsze przelozenia tak bym to rozumial czyli od lewej short do paska przy long :P


wtedy masz krotki przelozenia mimo ze pasek jest przy long , analogicznie jest dla dlugiej skrzyni jak dasz pasek blizej short to wiekszosc wolnego miejsca jest dla long i wtedy sa dlugie przelozenia , troche dziwne , ale nawet logiczne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą skrzynią to rzeczywiście jest na opak ale można się przyzwyczaić, long max przyspieszenie, short max prędkość maksymalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no kolega to dobrze wytlumaczyl :) a swoja droga gra ktos tutaj online , bo jest osobn temat , ale jakos chetnych brak ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×